آشنایی با قیمت و تعرفه سئو وب سایت

خیلی از کسب و کارها با کلمه سئو آشنایی کافی دارند و میدانند که اگر سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه نمایند، چه ترافیک و افزایش درآمدی به همراه خواهند داشت. اما مشکل اصلی این است که خیلی از بیزینس ها نمی دانند که هزینه های سئو سایت چقدر است و محاسبه قیمت آن چگونه انجام می شود؟ 

زمانیکه این سوال پرسیده می شود”قیمت سئو سایت چکونه محاسبه می شود، مطمئنا شما منتظر قیمت خواهید بود اما جوابی که به شما داده می شود این است، ” بستگی دارد”. که با شنیدن چنین جوابی ناراحت می شوید. اما حقیقت این است که قیمت خدمات سئو به فاکتورهایی بستگی دارد.

همانطور که می دانید، رساندن یک سایت به صفحه اول گوگل میتواند کسب و کار شما را چه بصورت آنلاین و چه بصورت آفلاین، دچار تغییرات زیادی کند.

اما برای اینکه به صفحه اول گوگل بیایید چقدر باید هزینه کنید؟!

در ادامه قیمت پکیج های سئو و بهینه سازی سایت را به نرخ ویکی دمی مرور می کنیم.

تعرفه خدمات سئو ویکی دمی

امکانات هر پلن پلن برنزه ای پلن نقره ای پلن طلایی
بهینه‌ کردن سایز عکس‌ها به همراه حجم
بهینه‌سازی فایل‌های css و جاوا اسکریپت
کم کردن حجم صفحه
ساخت و بهینه سازی سایت مپ
ساخت و بهینه سازی فایل ربات گوگل
کاهش درخواست‌ها از سمت سرور
اصلاح ساختار url ها
آنالیز رقبا
نصب و آنالیز ماهیانه سرچ کنسول
برطرف کردن خطاهای موجود در سرچ کنسول
نصب و آنالیز آنالیتیکس در صورت نیاز
بررسی سرعت سایت
ایجاد و اصلاح عکس ها با یک فرمت
پیاده سازی لانگ تیل در مقالات
تحقیق برای کلمات کلیدی محصولات
تحقیق کلمات کلیدی وبلاگ و مجله
تدوین استراتژی محتوایی
تولید محتوای سئو شده
پیاده سازی lsi ها روی مقالات و صفحات
بهینه سازی و سئو تمام تایتل های صفحات
لینک سازی داخلی
بک لینک سازی
تولید محتوای رپورتاژ
لینک سازی خارجی
افزایش ترافیک سایت
گزارش ماهانه کارهای انجام شده
گزارش رتبه کلمات کلیدی (هر3ماه)
گرفتن کلیک و ایمپرشن از ماه 7 از ماه 5 از ماه 3
رتبه گرفتن کلمات در صفحات گوگل از ماه 7 از ماه 5 از ماه 3
صفحه سازی برای لندینگ های مهم
پیاده سازی ساختار پیلار کلاستر صفحات
طراحی تصاویر گرافیکی اختصاصی برای تصویر اصلی مقالات جدید
رفع ارور های سایت
ایجاد سوشان سیگنال
بهینه سازی و افزایش بودجه خزش سایت
امنیت سایت
آماده سازی اسکیما
پیاده سازی amp
اجرای تقویم محتوایی
پیاده سازی سئو محلی
پیاده سازی hotjar برای آنالیز وضعیت رفتار کاربران
پیاده سازی تگ منیجر برای ردیابی بهتر
قیمت و مشاوره خدمات سئو 6 میلیون تومان 8 میلیون تومان 10 میلیون تومان

