خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو سایت ویکی دمی، شامل تمامی مواردی است که شما را به رتبه اول گوگل می رساند و ورودی های سایتتان را افزایش می دهد. خدمات seo ویکی دمی، در 3 پکیج با امکانات گوناگون، خدمت شما ارائه شده است. در نظر داشته باشید که ویکی دمی در جهت کمک به ارتقا سطح سئو وبسایت های ایرانی، پایین ترین قیمت را در ارائه خدمات خود لحاظ کرده است.

سئو چیست؟

خدمات سئو چیست؟

خیلی از ما  اصطلاح “سئو” را شنیده ایم. اما سئو چیست؟ زمانیکه ما یک عبارت کلیدی را جستجو می‌کنیم، بعضی از سایت‌ها در نتایج اول موتورهای جستجو نشان داده می‌شوند، بعضی دیگر در صفحات بعدی و حتی بعضی از وبسایت ها، اصلا در نتایج حضور ندارند.

در این نقطه است که به اهمیت سئو بیشتر از قبل پی میبریم و بعد از طراحی سایت اختصاصی خود، متوجه می‌شویم که باید از یک شرکت خدمات سئو  استفاده کنیم تا بتوانیم جایگاه خوبی را در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل، کسب کنیم.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت شامل آنالیر وبسایت شما و رقبا، مشاوره تخصصی، بررسی سئو داخلی on-page seo ، سئو خارجی off-page seo  ، سئو تکنیکال و یافتن عبارات کلیدی هدفمند و متناسب با نوع فعالیت شما و همچنین تدوین یک استراتژی سئو حرفه ای خواهد بود. همچنین اگر علاقه دارید که خودتان در این زمینه فعالیت کنید و به عنوان یک سئوکار حرفه ای وارد بازار کار شوید، ما آموزش خصوصی سئو را پیشنهاد می دهیم. اساتید و مدرسانی حرفه‌ای و مجرب که سال‌هاست در زمینه سئو فعالیت می‌کنند آماده ارائه خدمات و تجربیات خود به شما عزیزان هستند.

خدمات سئو ویکی دمی
پکیج خود را انتخاب
کنید و همیشه در اوج باشید
پکیج های ما برای شما

پکیج طلایی

قیمت ماهانه

5,000,000 تومان
تمرکز بر روی 10 کلمه کلیدی
آنالیز کامل سئو سایت
سئو داخلی
بک لینک سازی
افزایش سرعت سایت
تقویم محتوایی
استراتژی تولید محتوا
افزایش ورودی گوگل
تولید محتوا 8 عدد در ماه
آپدیت محتوا 8 عدد در ماه
پیاده سازی استراکچر دیتا
اصلاح ux و ساختار صفحات
سیگنال سوشال مدیا
ارائه ایده مارکتینگی
ارتقا رتبه الکسا

پکیج نقره ای

قیمت ماهانه

3,500,000 تومان
تمرکز بر روی 6 کلمه کلیدی
آنالیز کامل سئو سایت
سئو داخلی
بک لینک سازی
افزایش سرعت سایت
تقویم محتوایی
استراتژی تولید محتوا
افزایش ورودی گوگل
تولید محتوا 4 عدد در ماه
آپدیت محتوا 4 عدد در ماه
پیاده سازی استراکچر دیتا
اصلاح ux و ساختار صفحات
سیگنال سوشال مدیا
ارائه ایده مارکتینگی
ارتقا رتبه الکسا

پکیج برنزی

قیمت ماهانه

2,500,000 تومان
تمرکز بر روی 4 کلمه کلیدی
آنالیز کامل سئو سایت
سئو داخلی
بک لینک سازی
افزایش ورودی گوگل
تولید محتوا 2 عدد در ماه
آپدیت محتوا 2 عدد در ماه
پیاده سازی استراکچر دیتا
افزایش سرعت سایت
تقویم محتوایی
استراتژی تولید محتوا
اصلاح ux و ساختار صفحات
سیگنال سوشال مدیا
ارائه ایده مارکتینگی
ارتقا رتبه الکسا

سایر خدمات سئوی سایت

مشاوره سئو

مشاوره سئو شامل یک جلسه مشاوره تخصصی و ارائه تمامی مشکلات و راهکار های حل آن در سایتتان می باشد. در این مشاوره به تمامی سوالات و مشکلات شما پاسخ داده می شود و تمامی راهکار ها، خدمتتان اعلام می گردد. هزینه هر جلسه مشاوره تخصصی سئو در حدود 200 هزار تومان می باشد.

