خدمات تدوین استراتژی سئو

امروزه اهمیت سئو و نتایج آن بر کسی پوشیده نیست، اگر شما کسب و کار آنلاین و یا فعالیت هایی مثل داشتن سایت را تجربه کرده باشید به خوبی می دانید که اهمیت دیده شدن و داشتن ورودی های بیش تر بی اندازه مهم می باشد.

این مهم فقط وقتی محقق می شود که شما یک استراتژی جامع و کامل برای سئو وب سایت خود داشته باشید و همواره روی آن کار کنید. ما در ویکی دمی بهترین و جامع ترین خدمات تدوین استراتژی سئو را به شما عزیزان ارائه می دهیم تا با به کار گیری آن در سریع ترین زمان به رتبه های نخست موتورهای جست و جو و به خصوص گوگل برسید.

تحقیق و تدوین استراتژی سئوی اصولی، ما را با اهداف و نیت کاربران گوگل آشنا می‌کند و می‌توانیم با در نظر گرفتن ماهیت مفاهیم جستجو شده و منطبق کردن وب سایت با خواسته و حس رضایت کاربر از جستجو، سایت را سئو کنیم و به رتبه بالاتر گوگل برسانیم.

نمونه کارهای ویکی دمی

زر ماکارون
تیمچه
گشتا صنعت اصفهان
کاروپک
دانشگاه علوم پزشکی البرز
دانشگاه علوم پزشکی اهواز
فروشگاه اینترنتی داروکده
مو تن رو
فروشگاه اینترنتی بیلو
سامسونگ

چرا خدمات تدوین استراتژی سئوی ویکی دمی

کارشناسان حرفه ای و با سابقه

کارشناسان حرفه ای و با سابقه

در تیم ما حرفه ای ترین و با سابقه ترین کارشناسان در قسمت تدوین استراتژی فعالیت می کنند تا بهترین نتایج برای شما حاصل شود.

پشتیبانی قوی

پشتیبانی قوی

در هر مرحله از کار تیم ما همواره پشتیبان شما خواهد بود و در صورت بروز مشکل و سوال های احتمالی، به کمک شما خواهد آمد.

مناسب ترین قیمت ها

مناسب ترین قیمت ها

ما همواره در تلاش هستیم تا بهترین و کارآمد ترین خدمات را با مناسب ترین قیمت و هزینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تضمین کاری تا انتها

تضمین کاری تا انتها

ما با حساسیت و دقت خاصی اقدام به تدوین استراتژی های سئو می کند و شما همواره می توانید از کیفیت و تضمین نتایج کار اطمینان کامل داشته باشید.

برگذاری جلسه در پایان هر ماه

برگذاری جلسه در پایان هر ماه

در پایان هر ماه از اجرای استراتژی تان می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان ما بهره مند شوید تا مشکلات و درستی عملکر تیم تان را ارزیابی کنیم. 

آموزش تیم شرکت شما

آموزش تیم شرکت شما

ما میتوانیم تیم تان را برای اجرای برنامه استراتژی آموزش دهیم تا بتوانند به درستی اقدامات را انجام دهند و در نتیجه سریع تر به نتیجه مطلوب تان برسید. 

مراحل انجام طراحی و تنظیم استراتژی سئو ویکی دمی

آنالیز بازار کار

آنالیز بازار کار

قبل از هر گونه اقدامی در این مرحله کارشناسان ویکی دمی شروع به جمع آوری اطالاعات در مورد بازار هدف کسب و کار شما کرده و اطلاعات لازم از شرایط موجود را به دست می آورند. با این کار مشخص می شود که شانس کسب و کار شما در بازار فعلی چگونه است و چه اقداماتی نیاز است انجام دهید تا بتوانید به راحتی به رقابت بپردازید.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

در این مرحله تیم ما شروع به انجام تحقیقات گسترده در مورد کلمات کلیدی حوزه کاری شما می کند و لیست کامل و جامعی از همه کلمات کلیدی مرتبط و همچنین با ورودی و ترافیک بالا را در اختیار شما قرار می دهند. این لیست کمک می کند تا بتوانید کلمات کلیدی هدف تان را به درستی تشخیص دهید و بودجه و برنامه سئوی سایت تان را هدر ندهید.

آنالیز حرفه ای سایت شما

آنالیز حرفه ای سایت شما

در این مرحله آنالیز دقیق و حرفه ای بر روی شرایط فعلی سایت شما از نظر سئو، طراحی سایت، UI/UX، تحلیل کاربران و ورودی ها، مارکتینگ و ... انجام می شود. اینجا بخش بزرگی از ایرادات سایت تان و همچنین اقداماتی که باید برای بهبود شرایط فعلی آن انجام شود، تعیین می شود. سپس، یک برنامه کلی و ریز مراحل انجام هر کدام تعیین می شوند.

