نحوه محاسبه تعرفه سئو سایت ویکی دمی

این روزها دیگر واژه سئو برای بسیاری از افراد غریبه نیست و می دانند که با استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت، می توانند ترافیک وبسایت خود را افزایش داده و درآمد خود را نیز بالا ببرند. با این حال، بسیاری از کسب و کارها نمی دانند که هزینه و تعرفه های سئو سایت چگونه محاسبه می شوند.

اکثر افراد انتظار دارند که پس از پرسیدن میزان هزینه سئو سایت، مستقیم با قیمت آن مواجه شوند؛ با این حال، جوابی که اغلب به این افراد داده می شود این است که:((بستگی دارد)).

همانطور که می دانید، رسیدن به رتبه های خوب گوگل می تواند کسب و کار اینترنتی را دچار تغییرات زیادی کرده و باعث رشد چشمگیر آن شود. اما برای رسیدن به رتبه های بالای گوگل، چه قدر باید هزینه کرد؟

می توانید با تماشا ویدیو رو به رو با نحوه تعیین هزینه سئو سایت آشنا شوید. همچنین، تعرفه خدمات سئو و بهینه سازی سایت نیز در ادامه برای شما ارائه شده است.

هزینه سئو سایت ویکی دمی

امکانات هر پلن پلن برنزی پلن نقره ای پلن طلایی
بهینه‌ کردن سایز و حجم عکس ها
بهینه سازی فایل های CSS و جاوا اسکریپت
کم کردن حجم صفحه
ساخت و بهینه سازی سایت مپ
ساخت و بهینه سازی فایل ربات گوگل
کاهش درخواست های سرور
اصلاح ساختار URL ها
آنالیز رقبا
نصب و آنالیز سرچ کنسول به شکل ماهیانه
برطرف کردن خطاهای موجود در سرچ کنسول
نصب و آنالیز آنالیتیکس در صورت نیاز
بررسی سرعت سایت
ایجاد و اصلاح عکس ها با فرمت یکسان
پیاده سازی لانگ تیل در مقالات
تحقیق کلمات کلیدی برای محصولات
تحقیق کلمات کلیدی برای وبلاگ و مجله
تدوین استراتژی محتوایی
تولید محتوای سئو شده
پیاده سازی LSI ها روی مقالات و صفحات
بهینه سازی و سئو تمام تایتل های صفحات
لینک سازی داخلی
بک لینک سازی
تولید محتوای رپورتاژ
لینک سازی خارجی
افزایش ترافیک سایت
ارائه گزارش ماهانه از تمام کارهای انجام شده
گزارش رتبه کلمات کلیدی (هر 3 ماه)
گرفتن کلیک و ایمپرشن (Impression) از ماه 7 از ماه 5 از ماه 3
رتبه گرفتن کلمات در صفحات گوگل از ماه 7 از ماه 5 از ماه 3
صفحه سازی برای لندینگ های مهم
پیاده سازی ساختار پیلار کلاستر صفحات
طراحی تصاویر گرافیکی اختصاصی برای تصویر اصلی مقالات جدید
رفع ارور های سایت
ایجاد سوشال سیگنال
بهینه سازی و افزایش بودجه خزش سایت
امنیت سایت
آماده سازی اسکیما
پیاده سازی amp
اجرای تقویم محتوایی
پیاده سازی سئو محلی
پیاده سازی hotjar برای آنالیز وضعیت رفتار کاربران
پیاده سازی تگ منیجر برای ردیابی بهتر
تعرفه خدمات سئو 15 میلیون تومان 20 میلیون تومان 25 میلیون تومان

قیمت پکیج سئو تضمینی در ویکی دمی

مناسب برای تمام کسب و کارهای آنلاین
برگزاری جلسات مشاوره رایگان و صحبت درباره اهداف، مسیر پیش رو و هزینه ها
تحقیق کامل کلمات کلیدی در حوزه کسب و کار شما، تعیین کلمات کلیدی درآمد زا با سرچ بالا
آنالیز کامل سئو سایت شما و رقبا و تعیین مشکلات، مزیت های رقباتی و راهکارهای پیشرفت
تعیین استراتژی سئو و برنامه ریزی برای تارگت های ماهانه
ساخت تمامی لندینگ ها و صفحات خدماتی و اصلاح در صورت نیاز
راه اندازی وبلاگ، تعیین تقویم محتوایی و برنامه ریزی برای تولید و درج محتوا
تعیین استراتژی بک لینکسازی و رپورتاژ
مشاوره ماهانه برای بررسی پیشرفت و گزارش کارها
آوردن کلمات به صفحه اول گوگل در بازه زمانی مشخص شده در قرارداد
تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

