مشاوره حرفه ای سئو

رفع تمامی مشکلات سئو سایت شما با جدید ترین روش های مورد تایید گوگل و بینگ

ما در ویکی دمی، تمامی مشکلات سایت شما را بررسی و برای هرکدام از آنها راه حل های قابل پیاده سازی ارائه می‌دهیم. با این راه حل ها تضمین میدهیم که مشکلات سایت شما در بالاترین کیفیت ممکن برطرف شوند.
ما با مشاوره سئو به شما، مسیر رشد کسب و کارتان را به سمت موفقیت و جذب مخاطب بالا هموار میکنیم

مشاوره سئو برای تمامی کسانی که به نحوی درگیر یک وب سایت هستند و نیاز دارند مخاطبان زیادی برای سایت خود به دست آورند ضروری میباشد.

خب در این فایل های صوتی زیر شما با خدمات ما در ویکی دمی در زمینه سئو آشنا می‌شوید


 

مشاوره سئو حرفه ای

یک مشاور حرفه ای در کنار شما، و یک مشاور برای پیش برد استراتژی سئو حرفه ای سایت شما میتواند تاثیر شگفت انگیزی در روند رشد سایت شما داشته باشد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که سایتتان با مشکلاتی مواجه می‌شود. مثلا سایت شما تازه تاسیس است و رشد نمی‌کند، هرچقدر تلاش میکنید سایت شما در یک کلمه کلیدی خاص بالا نمی‌آید، روی یک صفحه ای دارید seo را پیاده سازی می‌کنید اما به اشتباه یک صفحه‌ی دیگر در گوگل نمایش داده میشود، سایت شما دچار افت در کلمات کلیدی شده است و رتبه‌ی خود را از دست داده است، صفحات تگ شما به جای خود صفحه اصلی بالا آمده است، با پلاگین ‌yoast seo دچار مشکل شده اید، استراتژي کلمات کلیدی شما به مشکل خورده است و یا در پی یک استراتژی جامع برای کلمات کلیدی خود هستید، میخواهید سئو سایت خود را شروع کنید اما نمیدانید باید از چه کارهایی شروع کنید، در فراید یک لینک سازی دچار مشکل شده اید، میخواهید بک لینک خریداری کنید اما نمی‌دانید از چه سایت هایی این کار را انجام دهید، میهواهید یک pbn بسازید اما نگرانی پنالتی شدن دارید، با الگوریتم های گوگل آشنایی کامل را ندارید و نمیدانید به چه صورت باید با الگوریتم ها رفتار کنید تا افزایش رتبه داشته باشید و بسیاری مشکلات دیگر که هر سئو کاری و یا مدیر هر سایتی با آنها دست و پنجه نرم میکند. بعضی از این مشکلات مربوط به سئو حرفه ای و بعصی از آنها مربوط به seo پایه میباشد.

 

ما در ویکی دمی مشاوره سئو حرفه ای را قرار داده ایم تا تمامی سوالات و مشکلات شما را برطرف کنیم. شما در این بخش می‌توانید تمامی سوالات و مشکلات سئو سایت خودتان را مطرح کنید و با جهت دریافت مشاوره تلفنی با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید.

امروزه در خیلی از سایت ها نام مشاوره seo رایگان به چشم می خورد. حال با تحقیقی که ما انجام دادیم، متوجه شدیم که این سایت ها فقط به سوالات ابتدایی پاسخ می دهند و وقتی سوالات به سمت مسائل تخصصی پیش می رود، موضوع هزینه مطرح می شود. به همین دلیل ما به این فکر افتادیم که بخش ویژه ای به عنوان مشاوره سئو SEO تخصصی برای کاربران ویکی دمی راه اندازی کنیم تا کاربران با رسیدن به جواب سوالات خود در بخش چت آنلاین و یا در بخش نظرات، بتوانند مشکلات سئو سایت خود را برطرف کنند.

مشاوره سئو رایگان

سئو (SEO) چیست؟

سئو مخفف کلمه search engine optimization می باشد و به معنی بهینه سازی برای موتور های جستجو امی باشد. به عبارت دیگر، سئو روندی است که در آن سایتتان در نتایج ارگانیک گوگل (نه پولی)، رتبه بهتری پیدا کند. بنابراین سئو با کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز که بازاریابان، از آنها برای دیده شدن در نتایج جستجو پول پرداخت می کنند، متفاوت است.