آنالیز کامل سئو سایت

در آنالیز سئو سایت، وبسایت شما از نظر سئو داخلی، محتوا، ساختار، urlها، بک لینک ها، لینک سازی داخلی، متا تگ ها و تمامی مواردی که در سئو وجود دارد آنالیز می شود و در پایان، تمامی موارد و اشکالات موجود در سایت، در قالب فایلی خدمتتان ارسال می شود. هزینه هر آنالیز کامل سایت، 500 هزار تومان می باشد.

بررسی سئو خارجی

آنالیز سئو خارجی شامل بررسی و آنالیز بک لینک های سایت مانند رپورتاژ ها، لینک های فرومی و … می باشد. تمامی سایت ها و لینک های اسپمی که به سایت شما لینک شده اند استخراج  شده و علاوه بر این، سیگنال های ورودی از طریق شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب، اینستاگرام و … مورد بررسی قرار می گیرند. هزینه آنالیز سئو خارجی، 200 هزار تومان می باشد.

افزایش سرعت سایت

سرعت سایت یکی فاکتور های بسیار مهم در seo هر وب سایتی می باشد. افزایش سرعت سایت، موجب این می شود تا کاربران با سرعت بالا به محتوای صفحاتتان دسترسی پیدا کنند و از سایتتان به دلیل سرعت پایین خارج نشوند. داشتن سرعت بالا، در ترافیک سایت، نرخ بازگشت، نرخ تبدیل و رضایت کاربر نیز موثر است. هزینه افزایش سرعت سایت، 150 هزار تومان می باشد.

آنالیز سئو داخلی

سئو داخلی دارای فاکتور های بسیار زیادی بوده که در هنگام آنالیز سئو داخلی، تمامی آن موارد، مورد بررسی قرار می گیرند. هر کدام از این موارد مانند محتوا، ساختار صفحات، UX، لینک سازی داخلی، متا تگ ها ، هدینگ ها، بردکرامب و … آنالیز و تحلیل می شوند  و تمامی مشکلات،به صورت فایلی، خدمتتان ارسال می گردد. هزینه آنالیز سئو داخلی 200 هزار تومان می باشد.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین مسائلی است که در سئو سایت، صورت می گیرد. تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا به درک درستی از عباراتی که کاربرانتان سرچ می کنند تا به محصول، خدمات و مقالات شما دسترسی پیدا کنند، برسید. همچنین، شما می توانید بر اساس همان کلمات، صفحاتتان را بهینه نمایید. هزینه تحقیق کلمات کلیدی برای هر وبسایت بطور کامل، 250 هزار تومان می باشد.

استراتژی کامل

استراتژی seo ویکی دمی شامل استراتژی سئو داخلی، ساختار سایت، لینک سازی داخلی، تحقیق کلمات کلیدی، استراتژی محتوا، تقویم محتوایی، سئو خارجی، بک لینک سازی، سیگنال های سوشال مدیا، استفاده از استراکچر دیتا و … می باشد. با دریافت استراتژی کامل، دیگر لازم به سئو سایتتان توسط دیگران ندارید و با کمک آن می توانید خودتان سایتتان را بطور کامل سئو کنید. هزینه استراتژی کامل seo وب سایت، 5 میلیون تومان می باشد و برای سئو، 3 ماه سایت شما طراحی می شود.

استراتژی محتوا

در استراتژی محتوایی، لیست مقالات مورد نیاز برای ارتقا سئو و افزایش ورودی سایتتان، تقویم محتوایی برای آپدیت و بارگزاری محتوا ها، تحقیق کلمات کلیدی برای مقالات پر سرچ، به شما ارائه می شود و برنامه 3 ماهه محتوایی مورد نیاز برای سایتتان را خواهید داشت. محتوا در سئو به معنی پادشاه بوده و یک هنری است که باید به صورت دوستانه و یا رسمی، با انتقال ارزش آن متن به کاربر، تدوین و تولید شود. هزینه این استراتژی، 1 میلیون تومان می باشد.