قیمت مشاوره سئو ویکی دمی

تعرفه تدریس خصوصی سئو ویکی دمی

آموزش های تئوری
مفاهیم سئو: ۳ ساعت
الگوریتم های گوگل: ۳ ساعت
سئو کلاه سفید و کلاه خاکستری: ۲ ساعت
سئو خارجی: ۶ ساعت
سئو داخلی: ۱۰ ساعت
تکنیک های سئو: ۱۲ ساعت
استراتژی سئو: ۴ ساعت
آموزش های عملی
کار با سرچ کنسول: 6 ساعت
استفاده از ابزار های سئو: ۶ ساعت
آموزش آنالیز سایت: ۳ ساعت
تکمیل آموزش های عملی: ۱۰ ساعت
تعداد ساعات تدریس هزینه دوره
65 ساعت 15 میلیون تومان

چه تفاوتی میان پکیج خدمات سئو پایه ویکی دمی و خدمات سئو تضمینی آن وجود دارد؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که از ما پرسیده می شود، تفاوت میان خدمات سئو سایت ویکی دمی و خدمات سئو تضمینی ما است. پکیج های خدمات سئو سایت ویکی دمی (پکیج های پایه) مناسب سایت هایی هستند که رقابت در حوزه آن ها پایین تر است، تازه تاسیس یا استارت آپ هستند، و یا محدودیت هایی مانند محدودیت بودجه برای سئو و بهینه سازی سایت خود داشته و ابتدا قصد طی کردن روند آرام رشد سایت خود و به دست آوردن رتبه های بالای گوگل را دارند. این خدمات در سه پکیج برنزی، نقره ای، و طلایی ارائه می شوند که تفاوت میان آن ها به علت حجم کاری است که صورت می گیرد.
پکیج سئو تضمینی مناسب کسب و کارهایی است که رقابت بالایی داشته و قصد دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالا ترین کیفیت، به یکی از قوی ترین سایت ها در حوزه خود تبدیل شده و تمام کلمات کلیدی آن ها در صفحه اول گوگل رتبه بگیرد. در این شرایظ، خدمات سئو تضمینی سایت با حجم بالاتر و سرعت بیشتر انجام شده، و یک یا چند نیرو به طور تمام وقت به پروژه اختصاص داده می شوند.
هر دو خدمات سئو سایت پایه و سئو تضمینی ویکی دمی کیفیت بالایی داشته و اختلاف قیمت میان این خدمات تنها به علت تفاوت حجم کار است و ما به شما تعهد می دهیم که با انتخاب هر پکیج، شاهد رشد سایت خود خواهید بود.

نمودار رشد 6 ماهه سایت های سئو شده توسط ویکی دمی

2
1
4
3
6
5
8
7

نحوه قیمت گذاری خدمات سئو سایت

همانطور که بالاتر نیز اشاره کردیم، نمی توان قیمتی مشخص را برای سئو سایت تعیین کرد، اما فاکتورهای مختلفی هستند که در تعرفه سئو سایت تاثیر گذاشته و می توان هزینه ای را بر اساس آن ها برای خدمات بهینه سازی سایت تخمین زد:

 • قیمت گذاری بر اساس کلمات کلیدی: این روش از قیمت گذاری بسیار رایج میان سئوکاران و کارفرما است. در این روش از قیمت گذاری، لیستی از کلمات کلیدی سایت توسط کارفرما به سئوکار ارائه می دهد تا براساس آن ها، سایت را سئو کند. سئوکار نیز موظف است تا برای این کلمات رتبه کسب کند و در صورت عدم موفقیت، هزینه ای دریافت نخواهد کرد.
 • تعیین تعرفه خدمات سئو بر اساس ترافیک ارگانیک و ورودی های گوگل: افرادی که با گوگل و ابزارهای آن، مانند سرچ کنسول، آشنایی کافی دارند، از این روش برای سئو سایت و افرایش ترافیک ارگانیک خود استفاده می کنند. در این روش، سئوکاران با آنالیز سایت شما و رقبا و بررسی کلمات کلیدی Long-tail، سریع تر رتبه های بالای SERP را برای سایت کسب می کنند.
 • تخمین هزینه سئو و بهینه سازی سایت با در نظر گرفتن رتبه و جایگاه: یکی دیگر از روش ها برای تخمین تعرفه سئو سایت، در نظر گرفتن رتبه کلمات کلیدی است که توسط کارفرما به سئوکار ارائه می شوند. اگر سئوکار موفق شود تا رتبه کلمات را به جایگاه تعهد داده شده برساند، هزینه ای دریافت نخواهد کرد. معمولا این کار روش مناسبی برای تعیین قیمت سئو نمی باشد.

