سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization)، یکی از اجزا حیاتی، برای بازاریابی آنلاین است. روزانه بیش از 1 بیلیون جستجو بابت مشکلات اصلی، محصولات و یا خدمات در موتور جستجوی گوگل، انجام می شود که همه این سرچ ها، فقط و فقط در صفحه اول گوگل توسط کاربران دیده می شود و صفحات دیگر گوگل، زباله دانی بیش نیستند. ما در ویکی دمی با استفاده از آخرین استراتژی های مربوط به سئو داخلی (Onsite)، سئو خارجی (Off-site)، سئو تکنیکال، سرویس های سئو ارزان، سئو رقابتی، خدمات سئو سریع، سئو محتوا و.. تمامی تلاش خود را برای تولید نتایج، در صفحه اول گوگل تضمینی به کار برده ایم.

این نکته را باید به خاطر داشته باشید که اگر در صفحه اول گوگل با جایگاه مناسبی نباشید، ممکن است هیچ وقت سایت شما دیده نشود که همین امر، در کاهش فروش و عرضه خدمات شما تاثیر منفی نیز می گذارد.

شاید هنوز برای خیلی از افراد این سوال مطرح باشد که منظور از خدماتی که در بالا به آن اشاره کرده ایم، چیست؟ و دقیقا با استفاده از خدمات بهینه سازی سایت، چه کمکی به سایت های تازه تاسیس و یا سایت هایی که دارای رقبای سرسخت می باشند، می توان کرد. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا مباحث را بیشتر برای شما توضیح دهیم.

خدمات بهینه سازی سایت

شاید به ظاهر نتوانیم توضیح جامعی از  انجام خدمات بهینه سازی سایت، داشته باشیم اما این نکته را باید بدانید که هر سایت با توجه به خدماتی که ارائه می کند و از همه مهمتر رقبای خود، دارای استراتژی متفاوتی با دیگر سایت ها دارد و حتی، هزینه خدمات و بهینه سازی سایت نیز بر اساس کلمات پر سرچ و رقابتی در بازه یک ماهه، در سرچ کنسول گوگل بررسی و محاسبه می گردد.

مهمترین خدمات سئو

در این بخش مهمترین سرویس بهینه سازی سایت برای هر سازمان، بسته به اندازه آن سازمان، مدت زمان، هزینه و.. را به صورت مختصر توضیح می دهیم.

 

خدمات SEO ارزان

سرویس سئوی ارزان برای سازمان ها یا کسب و کارهایی که بسیار کوچک هستند، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای پیاده سازی این نوع خدمات، ابتدا رقبا و کلمات کلیدی آن ها بررسی می شود و سپس طبق محدوده و محلی که هستند به صورت لوکال (Local) یا محلی، پیاده سازی انجام می گیرد مانند ثبت موقعیت در گوگل، بررسی، مدیریت نظرات و پرسش های کاربران و… . خدمات سئو ارزان برای چنین کسب و کارهایی از نظر هزینه، به صرفه تر و دارای بازدهی بیشتری است.

seo service

خدمات SEO پر رقابت

منظور از خدمات بهینه سازی پر رقابت، بررسی سایت ها با توجه به کلمه یا عباراتی است که در موتورهای جستجو بسیار زیاد جستجو می شوند و یا آن سایت ها دارای اعتبار و جایگاه بالایی نزد گوگل بوده اند.

برای چنین سایت هایی، هزینه سئو نسبت به کلمات پر سرچ بالاتر بوده و باید با استراتژی خاص تر و پیچیده تر از خدمات seo ارزان، انجام شود.

هدف از خدمات سئوخدمات سریع بهینه سازی سایت

شاید آوردن کلمه سریع در انتهای خدمات، شما را اشتباه به این فکر فرو برد که با استفاده از این روش می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، یک سایتی در صفحه اول گوگل داشته باشید. اما این فرضیه و فکر اشتباه بوده و این نوع خدمات برای کمپین ها، رویدادها و همایش و یا سایت هایی که دارای شرایط خاص هستند، پیاده سازی میشود. البته هزینه و قیمت سئو برای چنین کمپین هایی، با توجه به مدت زمان برگزاری یا کلمات جستجو می تواند متفاوت باشد.