مشاوره seo چیست و چرا به آن به صورت حرفه ای نیاز دارم؟

به طور کلی، مشاور، فردی است که در موضوع خاصی تخصص داشته باشد که معمولا توسط شرکت ها به او پول پرداخت می شود تا به شرکت یا مسئول خاصی از آن شرکت مشاوره بدهد. پس این موضوع برای مشاور سئو نیز صدق می کند. متخصصانی در حوزه موتورهای جستجو وجود دارند که توسط افراد مختلف که صاحب بیزینس هستند، به آن ها پول داده می شود تا در بهبود رتبه سایتشان، ایجاد ترافیک و سودآوری بیشتر، به آنها مشاوره دهند. کسی که کار مشاوره seo را انجام می دهد، باید حداقل در سئو داخلی و سئو خارجی وب سایت، از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشد.

حال در موضوعاتی همانند بهینه سازی موتور های جستجو شما به مشاوره سئو حرفه ای نیاز دارید. متاسفانه در موضوع seo بسیاری از افراد با مطالعه چند مقاله و درک آنها تصور می‌کن که سئو کار هستند و نظرات قطعی می‌دهند.

استراتژی اشتباه در سئو و پیاده سازی آن ممکن است سایت شما را به سمت نابودی بکشاند و خسارات جبران ناپذیری را ایجاد کند. پس به صورت کلی نباید هر مشاوره ای را از هر کسی قبول کنید بون آنکه رزومه آنها را برسی کنید.

معمولا سعی کنید که از افراد حرفه ای و یا شرکت های متخصص در این حوزه کمک بگیرید تا با پیاده سازی بهترین استراتژی برای سایت شما، حرکت به سمت موفقیت را میسر سازد.

ما در ویکی دمی خدمات مشاوره سئو حرفه ای را قرار داده ایم اما شما برای پرسش سوالات خود نیاز نیست هزینه ای پرداخت کنید.

مشاوره سئو در ویکی دمی شامل چه مواردی است؟

توسعه استراتژی سئومطمئن نیستید که دقیقاً چه چیزی لازم دارید؟ ما به شما کمک می کنیم تا نیازهای سئو متناسب با کسب و کار خود را تعریف کنید و یک استراتژی بلند مدت و سفارشی برای بهبود سایت خود ایجاد کنید.
رهنمودهای اجراییآیا در حال حاضر، مسیر مشخصی برای بهینه سازی سایتتان در ذهنتان هست، ولی نمی دانید چطور بدون اینکه رتبه ساییتان افت کند، آن را اجرا کنید؟ ما می توانیم تیم توسعه شما را در شرایط فنی سخت، راهنمایی کنیم.
توصیه ی نرم افزاردر اینترنت، نرم افزارهای زیادی وجود دارد که می تواند به آنالیز سایت شما و بهبود کلمات کلیدی شما کمک کند. ما می توانیم به شما کمک کنیم که بهترین نرم افزارها را مطابق با استراتژی ها، نیاز ها و بودجه خود شناسایی و از آنها استفاده کنید.
بررسی سئو سایتما به طور کامل، سئو داخلی سایت شما را آنالیز می کنیم و گزارش کاملی از آن را با ذکر مواردی که باید فوراً اصلاح شوند، به شما ارائه می دهیم. ما کاملاً متوجه ایم که هیچ دو سایت یا کسب و کاری شبیه به هم نیستند، بنابراین این بررسی می تواند کاملاً مخصوص شما باشد یا یک بررسی اجمالی باشد.
آنالیز و تحقیق کلمات کلیدیتحقیق کلمات کلیدی، معمولاً یکی از سخت ترین و کسل کننده ترین کارها در سئو، می باشد. تیم ویکی دمی، با به کار گیری بهترین ابزارها، کلمات کلیدی پر سرچ در حوزه کاری شما را پبدا می کند تا بتوانید از رقیب هایتان جلو بیفتید. علاوه بر آن عبارات کلیدی مهم را پیدا کرده و رفتار کاربران را آنالیز می کند.
آنالیز رقبا آیا شما می خواهید تمام رقبایتان را زیر نظر داشته باشید و می خواهید بدانید چه کاری را دقیقاً چگونه انجام می دهند؟ ما تکنیک های آنها را برای شما رونمایی می کنیم و می توانیم اطلاعات مفیدی در رابطه با حدود بودجه آنها و ارائه دهندگان سرویس هایشان در اختیار شما بگذاریم.
بررسی لینک های سایت شماممکن است شما پروسه ساخت بک لینک برای وبسایتتان را به شرکت دیگری سپرده باشید و ندانید که آیا این بک لینک ها به شما کمک می کنند یا در حقیقت دارند به سایتتان اسیب می زنند. یا شاید ممکن است شما در این زمینه کاملا تازه وارد باشید و ندانید که چگونه می توان بک لینک های با کیفیت و طبیعی ساخت؟ ما می توانیم بک لینک های قدیمی و موجود در سایت شما ر بررسی کنیم و یک استراتژی برای دریافت لینک های با کیفیت برای شما تعیین کنیم.
کمک به طراحی مجدد سایتممکن است سایت شما رقبای قدرتمندی داشته باشد و در عین حال نیاز به تغییر دارد، اما شما می ترسید با طراحی مجدد، دچار افت رتبه و جایگاه شوید. بگذارید ما یک استراتژی جدید برای طراحی مجدد سایت شما تعریف کنیم تا با همکاری تیم توسعه وب سایتتان، دیگر نگران مسائل جانبی نباشید.
نگهداری به منظور تضمین کیفیتممکن است شرکت شما یک سئوکار و یک تیم توسعه قابل اطمینان داشته باشد، اما هم چنان برای گرفتن برخی تصمیمات مهم، نیاز به یک مشاور برای تایید داشته باشید. برای اینکه اطمینان حاصل کنید که ایا راهی که می روید درست است یا نه، ما به شما پیشنهاد می دهیم که یک مشاور برای پروژه خود استخدام کنید یا از خدمات مشاوره سئو به طور ماهیانه بهره ببرید.