عوامل موثر بر هزینه سئو سایت

برای راه اندازی یک سایت و کسب درآمد از آن، ابتدا باید بودجه ای برای طراحی سایت و سپس بودجه ای برای سئو و بهینه سازی آن در نظر بگیرید. همانطور که اشاره کردیم، نرخ سئو سایت می تواند بسته به نوع کسب و کار، نوع سایت و قالب آن، وضعیت کنونی سئو، و میزان حجم کار سئو مورد نیاز سایت، متفاوت باشد.
از روش ها و تکنیک های مختلفی می توان برای سئو سایت استفاده کرد. به عنوان مثال، برخی از کارفرمایان لیستی از کلمات کلیدی سایت خود داشته و می خواهند با آن ها رتبه بگیرند، برخی به دنبال سئو داخلی، سئو تکنیکال و یا سئو خارحی هستند و برخی نیز می خواهند پکیجی کامل از سئو را دریافت کنند. هزینه ها بسته به انتخاب کارفرما و نیازهای سایت، متغیر است.

عوامل موثز در تعرفه سئو

چرا بعضی از کسب و کارها بر روی یک کلمه کلیدی خاص تمرکز می کنند؟

رتبه داشتن با یک کلمه کلیدی یا عبارت خاص به برخی از سایت ها، مانند فروشگاه های اینترنتی، این اجازه را می دهد تا با شرکت ها و تامین کننده های بزرگ همکاری کرده و با استفاده از رتبه خود تخفیف و آفرهای ویژه دریافت کنند..
همچنین، برخی از کسب و کارها تمایل دارند تا بر کلمات کلیدی پر رقابت حوزه فعالیت خود و رقبا تمرکز کرده و با آنالیز آن ها، کلماتی را پیدا کنند که یا تمرکز و سئو آن ها به رتبه های برتر گوگل دست پیدا کنند. علاوه بر آن، تمرکز بر کلمات کلیدی مشخص به سایت کمک می کند تا بتواند میزان ترافیک هر عبارت را تشخیص داده و با تمرکز با کلمات کلیدی صحیح، از رقبا پیشی بگیرند.
عموم قراردادها بر اساس یکی از 4 مورد زیر انجام می شوند:


    ● حوزه فعالیت هر کسب و کار                           ● نوع CMS و زبان برنامه نویسی                           ● وضعیت کنونی سایت                               ● نوع سئو

حوزه فعالیت هر کسب و کار

ممکن است تعیین هزینه سئو بر اساس حوزه کسب و کار کمی چالش برانگیز به نظر برسد. علت این متغیر بودن قیمت بر اساس حوزه فعالیت به علت میزان رقابت و تعداد رقبا است. بعضی سایت ها در حوزه ای فعالیت می کنند که رقابت پایین تری داشته و سئو کلمات کلیدی آن ها آسان تر است، در حالی که رقابت در بعضی از کسب و کارها بسیار بالاتر بوده و رتبه گرفتن در این حوزه ها بسیار سخت تر است.

تاثیر حوزه فعالیت هر کسب و کار در قیمت سئو

هزینه سئو سایت بر اساس نوع CMS و زبان برنامه نویسی

عموم سایت ها از پلتفرم وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا (CMS) سایت خود استفاده کرده و تعداد کمی از CMS های دیگر مانند جوملا، پرستا شاپ، و موارد دیگر استفاده می کنند. سایت هایی مانند بانک ها، ارز دیجیتال، بورس، و موارد مشابه از پلتفرم های قوی تر استفاده می نمایند.