قیمت سئو تضمینی ویکی دمی

مناسب برای تمامی کسب و کارهای آنلاین
برگزاری جلسات مشاوره رایگان و صحبت درباره اهداف، مسیر پیش رو و هزینه ها
کیورد ریسرچ کامل در حوزه کسب و کارتان و تعیین کلمات کلیدی درآمد زا و پرسرچ حوزه کاری تان
آنالیز سئوی سایت شما و رقبا به صورت کامل و تعیین مشکلات، مزیت های رقباتی و راهکارهارهای پیشرفت
تعیین استراتژی سئو و ایجاد برنامه ریزی و تارگت های ماهانه
ساخت تمامی لندینگ ها و صفحات خدماتی و اصلاح در صورت نیاز
راه اندازی وبلاگ، تعیین تقویم محتوایی و برنامه ریزی برای تولید محتوا و درج آن
مشخص کردن استراتژی بک لینک سازی و رپورتاژ
مشاوره ماهانه برای بررسی پیشرفت کار و گزراش کارها
ورود کلمات به صفحه اول گوگل در بازه زمانی مشخص شده در قرار داد
تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

قیمت مشاوره سئو ویکی دمی

تعرفه تدریس خصوصی سئو ویکی دمی

آموزش های تئوری
مفاهیم سئو: ۳ ساعت
الگوریتم های گوگل: ۳ ساعت
سئو کلاه سفید و خاکستری: ۲ ساعت
سئو خارجی: ۶ ساعت
سئو داخلی: ۱۰ ساعت
تکنیک های سئو: ۱۲ ساعت
استراتژی سئو: ۴ ساعت
آموزش های عملی
کار با سرچ کنسول: 6 ساعت
سایر ابزار های سئو: ۶ ساعت
آنالیز سایت: ۳ ساعت
تکمیل آموزش های عملی: ۱۰ ساعت
تعداد ساعات تدریس هزینه دوره
65 ساعت 15 میلیون تومان

آشنایی با قیمت گذاری سئو سایت

همانطور که در جریان هستید، برای سئو سایت نمی توان روش خاصی را برای قیمت گذاری در نظر گرفت. اما لیست قیمت گذاری سئو که عموم سئوکاران از ان استفاده می کنند به شرح زیر است:

 • قیمت گذاری سئو بر اساس کلمات کلیدی: این یک روش رایج در بین سئوکاران و کارفرماها است. کارفرما، لیستی از کلمات را به کارشناس سئو می دهد و از او می خواهد که طبق کلمات داده شده، سایت او را سئو کند. البته بسیاری از سئوکارها برای اینکه بتوانند این کلمات که ممکن است رقابتی و سخت باشد را طبق قرارداد، به جایگاهی که مدنظر آن ها است، بیاورند. قطعا، در صورت نگرفتن رتبه و جایگاه، هزینه ای دریافت نخواهند کرد.
 • روش قیمت گذاری SEO طبق ورودی های گوگل: افرادی که با گوگل و ابزارهای آن مانند سرچ کنسول آشنایی کافی دارند، عموما از این روش برای دریافت ورودی و افزایش درآمد خود استفاده می کنند. ان ها با آنالیز سایت خود و رقبا و کلمات لانگ تیل، می توانند سریعتر از دیگر روش های سئو، به درآمد و جایگاه بالا در سرپ گوگل برسند.
 • قیمت گذاری سئو سایت با درنظرگرفتن رتبه و جایگاه: یکی دیگر از روش ها برای تعرفه سئوی سایت، در نظر گرفتن جایگاه کلماتی است که کارفرما به کارشناس سئو می دهد. اگر این کلمات در جایگاهی که گفته شده است، رتبه نگیرند؛ در انتهای قرارداد، درآمدی نیز کسب نخواهند کرد. این نوع قرارداد، از اشتباه ترین روش ها برای قیمت گذاری به حساب می آید.

عوامل موثر بر هزینه سئو سایت

برای راه اندازی یک سایت و کسب درآمد، در قدم اول باید بودجه ای برای طراحی سایت و سپس بودجه ای برای سئو و بهینه سازی آن در نظر بگیرید. نرخ سئو سایت، بسته به نوع کسب و کار، نوع سایت و قالب، وضعیت کنونی سایت در نتایج جستجو، از نظر زمان و حجم کاری که در نظر گرفته می شود، می تواند متفاوت باشد. 

