خدمات عیب یابی سئو

از مهم ترین مواردی که صاحب هر کسب و کار آنلاین و یا وب سایت باید به آن توجه کند این است که سئو سایت در چه وضعیتی قرار دارد. آیا به اندازه کافی موثر است و رتبه، ورودی و ترافیک مناسب دارد یا خیر. اگر خیر، باید به دنبال این باشید که مشکلات و موانعی که موجب نرسیدن به اهداف تان شده است را شناسایی کنید و به دنبال  راه حل برای جبران آن ها باشید.

اینجاست که خدمات عیب یابی سئو معنی اصلی خودش را به دست می آورد و به شما کمک می کند که مشکلات و مسائل ایجاد شده در فرایند سئوی وب سایت تان را پیدا و پس از بررسی و انتخاب تکنیک درست حل کنید. فقط باید توجه کنید که در این مرحله نیاز به یک متخصص و تیم حرفه ای دارید تا حوزه کاری و اقدامات شما را باید دید متفاوت از شما بررسی کنند. 

تیم حرفه ای ویکی دمی همواره آماده است تا بهترین خدمات عیب یابی سئو را به شما عزیزان ارائه دهد. تیم و کارشناسان حرفه ای ما به صورت کامل و با جزئیات دقیق سایت شما را بررسی می کنند و تمامی مشکلات را به همراه راه حل های آن ها لیست می کنند. سپس، در یک جلسه مشاوره رایگان توضیحات و نحوه انجام شان به شما توضیح داده می شود.

خدمات عیب یابی سئو

نمونه کارهای ویکی دمی

زر ماکارون
تیمچه
گشتا صنعت اصفهان
کاروپک
دانشگاه علوم پزشکی البرز
دانشگاه علوم پزشکی اهواز
فروشگاه اینترنتی داروکده
مو تن رو
فروشگاه اینترنتی بیلو
سامسونگ
عیب یابی سئو چیست

عیب یابی سئو چیست؟

عیب یابی سئو به زبان ساده به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که در خصوص سایت شما انجام می پذیرد و به شما کمک می کند که ایرادات و مشکلات موجود در سایت خود را که به حوزه ی سئو مربوط است برطرف کرده و با بهینه سازی آن ها شرایط و جایگاه سایت خود را در موتورهای جست و جو و به خصوص گوگل بهبود بخشید.

معمولا عیب یابی سئو زمانی معنی پیدا می کند که شما از قبل برخی یا همه ی فرآیند های سئو را بر روی وب سایت خود انجام داده اید و حالا مدت زمانی از همه ی آن کارها گذشته و احتمال زیاد شما به بهینه سازی ها و آپدیت های جدید نیاز دارید. خیلی مواقع هم همان فرآیند های ابتدایی سئو به درستی و اصولی اعمال نشده اند و نیاز به بازنگری و عیب یابی دارند. از این خدمات عیب یابی سئو برای همه ی کسب و کار ها اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد.

چرا عیب یابی سئو مهم است؟

حال که به کلیات موضوع پرداختیم و موارد بسیاری روشن شد، زمان آن رسیده که به این سوال پاسخ دهیم که چرا باید به عیب یابی سئو اهمیت داد و آن را جزو یکی از مهمترین خدمات سئو به حساب آورد که هر کسب و کاری به آن نیاز مبرم دارد.

پاسخ کاملا واضح است از آنجایی که سئو کاری پویا و همواره در حال تغییر است مشخص است که ما هم باید همواره آن را مورد بررسی قرار دهیم و سعی کنیم از روش های جدید تر و بهتر و اصولی تر بهره ببریم. اگر می خواهید وب سایت شما همواره ترافیک ورودی قابل توجهی داشته باشد باید سئو سایت خود را همواره بهینه کنید.

در عیب یابی سئو همه فرآیند های قبلی و همچنین فعلی  شما در این زمانه مورد بررسی قرار می گیرند و تغییرات و بهینه سازی های لازم و مهم اعمال می شوند. با این کار، شما دیگر نگرانی ای در مورد شرایط سایت و سئو آن نخواهید داشت و با خیال راحت مسیر رشد و موفقیت را طی می کنید و به اهداف خود می رسید.

چرا عیب یابی سئو مهم است

مراحل عیب یابی سئو در ویکی دمی

عیب یابی سئو نیز مانند بسیاری دیگر از خدمات و موارد سئو مراحل مشخص و روشنی دارد. اگر به دنبال خدمات حرفه ای و تخصصی عیب یابی سئو هستید باید این مراحل با جزئیات قابل توجهی انجام پذیرد و با توجه به نتایج به دست آمده، اقدامات و بهینه سازی های لازم انجام شود. در ادامه مهمترین مواردی که در این فرایند انجام می شود را به صورت خلاصه آورده ایم. 