علت استفاده از وردپرس، سرعت و سهولت در استفاده از آن نسبت به دیگر سیستم ها بوده و دارای افزونه های بیتری نیز می باشد. این سیستم مدیریت محتوایی از نظر گوگل سبک تر است و آسان تر نیز کراول می شود. قیمت سئو وردپرس نسبت به دیگر CMS ها از تعرفه کم تری برخوردار است، مگر آن که از قالب های اختصاصی با ویژگی های منحصر به فردی استفاده شده باشد.

برخی از افراد معتقدند که وردپرس سیستمی ضعیف و مناسب کسب و کارهای کوچک است که سئو آن تاثیری در رشد سایت ندارد. این در حالی است که با سفارشی سازی وردپرس و اضافه کردن پلاگین های منحصر به فرد برای هر قالب، می توان از استراتژی های گوناگون استفاده نمود.

CMS در سئو سایت

هزینه پروژه سئو بر اساس وضعیت کنونی سایت

هر سایت پیش از قیمت گذاری آنالیز شده و وضعیت کنونی سئو آن بررسی می شود، چرا که سایت ممکن است دارای محتوای مناسب و یا لینک سازی درست بوده و نیازی به این بخش از خدمات سئو سایت نداشته باشد. تمام این موارد در قیمت گذاری سئو و بهینه سازی سایت تاثیر داشته و باعث کاهش هزینه ها و زمان انجام کار نیز می شوند.
سئو و بهینه سازی سایت شامل سه بخش سئو داخلی، سئو خارجی، و سئو تکنیکال است که تمرکز بر هر بخش شامل قیمت های متفاوتی است.
سئو داخلی، بیانگر تمامی مواردی است که در داخل سایت مورد بهینه سازی قرار می گیرد، مانند محتوا، لینک ها، فیلم ها و تصاویر، و غیره.
سئو خارجی، تمام مواردی است که در خارج از سایت و با هدف برند شدن آن ، انجام می شود. بخش بزرگی از سئو خارجی متمرکز بر بک لینک سازی است که در صورت کسب بک لینک های با کیفیت، به ویژه از سایت های قوی و مورد اعتماد گوگل، باعث رشد سایت می شود.
سئو تکنیکال، بیانگر تمام کارهای فنی یک سایت مانند نوشتن کدها، هاست و سرور، سرعت سایت و غیره است. اگر سئو تکنیکال یک سایت بهینه نباشد، به درستی عمل کرده و امتیازهای زیادی را از دست می دهد.

وضعیت کنونی سایت در تعرفه سئو

تعرفه سئو سایت بر اساس نوع سئو

انتخاب نوع سئو در هر کسب و کاری متفاوت بوده و بسته به نیاز سایت آن ها تعیین می شود. برخی از سایت ها فقط نیازمند مشاوره تخصصی هستند و برخی دیگر نیازمند سئو تضمینی. پیش از مراجعه به یک شرکت ارائه کننده خدمات سئو، مدیر سایت باید بسته بودجه و نیاز سایت، تصمیم بگیرد که چه پکیجی از بهینه سازی و سئو سایت را لازم دارد.

شرکت ویکی دمی مفتخر است که می تواند با داشتن سابقه درخشان در مشاوره و آموزش سئو، به بیزینس ها در جهت برندسازی، سئو سایت، و افزایش درآمد کمک شایانی نماید. از جمله خدماتی که ویکی دمی برای سئو و بهینه سازی سایت انجام می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

● سئو کلمات کلیدی                سئو ساعتی               

سئو پروژه ای                     سئو ماهیانه

نوع سئو در تعرفه سئو سایت

هزینه سئو بر اساس کلمات کلیدی

هزینه سئو کلمات کلیدی مختلف

انتخاب خدمات سئو کلمه ای، برای کسانی مفید است که تمایل دارند سایت خود را برای تعداد محدودی کلمه کلیدی، بهینه نمایند.

تعرفه سئو کلمه ای و محاسبه هزینه آن، به میزان سختی کلمه کلیدی، تراکم کلمات کلیدی،  تعداد رقبا، و حتی تعداد کلماتی که آن بیزینس به دنبال بهینه سازی و سئو‌ آن است، بستگی دارد.

