خدمات سئوی سایت در اصفهان

اگر شما صاحب کسب و کار هستید و کسب و کار شما در اصفهان قرار دارد و قصد دارید سایت خودتان را سئو کنید این بخش مخصوص شماست پس آن را تا انتها دنبال کنید در این صفحه قصد داریم در مورد سئو  سایت در اصفهان برای شما صحبت نماییم. استفاده از سئو محلی یکی از مهم ترین موارد در گوگل است که اخیراً بسیار زیاد مورد توجه الگوریتم های گوگل قرار گرفته است.

اگر بیزینسی دارید که درآمد خوبی از آن حاصل نمی شود، حتما به فکر راه اندازی سایت یا بهینه کردن آن برای موتورهای جستجو باشید. برای گرفتن مشاوره از تیم ویکی دمی می توانید با انتخاب دکمه زیر با ما در تماس باشید.

خدمات سئوی سایت در اصفهان
ارائه سئو سایت در اصفهان

ارائه سئو سایت در اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای پرجمعیت ایران بعد از تهران و مشهد است و از قدیمی ترین پایتخت در ایران نیز به حساب می آید. اصفهان که به نصف جهان معروف است با دارا بودن جاذبه های گردشگری بسیاری، توانسته گردشگران متعددی از سراسر جهان را به سمت خود جذب نماید.

مجموعه ویکی دمی با داشتن سابقه و تخصص، تمامی تمرکز خود را برای بهینه کردن و ارتقا جایگاه سایت ها در استان های ایران به کار گرفته است. برای کسب و کار ها بسیار مهم است که سایت هایشان برای افرادی که نزدیک به آن ها هستند در اولیت قرار داشته باشد.

بطور مثال شما قصد دارید به یک رستوران در شهر محل سکونت خود یعنی اصفهان یا هر شهر دیگری که در آن زندگی می کنید، بروید. اولین چیزی که در گوگل سرچ خواهید کرد “بهترین رستوران در اصفهان” است، بنابراین نتایجی که برای شما نمایش داده می شود اگر درست بهینه سازی و سئو شده باشند، بر اساس فاصله ی شما از مقصد خواهد بود. حال سئوی محلی مناسب  افرادی است که می خواهند در شهر های خودشان دارای رتبه های اول در نتایج جستجو باشند. در صورتی که ساکن اصفهان هستید و می خواهید به گوگل  بفهمانید که سایت شما و کسب و کار شما در اصفهان قرار دارد، می توانید با پر کردن فرم مشاوره زیر، با ما در تماس باشید.

شاید شما فکر کنید که سایت شما فقط برای همشهری های شما قابل رویت است و دیگر  شهرهای ایران و حتی ایرانیان خارج از ایران هم نمیتوانند شما را در نتایج جستجو پیدا نمایند که این طرز فکر اشتباه بوده وسایت شما هم به صورت محلی و هم به صورت عمومی بهینه و سئو می شود.

مهمترین خدمت سئو سایت اصفهان

بر اساس آنالیزی که از سایت شما انجام می گیرد و بررسی رقبای و پیدا کردن کلمات کلیدی مهم، قطعا استراتژی منحصری برای سایت شما آماده خواهیم کرد.  حال با توجه به پلن هر کسب و کاری، پیاده سازی و اجرای آن می تواند توسط خود شرکت یا توسط مجموعه ویکی دمی انجام شود.

فرآیند سئو سایت در اصفهان

در این بخش قصد داریم به شما روند فرآیند انجام سئو سایت را توضیح دهیم.

  1. در ابتدا از شما زمینه ی فعالیت موضوع سایت را خواهیم گرفت (در صورتی که سایت داشته باشید).
  2. در قدم بعدی بررسی خواهیم کرد که رقبای سایت شما سئو خودشان را چگونه انجام داده اند.
  3. بعد از این موارد سایت شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و با توجه به آن استراتژی سئو سایت طرح ریزی می شود.

بعد از تهیه استراتژی و تحویل به شما، نوبت به این موضوع می رسد که قصد دارید استراتژی داده شده را خودتان پیاده سازی نمایید یا اینکه توسط تیم ما پیاده سازی شود. در صورتی که کسب و کار شما محلی و برای اصفهان باشد استراتژی با توجه به هدف و برنامه شما آماده میگردد.

مشاوره و آنالیز سئو سایت اصفهان

در صورتی که نیاز به مشاوره آنالیز برای سایتتان دارید می توانید با استفاده از فرم زیر اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با توجه به درخواست مشاوره، با شما تماس گیرند.