مشاوره سئو ویکی دمی به صورت حرفه ای

به مشاوره سئو ویکی دمی خوش آمدید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم که تمام چالش های سئو سایت خود را برطرف کنید و بهترین راهکار ها را به شما ارائه دهیم.

ما قبل از برگذاری جلسات مشاوره سئو سایت، مشکلات و دغدغه های سایت شما را به صورت کامل بررسی میکنیم تا زمان جلسه فقط صرف توضیحات اصلی شود و هزینه های مشاوره شما و تعداد جلسات مورد نیاز کاهش پیدا کند.

برای عزیزانی که ساکن تهران و کرج هستند علاوه بر سایر روش های برگذاری جلسات، می توانند به صورت حضوری در مجموعه ما حاضر شوند و یا درخواست دهند که ما در شرکت آن ها حاضر شویم. برای کسانی که در سایر شهر ها هستند مشاوره ها به صورت آنلاین و تلفنی برگزار می شود که از نظر کیفیتی هیچ تفاوتی با جلسات حضوری نخواهد داشت.

همچنین ویکی دمی به شما تضمین یک جلسه مشاوره سئو حرفه ای می دهد و در صورت عدم رضایت شما و یا عدم برطرف شدن مشکلات سئو سایت شما، هزینه جلسه مشاوره به شما برگردانده می شود.

یکی از اصلی ترین خدمات ویکی دمی در سال های گذشته، ارائه خدمات مشاوره سئو سایت به کسب و کارهای مختلف و همراهی آنها در مسیر رشد و پیشرفت  بوده است. در جلسات مشاوره ویکی دمی، شما بر حسب نیاز و مشکلات خود می توانید راجع به موضوعاتی مثل سئو سایت، مارکتینگ سایت، رفع ایرادات و مشکلات، استراتژی های پیشرفت سئو و تقویم محتوایی، آموزش تکنیک های سئو، مسائل فنی وب سایت، بیزینس پلن و آینده کسب و کارتان و هر موضوع دیگه ای صحبت کنید و یک مشاوره سئو حرفه ای دریافت نمایید.

این خدمات به کسب و کارها کمک می کند تا با شناسایی نقاط ضعف وب سایت و برطرف کردن ایرادات موجود آن، ورودی ترافیک سایت خود را بهبود دهند  تا بتوانند سریع تر به قله های سوددهی و موفقیت در کسب و کار خود برسند.

مزایای مشاوره سئو حرفه ای در ویکی دمی

تضمین کیفیت جلسه مشاوره
تضمین کیفیت جلسه مشاوره
مشاوره به برندهای مطرح
مشاوره به برندهای مطرح ایران
عودت هزینه در صورت نارضایتی
عودت هزینه در صورت نارضایتی
آنالیز سایت شما و رقبا قبل از جلسه
آنالیز سایت شما و رقبا قبل از جلسه
تضمین حل مشکلات سئوی سایت
تضمین حل مشکلات سئوی سایت
پیشنهاد بهترین راهکارها برای بهبود سئو
پیشنهاد بهترین راهکارها برای بهبود سئو

نمونه کارهای مشاوره حرفه ای سئو ویکی دمی

در این بخش شما بخشی از نمونه کار های مار را مشاهده می کنید. شما می توانید در جهت استعلام کیفیت مشاوره حرفه ای سئو سایت ما با تمامی این مجموعه ها تماس بگیرید. ویکی دمی طی 10 سال گذشته افتخار همراهی با بسیاری از برند های مطرح ایران را داشته است.برای استعلام قیمت مشاوره سئو و مطرح کردن مشکلات خود می توانید از اطلاعات پایین همین صفحه استفاده نمایید.