مشاوره سئو رایگان و حضوری در ویکی دمی

مشاوره سئو در ویکی دمی به این شکل است که شما می توانید موضوعاتی که در آن مشکل دارید را مطرح کنید و بهترین پاسخ را از کارشناسان ما دریافت نمایید. همچنین بخش ویژه ای که ما در ویکی دمی برای شما قرار داده ایم، مشاوره سئو رایگان به صورت حضوری و حرفه ای است. یعنی شما می توانید به محل ویکی دمی مراجعه کرده و سوالات خود را به صورت حضوری مطرح کنید، بدون اینکه کوچکترین هزینه ای پرداخت کنید.

اما قبل از مطرح کردن موضوع خود با مشاور سئو، باید چند مورد را در نظر بگیرید:

  • ما در اکثر موضوعات، مقالات جامعی حوزه آموزش سئو برای شما آماده کرده ایم. به همین خاطر، ابتدا به این مقالات مراجعه کنید و اگر به جواب سوال خود نرسیدید، آن را در بخش نظرات همان مقاله مطرح کنید، تا سریع ترین پاسخ را دریافت نمایید.
  • مشاوره سئو برای راهنمایی شما در موضوعات seo کسب و کار خود، استراتژی سئو و مباحث استراتژيک باشد. سوالات تخصصی در هر حوزه باید در همان مقاله مرتبط در بخش نظرات مطرح شود.
  • اگر مقاله مورد نظر خود را پیدا نکردید، با ارسال پیام به ویکی دمی، لینک مقاله مورد نظر را دریافت کنید.
  • اگر می خواهید استراتژي خاصی روی سایت خود پیاده کنید، می توانید از مشاوره رایگان سئو ویکی دمی بهره مند شوید.
  • اگر سایت خود را تازه راه اندازی کرده اید، می توانید با مشاوران seo در ویکی دمی، صحبت کرده و از آنان کمک بگیرید.
  • اگر در موضوعات تخصصی و حرفه ای سئو نیاز به یک مقاله جامع دارید و آن مقاله در ویکی دمی موجود نمی‌باشد، میتوانیدد موضوع خود را مطرح کنید تا مقاله ای جامع در آن زمینه برای شما آماده گردد.