استراتژی سئو داخلی

استراتژی seo داخلی، شامل ارائه برنامه 3 ماهه برای لینک سازی داخلی در صفحات و مقالات، استفاده از استراکچر دیتا، اصلاح ux صفحات، افزایش سرعت سایت، استفاده از محتوای بهینه در صفحات، تحقیق کلمات کلیدی و استراتژی محتوایی و … می باشد. هزینه این استراتژی، 1 میلیون و 500 هزار تومان می باشد.

خرید بک لینک

بک لینک یکی از مهم ترین بخش های سئو خارجی می باشد که برای رسیدن به لینک 1 گوگل بسیار نیاز است. اگر وب سایت شما به صفحه اول رسیده و در لینک های پایین گیر افتاده است، خرید بک لینک به شما بسیار کمک خواهد کرد.خرید بک لینک از سایت هایی که مرتبط با حوزه کاری سایت مذکور باشد و دارای DA و PA بالایی باشند، تاثیر مثبت خود را بر سئو می گذارند. لینک سازی خارجی دارای انواع مختلفی بوده و باید در بازه زمانی های مشخصی خریداری شود تا گوگل اعتماد خودش را به ما را از دست ندهد.

استراتژی seo خارجی

استراتژی سئو خارجی شامل ارائه لیست سایت های مرتبط جهت ایجاد رپورتاژ، لیست انجمن های رایگان جهت لینک سازی، ارائه عبارات مناسب برای لینک دادن به صفحات، تدوین تقویم و برنامه سئو خارجی جهت ساخت بک لینک، افزایش اعتبار سایت می باشد. هزینه استراتژی سئو خارجی 1 میلیون و 500 هزار تومان می باشد و مدت زمان اجرای این استراتژی، 3 ماهه می باشد.

شناسایی و بازیابی سایت های پنالتی

پنالتی گوگل یکی از فاکتورهای کاهش دهنده رتبه، در نتایج جستجو برای سایت یا صفحه خاطی می باشد؛ این مجازات عموما به خاطر آپدیت و بروزرسانی الگوریتم های گوگل، یا استفاده از تکنیک کلاه سیاه (Black hat SEO) ایجاد شده است.از عمده ترین تکنیک های کلاه سیاه می توان به خرید لینک از مزرعه لینک، ریدایرکت های غیر مجاز، استفاده زیاد از کلمات کلیدی و غیره اشاره کرد.

آیا به جز صفحه اول گوگل، صفحات دیگر را می بینید؟

خدمات بهینه سازی سایت

انجام خدمات سئوی سایت

خدمات بهینه سازی سایت در ویکی دمی در 2 بخش کلی صورت می گیرد. بخش اول، شامل سئو سایت شما می شود که پس از عقد قرار داد، پروژه استارت می خورد و در مدت زمان معینی بر طبق قرارداد، نتایج مورد انتظار شما برآورده می شود. اما در بخش دوم، شما نقشه راه و استراتژی را از ما خواهید گرفت و بر طبق آن، سایتتان را بهینه می کنید و به صورت تضمینی از رقبایتان پیشی خواهید گرفت. در این plan از خدمات سئوی سایت، شما با کمترین هزینه، سایت خودتان را به نتایج اول گوگل خواهید رساند.

ویکی دمی با بیش از 10 سال سابقه در حوزه سئو و طراحی سایت و با در اختیار داشتن برترین متخصصین سئو، افزایش ورودی و ارتقا کسب و کار اینترنتی شما را تضمین می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

خدمات سئو

چرا وبسایت ها
به سئو احتیاج دارند؟

میدونید بیشتر از 50 % کلیک های کاربران بر روی لینک اول گوگل انجام می شود؟
ما هم قصد داریم کاری کنیم تا سایت شما در لینک اول و رتبه های برتر موتورهای جست وجو قرار بگیره.