برای انجام بهینه سازی سایت، می توان از روش های گوناگونی استفاده نمود که هر روشی دارای پکیج های مختلفی می باشد. بطور مثال، بعضی از افراد و کسب و کار ها، از قبل کلماتی را برای کسب و کار خود انتخاب کرده اند و قصد دارند بر روی آن کلمات، بهینه سازی سایت یا همان سئو را انجام دهند و به صفحه اول گوگل بیایند. بعضی از کسب و کارها فقط به دنبال سئو داخلی، سئو تکنیکال و یا سئو خارجی هستند که هر کدام از آن ها دارای قیمت متفاوتی می باشد.

عوامل موثر بر هزینه سئو

اما چرا بعضی از کسب و کار ها تمرکز بر روی یک کلمه خاص دارند؟

با توجه به استراتژی های یک کسب و کار، این هدف می تواند مختلف باشد، مثلاً در فروشگاه های اینترنتی، زمانی که سایتی در کلمات بزرگ مانند خرید گوشی موبایل، قیمت گوشی موبایل و… بالا می آید، صاحبان سایت می توانند با تامین کننده های بزرگ صحبت کنند و با توجه به جایگاه سایتشان از آن ها پیشنهادهای ویژه قیمتی نیز بگیرند. در بعضی مواقع کسب و کارها تمایل دارند با کلماتی که اکثر رقبا در آن بالا هستند یا کلمات دیگری که وابسته به بیزینس آن ها است، به جستجو و انتخاب کلمه کلیدی بپردازند. با آنالیز چنین کلماتی، متوجه می شوند که کدام کلمه کلیدی، بیشترین و کدام یک کمترین جستجو توسط کاربران در سطح اینترنت را  دارا هستند. آن ها در این حالت سعی می کنند که با بهینه سازی روی چنین کلماتی، سایت خود را در نتایج گوگل به صفحه اول و حتی رتبه های بالا نیز برسانند. عموم قراردادها به 4صورت که در زیر آمده است، انجام می شود:

حوزه فعالیت هر کسب وکار

شاید از نظر شما متفاوت بودن قیمت سئو سایت براساس نوع حوزه ای که هر بیزینس دارد، کمی چالش برانگیز باشد. علت متغیر بودن قیمت ها، بسته به تعداد رقبا و میزان سرچی که در سرپ گوگل انجام می شود، دارد. بعضی از کسب و کارها دارای میزان جستجوی پایین و کلمات کلیدی آسانتری نسبت به دیگر بیزینس ها دارند. بعضی دیگر نیز دارای سرچ بسیار بالا به همراه کلمات کلیدی پر رقابت تر نیز هستند.

حوزه فعالیت هر کسب وکار

هزینه سئو وب سایت براساس نوع CMS و زبان برنامه نویسی

آیا به نوع زبان برنامه نویسی و یا قالبی که می خواهید سایت خود را با آن طراحی کنید، فکر کرده اید؟ عموم سایت هایی که به صورت آنلاین در حال فعالیت هستند دارای سیستم مدیریت محتوایی (CMS) به نام وردپرس هستند و تعدا خیلی کمی از آن ها از جوملا، پرستا شاپ و غیره ساخته شده اند و حتی سایت هایی مثل سایت های بانک، ارزدیجیتال، بورس و سایت های مشابه از برنامه نویسی قوی تری نیز استفاده  میکنند.

علت استفاده از وردپرس، به خاطر سرعت و سهولت در استفاده و نسبت به دیگر سیستم ها دارای افزونه های بیشتری است. این سیستم مدیریت محتوایی از نظر گوگل، سبک و قابلیت کراول بهتری نسبت به دیگر سیستم ها دارد. قیمت سئو وردپرس نسبت به دیگر CMS ها از تعرفه منصفانه تری استفاده می کند. مگر اینکه از قالب های اختصاصی با ویژگی های منحصر به فردی استفاده شده باشد. متاسفانه افرادی هستند که هنوز وردپرس را قبول ندارند و فکر می کنند که این مدیریت محتوا برای کسب وکارهای کوچک بوده و سئوی آن تاثیری در درامد آن ها ندارد.
همانطور که شما میدانید با سفارشی سازی وردپرس و اضافه کردن افزونه های منحصر به فرد برای هر قالب، می توان از استراتژی های گوناگونی استفاده نمود که هر کدام از آن ها با توجه به نوع قالب و مواردی که قبلا ذکر کردیم، دارای تعرفه سئوی وردپرسی متفاوتی هستند.