لازم به ذکر است که مشاوره سئو به صورت حضوری، با کلاس های آموزشی متفاوت می باشد. این بخش، برای مطرح کردن مشکلات شما در زمینه استراتژی های سئو در راه اندازی وب سایت شما می باشد.

برای گرفتن زمان مشاوره و پرسیدن سوالات تخصصی خود، با شماره 09128909248 تماس حاصل نمایید.

مشاوره حضوری سئو

چه زمانی به مشاوره سئو یا مشاوره سئو حرفه ای نیاز داریم؟

این سوال شاید یکی از فراگیر ترین سوالات در زمینه مشاوره سئو برای کارفرما ها باشد.

در واقعیت شما برای تمامی فرایند سئو خود حتی از روز اول یعنی طراحی سایت به سئو و مشاوره آن نیاز دارید. اما نیاز در طول زمان های مختلف با هم فرق دارد.

یعنی مشاوره ای که شما در زمان طراحی سایت نیاز دارید مشاوره ای از جنس ساختار سایت و صفحه بندی و فاکتور های پایه سایت است اما مشاوره ای که بعد از یک سال از تاسیس سایت خود نیاز دارید به صورت کلی فرق دارد. یا زمانی که در کلمات کلیدی رقابتی میخواهید از رقیب های خود پیشه بگیرید.

توصیه ما به شما این است که در زمان شکل گیری سایت و طراحی آن مشاوره سئو خود را شروع کرده و هر مرحله از مشاوره های حرفه ای تری بهرمند شوید.

حال شاید برای شما سوال باشد که به صورت حدودی چه مواردی در مشاوره سئو در ویکی دمی برای سایت شما مورد برسی قرار می‌گیرد.

خب ما بخشی از مواردی را که مورد برسی قرار می‌دهیم در این بخش به شما می‌گوییم

موارد مورد برسی در مشاوره سئو ویکی دمی

خب حالا ما به شما میگیم که چه مواردی را ددر مشاوره سئو حرفه ای مورد برسی قرار می‌دهیم:

اول از همه به صورت عمیق وارد بیزینس و کسب و کار شما میشویم و بازار کسب و کار شما را مورد بررسی قرار میدهیم و رقیب های شما را تک تک بررسی  و تحلیل می‌کنیم.

بعد وارد بودجه بندی شما میشدیم، مثلا شما چه بودجه ای برای سئو در نظر گرفته اید و با این بودجه چه کارهایی میتوان انجام داد.

بعد بنا به موارد ذکر شده در بالا وارد استراتژي سئو برای سایت شما می‌شویم.

ساختار سایت را بهینه سازی می‌کنیم

سئو داخلی سایت مورد برسی قرار می‌گیرد

محتواهای سایت بررسی و استفاده درست از کلمات کلیدی را مورد بررسی قرار می‌دهیم

تحقیق درستی از کلمات کلیدی کسب و کار شما انجام شده و به صورت مرحله ای از این کلمات استفاده شده روند رشد این کلمات را چک می‌کنیم.

بررسی اینکه رقبا از چه روش هایی برای موفقیت استفاده کرده اند و آیا آن روش ها برای سایت شما نیز باعث موفقیت می‌شود یا خیر

نوشتن و تغییر عنوان های صفحه های مختلف به عنوان های جذاب برای کاربران که باعث افزایش کلیک وبالا رفتن نرخ ctr شود

استراتژی توشتن محتواهای کارامد به ترتیب اولویت و بهینه سازی آن ها و ردج به موقع و زمان بنددی شده در سایت

بررسی دقیق اوضاع سایت در حالت موبایل و رفع خطا های موجود

برسی دقیق سرعت سایت و پیاده سازی عواملی برای افزایش سرعت

بررسی دقیق سایت مپ و پیاده سازی آن برای سایت شما و رفع ارور های احتمالی

بررسی دقیق فایل robot.txt و دستورات آن

و خیلی از موارد دیگه که تقریبا میتوان گفت تمامی عواملی که به نحوی در رشد سایت شما تاثیر گذار باشد مورد بررسی قرار میگیرد.

