بهینه سازی موتورهای جستجو یا (SEO)، فقط یک گزینه برای هر بیزینس و کسب و کاری به حساب نمی آید و به یک الزام و ضرورت برای تسخیر دنیای دیجیتال مبدل شده است. با  بهترین و مقرون به صرفه ترین خدمات سئو، شما می توانید به برند خود قدرت و هم اعتبار هدیه دهید و در فضای دیجیتال و بازاریابی آنلاین شاهد ثمره تلاش واقعی خود باشید که چگونه شما را به اوج می رساند. 

ویکی دمی یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات بهینه سازی و دیجیتال مارکتینگ بوده که با هدف ساختن و پیاده سازی قوی در این حوزه مشغول به فعالیت شده است؛ این مجموعه تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا مشتریان او، بهترین نتیجه را در قبال رقبای خود کسب نمایند و بتوانند با افزایش کاربران خود، درآمد بیشتری را بدست آورند.

ارائه فعالیتهای سئو

معرفی فعالیت های بهینه سازی در ویکی دمی

با توجه به اینکه هیچ دو بیزینسی یکسان نیست و هر کدام دارای نتایج و دیدگاه های متفاوتی هستند، بنابراین استراتژی و خدماتی که تیم ویکی دمی ارائه می کند، قطعا از یک نوع نخواهد بود. ما برای هر نوع کسب و کاری، به تولید محتوای منحصر به فرد و اختصاصی می پردازیم و از لینک بیلدینگ های متفاوت، متناسب با هر نوع بیزینسی استفاده می نماییم. این نکته را هم یادآور شویم که تمامی کارهای سئو و بهینه سازی سایت ها طبق استراتژی و تکنیک های کلاه سفید (White Hat SEO) انجام می گیرد.

از مهمترین خدمات ارائه شده در این مجموعه که بنا به سازمان و شرکتی می تواند متفاوت پیاده سازی شود، به شرح ذیل است:

خدمات سئو سایت محلی

خدمات سئو محلی

سئو محلی یا local SEO، یک استراتژی بهینه سازی برای موتورهای جستجو بوده که به بیزینس ها کمک می کند در جستجوهای محلی بیشتر دیده شوند. هر بیزینسی که دارای یک مکان فیزیکی یا خدماتی را در یک منطقه ارائه می دهد، می تواند از این نوع خدمات استفاده کند. اگر در گوگل کلمه ای را جستجو کنید که مرتبط با کسب و کار شما باشد، گوگل آن را بر روی نقشه یا به صورت لینک نمایش خواهد داد.

خدمات فنی سایت

خدمات سئو تکنیکال (Technical)

Technical SEO، به فرایندی که باعث می شود بهینه سازی وب سایت جهت خزش و ایندکس کردن توسط ربات های گوگل به بهترین نحو انجام شود، اشاره دارد. هدف اصلی از بهینه سازی فنی، بهینه کردن زیرساختارهای سایت مانند منوهای سایت، منوی breadcrumb، آدرس (URL) سایت، سرعت وب سایت، Robots.txt، موبایل فرندلی، صفحات ۴۰۴، AMP، SSL و تمامی مواردی که باید یک سایت برای دریافت رتبه بالا داشته باشد را شامل می شود.

فهرست خدمات سئو سایت استان ها

بهینه سازی سایت تبریز

سئو سایت در اصفهان

خدمات seo رشت

خدمات سئو سایت یزد

سئو سایت کرمانشاه

سئو سایت محلی

سئو سایت کرج

سئو سایت شیراز

سئو خارجی

خدمات سئو خارجی

از آنجاییکه سئوی داخلی تمامی جزئیات داخلی یک سایت را تحت کنترل خود دارد، Off-page SEO (سئو خارجی) به فاکتورهای خارج سایت مانند ساخت بک لینک ها، اعتبار دامنه، روش های بازاریابی، شبکه های اجتماعی نیز اشاره دارد. موارد ذکر شده در صورتی که به درستی پیاده سازی شوند تاثیر شگرفی در افزایش درآمد خواهند داشت.

سئو داخلی

خدمات سئو داخلی

ON-page SEO یا On-site SEO، عمل بهینه سازی بخش های داخلی یک وب سایت جهت گرفتن رتبه را برعهده دارد. با بهینه کردن جزئی ترین و پایه ای ترین فاکتورها مانند هدینگ ها، تگ تایتل، محتوای اختصاصی، توضیحات متا، لینک های داخلی (Internal link)، اسنیپت های گوگل، کلمات کلیدی و غیره می توان به رنک خوبی در گوگل دست یافت.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

همه چیز در سئو و بهینه سازی سایت با انتخاب کلمات کلیدی جامع، انجام می شود. در واقع برای داشتن یک کمپین موفق در حوزه سئو، انتخاب و جستجوی کلمات کلیدی، حکم ستون فقرات را ایفا می کند. ما مطمئن هستیم که هر کسب و کار فیزیکی قبل از راه اندازی سایت، درباره رقبا و کلماتی که با آن می تواند به درآمد مالی برسد، آشنایی کامل دارد.

تولید محتوا

خدمات سئو تولید محتوا

عموما هر سایتی برای سئو شدن نیاز به تولید محتوا دارد و محتوا در سئو به معنی پادشاه می باشد. محتوا یک هنری بوده که باید یه صورت دوستانه و یا رسمی، با انتقال ارزش آن متن به کاربر تدوین و تولید شود. منظور از خدمات سئوی تولید محتوا، بهینه سازی تگ h1، بررسی سئوی عکس ها، سئوی ویدئو و در صورت نیاز، نوشتن محتوا به صورت ترجمه و تالیفی میباشد.