هزینه سئو وب سایت براساس نوع CMS و زبان برنامه نویسی

هزینه پروژه سئو براساس وضعیت کنونی سایت

یکسری از شرکت ها ممکن است که دارای سئو باشند و حتی دارای محتوای مناسب به همراه لینک سازی. تمام این موارد در قیمت گذاری سئو  و بهینه سازی سایت تاثیر دارد و باعث کاهش هزینه ها و زمان انجام کار نیز می شود.

سئو و بهینه سازی سایت دارای سه بخش: سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال است که هر کدام از ان ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

سئو داخلی، بیانگر تمامی مواردی است که در داخل سایت مورد استفاده قرار می گیرد مانند محتوا، لینک ها، فیلم و تصاویر و غیره.

سئو خارجی، بیانگر تمامی مواردی است که در خارج از سایت و با هدف برند شدن آن سایت، مورد استفاده قرار میگیرد. فرض کنید شما یک سایت مورد اعتماد گوگل هستید که سایت های دیگر به شما لینک می دهند. قطعا همین امر باعث افزایش درامد و افزایش ترافیک سایت شما می شود.

و اما سئو تکنیکال، بیانگر تمامی کارهای فنی یک سایت مانند نوشتن کدها، هاست و سرور، سرعت سایت و غیره است. اگر کد سایت شما درست نوشته نشده باشد یا بهینه نباشد، امکان اینکه در گوگل رتبه خود را از دست دهید یا اصلا رتبه ای کسب نکنید، بسیار زیاد است.

هزینه-پروژه-سئو-براساس-وضعیت-کنونی-سایت​

قیمت سئوی سایت براساس نوع سئو

انتخاب نوع سئو در هر کسب و کاری متفاوت است. بعضی از کسب وکارها فقط به دنبال مشاوره گرفتن هستند و برخی دیگر به دنبال سئو از صفر تا صد. در هر صورت قبل از مراجعه به یک شرکت دیجیتال مارکتینگ جهت درخواست سئو، حتما مدیر آن کسب وکار باید تصمیم بگیرد که چه نوع بهینه سازی برای سایت خود می خواهد و البته با چه بودجه ای؟

شرکت ویکی دمی مفتخر است که با داشتن سابقه درخشان در امر آموزش سئو و مشاوره، می تواند به بیزینس ها در جهت برندسازی و افزایش درآمد نیز کمک شایانی نماید. از جمله خدماتی که ویکی دمی برای سئو و بهینه سازی سایت انجام می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه سئو کلمات کلیدی مختلف

انتخاب هزینه سئوی کلمه ای، برای کسانی مفید است که تمایل دارند سایت خود را برای تعداد محدودی کلمه، بهینه نمایند.

این چنین افراد، بهینه سازی سایت خود را به شرکت های خدمات سئو می سپرند و در انتها منتظر نتیجه نهایی می شوند.

تعرفه سئو کلمه ای و محاسبه هزینه سئو، به میزان سختی کلمه کلیدی، تراکم کلمات کلیدی،  تعداد رقبا و حتی تعداد کلماتی که آن بیزینس به دنبال بهینه سازی و سئو‌ آن است، بستگی دارد. البته به جز کلمات، حتما باید رقبا را هم در نظر داشته باشید.

در پکیج سئو کلمه ای، علاوه بر بهینه سازی کل سایت، لینک سازی خارجی نیز انجام می شود. البته منظور از لینک بیلدینگ، استفاده از سئو کلاه سیاه نمی باشد و عموما از سایت های ایمن و وایت برای لینک سازی انجام می شود. در لینک سازی خارجی، عموما ساخت تعدادی از لینک ها به صورت دائمی و تعدادی دیگر موقتی بوده که برای این منظور، حتما باید از استراتژی مناسبی استفاده شود.