سئو تکنیکال بهینه سازی سایت

بهینه سازی سئو تکنیکال، برای خزیدن و ایندکس کردن صفحات سایت، مورد استفاده قرار می گیرد. حال، خدمات بهینه سازی و سئوی تکنیکال، شامل نشانه گذاری داده های ساخت یافته (Structured data markup)، بهبود سرعت وب سایت، بهینه سازی سایت مپ (Sitemap.xml)، بهینه سازی کدها و تگ های html، بهینه سازی Robots.txt، بهینه سازی Redirects، طراحی و پیاده سازی  AMP و.. نیز می باشد.

خدمات سئو داخلی

سرویس سئو داخلی، شامل بهینه سازی عنوان هر صفحه، توضیحات متا یا همان meta description، لینک های داخلی (Internal linking)، استفاده از اسنیپت های گوگل (Google featured snippets) و جستجوی صدا و… می باشد.

خدمات سئو داخلی

خدمات سئو خارجی

خدمات بهینه سازی خارجی، با هدف استفاده از کلاه سفید و استفاده از الگوریتم های گوگل انجام می شود و این نوع خدمات با راه اندازی کمپین های لینک سازی (Link building)، پست مهمان (Guest post) و کمپین های برند سازی پیاده سازی می شود.

خدمات سئو خارجی

انجام خدمات سئو تولید محتوا

عموما هر سایتی برای سئو شدن نیاز به تولید محتوا دارد و محتوا در سئو به معنی پادشاه می باشد. محتوا یک هنری بوده که باید به صورت دوستانه و با انتقال ارزش آن متن به کاربر نوشته و تولید شود. منظور از خدمات بهینه سازی تولید محتوای سایت، بهینه سازی تگ h1، بررسی هدینگ ها، بررسی سئوی عکس ها، سئوی ویدئو  در صورت نیاز و نوشتن محتوا به صورت ترجمه و تالیفی می باشد.

خدمات سئو خرید بک لینک

افرادی که با سئو آشنایی دارند، با واژه بک لینک (Backlink) و تاثیرات مثبت آن بر سئو آگاهی کافی دارند. البته در بسیاری از مقالات گفته شده که خرید بک لینک به نفع سایت ها نیست و گوگل در صورت متوجه شدن، سایت یا صفحه مورد نظر را پنالتی (جریمه) می کند، البته ما هم با این مقالات موافق هستیم اما خرید بک لینک، از سایت هایی که مرتبط با حوزه کاری آن سایت باشد و آن سایت هایی که به ما لینک می دهند معتبر و دارای DA و PA بالایی باشند، تاثیر مثبت خود را بر سئو می گذارند. خرید بک لینک دارای انواع مختلفی بوده و باید در بازه زمانی مشخصی خریداری شود تا گوگل اعتماد خودش به ما را از دست ندهد.

خدمات سئو گوگل

بهینه سازی تبدیل یا کانورشن

سئو فقط برای گرفتن ورودی و افزایش جایگاه در نتایج گوگل نیست بلکه برای تغییر نرخ تبدیل هم به کار میرود. کارشناسان ویکی دمی با بررسی و آنالیز وب سایت مشتریان و همچنین با اجرای تست A/B، متوجه افزایش نرخ تبدیل و افزایش درآمد مالی وب سایت می شوند.

خدمات AB تست

آنالیز و بررسی سایت های رقبا

با بررسی سایت های رقبا و آنالیز کردن آن ها می توان کلمات کلیدی و پر سرچ که هدف بسیاری از کاربران است را به وضوح پیدا کرد. قبل از هرکاری باید رقبا را شناسایی نمود و سپس با استفاده از ابزارهای رایگان سئو مانند Semrush ،woorank Alexa و غیره، سایت ها را بررسی نمود که این بخش یکی از مهمترین بخش ها در خدمات سئو و بهینه سازی سایت می باشد.