نمونه کار ها

هزینه مشاوره سئو سایت

در این بخش لیست هزینه های خدمات مشاوره سئو ویکی دمی را مشاهده می فرمایید. باکس ها به رنگ سبز هزینه های مشاوره ساعتی می باشد و باکس های زرد رنگ هزینه مشاوره روزانه. به عنوان مثال بخش اول باکس های زرد به معنی ۴ جلسه( ۴ روز کامل) مشاوره می باشد. مشاوره های بیشتر از یک روز به صورت حضوری می باشند و بیشتر مناسب شرکت هایی هستند که نیاز به یک مشاور سئو حرفه ای به صورت کوتاه مدت در کنار خود دارند تا وضعیت تیم سئو مجموعه خود را بهبود ببخشند.

مشاوره های ساعتی بیشتر مناسب رفع مشکلات و استراتژی و عیب یابی می باشند و می تواند به صورت تلفنی، آنلاین و یا حضوری باشد.

انواع روش های مشاوره سئو در ویکی دمی

در ویکی دمی، انواع روش های مشاوره قرار داده شده است تا شما بر حسب نیاز خود بتوانید از آن استفاده کنید. از جمله این مشاوره ها می توان به مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین اشاره کرد و همچنین امکان حضور مشاور سئو سایت در شرکت شما نیز وجود دارد.

مشاوره حضوری، مناسب افرادی هستند که مشکلاتشان به گونه ای است که حتما باید به صورت حضوری راجع به آن صحبت کنند و یا امکان ایجاد دسترسی های مختلف از جمله سرچ کنسول و یا دسترسی به سایت برای آنها فراهم نیست و فقط با لپ تاپ شخصی می توانند به سرچ کنسول آن ها دسترسی داشت. 

مشاوره تلفنی، بیشتر مناسب کسانی است که می خواهند در خصوص یک موضوع خاص مشورت بگیرند و دنبال راه کار می گردند. بیشتر این افراد، یک مشکل و دغدغه خاص دارند و فقط می خواهند به آن مشکل به صورت تلفنی رسیدگی شود. در واقع هدف نهایی این افراد، رفع مشکلات سئویی یا کشف راه هایی برای زودتر رسیدن به مقصدی است که برای خود ایجاد کرده اند.

مشاوره های آنلاین که بیشترین مخاطبان را به خود اختصاص می دهد، معمولا به صورت تصویری برگذار می شود که با به اشتراک گذاشتن اسکرین، به آموزش و تحلیل موارد پرداخته می شود. مشاوره سئو آنلاین، معمولا از طریق واتساپ، اسکایپ و همچنین از طریق گوگل میت (google meet) نیز انجام می شود.

مشاوره حضوری سئو

مشاوره SEO حضوری

شما در زمان و تاریخ مقرر به دفتر شرکت ویکی دمی مراجعه می کنید و پروسه کار روی وب سایت تان آغاز می گردد. در این مشاوره نیاز است که شخص، تمامی اطلاعات لازم را به همراه داشته باشد و سر ساعت دقیق در محیط شرکت تشریف فرما شود.

مشاوره تلفنی سئو

مشاوره سئو تلفنی

در مشاوره تلفنی سئو، در زمان معین شده با شما تماس گرفته می شود و بعد از یک احوال پرسی گرم با شما، جلسه مشاوره شروع می شود.

قبل از صحبت های تلفنی، ما به صورت کامل مشکلات شما را بررسی کرده ایم.

مشاوره تصویری​ سئو

مشاوره آنلاین سئو

در مشاوره آنلاین سئو، در زمان معین شده با شما تماس تصویری گرفته می شود و  تمامی صحبت ها به صورت آنلاین برگزار می شود. در این مشاوره به راحتی صفحه نمایش ما برای شما به اشتراک گذاشته می شود و موارد به صورت دقیق با ذکر مثال و تصویر برای شما توضیح داده می شود.

حضور در شرکت شما​

حضور در شرکت شما

در مشاوره حضوری در شرکت شما، کارشناس مشاور سئو ویکی دمی، در تاریخ و زمان مقرر به محل شرکت شما می آید. مشاور سئو حرفه ای ما، بعد از بررسی سایت و شنیدن مشکلات، مشاوره خود را آغاز می کند. 

