درباره ویکی دمی

سلام به همه ویکی دمی های عزیز. من ایمان قادری هستم.
کسی که توی سال ۱۳۹۹، ویکی دمی رو بعد از ۹ سال سابقه کار توی حوزه سئو به صورت تخصصی راه اندازی کرد. یعنی از زمانی که به جای سرچ کنسول، وبمستر تولز بود و همچینین استفاده از روش های کلاه سیاه خیلی رواج داشت و گوگل هم خیلی جریمه نمی کرد و البته الگوریتم پیج رنک  هم فعال بود.

توی اون زمان ها، من خیلی در گیر آموزش به کارآموز ها بودم و سعی می کردم به آدم هایی که علاقه به این حوزه دارند، یاد بدم؛ که خداروشکر الان بیشترشون به عنوان نیرو های متخصص توی حوزه سئو دارن فعالیت می کنن.

در واقعیت، اصرار همین کاراموز ها بود که ویکی دمی راه اندازی شد وگر نه من خیلی درگیر راه اندازی یک سایت تخصصی در حوزه سئو نبودم.

About us

چرا ویکی دمی راه اندازی شد؟

ویکی دمی راه اندازی شد به این دلیل که، هم در حوزه سئو واقعا مقالات آموزشی حرفه ای و تخصصی به صورت رایگان وجود نداشت و هم سطح علمی محتواها پایین بود. 

یکی دیگه از دلایلش این بود که، بیشتر کارفرما هایی که پروژه سئو سایتشون دست من بود، یک یا چند بار تجربه نا موفق در حوزه سئو داشتن و معمولا کارهاشون به خاطر کم لطفی برخی از دوستان به نتیجه نمی رسید.

 بنابراین ما تصمیم گرفتیم که یک خدمت به عنوان سئو تصمینی ارائه بدیم که در صورت عدم نتیجه در پروژه ها، تمامی هزینه های دریافتی عودت داده بشه و متعهد بشیم که کار هارو با نهایت کیفیت انجام بدیم. 

خوشبختانه تا امروز، با انجام بیشتر از ۱۰۰ پروژه سئو، هنوز نشده که کارمون بی نتیجه بمونه. البته بار ها و بارها دچار مشکلات شدید شدیم و یا توی پروژه ها، احساس نا توانی کردیم ولی اینقدر به صورت تیمی تلاش کردیم که بالاخره به نتیجه  مطلوبی رسیدیم.

چرا اسم برند ما ویکی دمی شده؟

شاید برای بعضی ها سوال بشه که چرا اسم برند ما ویکی دمی هست. باید بهتون بگم که این اسم حاصل تفکر همون کساییه که اصرار به راه اندازی ویکی دمی داشتن و به این اسم رسیدیم. 

ویکی دمی از ۲ بخش تشکیل شده:

کلمه (ویکی) که از سایت هایی از جنس ویکی پدیا گرفته شده و هدف از این نام، ایجاد حس فضاییه که کاربر ها بتونن توش تعامل و نقش داشته باشن؛چون هدف سایت های ویکی دقیقا همینه.

کلمه (دمی) هم، از آخر کلمه آکادمی گرفته شده. چون ما توی ویکی دمی یک بخش آکادمی هم داریم که هدفش ارائه دوره های با کیفیت به مخاطبان هست.

درباره ما

ویکی دمی چه خدماتی رو ارائه داده؟

توی این چند سال که ویکی دمی راه اندازی شده، تونستیم خدمات مختلفی رو به مخاطبامون ارائه بدیم از جمله :

مشاوره سئو، سئو تضمینی، خدمات بک لینک، خدمات آنالیز و عیب یابی، تدریس خصوصی سئو، ایجاد استراتژی و سایر خدمات تخصصی در این حوزه.
 ما تونستیم به غیر از کسب و کار های کوچیک، که جذاب ترین کسب و کارها برای ما بودن و هستن (‌به این دلیل که خیلی لذت بخشه که یک کسب و کار رو از صفر دست بگیری و کمک کنی که اون کسب و کار به موفقیت برسه). به برند های مطرح داخل کشور و هم فروشگاه های معتبر، سایت های دانشگاهی، صنعتی، غذایی و غیره هم خدمات مشاوره و سئو ارائه بدیم.

خوشبختانه، توی حوزه سایت های بین المللی هم وارد شدیم و تا حالا چندین پروژه چالشی به زبان انگلیسی هم انجام دادیم.

ویکی دمی، خیلی مدیون بچه هاییه که دارن واسش زحمت می کشن، چون واقعا با دل و جون دارن کار میکنن و عاشقانه سئو سایت های مختلف رو انجام میدن و متعهد به کارشون هستن.

ویکی دمی، هیچ وقت توسط یک شخص خاص به نتیجه نرسید و من فقط موسس این برند کوچیک بودم و تقریبا همه کارهای تیمی انجام شده و همیشه تیمی هم خواهد موند.

موفقیت مضاعف

زیبایی خیره کننده

خلاقانه و هوشمند