درباره ما

آکادمی مهارت آموزی آنلاین ویکی دمی

تا متخصص شدن در دنیای حرفه‌ای سئو در کنار شما خواهیم بود

حتما برای شما هم پیش اومده که می‌خواستید سئو یادبگیرید ولی نمی‌دونستید از کجا و چطور باید این کار انجام بدید و یا حتی در دوره‌های آموزش سئو با عناوین مختلف شرکت کردید ولی در انتهای دوره فقط شما ماندید و یک سری دانش و اطلاعات که به نظر من هیچ کارایی برای شما ندارند و با آن نمی‌توانید به اهداف خود در سئو برسید.

بزارید باهم صادقانه صحبت کنیم. خیلی از ما میخواهیم سئو کار بشیم یا دانش سئو داریم ولی نمیدونیم چطور باید از این دانش در پروژه و کار استفاده کنیم و یا حتی الان در این زمینه در حال فعالیت هستیم ولی بروز (آپدیت) نیستیم. همه‌ی اینها مشکلاتی هستند که همه‌ی ما حداقل یک بار به آن گرفتار شدیم.

باورتان نمی‌شود اما یکی از دوستان من در دوره‌ی آموزش سئو یکی از وبسایت‌های مطرح در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ ایران شرکت کرده بود و وقتی به پایان دوره رسید حتی سایت شخصی خودش را بر روی یک کلمه خیلی ساده نتوانست سئو کند و در انتها فهمید فقط با هزینه‌ی 4 میلیون تومانی که بابت شرکت در این دوره پرداخت کرده بود فقط و فقط دانش سئو را کسب کرده بود و نه مهارت و هنر آن را !

خلاصه که این نوع شرکت‌ها و آموزشگاه‌ها کم در ایران نیستند که با تبلیغات زیبا و حرف‌های قشنگ مارو در تله تبلیغات خودشون قرار میدن که انصافا مارکتینگ قویی دارند و ماهم به راحتی پول برای شرکت در اون دوره بهشون پرداخت میکنیم و در انتها هیچی جز دانش قدیمی و تئوری سئو بدست نمیاریم.

پس من، سئو رو کجا باید یاد بگیرم وقتی هیچ جایی و هیچ کسی نمیاد تکنیک‌های سئو رو بهم یاد بده تا منم بتونم به یک متخصص سئو تبدیل بشم که حداقل بتونم سایت خودم سئو کنم؟ یا اینکه بتونم جایی به عنوان کارشناس سئو مشغول به کار بشم؟

نگران نباش دوست عزیز من:) ما اینجاییم که برای رسیدن به همین اهداف کمکت کنیم

اول بگم ما کی هستیم؟

ویکی دمی، اسم آکادمی آنلاینمون هست ولی هرکدوم از ما سابقه حرفه‌ای و چندین ساله و حتی 10 ساله در حوزه‌ی سئو و دیجیتال مارکتینگ داریم. البته که ، بزودی به شما خواهم گفت که چه سایت‌های حرفه‌ای در ایران و حتی سایر کشورها سئو کردیم. پس بطور خلاصه ما افراد با سابقه در سئو و دیجیتال مارکتینگ هستیم که میخواهیم دانش و تجربه چندسالمون فقط و فقط در این حوزه با شما عزیزان به اشتراک بزاریم.

مأموریت ما چی هست؟

ما عاشق سئو هستیم و برای گسترش و آموزش سئو در بین فارسی زبانان عزیز در همه‌ی دنیا این وبسایت در سال 98 راه اندازی کردیم و فعالیت خودمون بطور جدی آغاز کردیم و میخواهیم برای شما محصولات و مقالاتی آماده کنیم که شما را از شرکت در کلاس‌های آموزش سئو چه حضوری و چه غیر حضوری بی نیاز کند.

چشم اندازمون چی هست (به کجا میخوایم برسیم)؟

ما میخواهیم به تخصصی ترین آکادمی مهارت آموزی آنلاین سئو و دیجیتال مارکتینگ در ایران تبدیل بشیم (راه زیاده و هنوز خیلی کار داریم تا به این هدف برسیم) و کاری کنیم هرجا اسمی از سئو و دیجیتال مارکتینگ اومد فقط اسم ویکی دمی ببرید. شک نکنید این اتفاق خواهد افتاد چون مدلی میخواهیم به شما در حوزه‌ی سئو و دیجیتال مارکتینگ ارائه بدهیم که تا به الان در وب فارسی نظیرش را ندیدیم. خلاصه که قراره آموزش آنلاین یه کم تغییر کنه و به سطح جهانی برسه و برای اطلاعات بی ارزش و غیرکارآمد پول ندیم.

ارزش ما چی هست؟

  • کیفیت بالا محتوا (محتوای ارائه شده در ویکی دمی خاصه! هرجایی نیست؟! الانم در وبسایتمون از این جنس محتوا هست ولی خیلی کمه و داریم بیشترش می‌کنیم)
  • بروز بودن (آپدیت) محتوا (همانطور که در بالا گفتم برای ما خیلی مهم هست که محتوایی که از ما دریافت می‌کنید بروز باشه)
  • کاربردی بودن محتوا (بله، از همه مهم تر این هست که محتوایی که میخوانید بتونید در پروژه‌های واقعی استفاده کنید پس همه‌ی تلاشمون خواهیم کرد تا محتوایی به شما عزیزان بدهیم که بتوانید در پروژه‌های سئو و دیجیتال مارکتینگ (مخصوصا متناسب با ایران) استفاده کنید)
  • پشتیبانی و پاسخ رایگان به سؤالات شما عزیزان در مورد سئو و دیجیتال مارکتینگ بصورت تیکت (Ticketing)
  • حفظ عدالت بین تمامی کاربران و دانشجویان
  • احترام به نظر شما عزیزان
  • رفع نیاز‌های شما عزیزان در حوزه‌ی سئو و دیجیتال مارکتینگ

امیدواریم با همراهی شما عزیزان روزی به آرزوی بزرگ خود یعنی تربیت نیروی کار متخصص در حوزه‌ی سئو و دیجیتال مارکتینگ برسیم و نیازهای شما عزیزان و همچنین شرکت‌های ایرانی و خارجی را در حوزه‌ی سئو و دیجیتال مارکتینگ رفع کنیم.