مراحل مشاوره بهینه سازی سایت و سئو در ویکی دمی

تماس شما با ویکی دمی و ثبت در خواست مشاوره شما
تماس شما با ویکی دمی و ثبت درخواست مشاوره شما
مشخص نمودن تاریخ دقیق جلسه مشاوره و پرداخت هزینه
مشخص نمودن تاریخ دقیق جلسه مشاوره و پرداخت هزینه
مطرح کردن دغدغه ها و مشکلات از سمت شما و ارسال اطلاعات لازم
مطرح کردن دغدغه ها و مشکلات از سمت شما و ارسال اطلاعات لازم
بررسی دقیق مشکلات شما در ویکی دمی به صورت تیمی
بررسی دقیق مشکلات شما در ویکی دمی به صورت تیمی
برگزاری جلسه مشاوره راس ساعت مشخص شده
برگزاری جلسه مشاوره راس ساعت مشخص شده
ارائه خلاصه ای از جلسه مشاوره و ارسال برای شما
ارائه خلاصه ای از جلسه مشاوره و ارسال برای شما

مشاوره حرفه ای سئو

در مشاوره حرفه ای سئو، تیم ویکی دمی به صورت کامل، دقیق و حرفه ای وب سایت شما را آنالیز می کنند و تمامی مشکلات را به همراه راه حل های آن ها در اختیارتان قرار می دهند. با این راهنما شما می توانید به طور چشمگیری سئوی سایت تان را بهبود دهید.

روند انجام مشاوره تخصصی و حرفه ای به شکل زیر می باشد:

ابتدا از طریق شماره تماس موجود در سایت، با مشاورین ما ارتباط برقرار می کنید؛ سپس بعد از مشخص شدن روز و ساعت برای جلسه مشاوره، از شما درخواست می شود که هزینه مشاور سئو سایت را واریز نمایید تا ساعت نهایی برای مشاوره نهایی و قطعی شود. 

 قبل از جلسه، مشکلات و دغدغه های خود را مطرح می نمایید و دسترسی های لازم را برای ما ایجاد می کنید.‌( البته در شرایطی که نیاز به ایجاد دسترسی باشد و شما قادر به دسترسی دادن باشید.)

در مرحله بعدی، تیم ویکی دمی به صورت کامل مشکلات شما را بررسی می نماید تا اطلاعات کافی برای جلسه داشته باشند و در نهایت در روز جلسه، تمامی مشکلات و مسائل شما به صورت کامل برطرف می شود.

مشاوره حرفه ای به صورت جلسات حضوری، تماس تلفنی، به صورت آنلاین و تصویری قابل برگذاری است و از نظر کیفیت هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد.

مشاوره رایگان سئو

علاوه بر خدمات مشاور حرفه ای سئو، شما می توانید از مشاوره رایگان سئو سایت نیز بهره ببرید. برای این کار کافی است مشکلات خود را به صورت دقیق. با توضیحات کامل در بخش نظرات ویکی دمی ارسال نمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی مشکلات شما باشند. حداکثر زمان پاسخگویی در روز های کاری ۲۴ ساعت است.

در مشاوره رایگان سئو باید به چند نکته توجه داشته باشید:

مشاوره سئو رایگان فقط به شکل مطرح کردن سوالات در بخش نظرات سایت می باشد و نیازی به ارتباط تلفنی نیست.

سوالات و مشکلات خود را به صورت کامل مطرح کنید و جزئیات مشکل خود را باز گو نمایید.

بعد از ۲۴ ساعت مجدد به همان صفحه مراجعه نمایید تا پاسخ کارشناسان ما را زیر پرسش خود مشاهده فرمایید.

در صورت نیاز از شما درخواست می شود تا اطلاعات دسترسی به سایت خود را ارسال نمایید. اطلاعات شما در سایت منتشر نمی شود.

حتما ایمیل و یا شماره تماس خود را وارد نمایید تا در صورت پاسخ به سوال شما، اطلاع رسانی انجام شود.