. فرض کنید برای خرید یک جنس وارد فروشگاهی بزرگ می‌شوید. شما به دنبال یک محصول خاص می‌گردید. بعد از وارد شدن به فروشگاه متوجه می‌شوید که قفسه‌ها دسته بندی نشده اند، فروشنده به درستی با شما برخورد نمی‌کند و احترام لازم را نمی‌گذارد، قیمت‌ها مشخص نیست و شما با سردرگمی فقط دور خود می‌چرخید و در آخر، با دستان خالی از فروشگاه خارج می‌شوید. آیا شما این فروشگاه را به دیگران توصیه می‌کنید؟ آیا دوباره به این فروشگاه برمی‌گردید؟ مطمئنا” جواب شما، خیر خواهد بود. حال فرض کنید به فروشگاه دیگری می‌روید که تمامی اجناس به صورت اصولی و صحیح دسته بندی شده‌اند، برخورد فروشنده بسیار محترمانه است و شما خیلی راحت و بدون اتلاف وقت، محصول مورد نظر خود را خریداری می‌کنید. شما اگر در آینده هم قصد خرید داشته باشید به این فروشگاه باز خواهید گشت و به دوستان و آشنایان خود هم این فروشگاه را معرفی خواهید کرد.

سایت شما، آینه‌ای از کسب و کار شماست. اگر محتوای با کیفیت به کاربر نشان دهید، اگر محصولات و خدمات خود را به خوبی دسته بندی کنید و در اختیار کاربر قرار دهید و یک سری اصول و قواعد را رعایت کنید می‌توانید کاربران بیشتری جذب کنید و این کاربران را به مشتری تبدیل کنید و در آخر، مشتریان شما به مشتریان وفادار تبدیل می شوند. ما با ارائه خدمات سئو حرفه ای، کاربران هدف شما را به مشتریان وفادار تبدیل می کنیم و با بهینه سازی سایتتان، گوگل را مجبور به افزایش رتبه در صفحه نتایج جستجو خواهیم کرد.

چرا وب سایت ها به سئو احتیاج دارند؟
| خدمات |

انواع خدمات seo ویکی دمی

on page seo

سئو داخلی

تولید و سئو محتوا
بهینه سازی متاتگ و عبارات کلیدی
UI  و UX
تدوین استراتژی محتوا و مقالات
لینکسازی داخلی

off page seo

سئو خارجی

لینک سازی خارجی
رپورتاژ آگهی
فعالیت در شبکه های اجتماعی
ساخت شبکه اختصاصی لینکسازی
پیاده سازی web2

Keyword Research

تحقیق عبارت کلیدی

یافتن عبارات کلیدی هدفمند
کسب جایگاه برتر با عبارات کلیدی هدف
پیدا کردن کلمات کلیدی رقبا
کلمات کلیدی مترادف
کلمات کلیدی محصولات

technical seo

سئو تکنیکال

بهینه سازی سرعت سایت
بهینه سازی ساختار سایت
بهینه سازی سورس سایت
پیاده سازی استراکچر دیتا
ریدایرکت ها و ssl

Analyze

آنالیز سئو سایت

آنالیز دقیق وبسایت شما
آنالیز و بررسی دقیق وبسایت رقبا
استراتژی سئو بر اساس رقبا
پیدا کردن نقاط ضعف رقبا
کلمات کلیدی رقبا

seo advanced

مشاوره سئو

مشاوره به صورت حضوری
مشاوره غیر حضوری سئو
مشاوره هفتگی، ماهانه و سالانه
مشاوره رایگان

strategy seo

استراتژی سئو

چینش استراتژی حرفه ای سئو
مشخص کردن مسیر دستیابی به اهداف

seo learning

آموزش خصوصی سئو

شما هم یک سئوکار حرفه ای شوید
آموزش خصوصی و تضمین شده سئو

| فرم درخواست |

سوالات خود را بپرسید

با پر کردن فرم زیر و ارسال آن برای ما، مشاورین ویکی دمی در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت و به تمامی سوالاتتان پاسخ خواهند داد.

خدمات رایگان سئو
فرم زیر را تکمیل نمایید
فرم خدمات رایگان سئو

دروغ بودن سئو فوری

سئو فوری چیزی بیش از یک دروغ نیست!