مشاوره حرفه ای سئو برای فروشگاه اینترنتی

ما در ویکی دمی برای فروشگاه اینترنتی ها خدمات ویژه ای داریم. ما با داشتن تجربه ای چند ساله در زمینه فروشگاه های اینترنتی و سئو آنها ، به دانشی دست یافته ایم که میتوانیم بهترین مسیر را برای افزایش فروش یک فروشگاه اینترنتی به وجود بیاوریم.

ما یک استراتژی دقیق و ایجاد مسیر راه حرفه ای، شما را به سمت افزایش فروش چند برابری خواهیم برد.

با بررسی دقیق رقبای شما و وضعیت وب سایت های انها، تمایز ویژه ای بین شما و سایر رقیب هایتان ایجاد می‌نمایید.

اگر یک فروشگاه اینترنتی تازه تاسیس دارید و یا در ابتدای راه ایجاد یک فروشگاه اینترنتی هستید، ما در همان قدم های اول میتوانیم کار را دست بگیریم و شما را به یکی از قویی ترین فروشگاه اینترنتی های حوزه‌ی خود تبدیل میکنیم.

برندینگ قویی از سایت شما ایجاد میکنیم و شما را در معرض دید هزار نفر قرار خواهیم داد.

اگر چند وقتی است که دارای یک فروشگاه اینترنتی هستید اما از رشد آن راضی نیستید، کا را به ما واگذار کنید تا به صورت تضمینی، تحولی در سایت شما ایجاد کنیم.

در مشاوره سئو ای که برای فروشگاه اینترنتی ها ارائه می‌دهیم، به صورت کامل استراتژی از تمامی فعالیت هایی که باید در سئو سایت شما اتفاق بیفتد را به شما خواهیم گفت.

در بخش خدمات سئو ویکی دمی ، میتوانید نمونه کار های فروشگاهی مارا مشاهده کنید.

 

اگر می خواهید به طور تضمینی به صفحه اول گوگل برسید، به یک مشاور سئو، در تمامی مراحل کسب و کار خود نیاز دارید. این تصور غلط است که بعد از طی یک پروسه کاری، دیگر نیازی به مشاور نداشته باشید. در این مرحله، ممکن است فقط موضوع مشاوره و مراحل انجام آن تغییر کند وگرنه بهتر است در تمامی مراحل، از مشاوره سئو استفاده کنید. با پیشرفت شما در سئو و قویی تر شدن سایت شما، مشاوره سئو شما حرفه ای تر و تخصصی تر شده و ریزه کاری ها ردد استراتژی های  مختلف نمایان می‌شوند

ویکی دمی پروژه های بسیاری در زمینه سئو با موفقیت انجام داده است و مشاور بسیاری از شرکت های مطرح در ایران بوده است، پس ویکی دمی بهترین گزینه می باشد.

همچنین ما بابت اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهیم هزینه ای طلب نمی کنیم، پس با خیال راحت هر تعداد سوالی که دارید، از کارشناسان ما بپرسید.

رسالت ویکی دمی، افزایش سطح کیفیت آموزش در ایران می باشد و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد کرد.

مشاوره سئو در ویکی دمی به چه صورت است؟

برای اطلاع دقیق از شرایط یک مشاوره حرفه ای در ویکی دمی می‌توانید با شماره 09128909248 تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح بفرمایید تا بهترین راه حل برای رفع مشکل خود، دریافت کنید

آیا مشاوره حرفه ای سئو هزینه دارد؟

مشاوره هایی که از سمت تیم ما نیازمند صرف وقت زیاد و آنالیز و بررسی دقیق باشد مشمول هزینه می‌شود اما نگران نباشید هزینه ها به گونه ای است که توان پرداخت آن را دارید.

آیا پرسش سوالات سئو و دریافت مشاوره به صورت رایگان است؟

بله، خدمات اصلی مشاوره ای ما به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است و شما میتوانید تمامی سوالات و مشکلات سئو سایت خود را به رایگان مطرح کرده و آنها را برطرف نمایید. هدف اصلی ما کمک به رشد سئو و افزایش رونق کسب و کار شماست

آیا ویکی دمی مشاوره سئو حضوری هم دارد؟

بله، و جالب است بدانید که شما به صورت رایگان می‌توانید به دفتر ویکی دمی تشریف آورده و سوال های سئو ای خود را مطرح کنید و پاسخ های مناسب برای هر سوال را دریافت کنید.