گوگل پنالتی

شناسایی و بازیابی سایت های پنالتی

پنالتی گوگل یکی از فاکتورهای کاهش دهنده رتبه، در نتایج جستجو برای سایت یا صفحه خاطی می باشد؛ این مجازات عموما به خاطر آپدیت و بروزرسانی الگوریتم های گوگل یا استفاده از تکنیک کلاه سیاه (Black hat SEO) ایجاد شده است. که تیم ویکی دمی با بررسی تمامی مشکلات قادر خواهد بود، سایت شما را مجددا به رتبه بهتر از قبل سوق دهد. از عمده ترین تکنیک های کلاه سیاه می توان به خرید لینک از مزرعه لینک، ریدایرکت های غیر مجاز، استفاده زیاد از کلمات کلیدی و غیره اشاره داشت.

خدمات بک لینک

خدمات سئو خرید بک لینک

افرادی که با سئو آشنایی دارند، با واژه بک لینک (Backlink) و تاثیرات مثبت آن بر سئو آگاهی کافی دارند. شنیده ها حاکی از آن است که خرید بک لینک به نفع سایت ها نبوده و گوگل در صورت متوجه شدن، سایت یا صفحه مورد نظر را پنالتی(جریمه) می کند؛ اما خرید بک لینک، از سایت هایی که مرتبط با حوزه کاری سایت مذکور باشد و معتبر و دارای DA و PA بالایی باشند، تاثیر مثبت خود را بر سئو می گذارند. لینک سازی خارجی دارای انواع مختلفی بوده و باید در بازه زمانی های مشخصی خریداری شود تا گوگل اعتماد خودش را به ما را از دست ندهد.

مشاوره ویکی دمی

آیا به جز صفحه اول گوگل، صفحات دیگر را می بینید؟

استراتژی سئو

یکی از بزرگترین دلایل شکست در هر کسب و کار آنلاینی، نداشتن استراتژی سئو و بهینه سازی سایت می باشد. یکی از کارهایی که سایت ویکی دمی موظف به اجرای آن می باشد، برنامه ریزی و دادن طرح استراتژی برای هر سازمانی است که عموما همه کسب و کارها دارای یک نوع استراتژی نمی باشند و باید بر اساس رقبا، قدمت سایت و نوع کاری که انجام میدهند، استراتژی متمایز و متفاوتی نیز اجرا نمود.

استراتژی خدمات سئو

استراتژی سئو تکنیکال و محتوا

استراتژی سئو داخلی

استراتژی سئو خارجی

مزایای یک استراتژی قوی و پرقدرت سئو

  • با استفاده از خدمات موثر بهینه سازی که توسط کارشناسان خبره در این زمینه انجام می شود، می توانید یک سایت بهینه با تجربه کاربری بالایی را تجربه نمایید.
  • با استراتژی SEO، می توانید کاربران زیادی را به بیزینس خود مشتاق نمایید و آن ها را به سمت کسب و کار خود جذب نمایید.
  • با داشتن یک سئوی قوی و موثر می توانید نرخ کانورژن و نرخ کلیک خوبی را تجربه نمایید.
  • اگر از خدمات سئو سایت در شهر یا منطقه جغرافیایی خود استفاده می کنید، کاربران ابتدا به سایت شما و سپس به فروشگاه شما می آیند.
  •  سئو با وجود دیر بازده بودن، اما با گذشت زمان به اعتبار سایت شما می افزاید.
  • فعالیت های سئویی به  افزایش آگاهی از برند شما کمک فراوانی می کند.
  • با فعالیت ها و کارهای بهینه سازی, می توان سرعت سایت را بهبود بخشید و آن را برای موتورهای جستجو دوستانه تر نمود.
  •  Search engine optimization برای شما، کاربران وفاداری در شبکه های اجتماعی مختلفی ایجاد می کند.

خدمات بازاریابی دیجیتال که ویکی دمی مفتخر به ارائه آن می باشد:

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

تولید محتوا، یک بخش جدا ناپذیر از سئو بوده و جز یکی از استراتژی های بازاریابی آنلاین نیز به حساب می آید؛ پس اطمینان حاصل نمایید که محتوای شما باعث ایجاد تعامل با کاربر شود.

بازاریابی برند

برندینگ

نام تجاری یا همان برند، نشانه شخصیت و شهرت شما در آن کسب و کار می باشد، اطمینان حاصل کنید که به درستی آن را ترویج می دهید. قطعا یکی از کم هزینه ترین روش ها، استفاده از سئو میباشد.

پرداخت به ازای هر کلیک

پرداخت به ازای هر کلیک

با استفاده از کمپین های گوگل ادز (Google Ads) می توان سریعتر مخاطبان هدف را شناسایی کرد که این روش نسبت به سئو سریعتر ولی همراه با هزینه بیشتر می باشد.

بهینه سازی کانورژن

بهینه سازی کانورژن

اگر سایت خود را بهینه کزده باشید، به راحتی می توانید تمامی کاربران سایت را به مشتریان دائمی و وفادار تبدیل نمایید که از شما کالا یا خدماتی را دریافت می کنند.

خدمات ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

با بازاریابی ایمیلی به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را فقط با ارسال یک ایمیل پیدا نمایید و در صورت داشتن پیشنهادات عالی، ترافیک سایت خود را بیشتر نمایید.

بازاریابی شبکه ای

بازاریابی اجتماعی

با بازاریابی اجتماعی می توانید کاربران هدف خود را در فضای اجتماعی راحت تر پیدا نمایید که همین امر در روند توسعه کسب و کار شما و برند شدن نیز موثر است.

فرم مشاوره و آنالیز سایت