خدمات بهینه سازی سایت با تحقیق کلمات کلیدی

همه چیز در خدمات سئو و بهینه سازی سایت با تحقیق کلمات کلیدی جامع، انجام می شود. در واقع برای داشتن یک کمپین موفق در حوزه سئو، انتخاب و جستجوی کلمات کلیدی، حکم ستون فقرات را ایفا می کند. ما مطمئن هستیم که هر کسب و کار فیزیکی قبل از راه اندازی سایت، درباره رقبا و کلماتی که با آن می تواند به درآمد مالی برسد، آشنایی کاملی دارد.

شناسایی و بازیابی سایت های پنالتی شده

اگر سایت شما توسط گوگل، پنالتی(جریمه) شده است یا تجربه کاهش رتبه و جایگاه در گوگل را داشتید، نگران نباشید. چرا که تیم ویکی دمی با داشتن تجربه و تخصص، قادر به شناسایی و برگرداندن سایت شما می باشد.

خدمات سئو سایت های پنالتی شده

استراتژی خدمات سئو

یکی از بزرگترین دلایل شکست در هر کسب و کار آنلاینی، نداشتن استراتژی سئو و بهینه سازی سایت می باشد. یکی از کارهایی که سایت ویکی دمی موظف به اجرای آن می باشد، برنامه ریزی و دادن  طرح استراتژی برای هر سازمانی است، که عموما همه کسب و کارها دارای یک نوع استراتژی نمی باشند و باید بر اساس رقبا، قدمت سایت و نوع کاری که انجام میدهند، استراتژی متمایز و متفاوتی طرح ریزی شود.

خدمات استراتژی سئو

 بهینه سازی ساختار وب سایت

ساختار یک وب سایت برای بسیاری از افراد مهم نیست و فکر میکنند که ساختار سایت خود را می توانند به هر شکلی که می خواهند، بچینند. این نکته را به یاد داشته باشید که ساختار بد وب سایت می تواند در سئوی آن تاثیر بگذارد و همین امر باعث کاهش ترافیک و کاهش فروش می شود. تیم ویکی دمی با بررسی سایت شما، پیشنهاد می دهد که سایت خود را چطور طراحی نمایید تا در سئوی آن مشکلی پیش نیاید.

خدمات بهینه سازی ساختار سایت

گزارش رتبه بندی در بهینه سازی سایت

در صورتی که سئو سایت شما توسط شرکتی انجام شود، آن شرکت موظف است که  به صورت ماهانه، گزارشی از جایگاه سایت شما در موتورهای جستجو با توجه به کلمات کلیدی شما، ارائه نماید.

خدمات رتبه بندی سایت

گزارش فرایند پیشرفت سایت

شرکت ارائه دهنده خدمات سئو موظف است که به صورت ماهانه، گزارشی از فرایند پیشرفت سایت که شامل سئو، نقطه عطف سایت، اهداف قابل اندازه گیری و دیگر معیارهای مهم است را به شما گزارش دهد.

خدمات بهینه سازی رتبه

ایجاد و راه اندازی گوگل آنالیتیکس

با استفاده از گوگل آنالیتیکس، می توان کمپینی برای بازاریابی و فروش ایجاد نمود. این ابزار قابلیت بسیاری برای پیگیری و نظارت بر روی سایت نیز دارد. با گوگل آنالایتیک می توان صفحات پربازدید، نرخ کانورشن، نرخ کلیک، صفحات لیندینگ و… را با توجه به نوع دستگاه کاربر و رده سنی کاربران بررسی نمود.

یک بسته خدمات سئو شامل چه مواردی می تواند باشد؟

هر شرکتی برای ارائه خدمات و بهینه سازی سایت، دارای یک استراتژی منحصر به فرد می باشد که ما در این بخش بهترین پکیج خدمات بهینه سازی سایت را به شما معرفی می نماییم:

 • تحقیق کلمات کلیدی
 • بهینه سازی کلمات کلیدی
 • بهینه سازی متا تگ
 • نصب و راه اندازی گوگل آنالیتیکس
 • ساخت سایت مپ برای سایت
 • ساخت صفحه ۴۰۴ به صورت منحصر به فرد
 • نوشتن مقاله برای سئو
 • ایجاد بلاگ
 • پیگیری تماس های تلفنی وب
 • گزارش گیری سه ماهه
 • بهینه سازی سایت بر روی موبایل
 • بررسی و آنالیز ترافیک در گوگل آنالیتیکس
 • بهینه سازی سئوی محلی
 • بهینه سازی عکس
 • بهینه سازی ویدئو
 • ایجاد structure data برای موارد گوناگون
 • آنالیز محتوای کپی (Duplicate content)
 • لینک سازی داخلی
 • لینک سازی خارجی
 • مقایسه رقبا
 • بررسی کدهای HTML،CSS
 • و…

