بدون دیدگاه
1398/05/10
486 بازدید

سئو تضمینی: گرفتن بهترین نتیجه سئو با ضمانت بازگشت وجه

ویکی دمی با سالها تجربه در زمینه سئو و با دارا بودن تیم متخصص در این حوزه، سئو تضمینی با ضمانت بازگشت وجه برای شما عزیزان قرار داده است. یعنی در صورت عدم رضایت شما در نتیجه، شما میتوانید تمامی مبلغی که برای قرار داد سئو خود پرداخت کرده اید را با پس بگیرید.

این روزها خیلی از افراد به دنبال خدمات سئو تضمینی هستند، اما اینکه تا چه اندازه این کار واقعی است و می توان به آن اعتماد کرد، مبحثی است که امروز می خواهیم آن را بررسی کنیم. ابتدا توضیح می دهیم که سئو تضمینی چیست و تا چه میزان می توان به کلمه “تضمینی” اعتماد کرد. آیا واقعا کسی می‌تواند رتبه اول گوگل را به ما تضمین دهد یا خیر؟

برای بسیاری از کارفرما ها و کسانی که به خدمات سئو نیازمند هستند، سئو تضمینی اهمیت بسیار بالایی دارد. به علت تجربه های بد بسیاری از کارفرمایان از خدمات سئو و شنیدن این تجربه از اطرافیان، باعث می‌شود که حساسیت ها در مورد فعالیت های سئو بیشتر شود و برای کارفرما انتظار سئو تضمینی به وجود بیاد.

برای گرفتن مشاوره سئو یا اطلاع از هزینه انجام بهینه سازی سایت می‌توانید با شماره  ۰۹۱۲۸۹۰۹۲۴۸تماس حاصل فرمایید.

سئو تضمینی چیست؟

سئو تضمینی

بارها در فضاهایی که به عنوان مشاور حضور داشتیم، از کارفرما ها شنیده ایم که چند نفری برای استخدام سئو به اینجا آمده اند و گفته اند که سئو را به صورت تضمینی انجام می دهند و حتی تضمین رتبه اول گوگل را هم داده اند و کارفرما هم بسیار از این قضیه خوشنود و راضی می شد.

برای من این موضوع بسیار ناراحت کننده بود. اما، در آن لحظه نه می خواستم شادی کارفرما را خراب کنم و نه نان کسی را آجر کنم. اما می دانستم عموما از واژه ها در این حد قاطعانه، در شرایط کلاهبرداری استفاده می شود و کسی نمی‌تواند رتبه اول گوگل را به کسی تضمین دهد. اصلی ترین تضمین، فقط حضور در صفحه اول گوگل است است و بنا به تجربه، سئو کاری که می‌گوید ۵ لینک اول را به شما تضمین می دهم، بدان معناست که سئوکار شما، فعالیت و تلاش خودش را ادامه می دهد تا این نتیجه ای که به شما وعده داده بود را عملی کند.

به مرور با کلی توضیح، به ایشان فهماندم که در رتبه بندی گوگل، هیچ تضمینی وجود ندارد و هیچ کس با قطعیت نمی تواند این کار را به شما تضمین دهد.

تجربه ی بد دیگر این بود که قرار بود برای یک شرکت نیروی متخصص سئو مصاحبه و استخدام کنیم، زیرا یکی از خدمات ما در ویکی دمی، انتحاب بهترین نیروی کار در حوزه های تخصصی برای شرکت ها است.

تازه صحبت تلفنی من با یکی از کارجو ها تموم شده بود که تلفن زنگ خورد و من جواب دادم. گفت: شرکت X؟ من گفتم بله بفرمایید. گفت که از مجموعه ی Y با شما تماس میگیرم آگهی سئو شما را در سایت جابینجا دیدم و از این طزیق با شما تماس گرفتم، می خواهم یک پیشنهاد حرفه ای کاری به شما بدم که تا حالا هیچ شرکتی در ایران توان انجام آن را نداشته و ما برای اولین بار در ایران و با کلی سختی و دشواری آن را راه اندازی کردیم.

من هم گفتم به به چه عالی. سراپا گوش هستم و ایشان شروع کردن به گفتن راجع به سئو تضمینی اما به چه شکل وحشتناکی.