در پکیج سئو کلمه کلمات کلیدی، علاوه بر بهینه سازی کل سایت، لینک سازی خارجی، بدون استفاده از تکنیک های گلاه سیاه، نیز انجام می شود. در لینک سازی خارجی، عموما ساخت تعدادی از لینک ها به صورت دائمی و تعدادی دیگر موقتی بوده که برای این منظور، حتما باید از استراتژی مناسبی استفاده شود.

زیرساخت های فنی سایت نیز باید برای سئو کلمه کلمات کلیدی چک شود تا در آینده مشکلی برای بهینه سازی وبسایت ایجاد نشود. قیمت سئو کلمات کلیدی بر اساس معیارهای زیر مشخص می شود:

 • طول کلمه: هرچه طول کلمه کلیدی کوتاه تر باشد، هزینه سئو آن کلمه هم بیشتر می شود. به عنوان مثال، تعرفه سئو عبارت خرید قاب موبایل، از خرید قاب موبایل اوریجینال آیفون X، بیشتر است.
 • سایت رقبا: پس از انتخاب کلمه کلیدی، باید ببینید که چه سایت هایی با شما در رقابت هستند. این مورد، دومین پارامتر مهم در تعیین تعرفه بهینه سازی کلمات کلیدی است. به عنوان مثال، در کلمه ای مانند خرید موبایل باید با سایت های بزرگی مانند Digikala، mobile.ir، و… رقابت کنید. در اینجا کار سئوکارها سخت تر است، به همین دلیل هزینه این کلمات از کلمات کلیدی طولانی تر، بیشتر می شود.
 • رتبه سایت شما در کلمه کلیدی مورد نظر: قیمت انجام سئو سایت باید با توجه به کلمه ای که انتخاب کرده اید و رتبه فعلی سایت شما بررسی شود. منظور از داشتن رتبه سایت شما این است که سایت شما در صفحه اول تا دهم نتایج گوگل نمایش داده شود. در صورتی که در نتایج باشید هزینه انجام سئو کاهش پیدا می کند، زیرا سایت شما نزد گوگل دارای اعتبار است.

آیا هزینه سئو کلمات کلیدی به صرفه است؟

اینکه لیستی از کلمات کلیدی را آماده کرده و به سئوکار برای آوردن به صفحه اول گوگل بدهید، کار ساده ای است، اما ما این نوع از خدمات سئو را به کسب و کارها پیشنهاد نمی کنیم. دلیل آن این است که ممکن است فکر کنید سئو سایت برای کلمه ای مانند خرید گوشی ایده مناسبی برای رشد سایت می باشد، اما پس از سئو آن متوجه شوید که این کلمه کلیدی ترافیکی برای سایت شما به ارمغان نمی آورد.

پس اگر سئو کلمه کلیدی خاص ایده خوبی نیست، چه چیزی را جایگزین آن کنیم؟ برای پاسخ به این سوال، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

تعرفه سئو سایت با کلمات کلیدی

هزینه سئو ساعتی

خدمات سئو ساعتی بیشتر مناسب سایت ها و شرکت های نوپا و تازه تاسیسی است که آشنایی کافی با سئو و نیازهای سایت خود نداشته و به مشاوره ساعتی نیاز دارند.

سئو و بهینه سازی به صورت ساعتی، از 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان شروع شده و می تواند بسته به نیاز هر کسب و کار متغیر باشد.

تعرفه سئو ساعتی

هزینه سئو پروژه ای

قرار داد سئو پروژه ای، بعد از برگزاری جلسات بین کارفرما و شرکت سئو براساس اهداف مشخص شده، بسته می شود. این اهداف می توانند افزایش درآمد، افزایش بازدید و ترافیک، افزایش نرخ کلیک، گرفتن رتبه یک در نتایج جستجو، و موارد مشابه باشد. از مهم ترین مزیت های این نوع قرارداد، گرفتن نتیجه و گزارش کامل در پایان کار می باشد. هزینه این خدمات سئو نسبت به دیگر موارد ذکر شده بالاتر می باشد.

زمانی که پروژه سئو سایتی به یک شرکت خدمات سئو یا سئوکاری سپرده می شود، باید سایت را از صفر تا صد بهینه سازی کند. در این حالت، عموم سئوکارها بعد از آنالیز و بررسی سایت و همچنین بررسی رقبای آن، با تدوین استراتژی های قوی در حوزه های محتلف مانند تولید محتوا، سئو داخلی، سئو خارجی، تکنیکال و دیگر موارد، سعی در بهینه سازی و بهبود آن سایت می کنند.