مشاوره seo چیست؟

با توجه به رشد فناوری و گسترش هر روزه فضای اینترنت، برای معرفی محصولات و خدمات خود تنها راه اندازی یک وب سایت کافی نیست. شیوه نمایش محصولات و خدمات در سایت، نحوه قرارگیری آنها در سایت، ساختار سایت، نحوه دیده شدن سایت از منظر کاربران نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

شما در هر کسب و کاری که باشید، با استفاده از خدمات مشاوره سئو می توانید به هدف جذب بیشترین مخاطب از طریق سایت، دست پیدا کنید و به این ترتیب سهم بزرگی از بازار را از آن خود کنید. با مشاوره سئو سایت، راهنمایی های لازم در اختیار شما قرار می گیرد تا به بهترین نحو ممکن سایت تان را بهینه سازی کنید به طوری که همیشه در صدر نتایج جست و جو قرار بگیرید.

مشاوره seo چیست؟

مشاور سئو کیست؟

یک مشاور سئو حرفه ای و دلسوز، می تواند به کسب و کارها در گرفتن رتبه بالا و افزایش ترافیک سایت نیز کمک شایانی نماید. عموما هدف یک مشاور SEO سایت، آوردن مشتریان بالقوه برای افزایش درآمد می باشد و تمام تلاش خود را می کند تا سایت شما پتانسیل درآمدزایی خود را نیز افزایش دهد. 

همانطور که می دانید، سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بوده و فرایندی را طی میکند که آن سایت را برای تمامی کاربران و ربات های موتورهای جستجو بهینه و آسان نماید. 

با سئو می توانید به موارد زیر دست یابید:

 • افزایش ترافیک ارگانیک بدون پرداخت هزینه برای تبلیغات.
 • افزایش Lead و سرنخ
 • افزایش اعتماد کاربران به سایت.
 • افزایش فروش بیشتر.
 • تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان وفادار.
سئوی تضمینی
برای سئو تضمینی ویکی دمی با شماره 09128909248 تماس حاصل نمایید.

وظایف اصلی یک مشاور حرفه ای سئو سایت

از مهمترین و با اهمیت ترین وظایف یک مشاور SEO می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برنامه ریزی و ارائه یک استراتژی مدون و قوی 
 • افزایش ROI مناسب هر کسب و کار
 • بهینه کردن تمامی صفحات سایت اعم از لندینگ ها و مقالات و غیره.
 • انجام تحقیق کلمات کلیدی به صورت حرفه ای.
 • شناسایی KPI های هر کسب وکار.
 • ارائه استراتژی و ایجاد تقویم محتوایی متناسب هر کسب وکار.
 • مدیریت و شناسایی بودجه هر کمپین.
 • ایجاد و ارائه گزارشات به صورت منظم.
 • شناسایی مشکلات و کمبودهای سایت و رفع آن ها.
 • داشتن مهارت کافی جهت ارائه راه حل.

مهمترین مهارت های یک مشاور سئو

در این بخش به معرفی عمده ترین مهارت هایی که یک SEO consultant، باید داشته باشد، می پردازیم:

 • دارا بودن توانایی کافی برای بازاریابی عملکرد
 • دارا بودن مهارت های آنالیزی و جستجو
 • دارا بودن مهارت های گفتاری و مشاوره
 • توانایی برقراری ارتباط با دیگران
 • دارا بودن مهارت های برنامه نویسی مانند HTML, CSS
 • دارا بودن تجربه کافی با ابزارهای سئو
 • آشنایی با مشتری مداری و استراتژی های لازم
 • دارابودن تجربه A/B تست
 • دارابودن تجربه کافی در سئو و گرفتن رتبه
چه زمانی به مشاوره سئو نیاز داریم؟