همانطور که می دانید برای سئو کلمه ای سایت، باید زیرساخت های فنی هم چک شود تا در آینده مشکلی برای بهینه سازی سایت ایجاد نشود. قیمت کلمات کلیدی سئو با توجه به معیار های زیر مشخص میشود.

 • طول کلمه: هرچه طول کلمه ای که انتخاب می کنید کوتاه تر باشد، هزینه ی سئو آن کلمه هم بیشتر می شود.

  مثلاً: قیمت خرید قاب موبایل، از قیمت خرید قاب موبایل اورجینال آیفون X، از نظر سئو بیشتر است.

 • سایت های رقیب: بعد از انتخاب کلمه کلیدی، باید ببینید که چه سایت هایی با شما در رقابت هستند. این مورد، دومین پارامتر مهم از SEO Price کلمات کلیدی است.

   بطور مثال: در کلمه ی خرید موبایل، شما باید با سایت های بزرگی مانند digikala، mobile.ir و… رقابت کنید، در اینجا کار سئوکار ها سخت تر است، به همین دلیل هزینه این کلمات از کلمات طولانی تر، بیشتر می شود.

 • رتبه سایت شما در کلمه مورد نظر: قیمت انجام سئو سایت با توجه به کلمه ای که انتخاب کردید، باید بررسی شود که با آن کلمه، دارای رتبه در گوگل هستید یا خیر.

  منظور از اینکه رتبه داشته باشید این است که در نتایج جستجو، از صفحه اول تا دهم نتایج گوگل، سایت شما نمایش داده شود. در صورتی که در نتایج باشید هزینه انجام سئو کاهش پیدا می کند، زیرا سایت شما نزد گوگل دارای اعتبار است.

هزینه سئو کلمات کلیدی مختلف​

آیا هزینه سئو کلمات کلیدی به صرفه است؟

ما به کسب و کار ها این نوع از سئو را پیشنهاد نمی کنیم، البته اینکه شما کلمات کلیدی خاصی را به سئوکار ها بدهید و از آن ها بخواهید در این کلمات، شما را به صفحه اول گوگل برسانند برای سئوکار ها بسیار ساده تر است. اما ممکن است شما فکر کنید که کلمه ای مثل خرید گوشی خیلی ورودی به شما می دهد، در صورتی که بعد از انجام سئو و صرف هزینه، متوجه شوید که بیشتر مردم، از نظر سئویی کلمه ی خرید گوشی موبایل آیفون را جستجو می کنند!

پس اگر سئو کلمه کلیدی خاص خوب نیست، چه چیزی جایگزین آن کنیم؟ در ادامه مقاله همراه ماباشید.

آیا هزینه سئو کلمات کلیدی به صرفه است؟​

هزینه سئو ساعتی یک سایت

سئو ساعتی، همانطور که از اسم آن پیداست بیشتر برای شرکت های نوپا و تازه تاسیس کاربرد دارد که آشنایی کافی با سئو سایت ندارند و بیشتر نیاز به گرفتن مشاوره به صورت ساعتی نیز می باشند.

سئو و بهینه سازی به صورت ساعتی، عموما از 500 هزارتومان تا 1میلیون تومان شروع می شود و بسته به نوع مشاوره و نوع کسب وکار نیز متفاوت است.

هزینه سئو ساعتی

هزینه سئو پروژه ای

قرار داد سئو پروژه ای، بعد از برگذاری جلسات بین کارفرما و شرکت سئو براساس اهدافی که مشخص کرده اند، بسته میشود. این اهداف می تواند افزایش درآمد، افزایش بازدید، افزایش نرخ کلیک، گرفتن رتبه یک در نتایج جستجو و غیره باشد. از مهمترین مزیت های این نوع قرارداد، گرفتن نتیجه و اماده کردن گزارش به صورت پایان کار می باشد.

