امروزه در خیلی از سایت ها نام مشاوره سئو رایگان به چشم می خورد. حال با تحقیقی که ما انجام دادیم، متوجه شدیم که این سایت ها فقط به سوالات ابتدایی پاسخ می دهند و وقتی سوالات به سمت مسائل تخصصی پیش می رود، موضوع هزینه مطرح می شود. به همین دلیل ما به این فکر افتادیم که بخش ویژه ای به عنوان مشاوره سئو SEO تخصصی برای کاربران ویکی دمی راه اندازی کنیم تا کاربران با رسیدن به جواب سوالات خود در بخش چت آنلاین و یا در بخش نظرات، بتوانند مشکلات سئو سایت خود را برطرف کنند.

مشاوره سئو رایگان

سئو (SEO) چیست؟

سئو مخفف کلمه search engine optimization می باشد و به معنی بهینه سازی برای موتور های جستجو امی باشد. به عبارت دیگر، سئو روندی است که در آن سایتتان در نتایج ارگانیک گوگل (نه پولی)، رتبه بهتری پیدا کند. بنابراین سئو با کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز که بازاریابان، از آنها برای دیده شدن در نتایج جستجو پول پرداخت می کنند، متفاوت است.

مشاور سئو چیست و چرا به آن نیاز دارم؟

به طور کلی، مشاور، فردی است که در موضوع خاصی تخصص داشته باشد که معمولا توسط شرکت ها به او پول پرداخت می شود تا به شرکت یا مسئول خاصی از آن شرکت مشاوره بدهد. پس این موضوع برای مشاور سئو نیز صدق می کند. متخصصانی در حوزه موتورهای جستجو وجود دارند که توسط افراد مختلف که صاحب بیزینس هستند، به آن ها پول داده می شود تا در بهبود رتبه سایتشان، ایجاد ترافیک و سودآوری بیشتر، به آنها مشاوره دهند. کسی که کار مشاوره سئو را انجام می دهد، باید حداقل در سئو داخلی و سئو خارجی وب سایت، از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشد.

مشاوره سئو در ویکی دمی شامل چه مواردی است؟

توسعه استراتژی سئو: مطمئن نیستید که دقیقاً چه چیزی لازم دارید؟ ما به شما کمک می کنیم تا نیازهای سئو متناسب با کسب و کار خود را تعریف کنید و یک استراتژی بلند مدت و سفارشی برای بهبود سایت خود ایجاد کنید.

رهنمودهای اجرایی: آیا در حال حاضر، مسیر مشخصی برای بهینه سازی سایتتان در ذهنتان هست، ولی نمی دانید چطور بدون اینکه رتبه ساییتان افت کند، آن را اجرا کنید؟ ما می توانیم تیم توسعه شما را در شرایط فنی سخت، راهنمایی کنیم.

توصیه ی نرم افزار: در اینترنت، نرم افزارهای زیادی وجود دارد که می تواند به آنالیز سایت شما و بهبود کلمات کلیدی شما کمک کند. ما می توانیم به شما کمک کنیم که بهترین نرم افزارها را مطابق با استراتژی ها، نیاز ها و بودجه خود شناسایی و از آنها استفاده کنید.

بررسی سئو سایت: ما به طور کامل، سئو داخلی سایت شما را آنالیز می کنیم و گزارش کاملی از آن را با ذکر مواردی که باید فوراً اصلاح شوند، به شما ارائه می دهیم. ما کاملاً متوجه ایم که هیچ دو سایت یا کسب و کاری شبیه به هم نیستند، بنابراین این بررسی می تواند کاملاً مخصوص شما باشد یا یک بررسی اجمالی باشد.