چرا به مشاوره سئو نیاز داریم؟

اگر ایده راه اندازی یک کسب و کار را در ذهن دارید، اگر می خواهید یک سایت برای کسب و کار خود راه اندازی کنید و نیاز دارید تا بهترین مسیر را برای ایجاد وب سایت انتخاب کنید، اگر می خواهید یک متخصص سئو، دیجیتال مارکتینگ و یا تولید محتوا استخدام کنید و نیاز به یک مصاحبه حرفه ای دارید تا در انتخاب نیرو دچار اشتباه نشوید، اگر می خواهید یک استراتژی سئو حرفه ای داشته باشید و یا تمامی فاکتور های سئو را روی سایت خود پیاده سازی کنید، اگر دچار یک مشکل تکنیکی سئو شده اید و یا سایت شما دچار مشکل شده است کافی است برای حل آن از خدمات مشاوره سئو بهره ببرید.

ویکی دمی با سابقه ای طولانی در این زمینه جزء بهترین انتخاب ها بوده است. این مجموعه با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه خدمات مشاوره seo به کسب  و کارها، دیجیتال مارکتینگ و همچنین با تجربه صد ها ساعت مشاوره به برندهای مطرح و مشارکت در انجام بیش از صد پروژه سئو و راه اندازی کسب و کار های مختلف در خدمت شما است تا در مسیر رشد و پیشرفت شما، همراهتان باشد و تمامی توان و تجربه خود را در اختیار شما قرار دهد. برای ارتباط بیشتر با ما می توانید با شماره موبایل 09128909248 تماس برقرار نمایید.

کدام تیم مشاوره سئو را انتخاب کنیم؟

اما کدام تیم مشاور سئو را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم؟ این روز ها، افراد بسیار زیادی ادعای سئو کار بودن دارند و همچنین باید در نظر داشت که سئو یک فرآیند طولانی است و نتایج آن را نمی‌ توان در همان روز‌ ها و هفته‌ های ابتدای کار مشاهده کرد. به همین دلیل در زمان انتخاب یک مجموعه برای مشاوره سئو سایت و یا حتی در ماه‌ های ابتدایی کار، نمی‌ توان به‌ راحتی از عملکرد صحیح گروه مشاوره seo مطلع شد.

پیش از هر اقدامی لازم است سوابق فعالیت مشاور سئو را با دقت زیاد بررسی کنید. لازم است نمونه کارهای موفق او را مشاهده کرده و با راحت ترین روش یعنی جستجوی کلمات کلیدی مهم، عملکرد او را تحلیل کنید. به همین جهت پیش از آغاز همکاری با آژانس مشاوره سئو سایت، باید یک تماس تلفنی برقرار کنید و هدف شما از این تماس تلفنی این است که میزان تخصص فرد پاسخ‌ گو را در زمینه سئو و فرآیند آن، ارزیابی نمایید.

یک مشاور حرفه ای سئو باید با انواع ابزار و نرم افزارهای مناسب و سایت های آنالیز در حوزه سئو آشنایی کافی داشته باشد و با تسلط بتواند به تحلیل و بررسی سایت شما بپردازد. البته باید به این نکته ی خاص توجه داشته باشید که فرآیند سئو یک عمل کاملا دو طرفه بوده است؛ به این معنی که شما به‌ عنوان مدیر سایت باید دقیقا بدانید که مشاور سئو از شما چه می‌خواهد و تلاش کنید تا همان موارد را اجرا کنید.

توجه کنید که امروزه سایت ها به یک ابزار قدرتمند برای ارائه خدمات و محصولات تبدیل‌ شده‌ اند. در نتیجه، بهینه سازی سایت سبب می شود که شما بیش از پیش ترافیک ورودی داشته باشید و در جهت رونق کسب و کار خود قدمی بزرگ را برداشته باشید. انتخاب درست تیم مشاوره seo میتواند تاثیر شگرفی در چشم انداز کسب و کار شما داشته باشد.

پس، اصلا انتخاب مشاور را دست کم نگیرید و با حساسیت خاصی به آن بپردازید. ما در ویکی دمی همواره آماده ارائه  مشاوره حرفه ای سئو به شما عزیزان هستیم.