سئو فوری چیزی بیشتر از یک دروغ نیست! سئو یک فرآیند زمانبر است. اما آیا باید به خاطر زمانبر بودن سئو از آن غافل شد؟ سئو یک سرمایه گذاری برای موفقیت است. استفاده از خدمات seo یک گروه با تجربه و حرفه ای مانند ویکی دمی، یک نوع سرمایه گذاری برای گسترش کسب و کار شماست. چرا سئو فوری یک دروغ است؟ در بازار پر از هیاهوی امروزه، افرادی هستند که دوست دارند زودتر طعم موفقیت را بچشند و در مقابل هم، افرادی هستند که از عدم اطلاعات دیگران استفاده (سوء استفاده) می‌کنند تا جیب خود را پر نمایند. ویکی دمی، با مشتریان خود صادقانه و حرفه ای برخورد خواهد کرد و مشتری را از تمامی مراحل اجرای خدمات سئو، آگاه می‌سازد؛ به طوریکه بعد از رسیدن به اهداف، رضایت حداکثری مشتری را خواهان است.  هنر ما به موفقیت رساندن شماست.

سئو فوری

مزیت سئو نسبت به
تبلیغات در گوگل (ادوردز)

تبلیغات در گوگل، گوگل ادز و ادورز همگی به یک معنا هستند. شما با استفاده از خدمات ادورز می‌توانید در کوتاهترین زمان، جایگاه مناسبی در نتایج گوگل کسب کنید. روش کار ادورز چیست و چه تفاوتی با سئو دارد؟

گوگل برای شما وبمستران و مدیران سایت ها این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید با پرداخت هزینه ای به ازای هر کلیک، لینک مورد نظر وبسایت خود را با عبارت کلیدی هدفی که تعیین کرده‌اید در نتایج اول گوگل به کاربران نشان دهید. سیستم تبلیغات در گوگل به این صورت کار می‌کند که شما مبلغی را در پنل ادورز خود شارژ می‌کنید، کمپین مورد نظر خود را می‌سازید و به ازای هر کلیک، بودجه‌ای را برای گوگل تعریف می‌کنید تا لینک شما را به کاربران نشان دهد. خب! فرض کنیم شما این کار را انجام دادید و در نتایج برتر گوگل هم نشان داده شدید. به نظرتون با توجه به پرداخت دلاری و قیمت بالای دلار، این کار مقرون به صرفه است؟ بیایید باز هم فرض کنیم که شما این کار را انجام دادید اما بودجه روزانه شما به پایان رسید. الآن جایگاه سایت شما کجاست؟ با پایان یافتن تبلیغات، سایت شما به جای اصلی خود باز می‌گردد و اگر سئوی ضعیفی داشته باشد و در نتایج برتر گوگل قرار نداشته باشد، بعد از پایان تبلیغات، دیگر برای کاربران نشان داده نخواهد شد.

 

بهینه سازی سایت برای انواع وب سایت

سئو سایت خدماتی

 آوردن خدمات در مناطق مختلف در صفحه اول 

سئو سایت فروشگاهی

آوردن کلمات کلیدی هدف، دسته بندی محصولات و محصولات شما در صفحه اول

خدمات سئو وب سایت
سئو سایت استانی

آوردن خدمات سئو استان ها متناسب با هر استان مانند سئو سایت در رشت یا سئو سایت تبریز….

اما اگر سایت شما سئوی قوای داشته باشد و از خدمات سئو استفاده کرده باشد و جایگاه خوبی داشته باشد؛ می‌توانید مطمئن باشید که این جایگاه را حفظ خواهید کرد. پس در عمل، علاوه بر صرف مبلغ کمتر برای سئو، ماندگاری و حفظ رتبه ی لینک شما در نتایج گوگل نیز از دیگر مزیت‌های سئو نسبت به تبلیغات در گوگل است.