تحقیق کلمات کلیدی و آنالیز آنها: تحقیق کلمات کلیدی، معمولاً یکی از سخت ترین و کسل کننده ترین کارها در سئو، می باشد. تیم ویکی دمی، با به کار گیری بهترین ابزارها، کلمات کلیدی پر سرچ در حوزه کاری شما را پبدا می کند تا بتوانید از رقیب هایتان جلو بیفتید. علاوه بر آن عبارات کلیدی مهم را پیدا کرده و رفتار کاربران را آنالیز می کند.

مشاوره سئو رایگان و حضوری در ویکی دمی

مشاوره سئو در ویکی دمی به این شکل است که شما می توانید موضوعاتی که در آن مشکل دارید را مطرح کنید و بهترین پاسخ را از کارشناسان ما دریافت نمایید. همچنین بخش ویژه ای که ما در ویکی دمی برای شما قرار داده ایم، مشاوره سئو رایگان به صورت حضوری است. یعنی شما می توانید به محل ویکی دمی مراجعه کرده و سوالات خود را به صورت حضوری مطرح کنید، بدون اینکه کوچکترین هزینه ای پرداخت کنید.

اما قبل از مطرح کردن موضوع خود با مشاور سئو، باید چند مورد را در نظر بگیرید:

  • ما در اکثر موضوعات، مقالات جامعی حوزه آموزش سئو برای شما آماده کرده ایم. به همین خاطر، ابتدا به این مقالات مراجعه کنید و اگر به جواب سوال خود نرسیدید، آن را در بخش نظرات همان مقاله مطرح کنید، تا سریع ترین پاسخ را دریافت نمایید.
  • مشاوره سئو برای راهنمایی شما در موضوعات سئو کسب و کار خود، استراتژی سئو و مباحث استراتژيک باشد. سوالات تخصصی در هر حوزه باید در همان مقاله مرتبط در بخش نظرات مطرح شود.
  • اگر مقاله مورد نظر خود را پیدا نکردید، با ارسال پیام به ویکی دمی، لینک مقاله مورد نظر را دریافت کنید.
  • اگر می خواهید استراتژي خاصی روی سایت خود پیاده کنید، می توانید از مشاوره رایگان سئو ویکی دمی بهره مند شوید.
  • اگر سایت خود را تازه راه اندازی کرده اید، می توانید با مشاوران سئو در ویکی دمی، صحبت کرده و از آنان کمک بگیرید.

لازم به ذکر است که مشاوره سئو به صورت حضوری، با کلاس های آموزشی متفاوت می باشد. این بخش، برای مطرح کردن مشکلات شما در زمینه استراتژی های سئو در راه اندازی وب سایت شما می باشد.

برای گرفتن زمان مشاوره و پرسیدن سوالات تخصصی خود، با شماره 09128909248 تماس حاصل نمایید.

مشاوره حضوری سئو

اگر می خواهید به طور تضمینی به صفحه اول گوگل برسید، به یک مشاور سئو، در تمامی مراحل کسب و کار خود نیاز دارید. این تصور غلط است که بعد از طی یک پروسه کاری، دیگر نیازی به مشاور نداشته باشید. در این مرحله، ممکن است فقط موضوع مشاوره و مراحل انجام آن تغییر کند وگرنه بهتر است در تمامی مراحل، از مشاوره سئو استفاده کنید.

ما در این صفحه برای شما چت آنلاین راه اندازی کرده ایم تا با ساده ترین شکل ممکن، سوالات خود را مطرح کنید و با کارشناسان حرفه ای ویکی دمی در ارتباط باشید.

ویکی دمی پروژه های بسیاری در زمینه سئو با موفقیت انجام داده است و مشاور بسیاری از شرکت های مطرح در ایران بوده است، پس ویکی دمی بهترین گزینه می باشد.

همچنین ما بابت اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهیم هزینه ای طلب نمی کنیم، پس با خیال راحت هر تعداد سوالی که دارید، از کارشناسان ما بپرسید.

رسالت ویکی دمی، افزایش سطح کیفیت آموزش در ایران می باشد و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد کرد.