کدام تیم مشاوره سئو را انتخاب کنیم؟
ویژگی های یک مشاور سئو خوب

ویژگی های یک مشاور سئو خوب

 • درک اهداف مدیر سایت و پیاده سازی کمپین های مرتبط
 • داشتن دانش فراگیر و همواره به روز در زمینه های مختلف سئو
 • مسئولیت پذیر و مصمم به نتیجه رساندن اهداف تعریف شده
 • مهارت بی نظیر در نوشتن و مدیریت محتوا در زمینه های مختلف
 • قابلیت تحلیل و بررسی عمیق رقبا و دیگر سایت های مرتبط
 • تبیین استراتژی درست و ترسیم کردن چشم انداز آینده
 • داشتن دانش مناسب و کافی برای استفاده از ابزار های فعلی سئو
تعرفه و هزینه مشاور سئو چقدر است؟

تعرفه و هزینه مشاور سئو چقدر است؟

هزینه و قیمت مشاور سئو چقدر است؟ هر جلسه مشاوره سئو چگونه محاسبه می شود؟ و سوالاتی مانند این موارد که شاید سوال شما دوستان نیز باشد که در ادامه به آن جواب می دهیم.
اگر بخواهیم صادقانه جواب این سوالات را بدهیم، این هزینه بستگی به حرفه ای بودن مشاورتان و همچنین انصاف او دارد. در واقع نمی توانیم نرخ مشخصی را تعریف کنیم و هر مشاور سئویی هزینه خودش را دارد. در ویکی دمی سعی بر این شده است که هزینه خدمات مشاوره سئو را هم معقول در نظر بگیریم و هم سعی کنیم کیفیت بالایی را در نظر بگیریم تا مشتری کاملا راضی باشد. در بالا لیست پکیج ها را قرار داده ایم و می توانید متناسب با بودجه خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید. 

سوالات متداول

برای انتخاب مشاور سئو باید به موارد مختلفی توجه داشت از جمله تجربه و رزومه ی فرد یا تیم مشاوره، دانش به روز و گسترده، مسئولیت پذیری بالا و مصمم بودن، داشتن نمونه کارهای موفق و واقعی و صبور و دارای برنامه ی مدون برای هر پروژه.

از جمله مهمترین خدمات می توان به مشاوره سئو داخلی، طراحی سایت، ترسیم استراتژی، مشاوره تخصصی محتوا، مشاوره تخصصی UX، مشاوره سئو خارجی، راهکارهای افزایش سرعت سایت و … اشاره کرد.

به طور کلی نمی توان پاسخ قطعی به این سوال داد اما سئو مانند دو ماراتون می باشد و تاثیرات اصلی و واقعی خود را عموما در بلند مدت نشان می دهد. پس زود دلسرد نشوید و به بهینه سازی سایت و محتوای خود ادامه دهید.

سئو، یک فرآیند کاملاً رقابتی است و می شود گفت که هرگز تمامی ندارد و شما همواره باید به روز باشید و از جدید ترین تکنیک ها و رویکردهای رایج بهره ببرید. بنابراین تا زمانی که سایتی دارید که می خواهید آن را در صفحه اول گوگل نگه دارید، باید به سئوی آن نیز رسیدگی کنید. در غیر این صورت رقبایتان خیلی زود جای شما را خواهند گرفت.

رسیدن به صفحه اول گوگل و به خصوص رنک اول آن، به عوامل گوناگونی مرتبط است و همه ی این شرایط و عوامل دلیلی است برای اینکه هیچ سئوکار با تجربه ای در هیچ زمانی قادر نیست که رسیدن به رتبه های برتر گوگل را از همان اول تضمین نکند. اما با به کار گیری شیوه ها و تکنیک های کلاه سفید و اصولی سئو می توان انتظار داشت که در میان مدت و بلند مدت شاهد نتایج خوب و یا حتی درخشانی بود و در مقایسه با روز اول پیشرفت چشمگیری را انتظار داشت.