با انتخاب بسته  خدمات سئو میتوانید به صورت ماهانه یا هر سه ماه یکبار، بسته به خدمات هر شرکت، گزارشی از سایت خود که شامل  موقعیت کلمات کلیدی، تحلیل و بررسی گوگل آنالیتیکس و…  است را دریافت نمایید.

چرا باید بسته های خدماتی سئویی را خریداری کنیم؟

آیا میدانید ۹۳ درصد  کل تجربیات آنلاین و تخصص ها با موتورهای جستجو آغاز شده است؟

بسیاری از مردم از طریق موتورهای جستجو می توانند کسب و کارهای گوناگون، تخصص ها و اطلاعات مختلف و دیگر موارد را پیدا کنند. با سرمایه گذاری و خرید بسته های خدمات سئو، می توان کسب و کار خود را به دیده شدن و کسب ورودی بیشتر سوق داد.

بسیار می شنوید که به شما گفته می شود، برای سایت خود ارزش قائل شوید و پکیج های خدمات و بهینه سازی سایت را تهیه نمایید، اما علت واقعی این همه اصرار را نمی دانید که ما در این بخش ۶ دلیل اصلی سرمایه گذاری را به شما توضیح می دهیم:

۱- بدست آوردن اعتماد و اعتبار کاربران

عموم افرادی که جویای کار هستند، معمولا در موتورهای جستجو به دنبال کسب و کارهایی می گردند که مشهور و قابل اعتماد باشند. با استفاده از سئو سایت می توانید، سایت خود را به کاربران در حوزه های گوناگون و با گذاشتن مطالب مفید معرفی نمایید.

سئو  با آوردن سایت و صفحات آن به صفحه اول گوگل، به شما کمک می کند که اعتماد و اعتبار بدست آورید. از آنجاییکه  ۷۵ درصد مردم، فقط صفحه اول از گوگل را مشاهده می کنند، پس قرار گرفتن در این صفحه و به خصوص در ۵ لینک اول، باعث افزایش ورودی، برند شدن و افزایش فروش می شود.

کاربران به گوگل اعتماد دارند، چرا که می دانند او بهترین نتایج را در صفحه اول نمایش می دهد. اگر کسب و کار شما در صفحه اول گوگل مشاهده شود، یعنی گوگل به شما اعتماد کرده و به کاربران هم این موضوع انتقال داده می شود که  این سایت دارای اعتبار بسیاری است و می توانید به آن اعتماد کنید.

ایجاد اعتماد و اعتبار به سایت، باعث ماندگاری آن بیزینس در دراز مدت می شود. هنگامی که کاربران به سایت و کسب و کار شما اعتماد کنند، یک رقابت زیاد با سایت های رقبا پیش می آید که برای ماندگاری خود و از دست ندادن جایگاه، باید دارای یک استراتژی مشخص باشید.

۲-ایجاد هزینه مقرون به صرفه

۷۱ درصد نتایج جستجو در یک صفحه بر اساس کلیک های ارگانیک انجام می شود. این بدین معنی است که صفحه سایت شما در نتایج گوگل باید در صفحه اول باشد و این هدف بدون داشتن یک کمپین سئویی امکان پذیر نیست.

سئو به افزایش ترافیک و آوردن ورودی به سایت کمک می کند. هرچه لینک صفحات سایت شما در نتایج گوگل بالاتر باشد، ترافیک بیشتری وارد آن صفحه می شود. داشتن ترافیک بیشتر در آن صفحه، به معنی داشتن فرصت بیشتر برای بدست آوردن هدف و موقعیت است. با سئو می توانید مخاطبان خود را تبدیل به مشتری دائمی نمایید.

