پیک برتر(برترینها دات کام)

سئو سایت برترینها

سایت برترینها دات کام در زمینه تبلیغات و معرفی مشاغل تهران فعالیت می‌کند. سو این سایت نیز یکی دیگر از پروژه هایی بود که با موفقیت انجام شده و به رتبه های خیلی بالا رسید.

این سایت با کلمه های خیلی زیادی سئو و بهینه سازی شد و در صفحه اول گوگل قرار گرفت و توانست ورودی بسیار بالایی را از گوگل جذب کند.

نمومه کلمات کلیدی برترینها

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، این سایت با کلمه های بسیار زیادی در رتبه های بالای نتایج گوگل قرار گرفت است. ما در این بخش تصویر تعداد خیلی کمی از این کلمات را در اختیار شما قرار می دهیم.

بیشتر تمرکز ما روی مشاغل قسمت های مختلف در تهران بود به عنوان مثال سالن زیبایی در جردن و یا دندانپزشکی در فلان نقطه‌ی تهران

سئو سایت برترینها

سایت برترینها یکی از برترین سایت های تبلیغاتی ایران به شمار می‌رود و در زمینه معرفی کردن مشاغل مختلف به عنوان بانک مشاغل حرف اول را میزند.

یکی دیگر از فعالیت هایی که روی این سایت انجام شده است سئو نام های تجاری بود. به نوعی که کسانی که یک آتلیه خاص یا یک سالن زیبایی خاصی را سرچ کنند سایت برترینها به آنها نمایش داده می‌شود.

معرفی سایت برترینها

بانک اطلاعات تجاري شهر تهران در قالب پايگاه اينترنتي برترينها در سال 86 آغاز به کار کرد ، هدف از ايجاد اين پايگاه ، دسترسي بازديد کنندگان به يک بانک جامع اطلاعاتي از آگهي هاي در شهر تهران مي باشد .

استقبال شما از نخستين بانک اطلاعات تجاري شهر تهران ، ما را بر آن داشت که در دو فاز مجزا در سالهاي 87 و 89 ، سايت برترينها را توسعه دهد و امکانات متنوعي جهت بهينه شدن نتايج جستجو ، افزايش رکوردهاي بانک اطلاعاتي و طراحي ظاهر کاربر پسند به اين پايگاه اضافه نمايد .

امکان جستجو در محدوده ي خاص ، جستجو بر حسب نوع فعاليت و يا نام آگهي و نمايش نتايج به صورت تصويري و متني با اطلاعات کامل در بين هزاران رکورد اطلاعاتي از مزاياي اصلي سايت برترينها مي باشد .