اما علاوه بر مزیت دارای معایبی نیز می باشد که مهمترین آن افزایش هزینه نسبت به دیگر قراردادهای سئو است.

زمانی که شرکت خدمات سئو یا سئوکاری، پروژه سئو سایتی را قبول می کند، باید یک سایت را از صفر تا صد بهینه سازی کند، در این حالت، عموم سئوکارها بعد از آنالیز و بررسی سایت و همچنین بررسی رقبای آن، با  استراتژی های قوی در حوزه های محتلف مانند تولید محتوا، سئو داخلی، سئو خارجی، تکنیکال و دیگر موارد سعی در بهینه سازی و بهبود آن سایت بر می آیند.

با این حال، هزینه یک پروژه سئو با توجه به اینکه “حوزه ی فعالیت سایت چیست” ، “رقیبان سایت چه کسانی هستند”،  “میزان گستردگی سایت چقدر است “، “آیا سایت بهینه شده است یا خیر”،  “سایت با چه کلماتی بالا است” و غیره، می تواند مختلف می باشد.

هزینه سئو پروژه ای​

هزینه بهینه سازی کلی سایت؛ هزینه سئو ماهیانه

در روش بهینه سازی یا همان سئو کلی سایت، سئوکار یا شرکت خدمات سئو، از شما مبلغی را دریافت می کند و سایت شما را بطور کامل بهینه سازی می نماید.

ممکن است در این روش، سایت شما برروی کلمات کلیدی خاصی سئو نشود اما در این مدل سئو، سایت بصورت کامل قدرت می گیرد و بعد از مدتی می تواند برروی کلمات کلیدی سخت هم بالا بیاید.

در این روش هزینه های سئو سایت شما بر اساس معیار های زیر محاسبه میشود:

 • حجم صفحات سایت شما: هرچه تعداد صفحات سایت شما بیشتر باشد، در این حالت فرآیند سئو سایت شما گسترده تر می شود و مشخصاً مبلغ سئو سایت شما هم بالاتر می رود.

البته اینطور نیست که اگر سایتی ۱۰۰ صفحه داشته باشد، هزینه بهینه سازی سایتش مثلاً ۲ میلیون تومان می شود و سایتی که ۱۰۰۰ صفحه دارد ۲۰ میلیون تومان! البته تعداد صفحات اصلی سایت شما هر چقدر باشد بر قیمت بهینه سازی سایت شما تاثیر میگذارد.

 • سایت شما با چه CMS ای ساخته شده: قیمت بهینه سازی سایت می تواند بسته به نوع سیستم های تولید محتوا (CMS) مثلا وردپرس، دروپال، جوملا و غیره، متفاوت تر باشد. دلیل اختلاف هزینه در سی ام اس های مختلف این است که بعضی از این سیستم ها از نظر کد نویسی بسیار درست و بهینه ساخته شده اند و بعضی دیگر نه، که میتواند بر هزینه های سئو تاثیر زیادی داشته باشد.
 • مدت زمان انجام سئو: فرآیند سئو سایت شما هرچه طولانی تر شود، هزینه کاهش پیدا می کند. اگر شما بخواهید سایتی را در زمان ۶ ماه بهینه سازی نمایید، بسیار راحت تر است تا اینکه بخواهید در مدت زمان ۳ ماه بهینه کنید. هر چه زمان سئو بیشتر شود هزینه کاهش پیدا می کند.

البته این کاهش قیمت تا یک جایی انجام می شود و اینطور نیست که مثلاً به سئوکار بگویید سایت را در مدت ۲ سال انجام بدهد، آن هم بصورت رایگان!

هزینه بهینه سازی کلی سایت؛ هزینه سئو ماهیانه​

هزینه سئو کلی سایت به صرفه است؟

این روش برای کسب و کار هایی که تازه وارد فضای کاری آنلاین شده اند و سایتشان تازه تاسیس شده است، به صرفه تر است.