با سرمایه گذاری در بسته های سئویی ویکی دمی، شما قادر خواهید بود که تعداد سرنخ هایی که مخاطبان به کاربر و همچنین به مشتری دائمی تبدیل می شود را بیشتر کنید. در واقع بهینه سازی سایت با بسته های سئویی این امکان را در اختیار شما میگذارد که بیش از گذشته دیده شوید و همین کار باعث افزایش درآمد نیز می شود.

به صورت کلی بهینه سازی برای موتورهای جستجو بسیار مقرون به صرفه است. هنگامی که سایت شما در لیست ارگانیک گوگل قرار گیرد، دیگر شما نیاز ندارید که از طریق خرید کلیک ppc، ورودی برای سایت خود اضافه نمایید. البته این بدین معنی نیست که هزینه کردن برای ppc به معنی دور ریختن هزینه است، اما داشتن استراتژی سئو بسیار مقرون به صرفه تر است.

۳- منجر شدن به ترافیک محلی

یکی دیگر از علت هایی که باید از بسته های خدمات سئو و بهینه سازی سایت استفاده کنید، افزایش ترافیک محلی به سایت می باشد. عموما همه کسب و کارها به صورت آنلاین مشغول به فعالیت نیستند. بسیاری از مردم ترجیح می دهند که به مکان های فیزیکی جهت خرید مایحتاج خود بروند. سئو به بیزینس شما کمک می کند که به صورت محلی، کالاهای خود را به کسانی که بدنبال کالایی در محله خود می گردند، معرفی نمایید.

قسمت مهمی از سئو، بهینه سازی کلمات کلیدی است. با استفاده از این کلمات، می توانید در نتایج جستجو ظاهر شوید. با استفاده از سئو محلی، به سایت خود کمک می کنید که در نتایج  گوگل بیشتر دیده شوید. کلمات کلیدی محلی از کلماتی مانند،” نزدیک من” و “در این شهر” تشکیل شده که بسیاری از کاربران، از این کلمات برای پیدا کردن مکان مورد نظر استفاده می کنند. با استفاده از سئو، می توانید این کلمات را برای سایت خود بهینه کنید، به طوری که با جستجوی این کلمات، سایت شما در صفحه اول گوگل قرار گیرید.

۴-منجر شدن به بازگشت سرمایه 

آیا به دنبال برگرداندن سرمایه ای هستید که برای بازاریابی آنلاین هزینه کرده اید؟ تیم خدمات بهینه سازی سایت ویکی دمی، همه سرویس هایی که امکان بازگشت سرمایه برای بیزینس شما باشد را فراهم میکند. در واقع، ما اعتقاد داریم که سودی که مشتریان ما از کسب و کار خود بدست می آورند، نشانه رضایت مندی از کار ویکی دمی است.

دلایل بسیاری برای اجرای کمپین سئویی در طول استراتژی بازاریابی وجود دارد، اما همه آن ها به یک جا ختم می شوند آن هم ROI یا Return on Investment که به معنای بازگشت سرمایه است. هنگامی که شما پکیج خدمات و بهینه سازی سایت (SEO services) را انتخاب می کنید، تیم ویکی دمی تمامی تلاش خود را برای بازدهی سود بیشتر و برگشت سرمایه کسب و کار شما به کار می گیرد.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، باعث می شود که کسب و کار شما برای کاربرانی که به دنبال خدمات شما هستند، معرفی شود و در نتایج گوگل و با سرچ ارگانیک نه پولی نمایش داده شود. مشتریان بالقوه، عموما داوطلب به خرید یا بازدید از محصولات و خدماتی که شما ارائه می کنید هستند. آن ها با اعتماد به موتورهای جستجو که سایت شما برای آن ها بهینه شده و رفتارهای کاربران هم در هنگام بهینه سازی در نظر گرفته شده است، این بازدید و خرید را انجام می دهند. موتورهای جستجو عموما مکان اختصاصی برای خرید و فروش محصولات برای کسب و کارهای آنلاین ندارند، اما روزانه کاربرانی هستند که به دنبال خرید محصولاتی خاص می گردند، پس نبود کسب و کار شما در چنین مواقعی می تواند باعث از دست رفتن سرمایه و زمانی که برای این بیزینس صرف کرده اید، باشد. ما در ویکی دمی تمامی تلاش خود را برای برگرداندن سرمایه شما و رساندن بیزینس به سود دهی بیشتر با استفاده از انجام خدمات سئو به کار گرفته ایم.