مزایای یک استراتژی قوی و پرقدرت سئو

  • با استفاده از خدمات موثر بهینه سازی که توسط کارشناسان خبره در این زمینه انجام می شود، می توانید یک سایت بهینه با تجربه کاربری بالایی را تجربه نمایید.
  • با استراتژی SEO، می توانید کاربران زیادی را به بیزینس خود مشتاق نمایید و آن ها را به سمت کسب و کار خود جذب نمایید.
  • با داشتن یک سئوی قوی و موثر می توانید نرخ کانورژن و نرخ کلیک خوبی را تجربه نمایید.
  • اگر از خدمات سئو و بهینه سازی در شهر یا منطقه جغرافیایی خود استفاده می کنید، کاربران ابتدا به سایت شما و سپس به فروشگاه شما می آیند.
  • سئو با وجود دیر بازده بودن، اما با گذشت زمان به اعتبار سایت شما می افزاید.
  • فعالیت های سئویی به افزایش آگاهی از برند شما کمک فراوانی می کند.
  • با فعالیت ها و کارهای بهینه سازی, می توان سرعت سایت را بهبود بخشید و آن را برای موتورهای جستجو دوستانه تر نمود.
  • Search engine optimization برای شما، کاربران وفاداری در شبکه های اجتماعی مختلفی ایجاد می کند.

نرخ کلیک : راهنمای جامع نرخ کلیک (CTR)

نرخ کلیک یکی از شاخص های بازاریابی اینترنتی است و با قرار گرفتن در لینک یک گوگل می توان، CTR بالایی را به خود احتصاص داد. برای افزایش نرخ کلیک باید…

نرخ کلیک

خدمات Seo تکنیکال

Technical SEO، به فرایندی که باعث می شود بهینه سازی وب سایت جهت خزش و ایندکس کردن توسط ربات های گوگل به بهترین نحو انجام شود، اشاره دارد. هدف اصلی از بهینه سازی فنی، بهینه کردن زیرساختارهای سایت مانند منوهای سایت، منوی breadcrumb، آدرس (URL) سایت، سرعت وب سایت، Robots.txt، موبایل فرندلی، صفحات ۴۰۴، AMP، SSL و تمامی مواردی که باید یک سایت برای دریافت رتبه بالا داشته باشد را شامل می شود.

خدمات سئو محلی

سئو محلی یا local SEO، یک استراتژی بهینه سازی برای موتورهای جستجو بوده که به بیزینس ها کمک می کند در جستجوهای محلی بیشتر دیده شوند. هر بیزینسی که دارای یک مکان فیزیکی یا خدماتی را در یک منطقه ارائه می دهد، می تواند از این نوع خدمات استفاده کند. اگر در گوگل کلمه ای را جستجو کنید که مرتبط با کسب و کار شما باشد، گوگل آن را بر روی نقشه یا به صورت لینک نمایش خواهد داد.

سوالات متداول

 

خدمات سئو و بهینه سازی سایت، شامل چه مواردی می باشد؟

خدمات سئو و بهینه سازی سایت شامل آنالیز وب سایت شما و رقبا، مشاوره تخصصی، بررسی سئو داخلی on-page seo ، سئو خارجی off-page seo ، سئو تکنیکال و یافتن عبارات کلیدی هدفمند و متناسب با نوع فعالیت شما و همچنین تدوین یک استراتژی سئو حرفه ای خواهد بود.

کدام یک از پکیج های خدمات سئو برای من مفید است؟

هر کدام از پکیج های سئویی دارای مزایایی هستند و متناسب با نوع کسب و کارها و بودجه ای که هر بیزینس برای رشد سایت خود در نظر گرفته است، می تواند متفاوت باشد. قبل از انتخاب هر پکیجی می توانید با گرفتن مشاوره سئو یا تماس با شماره 09128909248، پکیج مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

آیا خرید بک لینک هم نوعی از خدمات سئو به حساب می آید؟

بله.خرید بک لینک نوعی از خدمات سئو بوده و بک لینک یکی از مهم ترین بخش های سئو خارجی می باشد که برای رسیدن به لینک 1 گوگل بسیار نیاز است.

هزینه استراتژی سئو خارجی در حدود چه مبلغی است؟

انجام سئو خارجی که جزئی از خدمات سئوی ویکی دمی به حساب می آید برای هر کسب و کار میتواند متفاوت باشد، اما مبلغ اولیه آن از یک میلیون و پانصد هزار تومان بوده که برای سه ماه کمی باشد.

آیا سئو فوری وجود خارجی دارد؟

خیر، سئوی فوری چیزی بیشتر از یک دروغ نیست! سئو یک فرایند زمانبر بوده است. اما آیا باید به خاطر زمانبر بودن سئو، از آن غافل شد؟خیر، چرا که سئو یک سرمایه گذاری برای موفقیت هر کسب و کار به حساب می آید.