حالا چرا؟

بطور مثال شما ماهیانه مبلغی بین 5- 20 میلیون تومان هزینه می کنید و خیالتان از بابت بهینه سازی یا همان SEO سایتتان راحت است.

عموما هزینه بهینه سازی کلی سایت به موارد زیر بستگی دارد:

قیمت سئو داخلی

یکی از موارد مهمی که باید به هنگام سئو سایت، مدنظر داشته باشیم، سئو داخلی است. در درجه اول، قیمت بهینه سازی سایت بر اساس on-page seo محاسبه می گردد. از جمله مواردی که باید در سئو داخلی بررسی شود، می توان به متا تگ ها، سرعت سایت، حجم صفحات و غیره اشاره کرد که برای آشنایی بیشتر با فاکتورهای مهم در سئو داخلی، مقاله مربوطه را مطالعه نمایید. نرخ سئو داخلی سایت از 1میلیون تومان تا ده میلیون تومان بسته به نوع سایت، کلمات کلیدی و تکنیکالی، می تواند متغیر باشد.

هزینه سئو خارجی

بعد از بررسی سئو داخلی، نوبت به سئو خارجی یا همان off-page seo می رسد. منظور از سئو خارجی، ساخت لینک های خارجی، رپورتاژ و حتی اشتراک محتوا در سایت های دیگر است. بسیاری از شرکت ها، بعد از بررسی سایت به کارفرماها، بهای سئو خارجی را بر اساس پارامترهای گفته شده، اعلام می کنند.

نکته مهم

از مهمترین مواردی که حتما باید به آن توجه داشته باشید، فعالیت در شبکه های اجتماعی است. هیچگاه سیگنال هایی که از سمت social می آیند را نادیده نگیرید. این مورد هم دارای نرخ سئو و بهینه سازی متفاوتی می باشد.

لیست قیمت سئو به چه مواردی بستگی دارد؟

عموما، لیست تعرفه سئو و هزینه نهایی که برای بهینه سازی یک سایت در نظر گرفته می شود، به عوامل زیادی بستگی دارد. همانطور که مطلع هستید، هزینه سئو در هر سایتی با وب سایتی دیگر متفاوت بوده که این قیمت بر اساس بررسی و آنالیزی که بر روی سایت انجام می شود، محاسبه می گردد. بیشتر شرکت های خدماتی سئو، بعد از آنالیز یک سایت می توانند نرخ دقیقی از بهینه سازی را اعلام نمایند. با این حال، لیست قیمت سئو به موارد زیر هم وابسته است:

 • میزان رقابت و سختی و آسان بودن بین کلمات کلیدی
 • عمر دامنه و  سایت
 • کیفیت محتواهای نوشته شده و مرتبط بودن با کلمات کلیدی
 • بررسی تراکم کلمات کلیدی و بهینه سازی ان
 • بررسی جایگاه اولیه سایت و تضمین جایگاه بعد از اتمام کار
 • استفاده از تکنیک های سئو کلاه سفید

همیشه این نکته را به خاطر بسپارید که برای بهینه سازی یک سایت، فقط از یک کلمه کلیدی استفاده ننمایید و بعد از بررسی رقبا و رفتارهای کاربران، طیف کلمات کلیدی خود را افزایش دهید.

تعرفه سئو و قیمت خدمات سئو

قیمت انجام خدمات بهینه سازی سایت، با توجه به اینکه آن شخص، کار بهینه سازی سایت شما را انجام می دهد یا شرکت خدمات سئو، می تواند متفاوت باشد.

شرکت های خدمات سئو با توجه به اینکه نیروی سئو زیادی دارند، هزینه انجام سئو را کاهش می دهند. از طرفی هم، اگر به صورت پروژه ای با یک شخص سئوکار قراداد ببندید، عموما برای گرفتن پروژه و اینکه قراداد توافقی می باشد با کارفرماها راه می آیند و تمام تلاش خود را برای کاهش هزینه انجام می دهند.