آنالیز عمیق رقبا کسب و کارتان

آنالیز عمیق رقبا کسب و کارتان

در مرحله بعد تیم ویکی دمی شروع به آنالیز دقیق تک تک رقبای شما می کند و اطلاعات بسیار مفید و کاملی را به دست می آورند. این اطلاعات شامل آنالیز ساختار سایت، لندینگ ها، بک لینک ها، کلمات کلیدی دارای رنک، بیش ترین ورودی آن ها، روش های بازاریابی شان، سهم شان از بازار کسب و کار و غیره می شود که در گزارش کار قرار می گیرد. این مرحله در تعیین برنامه استراتژی سایت تان بسیار تاثیرگذار است.

تعیین کلمات کلیدی زود بازده

تعیین کلمات کلیدی زود بازده

در این مرحله بسیار مهم، تیم حرفه ای ما لیستی از کلمات کلیدی به شما ارائه می کنند که دارای رقابت کم تری بوده و با کار درست و اصولی بر روی صفحات متناظرشان می توان خیلی سریع در آن ها رتبه های خوبی در گوگل و موتورهای جست و جو کسب کرد. از این رو این قسمت اهمیت ویژه ای دارد و اگر خوب اجرا شود، می تواند کسب و کار و سایت شما را به اهداف مشخص شده نزدیک تر کند.

تعیین ساختار و جنس صفحات

تعیین ساختار و جنس صفحات

در این مرحله با توجه به کلمات کلیدی تعیین شده ساختار و جنس صفحات متناظرشان مشخص می شود. یعنی برای هر کدام از این کلمات نوع صفحه که می تواند مقاله، کتگوری، محصول، تگ و ... باشد معلوم می شود. سپس ساختار هر کدام از این صفحات تعیین می شود. این ساختار نیز در سند استراتژی شما قرار می گیرد و تمامی توضیحاتی را که برای ساخت صفحات تان نیاز دارید در اختیارتان قرار می دهیم.

آماده سازی تقویم محتوایی

آماده سازی تقویم محتوایی

در این قسمت تیم کارشناسان بعد از آنالیزهای دقیق مراحل قبل، لیست جامع و کاملی از تمام مطالب و محتواهایی که باید برای بخش وبلاگ سایت تان تولید کنید به شما ارائه می کنند. در این لیست به طور دقیق به شما گفته می شود که سراغ چه موضوعاتی برای تولید محتوا باید بروید، به چه تعداد کلمه و حجم مطلب نیاز دارید. با اجرای درست این تقویم هیچ مشکل محتوایی نخواهید داشت.

ارسال سند استراتژی سئو

ارسال سند استراتژی سئو

تمامی اطلاعات به دست آمده در مرحله قبل به همراه یک برنامه اجرایی در قالب سند استراتژی برای شما فرستاده می شود. در این سند کلیه اقداماتی که باید انجام شود، اشخاصی که باید آن را انجام دهند، جزئیات تک تک تسک ها، ساختار صفحات، کلمات کلیدی، تارگت های ماهانه و ... برای شما نوشته می شود تا یک دید کامل از این برنامه داشته باشید. شما باید حواستان باشد که در اجرای تمامی کارها دقت کافی داشته باشید.

مشاوره رایگان پایان هر ماه

مشاوره رایگان پایان هر ماه

بهترین کاری که ما برای شما انجام می دهد این است که هر ماه یک جلسه مشاوره رایگان برای شما برگزار می کند که عملکرد و نتایج شما بررسی شود و مشخص کنیم که بعد از اجرای استراتژی ارائه شده، نمودار پیشرفت و رشد به چه صورت بوده است. و سپس بعد از آن شروع کنیم به رفع ایرادات و مشکلات تا سریع تر به نتایج دلخواه شما برسیم و جایگاه مد نظر کسب و کار شما حاصل شود.

استراتژی سئو چیست؟

استراتژی سئو چیست؟

اگر کمی دقت کنید، می بینید که ما در هر کاری به استراتژی مشخص و معینی نیاز داریم. حتی در کوچک ترین کارها از فعالیت های روزانه تا اهداف بلند مدت و آرزوهای دور و دراز، همیشه و همیشه وجود یک برنامه ی مشخص و واضح همواره کمک کننده خواهد بود و باعث خواهد شد ما سریع تر به اهداف تعیین شده خود برسیم.