1- سئو تکنیکال

سئو تکنیکال همانطور که از نامش هم پیداست مربوط به مسائل فنی وب سایت شما می باشد و با انجام درست بهینه سازی های اصولی می توان نتایج درخشانی را مشاهده کرد. ابتدا نباید این قسمت از سئو را دست کم گرفت و به حال خودش رها نمود. مواردی مثل سرعت سایت، ساختار وب سایت، کد های استفاده شده در المان های بصری و گرافیکی، صفحات 404 و بسیاری از موارد دیگر شامل سئو تکنیکال بوده و در عیب یابی سئو از نقش های اصلی عیب یابی سئو هستند.

نداشتن فایل robots.txt و نقشه سایت، ریدایرکت ها، بهینه سازی صفحات سایت برای موبایل و دستگاه های دیگر، ساختارهای URL، منتقل نکردن سایت به پروتکل HTTPS و چندین و چند مورد دیگر از جمله فعالیت های مهمی می باشد که در عیب یابی سئو مورد بررسی قرار می گیرند و بهینه سازی های لازم بر روی آن ها انجام می پذیرد.

تکنیکال سئو
سئو داخلی

2- سئو داخلی

دیگر زمینه ای که به شدت حائز اهمیت است و باید در آن به نکات مهمی دقت داشت و اگر درست رعایت نشود می تواند تمامی زحمات دیگر شما را به باد دهد و نتیجه ی درخشان و مد نظر خود را دریافت نکنید. این مورد خود به بسیاری دیگر از بخش ها تقسیم می شود که باید جداگانه مورد بررسی دقیق و عمیق قرار گیرد.

از مهم ترین قسمت های این بخش می توان به تولید و مدیریت محتوا، بهینه سازی برای تایتل تگ ها و متا دیسکریپشن، هدینگ درست صفحات مختلف وب سایت و بخش وبلاگ، پرهیز از محتوای کپی و تکراری و به وجود آوردن محتوای دست اول کاربر پسند و همچنین بسیاری از موارد دیگر که در این قسمت مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

همیشه به یاد داشته باشید که سئو داخلی از ارکان و ستون های اصلی سئو محسوب می شود و هر گونه کم کاری در این قسمت می تواند تبعات سنگینی برای سئو یک یا مجموعه ای از وب سایت ها داشته باشد.

3- سئو خارجی

امروزه اهمیت سئو خارجی بر هیچ کسی پوشیده نیست و تا حد زیادی همه ی افراد و متخصصان می دانند که چقدر فعالیت درست و اصولی در این بخش می تواند چشم انداز و وضعیت سئو وب سایت شما را به کلی تغییر دهد. خیلی از مواقع شما همه کارهای دیگر را به خوبی و اصولی انجام داده اید اما هنوز هم نتایج قابل قبول و جالبی را مشاهده نمی کنید. برای مثال شما محتوای خوب و عالی تولید کرده اید و از نظر مباحث فنی و سئو تکنیکال هم در وضعیت خوبی قرار دارید اما همچنان اتفاق مثبت و جایگاه مد نظر خودتان را کسب نکرده اید.

اینجاست که متوجه می شوید یک حلقه از زنجیر سئو شما ناقص است و آن سئو خارجی به خصوص بک لینک های شما است که نیاز است تا مورد بازبینی دقیق قرار گرفته و بررسی شوند. شاید پروفایل بک لینک های شما پروفایل قوی و جالبی نمی باشد. خیلی از سئو کاران دچار این اشتباه می شوند که فکر می کنند لزوم ساختن بک لینک های متعدد می تواند تضمین کننده ی موفقیت باشد اما در واقعیت شما باید به کیفیت آن ها بها بدهید نه کمیتشان. از اصلی ترین بخش های عیب یابی سئو بررسی بک لینک های شما و اصلاح و بهینه سازی هر چه بهتر آن ها می باشد.

سئو خارجی

سوالات متداول

به طور کلی هر کسی که قبلا از هر گونه خدمات سئو بهره برده است و یا به بهینه بودن سئو حال حاضر وب سایتش اهمیت ویژه می دهد.

مقدار زمان این فرآیندها کاملا مشخص نیست و بسته به شرایط فعلی وب سایت شما دارد.

با توجه به این نکته که این فرآیند ها بعضا خیلی با خدمات اصلی سئو تمایز ندارند و همان فرآیند ها هستند، می توان گفت قیمت و تعرفه ها نیز تا حد زیادی مشابه می باشد.