با این حال، هزینه یک پروژه سئو با توجه به حوزه فعالیت سایت، رقبای اصلی آن، میزان گستردگی سایت، وضعیت کنونی سئو آن، و رتبه سایت، می تواند متغیر باشد.

هزینه سئو پروژه اای

تعرفه سئو کامل سایت

هزینه بهینه سازی تمام سایت (سئو ماهیانه)

در این روش از بهینه سازی و سئو کامل سایت، تمام سایت شما به طور کامل توسط سئوکار یا شرکت خدمات سئو، بهینه سازی می شود.

ممکن است سایت شما با این روش بر اساس کلمات کلیدی خاصی سئو نشود، اما تمام سایت به شکل حرفه ای سئو شده و قئرت می گیرد.. از این رو، پس از مدتی می تواند رتبه های خوب را در کلمات کلیدی سخت نیز به دست آورد.

هزینه های خدمات سئو سایت در این روش بر اساس معیارهای زیر محاسبه می شود:

 • تعداد صفحات سایت: هرچه تعداد صفحات سایت بیشتر باشد، خجم  فرآیند سئو سایت آن گسترده تر و بیشتر می شود. از این رو، مبلغ بهینه سازی آن نیز بالاتر می رود.
 • CMS سایت: همانطور که بالاتر نیز اشاره کریم، قیمت بهینه سازی سایت می تواند بسته به نوع سیستم های تولید محتوا (CMS) سایت، مانند وردپرس و جوملا، متفاوت تر باشد. دلیل این اختلاف این است که برخی از این سیستم ها کدنویسی مناسب و صحیح داشته و برخی دیگر کدنویسی ضعیفی دارند.
 •  مدت زمان انجام سئو: هرچه فرآیند سئو سایت شما طولانی تر شود، هزینه انجام آن کاهش می یابد. بهینه سازی یک سایت در بازه زمانی ۶ ماه بسیار آسان تر از بازه زمانی ۳ ماه است.
تعرفه سئو کل سایت

هزینه سئو کلی سایت به صرفه است؟

هزینه سئو کل سایت

این روش برای کسب و کارهای تازه تاسیس و استارت آپ به صرفه تر است. دلیل ساده آن این است که ماهیانه مبلغی بین 8 تا 20 میلیون تومان هزینه کرده و خیال خود را طور کامل از سئو و بهینه سازی سایت خود راحت می کنید و بر دیگر نقاط سایت خود متمرکز می شوید.

از دیگر فاکتورهای تعرفه بهینه سازی تمام سایت، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سئو داخلی

یکی از مهم ترین مواردی که باید در هنگام سئو سایت در نظر گرفت، سئو داخلی آن است. در درجه اول، قیمت بهینه سازی سایت بر اساس وضعیت سئو داحلی آن ماسبه می گردد. از جمله مواردی که باید در سئو داخلی بررسی شود می توان به متا تگ ها، لینک های داخلی، حجم صفحات و موارد مشابه اشاره کرد. می توانید برای آشنایی بیشتر با فاکتورهای مهم سئو داخلی، مقاله مربوطه را مطالعه نمایید. نرخ سئو داخلی سایت می تواند بسته به نوع سایت، کلمات کلیدی و وضعیت سئو تکنیکال آن از 1 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان متغیر باشد.

سئو خارجی

بعد از بررسی سئو داخلی، نوبت به سئو خارجی یاOff-page SEO می رسد. منظور از سئو خارجی، ساخت لینک های خارجی، رپورتاژ و حتی اشتراک محتوا در سایت های دیگر است. بسیاری از شرکت ها بعد از بررسی و آنالیز سایت، تعرفه سئو خارجی را بر اساس پارامترهای گفته شده، اعلام می کنند.