۵- موثر بودن استفاده از سئو

مطمئنا با استفاده از ویژگی های سئو می توانید کسب و کار آنلاین خود را رونق دهید. به طوری که با جستجوی نام کالا یا خدمات، سایت شما برای کاربران در موتورهای جستجو نمایش داده شود. سئو باعث گرفتن سرنخ و تبدیل آن ها به مشتری دائمی می شود و هم امکان افزایش رتبه و جایگاه سایت را در موتورهای جستجو، بالا می برد. برای دستیابی به چنین موقعیتی، می توانید از seo services ویکی دمی استفاده نمایید.

۶- عقب نماندن از رقبای خود

همانطور که میدانید، این روزها همه به دنبال سئو کردن سایت خود و افزایش درآمدی از این طریق می باشند. مطمئن باشید که رقبای شما هم همیشه خود را آپدیت می کنند تا در لینک یک صفحه اول گوگل قرار گیرند. پس برای اینکه از رقبای خود عقب نمانید، باید از یک استراتژی بازاریابی برای بهبود سایت خود بهره مند شوید.

چطور بهترین پکیج خدماتی سئویی را انتخاب کنم؟

زمانی که شما به دنبال بسته های خدمات سئو هستید، این بسیار سخت است که بهترین پکیج خدماتی را برای کسب و کار خود پیدا کنید. بعد از این همه توضیحات، یک پکیج خدمات سئویی خوب چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد؟ برای رسیدن به این جواب، باید بعضی از ویژگی های بسته خدمات و بهینه سازی سایت را بررسی کنیم:

۱- بررسی رقبا

همانطور که بیان کردیم، شما باید برای همیشه در رقابت با رقبای خود باشید. شما در بسته های seo services باید به دنبال آنالیز رقبا باشید، چرا که، دانستن اینکه رقبای شما در چه جایگاهی با چه کلماتی هستند و این که رقبای شما چه کسانی می توانند باشند. این موارد از نکاتی است که به هنگام تهیه پکیج باید در نظر بگیرید.

یک شرکتی که کار انجام خدمات سئو و بهینه سازی سایت را بر عهده دارد، عموما به مشتریان خود، این ویژگی را پیشنهاد می دهد. با بررسی و تحلیل رقبا می توانید بفهمید که جایگاه شما و رقبای شما در کجا است و از چه کلماتی برای بهتر کردن و بالا بردن جایگاه خود استفاده نمایید. اگر می خواهید که کیفیت بسته خدمات بهینه سازی سایت شما خوب باشد باید پکیجی که دارای این ویژگی است را انتخاب کنید و مطمئن باشید که بررسی رقبا بسیار به پیشرفت سایت شما کمک میکند.

۲- آنالیز فنی برای سایت

هیچ شرکتی بدون بررسی و آنالیز فنی یک سایت نمی تواند، یک کمپین سئویی برای سایت شما ایجاد کند. یک سایت، قلب یک کمپین سئویی است و آن شرکت خدماتی سئو، باید بداند که کسب و کار شما چیست و دقیقا چه کاری را انجام می دهد تا برای بهبود و گرفتن رتبه به شما چه پیشنهاداتی را ارائه نماید.

یک بسته خدمات سئویی خوب که دارای ویژگی آنالیز فنی سایت است، عموما تک تک صفحات یک سایت را به همراه  عملکرد و جایگاه کلمات آن ها بررسی میکند. آنالیز سایت، به شما کمک می کند که مسائل و مشکلات سایت را پیدا کنید و حتی لندینگ های سایت را بهبود دهید، و همچنین سرعت لود شدن صفحات را بیابید. حتما در انتخاب پکیج خدمات seo، آنالیز و بررسی  فنی سایت را در نظر بگیرید.