“ما یک شرکت حرفه ای سئو هستیم و طی مذاکرات بسیاری که که با گوگل انجام دادیم، توانستیم به توافقی برسیم. به این صورت که ما هر کلمه ای که بخواهیم را به گوگل می دهیم و گوگل ما را در لینک و رتبه اول قرار میده، ما به شما نه تنها صفحه ی اول گوگل، بلکه لینک اول گوگل را تضمین می دهیم.”

من که واقعا هاج و واج مونده بودم و نمی دونستم چی بگم فقط پرسیدم چجوری این کار را انجام میدین و هزینش چقدره؟

گفتند که به علت زمان بر بودن فرایند سئو برای خیلی از استارت آپ ها و عدم زمان کافی، ما تصمیم گرفتیم برای حمایت از سایت های ایرانی، با گوگل وارد مذاکره بشیم و با پیگیری و تلاش بسیار زیاد، بالاخره گوگل قبول کرد.

ولی هزینه اش مقداری بالاست که شما برای اینکه همیشه بالا باشید باید این هزینه را به صورت ماهیانه و دوره ای به ما پرداخت کنید.

حس کردم شاید با تیلیغات گوگل دارند سر مردم کلاه می گذارند، اما واقعا داشتم از این حجم دروغ اذیت می شدم که دیگر مکالمه را ادامه ندادم.

رتبه اول گوگل برای هیچ کس قابل تضمین نیست

سئو تضمینی وجود ندارد

سئو تضمینی به این شکل، واقعا وجود ندارد و هیچ وقت درگیر این موضوعات نباشید و اگر کسی با این روش ها با شما صحبت کرد بدانید که در واقعیت سئو کار نیست و یا اگر هم باشه واقعا کلاهبرداره.

هیچ فاکتور خاصی وجود ندارد که باعث شود شما به صورت تضمینی و قطعی در رتبه اول گوگل قرار بگیرید.

حتی حرفه ای ترین متخصص های دنیا نیز در وبلاگ های خود به صورت واضح به این مورد اشاره کرده اند، که هیچ تضمینی برای این رتبه وجود ندارد. اما در شرایط خاص بعضی از سئوکار ها بنا به تجربه‌ی بالایی که دارند، ریسک همچین تضمینی را قبول می کنند اما شرایط خاصی که در پایین به این مورد اشاره می کنیم.

گوگل طبق اعلام رسمی خود در بلاگ مورد تایید خود اعلام کرده که به هیچ عنوان با هیچ سایت و یا سازمانی همکاری نمی کند. شرایط رقابت برای تمامی سایت ها یکسان هست و هر سایتی که تجربه کاربری (ux) بهتری را ایجاد کنه از نظر گوگل، ارزش بالاتری خواهد داشت و رتبه های بالاتری به دست خواهد آورد.

حتی اگر بهترین سئو کار دنیا هم باشید، نمی توانید چنین تضمینی بدهید. زیرا رتبه بندی نتایج گوگل، به فاکتور های خیلی زیادی وابسته است و حتی پیش آمده که گوگل، یک سایت جدید را بالاتر از سایت های ۱۰ ساله قرار داده و به صورت واضح نمی توان دلیل آن را درک کرد. اما این مورد مشهود بود که آن سایت واقعا تجربه کاربری عالی ایجاد کرده بود و مخاطبانش را بسیار راضی نگه داشته بود.

سئو تضمینی واقعیت دارد یا خیر؟

خدمات سئو تضمینی

خب حالت دیگری از سئو تضمینی را برای شما شرح می دهیم. خیلی پیش می آید که یک سئو کار با تجربه، بنا به تجربه ی بالای خود، وقتی وارد حوزه ای می شود، چون شناخت کافی در مورد موضوع سایت ها و رقیب هایی که در این حوزه فعالیت می کنند دارد، می تواند با اطمینان بالایی در مورد نتیجه ی پروژه صحبت کند. اما باز هم نه با تضمین اینکه من شما را به لینک یک گوگل می رسانم.

این عده از سئو کار ها می دانند که سئو تضمینی درست نیست و واقعیت ندارد، اما بنا به تجربه ای که دارند، با قاطعیت صحبت می کنند. اشخاصی که چنین تضمینی می دهند، معمولا توافق خود را به این شکل انجام می دهند که در صورت عدم نتیجه، مبلغی دریافت نمی شود و اگر دریافت شود، تمامی مبلغ به کارفرما بازگردانده می شود.

در این شرایط، می توان گفت سئو تضمینی واقعیت دارد و کلاهبرداری نیست. زیرا این تضمین، از تجربه شخص می آید و در صورت عدم نتیجه، متخصص سئو هیچ مبلغی را دریافت نمی کند. پس شما می توانید به این اشخاص اعتماد کنید.

البته ذکر این مورد لازم است که هر کسی که این پیشنهاد را به شما می دهد لزوماً سئو کار قویی نیست. شما باید حتما تجربه و رزومه آن متخصص را برسی کنید و بعد، این تضمین را برای بهینه سازی سایت خود قبول کنید. زیرا همین موضوع نیز مورد استفاده نادرست بسیاری از عزیزان قرار گرفته است.

سوالات متداول صفحه اول گوگل تضمینی

ویکی دمی خدمات را تضمین می کند نه جایگاه:

یک متخصص سئو خوب، علاقه مند به یادگیری الگوریتم ها و معیارهایی است که موتورهای جستجو، برای طراحی استراتژی های خود بر اساس آنها، استفاده می کنند. وظیفه این متخصص این است که رقابت را از نزدیک مشاهده کند، ببیند سایر رقبا چه کاری را چگونه انجام می دهند. در این حوزه، تیم های زیادی هستند. هیچ کس نمی تواند در شروع مسابقات، به شما تضمین کند که در پایان، چه کسی جام را می گیرد. پس ما چنین تضمینی را نمی دهیم.

اما چیزی که ما آن را گارانتی می کنیم، خدمات است نه جایگاه. یکی از خدمات ما در ویکی دمی، تضمین صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی شما است. بنا به سالها تجربه ای که ما در زمینه سئو به دست آورده ایم، می توانیم بگوییم که این کار شدنی است و تمام تلاش ویکی دمی در این است که آن را به نحو احسن برای سایت شما انجام دهد.

چرا می گوییم تضمینی؟

چون در صورت عدم رسیدن به نتیجه‌ی دلخواه، تمامی مبالغ پرداختی از سمت شما، مجدد به شما برگشت داده خواهد شد.

ما بعد از بررسی دقیق کلمات کلیدی شما و بازار کارتان، بهترین قیمت و زمان بندی را به شما اعلام می‌کنیم و بهترین استراتژی سئو را برای سایت شما پیاده سازی می‌کنیم. لازم به ذکر است که موضوع صفحه اول گوگل تضمینی دقیقا در قرارداد شما ذکر می شود و ویکی دمی این تعهد را به شما نه در حرف، بلکه به صورت کتبی می‌دهد.

برخی از خدمات سئو در ویکی دمی:

  • پکیج های بک لینک حرفه ای برای هر موضوعی
  • پکیج های بک لینک تضمینی
  • انجام صفر تا صد سئو سایت شما
  • بهینه سازی سرعت سایت 
  • بهینه سازی سئو داخلی
  • طراحی سایت وردپرسی و اختصاصی برای شما

 

سوالات متداول

انتخاب کلمات کلیدی در سئو تضمینی؟

در سئو تضمینی که ویکی دمی به شما ارائه می‌دهد، شما به ۲ روش می‌توانید کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید اولین روش واگذار کردن این کار به تیم ویکی دمی است که ما بهترین کلمه های کلیدی را برای شما انتخاب کرده و هدف قرار می‌دهیم روش دوم به این شکل است که این کلمات از سمت شما قابل ارائه است و با هر کلمه ای که شما بخواهید فرایند سئو تضمینی انجام خواهد شد.

بازگشت وجه در سئو تضمینی؟

یکی از ویژگی هایی که ویکی دمی را از سایر شرکت های سئو متمایز می‌کند این است که شما در صورت عدم نتیجه دلخواه می‌توانید زمان بیشتری صرف پروژه نکنید و تمامی مبالغ پرداختی را باز پس بگیرید، هرچند ما به شما تضمین می‌دهیم که هیچ گاه در چنین شرایطی قرار نخواهید گرفت.

روش کار در سئو تضمینی؟

ابتدا سایت و تمامی شرایطی که از طرف شما به ما ابلاغ می‌شود مورد برسی قرار می‌گیرد،سپس استراتژی سئو ایجاد شده و قیمت و زمان حدودی انجام پروژه نیز به شما ابلاغ می گردد و در آخر بعد از تایید شما، کار استارت میخورد