استراتژی سئو، مجموعه ای از پارامترها و برنامه‌های اجرایی برای سئوی سایت است که مشخص می‌کند بر روی چه کارهایی و با چه اولویت‌بندی و زمان‌بندی باید تمرکز کنیم تا وب سایت را طوری بهینه کنیم که جایگاه بالاتری نسبت به سایتهای رقیب، به دست آوریم و موفق شویم در این رقابت برگ برنده را داشته باشیم.

مهم ترین دستاورد تدوین استراتژی سئو این است که شما فرآیند کاملا مشخص و نظام مندی برای سئو کردن سایت خود دارید و هرگز از مسیر معین شده خارج نمی شوید. در نتیجه وقت و هزینه دقیقاً برای رسیدن به هدف مورد نظر صرف می شود و از اتلاف منابع مالی و غیر مالی به شدت جلوگیری می شود.

انتخاب تیم مناسب برای تدوین استراتژی سئو

طراحی و تدوین استراتژی سئو در حقیقت مشخص کردن برنامه ی جامع و کامل یک یا مجموعه ای از وب سایت ها می باشد تا طبق آن برنامه ی مشخص پیش رفته و در نهایت به رتبه های برتر موتورهای جست و جو دست یافت.

این برنامه در حرفه ای ترین و بالا ترین سطح آن یک کار انفرادی نیست و توسط تیمی از متخصصان قوی انجام می شود. تیمی که دارای تجربه چندین نمونه پروژه موفق در زمینه طراحی استراتژی سئو باشد و تا کنون توانسته باشد در این راستا به چندین کسب و کار بزرگ کمک کند. 

ویکی دمی دارای یک تیم حرفه ای و کاربلد می باشد که تاکنون توانسته اند بهترین برنامه استراتژی سئو را برای کسب و کارهای گوناگونی طراحی و سپس پیاده‌سازی کنند. شما هم می توانید به این مجموعه اعتماد کنید و شاهد رشد چندین برابری ورودی ها، افزایش چشمگیر فروش، آمدن به صفحه اول گوگل و رتبه های بالا باشید. 

 

انتخاب تیم مناسب برای تدوین استراتژی سئو

دستاورد های طراحی استراتژی سئو چیست؟؟

شاید این سوال هم برای شما پیش بیاید که دستاورد و خروجی تدوین استراتژی سئو چیست و در نهایت چه مواردی نصیب کسب و کار شما می شود. پاسخ به این سوال حیطه های گسترده ای را شامل می شود که می تواند به کلی چشم انداز کسب و کار و سایت شما را دگرگون سازد.

ابتدا باید بدانید سایت شما در چه موقعیتی قرار دارد و پس از تجزیه و تحلیل آن دنبال راه حل های موثر و مفید باشید اگر میخواهید خیلی زود سایت خود را آنالیز کنید و به نتیجه برسید باید از روش ها و استراتژی های مطمئن بهره ببرید. تنها بعضی از نتایجی که می توان بعد از پیاده سازی یک استراتژی صحیح سئو انتظار داشت عبارتند از:

دستاورد های طراحی استراتژی سئو چیست؟
خدمات تنظیم استراتژی سئو مناسب چه کسانی می باشد

خدمات تنظیم استراتژی سئو مناسب چه کسانی می باشد؟

از مهم ترین سوال هایی که ممکن است مطرح شود این است که اصلا چه کسانی باید به دنبال خدمات تدوین استراتژی سئو باشند و این خدمات مناسب چه کسانی می باشد. پاسخ به این سوال به طور کلی شامل هر کسی می شود که نیاز به دیده شده بیش تر و بهتر در نتایج موتور های جست و جو دارد.

ما در ویکی دمی برای صاحبان کسب و کار ها و همچنین برای سئو کاران و متخصصان سئو این خدمات را فراهم کردیم تا با بهره گیری از آن ها به اهداف خودشان برسند و هر چه سریع تر قله های موفقیت را فتح کنند.

تیم حرفه ای و کاربلد ما در تمام مراحل کار همراه شما خواهد بود و می توانید در هر زمان با بهره گیری از مشاوره های حرفه ای و دقیق از روند کار یا برطرف کردن اشکالات و سوال های احتمالی خود استفاده کنید.

سوالات متداول​

تدوین استراتژی سئو و زمان لازم برای آن، به وضعیت فعلی سایت، اهداف آن و بسیاری از المان های دیگر وابسته است و زمان مشخصی ندارد.

بدون داشتن یک برنامه ریزی هدفمند، امکان رشد و توسعه در هیچ زمینه ای وجود ندارد. به خصوص در سئو که فرآیند حساس و دقیقی می باشد.

ما تضمین می کنیم که اگر برنامه استراتژی سئویی را که به شما می دهیم به درستی اجرا کنید خیلی سریع به اهداف تان می رسید.