۳- تحقیق کلمات کلیدی و تحلیل و بررسی رفتار مشتریان

مهمترین و حیاتی ترین قسمت در سئو،انتخاب کلمات کلیدی است. اگر شما می خواهید سرنخ های وابسته به کار خود را پیدا کنید، باید از کلمات کلیدی مناسبی استفاده نمایید. با انتخاب و جستجوی کلمه کلیدی مناسب، می توان در نتایج جستجو و جستجوهای وابسته دیده شد.

این بسیار مهم است که کلمه کلیدی وابسته به کمپین خود را برای گرفتن leads وابسته پیدا کنید. ویکی دمی برای گرفتن نتیجه و افزایش درآمد، تمام دقت خود را بر روی بهینه کردن کلمات long-tail به کار می برد. به کلماتی لانگ تیل گفته می شود که بیش از ۲ کلمه باشند، مانند خرید اینترنتی کفش آدیداس…

استفاده از این کلمات طولانی، بیانگر هدف و قصد کاربر می باشد. حال اگر فقط کلمه کفش را به تنهایی سرچ کنید، نتایج جستجو بسیار متفاوت نشان داده می شود و این نتایج به صورت معرفی فروشگاه های فروش کفش، مقاله ای راجع به کفش و سایت های فروش کفش زنانه و مردانه و… نمایان می شود. با استفاده از کلمات لانگ تیل، می توان هدف و قصد کاربر را فهمید و در واقع با چنین کلماتی می توان فروش را بیشتر نمود.

در  بسته خدمات seo و بهینه سازی سایت ویکی دمی، قبل از هر چیز یک تحلیل کلی از مشتریان انجام می شود تا بر این اساس، کلمات کلیدی مناسب استخراج شود. با بررسی رفتار مشتری، می توان فهمید که مخاطب ما به دنبال چه چیز است و با بهینه کردن کلمات کلیدی، به راحتی می توان سرنخ ها را به مشتری تبدیل نمود. زمانی که از هدف مخاطبان آگاهی داشته باشید، بهتر می توان استراتژی برای سایت، پیاده سازی نمود.

۴- نقشه توسعه محتوا

همانطور که در تمامی مقالات دیده و شنیده اید، محتوا در سئو، پادشاه است. محتوا باعث افزایش جایگاه و رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو می شود. عموم کاربران با سرچ در موتورهای جستجو، به دنبال یادگیری و یا پیدا کردن جواب سوال خود هستند، پس باید محتوا به گونه ای نوشته شود که کاربر با خواندن آن به نتیجه دلخواه خود برسد و سایت شما را برای پیدا کردن پاسخ بهتر ترک ننماید. در پکیج های خدمات seo، بازاریابی محتوا هم وجود دارد و به شما برای گرفتن lead و تعامل بیشتر با کاربر کمک می نماید.

فرم های مختلفی از محتوا در سایت ها وجود دارند مانند بلاگ، ویدئو،اینفوگرافیک و کتاب های الکترونیکی که تمامی موارد ذکر شده دارای ارزش اطلاعاتی می باشند که کاربر برای رسیدن به هدف خود، از آن ها استفاده می کند. در صورتی که محتوای شما دارای ارزش باشد و به کاربر برای رسیدن به سوال او کمک نماید، پس مدت زمان بیشتری را در سایت می گذراند که همین امر، یکی از فاکتورهای مهم برای گرفتن رتبه می باشد.

۵- گزارش دهی مداوم

زمانی که شما در بسته های سئویی سرمایه گذاری می کنید، مستحق این هستید که بدانید، در کمپین سئویی خود چه می گذرد. باید در پکیج خدمات سئو و بهینه سازی سایت، حتما از گزارش دهی مداوم استفاده نمایید. شما باید بدانید  که کمپین سئو چطور اجرا می شود و چه تاثیراتی در نتایج دارد. از آنجایی که گوگل مداوم در حال آپدیت الگوریتم های خود است، پس باید استراتژی کمپین سئو سایت هم بسته به تغییرات گوگل، تغییر نماید.

خدمات آنالیز سایت

در صورتی که تمایل دارید کارشاناسان سئو ویکی دمی سایت شما را آنالیز کنند و ایرادات سئویی سایت را به شما بگویند، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. 

در سریع ترین زمان ممکن بعد از بررسی و آنالیز با شما تماس گرفته خواهد شد.