لیست فاکتورهای موثر بر قیمت سئو سایت

به طور کلی، فاکتورهایی که برای تعرفه خدمات سئو سایت ئر نظر گرفته می شوند، به عوامل زیادی بستگی دارند. هزینه سئو هر سایت می تواند با سایت مشابه آن متفاوت باشد و این تفاوت بر اساس آنالیز سایت و تست آن به دست می آید و نرخ دقیق آن اعلام می شود. با این حال، لیست فاکتورهای اصلی تعرفه سئو سایت به شرح زیر است:

 • میزان رقابت و سختی کلمات کلیدی
 • عمر دامنه و سایت
 • کیفیت محتواهای نوشته شده و مرتبط بودن با کلمات کلیدی
 • تراکم کلمات کلیدی
 • رتبه و جایگاه کلمات کلیدی
 • تعداد کلمات کلیدی
 • وضعیت سئو داخلی
 • وضعیت سئو تکنیکال
 • وضعیت بک لینک ها
فاکتورهای قیمت پروژه سئو

هزینه استخدام و مدت زمان قرارداد سئوکار

هزینه سئو سایت و اسنخدام یک سئو کار می تواند بسته به فعالیت مستقل سئوکار و یا فعالیت در یک شرکت خدمات سئو متفاوت باشد.

به طور معمول، تعرفه سئو سایت بین 8 تا 20 میلیون تومان متغیر بوده و می تواند بسته به حجم پروژه و میزان تخصص سئوکار، حجم سایت، و میزان ایرادهای آن متغیر باشد.

هزینه سئو سایت و اسنخدام یک سئو کار می تواند بسته به فعالیت مستقل سئوکار و یا فعالیت در یک شرکت خدمات سئو متفاوت باشد.

به طور معمول، تعرفه سئو سایت بین 8 تا 20 میلیون تومان متغیر بوده و می تواند بسته به حجم پروژه و میزان تخصص سئوکار، حجم سایت، و میزان ایرادهای آن متغیر باشد.

این قراردادها معمولا میان سایت ها و شرکت های سئو و به شکل سالیانه بسته می شود. بسته به وضعیت  نیاز سایت، این بازه زمانی می تواند افزایش یا کاهش پیدا کند.

اگر نیاز به مشاوره برای تشخیص نیاز سایت خود دارید، می توانید با شماره 09128909248 تماس حاصل فرمایید.

هزینه استخدام سئوکار

جمع بندی

تعرفه سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به رتبه سایت رقبا، کلمات کلیدی، ایجاد یا بهینه سازی بلاگ، موارد مربوط به سئو تکنیکال، بک لینک ها، و موارد دیگر اشاره کرد.

برای بهینه سازی سایت، از افراد متخصص و متبحر در زمینه مربوطه استفاده می شود و بهینه سازی یک سایت بزرگ و قوی نیازمند همکاری چند سئوکار متخصص می باشد.

ویکی دمی با داشتن سابقه درخشان در زمینه سئو سایت و مشتریان رضایتمند، متعهد می شود که در صورت اجرا نکردن به تعهدات خود و یا عدم موفقیت در رساندن سایت به جایگاه تعیین شده، تمام هزینه های سئو پرداخت شده را عودت می کند.

سایت ویکی دمی، با توجه به سوابق درخشان خود در امر بهینه سازی سایت و داشتن رزومه قوی، آماده خدمات رسانی به سایت شما با توجه به نوع کسب و کار و میزان بودجه است و سایت شما را به بهترین نحو ممکن بهینه می نماید. می توانید برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09128909248 تماس بگیرید.

قیمت سئو سایت

سوالات متداول​

تعرفه سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن ها می توان به رتبه رقبا، انتخاب کلمات کلیدی، لوکال بودن سئو، ایجاد یا بهینه کردن بلاگ، موارد مربوط به تکنیکال و غیره اشاره کرد.

برای بهینه سازی سایت، عموما از افراد متخصص و متبحر در زمینه مربوطه استفاده می شود و کار یک نفر نیست و نیاز به ۲تا ۴ متخصص می باشد.

بله، ویکی دمی در حین بستن قرارداد سئو تضمینی، به مشتریان اعلام می کند که در صورت اجرا نکردن به تعهدات خود و یا نرسیدن به جایگاهی که مد نظر آن ها بوده است، تمامی هزینه و تعرفه سئو را به آن ها عودت می کند.

سایت ویکی دمی، با توجه به سوابق درخشان خود در امر بهینه سازی سایت و داشتن رزومه قوی، حاضر است با توجه به نوع کسب و کار شما و همچنین میزان بودجه شما، سایتتان را به بهترین نحو ممکن، بهینه نماید. شما حتی می توانید برای مشاوره رایگان و اعلام نیازهای خود با شماره 09128909248 تماس بگیرید. این هم به یاد داشته باشید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست.