مشاوره سئو حرفه ای

مشاوره سئو از اهمیت بالایی برای کسب و کار های اینترنتی برخوردار است. اگر شما قصد دارید که سایتتان را سئو کنید، یک مشاوره حرفه ای سئو به شما کمک می کند تا یک نقشه راه داشته باشید؛ یعنی از کجا شروع کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید. سئو و بهینه سازی سایت بسیار گسترده است و گاها پیش می آید که بسیاری از بیزینس ها بدون استراتژی مناسب و عدم داشتن اطلاعات کافی اقدام به بهینه کردن وب سایتشان می کنند ولی نتیجه مناسبی را دریافت نمی کنند. در ادامه با ویکی دمی همراه باشید تا بدانید که چرا به مشاوره seo احتیاج دارید، خدمات مشاوره ای ویکی دمی چگونه است و در صورت تمایل با ما در ارتباط باشید.

مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو سایت

ما در خدمات مشاوره سئو سایت، تمامی مشکلات، سوالات و موارد مبهمی که برای شما و سایت تان به وجود آمده است را حل می کنیم. اگر برای انجام کاری در سایتتان سردرگم هستید، دچار افت رتبه شده اید و یا صفحاتتان از صفحه نتایج گوگل حذف شده اند و بسیاری از مشکلات دیگر سوالی دارید و به دنبال یک راه حل هستید؛ می توانید به جای پرداخت هزینه های بالا برای خدمات سئو سایت، می توانید تمامی مشکلات خود را در یک جلسه مشاوره حل نمایید.

تفاوت مشاوره رایگان و مشاوره پولی

مشاوره رایگان سئو

مشاوره رایگان سئو در ویکی دمی به صورت پرسش و پاسخ می باشد. در این قسمت شما اگر دچار مشکلی شده اید و برای رفع آن سوالی دارید می توانید از طریق فرمی که در قسمت پایین قرار داده شده است، سوال خود را مطرح کنید. متخصصین ویکی دمی تا 2 روز کاری بعد پاسخ سوال شما را در همین صفحه قرار می دهند و ایمیلی خدمتتان ارسال می شود که پاسختان در آن خواهد بود.

مشاوره تخصصی سئو (شامل هزینه)

در مشاوره تخصصی و حرفه ای seo به سوالات زیر و بسیاری موارد دیگر پاسخ داده می شود و تمامی مواردی سئو سایتتان بررسی می شود.

مشاوره حرفه ای seo ویکی دمی شما هزینه می باشد و هزینه آن برای هر ساعت 200 هزار تومان بوده. برای دریافت این مشاوره فرم زیر را تکمیل نمایید. پس از تکمیل و ارسال فرم زیر، کارشناسان ویکی دمی با شما تماس خواهند گرفت.

فرم دریافت مشاوره سئو حرفه ای

برای درخواست مشاوره فرم زیر را پر نمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

مشاورین سئو ویکی دمی

تماس با ما

تخصص های ویکی دمی
برای سئو
گوگل ادز
دیجیتال مارکتینگ
طراحی سایت​

با ما تماس بگیرید و نظرات خود را به ما ارائه دهید.

مشاوره ها

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت در ویکی دمی

ارائه مشاوره در همه بخش های سئو

مشاوره کامل سئو

مشاوره کامل بهینه سازی سایت

در مشاوره کامل سئو ویکی دمی در ابتدا سایت شما به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد. در اولین مرحله فرآیند keyword research انجام میشود و کلمات کلیدی که در سایتتان وجود دارد و کلمات کلیدی که از آن ها غافل شدید مورد تحقیق قرار می گیرند؛ پس از آن تمامی نقاط قوت و ضعف وبسایتتان پیدا می شود و مزیت رقابتی رقبایتان نسبت به شما و نحوه عملکردشان را پیدا می کنیم. سپس تمامی مواردی که در سئو داخلی و خارجی وجود دارد را مانند محتواها، مقالات، لینکسازی داخلی، لینکسازی خارجی، سرعت سایت، مسائل تکنیکی و …. مورد بررسی قرار می دهیم و در پایان تمامی موارد در جلسه ای حصوری و یا تلفنی خدمت شما گفته می شود و فایل نتیجه گیری را برایتان ایمیل می کنیم. تمامی موردی که گفته شد بین 1 تا 5 روز کاری زمان می برد و پس از آن در جلسه ای خدمتتان ارائه می شود.

مشاوره سئو داخلی

مشاوره سئو داخلی

در مشاوره سئو داخلی تمامی مطالبی که مربوط به محتوای درون سایت، محتوای مقالات، لینکسازی داخلی، استراتژی مقالات، ساختار صفحات، ساختار url ها، ux صفحات لندینگ و … می باشد مورد بررسی قرار میگیرند. سئو داخلی دارای گستردگی بسیار زیادی می باشد که اگر شما فاکتور های بیشتری را در آن رعایت نمایید، نسبت به رقبایتان جلوتر خواهید بود. در نظر داشته باشید که این مسئله در سایت هایی با جنس مختلف، تفاوت خواهد داشت؛ یعنی در سایت های فروشگاهی مدل سئوکردن با سایت های شرکتی متفاوت خواهد بود. در این مشاوره آیتم هایی مانند بردکرامپ، سایت مپ و صد ها فاکتور دیگر چک می شوند؛ در صورت نبود این آیتم ها و یا در صورت وجود مشکل در گزارشی خدمتتان ارائه می گردد. این مشاوره به صورت حضوری و یا تلفنی به دلخواه شما صورت می گیرد و تمامی مطالب در پیوستی خدمتتان تقدیم می شود.

مشاوره سئو داخلی

مشاوره off page seo

سئو خارجی یکی از بخش های مهم سئو به شمار می رود. در مشاوره سئو خارجی، تمامی موارد مانند لینک های خارجی، انکر تکست های لینک های خارجی، سایت هایی که از آن ها لینک گرفته اید، سایت هایی که بهتر ازست از آن ها لینک بگیرید، میزان لینک هایی که در روز باید برای سایتتان در انجمن ها ساخته شود، بررسی میزان رپورتاژ آگهی که در ماه باید خریداری نمایید و … . در نظر داشته باشید که اگر سایت شما با صفحات اشتباه در بعضی کلمات کلیدی نمایش داده می شود می تواند مشکل بزرگی در این قسمت از سئو داشته باشید. یکی دیگر از بخش های مهم در مشاوره off page seo فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشد. این پلتفرم ها سیگنال هایی به گوگل میفرستند که می تواند بسیار کمک کننده باشد.

مشاوره سئو تکنیکال

سئو technical

مشاوره سئو تکنیکال در ویکی دمی حول 2 محور افزایش سرعت سایت در gtmetrix و PageSpeed Insights و همچنین استفاده از کد های استراکچردیتا برای فهم بیشتر موتور های جستجو و سهولت کاربران در استفاده از سایت می باشد. هرچقدر که سرعت سایتتان بالاتر باشد، قطعا کاربران با سهولت بیشتری از سایتتان استفاده خواهند کرد و این مساله در سال های اخیر بسیار برای گوگل حائز اهمیت بوده است. در هنگام تجزیه و تحلیل ها در این مشاوره، باگ هایی که باعث می شوند سرعت سایتتان کاهش پیدا کند، استخراج می شود و راه حل برطرف کردنشان خدمتتان ارائه می گردد. مشاوره seo technical به صورت حضوری و یا تلفتی (به انتخاب شما) می باشد و تمامی بررسی ها و راه حل ها در فایلی خدمتتان تقدیم می شود.

مشاوره آنالیز رقبا

آنالیز رقبا

در آنالیز سئو رقبا عومل بسیار زیادی دخیل هستند. تمامی مواردی که در سئو داخلی، خارجی، تکنیکال، استراتژی محتوا، کلمات کلیدی و …. هست باید مورد بررسی قرار بگیرد. بعضی از این اطلاعات از طریق آنالیز دستی در سایت رقیب به دست می آید و بعضی دیگر به وسیله ابزار های بسیار تخصصی در سئو. نکته ای که اهمیت مشاوره آنالیز رقبا در سئو می باشد این است که اگر شناخت درستی از رقبایتان نداشته باشید، نمی توانید با آن ها رقابت مناسبی داشته باشید. به همین دلیل هیچوقت این قسمت را در سئو فراموش نکنید. ماشیورین سئو ویکی دمی به بهترین نحو رقبای شما را مورد بررسی قرار می دهند و تمامی موارد ریز و درشت را خدمتتان ارائه می کنند.

مشاوره سئو خارجی

تحقیق کلمات کلیدی

کلمات کلیدی جزو مهم ترین بخش های سئو داخلی می باشد. از آنجایی که این بخش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، ما آن را از on page seo جدا کرده ایم. کلمات کلیدی همان عباراتی هستند که مشتریان شما در هنگان خرید محصول و یا خدماتتان در گوگل سرچ می کنند. دقت داشته باشید که دیگر مانند گذشته نمی توان از کلمات کلیدی به صورت خشک در محتوا استفاده کرده و در صفحه نتایج جستجو رتبه گرفت. بلکه باید کلمات کلیدی مترادف و هم معنی را پیدا کرد و برای استفاده از آن ها، استراتژی طراحی شود.

برخی از پرسش های شما را در زیر بررسی کرده ایم

سوال اول: سلام دو صفحه اینستاگرام ساخته بودیم به اسم های : bimeshirali و bime_shirali و در توضیحات دومی نوشته بودیم منتقل شده به اولی حالا از قضا دومی تو نتایج جستجو اومده (اگه بنویسید بیمه سامان نمایندگی شیرعلی کد 5887) و حالا اگه بخوام همین دومی رو بکنیم صفحه اینستاگرام اصلی مون اگه ای دی رو از bime_shirali به bimeshirali تغییر بدیم تاثیر بدی روی نتایج جستجو نمی ذاره و حذف میشه و در آینده برامون مشکل پیش میاد یا گوگل درستش میکنه و مشکل خاصی نیست؟ درضمن اگه بعدا قرار باشه سایتی به ادرس bimeshirali.ir بزنیم بهتره اینستاگراممون اون آی دی اولی باشه یا دومی؟ یعنی عوض کنیم یا همین آی دی بزاریم بمونه (bime_shirali) مرسی

پاسخ ویکی دمی: دوست عزیز در صورتی که اسم اینستاگرامتون رو تغییر بدید، آدرس آن تغییر می کند و دیگر در صفحه نتایج جستجو نمایش داده نمی شود. پس بهتر است آن را تغییر ندهید.

سوال دوم: با سلام، بنده فعلا وبسایت آموزش زبان آلمانی با هدف ارایه منابع و مطالب آموزشی به آدرس mjshariati.com دارم که برگرفته از نام خودم محمد جواد شریعتی است. در حال حاضر قصد تغییر برند به آلمانی زیباست با آدرس almanizibast دارم، چون جذاب تر و به ذهن سپردن آن راحت تر است. ضمنا این کار را از طریق ریدایرکت و بدون افت سئو انجام خواهد داد. شما کدام نام دامین رو پیشنهاد میکنید ؟ سپاس فروان از راهنمایی.

پاسخ ویکی دمی:  اسم دامنه از نظر سئویی اهمیت دارد ولی نه آنقدر که مفهوم و زیبایی آن را در حاشیه قرار دهد. هر اسمی که به خاطر سپرده شدن آن راحت تراست و با نوع فعالیتتان مرتبط است، بهترین نام می باشد.

سوال سوم: سلام وقتتون بخیریک سوال داشتم ازتون، فرض کنید 3 تا مطلب در سایتمون داشته باشیمپست x، پست y و پست zو بخوایم برای لینک سازی ، در پست z و پست y ، لینک پست x رو قرار بدیمبرای انتخاب انکر تکست میتونیم توی هر کدوم از پست های z و y بذاریم، یکیشو بذاریم :بهترین روش x و دیگریشو انکرتکستشو بذاریم : روش انجام xو رو این دو تا عبارت لینک پست x رو قرار بدیم.میخواستم ببینم این امکان پذیره؟ یا اینکه در کل سایتمون باید پست x بک انکر تکست معین برای خودش در همه جا داشته باشهممنون میشم کمک کنید.

پاسخ ویکی دمی: بهتر است از انکر تکست های مرتبط و LSI برای لینک دادن به صفحه استفاده کنید. با این کار دایره کلمات بیشتری را درمورد آن صفحه، دراختیار گوگل قرار می دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر 2 ویس زیر را گوش دهید

مشاوره رایگان سئو

مشاوره seo چیست

به طور کلی، مشاور، فردی است که در موضوع خاصی تخصص داشته باشد که معمولا توسط شرکت ها به او پول پرداخت می شود تا به شرکت یا مسئول خاصی از آن شرکت مشاوره بدهد. پس این موضوع برای مشاور سئو نیز صدق می کند. متخصصانی در حوزه موتورهای جستجو وجود دارند که توسط افراد مختلف که صاحب بیزینس هستند، به آن ها پول داده می شود تا در بهبود رتبه سایتشان، ایجاد ترافیک و سودآوری بیشتر، به آنها مشاوره دهند. کسی که کار مشاوره seo را انجام می دهد، باید حداقل در سئو داخلی و سئو خارجی وب سایت، از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشد.

حال در موضوعاتی همانند بهینه سازی موتور های جستجو شما به مشاوره سئو حرفه ای نیاز دارید. متاسفانه در موضوع seo بسیاری از افراد با مطالعه چند مقاله و درک آنها تصور می‌کن که سئو کار هستند و نظرات قطعی می‌دهند.

استراتژی اشتباه در سئو و پیاده سازی آن ممکن است سایت شما را به سمت نابودی بکشاند و خسارات جبران ناپذیری را ایجاد کند. پس به صورت کلی نباید هر مشاوره ای را از هر کسی قبول کنید بون آنکه رزومه آنها را برسی کنید.

معمولا سعی کنید که از افراد حرفه ای و یا شرکت های متخصص در این حوزه کمک بگیرید تا با پیاده سازی بهترین استراتژی برای سایت شما، حرکت به سمت موفقیت را میسر سازد.

Summary
مشاوره سئو
Service Type
مشاوره سئو
Provider Name
wikidemy,
خیابان ولیعصر,صادقیه,فردوس- Telephone No.09128909248
Area
iran
Description
مشاوره سئو حرفه ای در سراسر ایران به صورت تخصصی و رایگان | مشاوره رایگان به صورت پرسش و پاسخ می باشد و مشاوره حرفه ای سئو ساعتی هزار تومان می باشد