تعرفه سئو و قیمت خدمات سئو​

هزینه استخدام و مدت زمان قرار داد سئوکار

هزینه استخدام سئوکار با توجه به اینکه سئوکار در شرکت فعالیت می کند و یا بصورت دورکاری، کار سئو سایت شما را انجام می دهد میتواند متفاوت باشد.

اما بطور معمول هزینه استخدام سئوکار، مبلغی بین 7 تا 20 میلیون تومان است. بسته به سابفه شخص و اینکه چه تعداد پروژه سئو انجام داده است. این قیمت می تواند متفاوت باشد.

همچنین اینکه سایت شما چه قدر بزرگ باشد و چقدر دارای ایراد باشد می تواند در هزینه ها تفاوت ایجاد کند.

بطور معمول قرار داد های شرکتی بین شرکت ها و شخص سئوکار سالانه بسته می شود. البته ممکن است قرار داد بیشتر (مثلا ۲ساله) یا کمتر (مثلاً ۶ماهه) هم بسته شود. این بستگی به نوع قرارداد طرفین دارد.

نکته ای که در آخر قصد دارم در مورد آن صحبت کنم این است که آیا چیزی با عنوان سئو تضمینی وجود دارد؟

ما در مقاله ای بصورت جداگانه این مورد را برای شما بررسی کردیم که می توانید به مقاله سئو تضمینی مراجعه نمایید و قیمت سئو تضمینی را مشاهده نمایید.

جهت دریافت  مشاوره رایگان سئو، با شماره 09128909248 تماس حاصل نمایید.

هزینه استخدام و مدت زمان قرار داد سئوکار

جمع بندی

تعرفه سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن ها می توان به رتبه رقبا، انتخاب کلمات کلیدی، لوکال بودن سئو، ایجاد یا بهینه کردن بلاگ، موارد مربوط به تکنیکال و غیره اشاره کرد.

برای بهینه سازی سایت، عموما از افراد متخصص و متبحر در زمینه مربوطه استفاده می شود و کار یک نفر نیست و نیاز به ۲تا ۴ متخصص می باشد.

بله، ویکی دمی در حین بستن قرارداد به مشتریان اعلام می کند که در صورت اجرا نکردن به تعهدات خود و یا نرسیدن به جایگاهی که مد نظر آن ها بوده است، تمامی هزینه و تعرفه سئو را به آن ها عودت می کند.

سایت ویکی دمی، با توجه به سوابق درخشان خود در امر بهینه سازی سایت و داشتن رزومه قوی، حاضر است با توجه به نوع کسب و کار شما و همچنین میزان بودجه شما، سایتتان را به بهترین نحو ممکن، بهینه نماید. شما حتی می توانید برای مشاوره رایگان و اعلام نیازهای خود با شماره 09128909248 تماس بگیرید. این هم به یاد داشته باشید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست.

مدت زمان قرار داد سئوکار

سوالات متداول​

تعرفه سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن ها می توان به رتبه رقبا، انتخاب کلمات کلیدی، لوکال بودن سئو، ایجاد یا بهینه کردن بلاگ، موارد مربوط به تکنیکال و غیره اشاره کرد.

برای بهینه سازی سایت، عموما از افراد متخصص و متبحر در زمینه مربوطه استفاده می شود و کار یک نفر نیست و نیاز به ۲تا ۴ متخصص می باشد.

بله، ویکی دمی در حین بستن قرارداد سئو تضمینی، به مشتریان اعلام می کند که در صورت اجرا نکردن به تعهدات خود و یا نرسیدن به جایگاهی که مد نظر آن ها بوده است، تمامی هزینه و تعرفه سئو را به آن ها عودت می کند.

سایت ویکی دمی، با توجه به سوابق درخشان خود در امر بهینه سازی سایت و داشتن رزومه قوی، حاضر است با توجه به نوع کسب و کار شما و همچنین میزان بودجه شما، سایتتان را به بهترین نحو ممکن، بهینه نماید. شما حتی می توانید برای مشاوره رایگان و اعلام نیازهای خود با شماره 09128909248 تماس بگیرید. این هم به یاد داشته باشید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست.