قرار گرفتن در صفحه اول گوگل تضمینی | افزایش ورودی گوگل

یکی از مهمترین خدمات ما در ویکی دمی قرار گرفتن در صفحه اول گوگل تضمینی و افزایش ورودی گوگل است. ویکی دمی با به کارگیری جدیدترین روش های سال 2019 مطابق الگوریتم های گوگل سایت شما را در هر موضوعی به  صورت تضمینی به صفحه اول گوگل خواهد آورد. در صورت عدم رضایت شما از نتیجه پروژه تمامی پرداختی هایی که انجام دادهاید به صورت کامل به شما برگشت داده می‌شود. برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه آمدن به صفحه اول گوگل با ما تماس بگیرید.

جلب رضایت و شادمانی شما از رونق کسب و کارتان اولین هدف ماست

افزایش ورودی گوگل و رشد کسب و کار شما

ویکی دمی، با داشتن ۱۰ سال تجربه در امر سئو و بیش از ۵۰ نمونه کار زنده و موفق در زمینه های مختلف تمامی تلاش خود را میکند که علاوه بر اینکه شما را در صفحه نخست نتایج گوگل قرار دهد، رونق کسب و کار شما را نیز ایجاد کند.

ما با افزایش ورودی گوگل به وب سایت شما با مدرن ترین روش های روز سئو و ارائه نمودن جامع ترین خدمات در زمینه سئو و با استفاده از قویی ترین و جدید ترین روش های روز سئو، سایت شما را به یکی از قویی ترین سایت ها در زمینه کاریتان تبدیل خواهیم کرد.

ضمانت بازگشت وجه

ما ارزش زیادی برای شما و هزینه ای که برای پیشرفت کسب و کار خود میکنید، قائل هستیم و به همین دلیل به شما این تضمین را می‌دهیم که در صورت عدم نتیجه تمامی هزینه شمارا به شما برگردانیم.
تمامی تلاش ما، رشد و رونق کسب و کار شما و به نحوی پر کردن جیب شما از پول است.

0
مشتری راضی
0
سایت سئو شده
0
کلمه در صفحه اول گوگل

خدمات تضمینی سئو در ویکی دمی که شامل تمامی خدمات تخصصی در حوزه سئو است با بالاترین کیفیت و روش های سال 2019 و دقیقا مطابق اصول و رفتار های الگوریتم های گوگل شکل میگیرد. بسیاری از عزیزان می‌گویند صفحه اول گوگل تضمینی نیست و هرکسی این حرف را میزند از او فرار کنید، خب واقعیت چیست؟

طبق تصور این عزیزان، کارفرما ها باید هزینه های گزافی به این سئو کار ها بپردازند تا آنها را به صفحه‌ی ۲ یا ۳ بیاورند و این واقعا منطقی نیست. هدف از انجام پروژه‌ی سئو آمدن به صفحه اول گوگل است و اگر کسی قادر به انجام آن نیست پس نمیتواند این موضوع تضمینی بودن را رد کند. ما با سابقه‌ی ۱۰ ساله ای که در سئو داریم به شما تضمین می‌دهیم که سایت شما با هر موضوعی که باشد، به صفحه‌ی اول گوگل می‌آوریم و ورودی های گوگل شما را به صورت چشمگیری افزایش می‌دهیم. برای آرامش خیال کارفرما ها ما ضمانت بازگشت وجه را قرار داده ایم، یعنی در صورت عدم نتیجه تمامی مبالع پرداختی از سمت شما، به صورت یکجا به شما برگردانده خواهد شد.

چگونه سایت را به صفحه اول گوگل بیاوریم؟ این سوال یکی از دغدغه های بیشتر کارفرما ها و صاحبان وب سایت ها است که به شدن ذهن ها را به خود مشغول کرده است.

اینکه چگونه ورودی گوگل تضمینی داشته باشیم و از چه روش هایی این کار را انجام دهیم و یا اینکه چگونه سایتمان را به صفحه اول گوگل بیاوریم، موضوع مقاله امروز ما در ویکی دمی است. می‌خواهیم اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم پس با ما همراه باشید و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. هر جایی که مقاله ای به شما معرفی کردیم سعی کنید حتما آن مقاله را هم، مطالعه کنید.

قبل از شروع صحبت در مورد مواردی که در بالا ذکر شد باید بگوییم که اگر می خواهید از خدمات سئو تضمینی در ویکی دمی استفاده کنید و یا از سایر خدمات ما در ویکی دمی از جمله خدمات حرفه ای بک لینک، لطفا با شماره تماس 09128909248 تماس بگیرید.

وقتی صحبت از سایت میشه، اول از هر چیزی، همه به فکر گوگل می افتن.

چون اگر سایت شما در گوگل رتبه ۱ یا در صفحه اول گوگل باشه، اون موقع برد کردید و در این شرایط شما ورودی گوگل تضمینی خواهید داشت. حالا واقعاً چگونه سایت را به صفحه اول گوگل بیاریم؟؟

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم راه های قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

برای اینکه در صفحه اول گوگل قرار بگیرید شما ۲ راه دارید:

  • اول اینکه تبلیغات گوگل (google adwords) بگیرید.
  • دوم اینکه سایتتان را برای موتور های جستجو بهینه نمایید که اصطلاحاً به این کار سئو (SEO) گفته میشود.

در ادامه هر دو را کامل تر توضیح می دهیم و مزیت و مشکلات هر کدام را برایتان می گوییم.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل با تبلیغات گوگل (Google Adwords)

اواخر سال ۲۰۰۰ بود که گوگل، سرویس تبلیغات خودش را راه اندازی کرد.

این سرویس برای کسانی راه اندازی شد که دوست داشتند به سرعت در صفحه اول گوگل قرار بگیرند.

سرویس گوگل ادز در ابتدا، بسیار ساده توسط گوگل پیاده سازی شد اما به مرور زمان، این سرویس کامل تر شد و امکانات جدیدی هم به آن اضافه شد.

اما سرویس تبلیغات گوگل چگونه کار میکند؟

با استفاده از این سرویس شما می توانید مشخص کنید که دوست دارید سایتتان در چه جستجویی در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرد.

بطور مثال ما قصد داریم در سرچ تبلیغات گوگل در صفحه اول گوگل قرار بگیریم. اما سایت را بهینه سازی یا همان سئو نکرده ایم. پس چه کاری انجام دهیم؟

با استفاده از سرویس گوگل ادز ما میتونیم سایتمون رو در این سرچ بالا بیاوریم.

صفحه اول گوگل تضمینی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، ۳ نمایش اول که در کنار آدرس سایتشان “AD” وجود دارد، از سرویس گوگل ادورز یا تبلیغات گوگل استفاده کرده اند. اما سایت ۴ ام با استفاده از سئو یا همان بهینه سازی به این جایگاه رسیده است.

شما در تبلیغات گوگل، باید به ازای هر کاربری که به سایت شما وارد می شود، پول پرداخت کنید و این عدد با توجه به قیمت دلار در ایران ممکن است عدد زیادی باشد. اما زمانی که از سئو استفاده می کنید دیگر برای هر ورودی به گوگل پولی پرداخت نمی کنید.

پس یکی از جواب های سوال “چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم“، راه اندازی گوگل ادوردز است. برای شروع کمپین ادوردز روی لینک google adwords کلیک کنید.

در مورد مزیت هر کدام از روش ها در ادامه توضیح خواهم داد.

پیاده سازی سرویس گوگل ادورز

پیاده سازی گوگل ادورز در یک سایت، به شدت مهمه. اگر کسی که این سرویس رو برای شما پیاده سازی میکنه، اطلاعات دقیقی از نحوه انجام این کار نداشته باشه، پول شما رو بدون بازدهی از بین میبره!

برای اینکه سرویس گوگل ادورز را روی سایتتون پیاده سازی کنید، نیاز به داشتن یک حساب در خارج از کشور دارید که بتونید پول تبلیغات رو به گوگل پرداخت کنید.

این سرویس برای ایران، به صورت رسمی تحریمه و امکان پرداخت هزینه وجود نداره. اما جدیدا می‌بینیم که دامنه های ir. ایرانی هم، امکان استفاده از این سرویس را دارند. تا همین چند وقت پیش، این سرویس برای دامنه های ir. امکان فعالسازی نداشت و سایت های ایرانی، مجبور بودند برای استفاده از تبلیغات گوگل از دامنه های دیگری استفاده کنند.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل همیشه به وسیله گوگل ادوردز شدنی نیست، چون بعضی مواقع، گوگل سرویس ادورز رو پایین صفحه به کاربران نمایش میده و بعضی مواقع در وسط صفحه، برای همین برای قرار گرفتن در رتبه اول گوگل ، باید سئو انجام بدید که در ادامه توضیح می دهیم. در هر صورت، با این نوع تبلیغات، شما ورودی گوگل تضمینی را خواهید داشت.

صفحه اول گوگل تضمینی

آوردن سایت به صفحه اول گوگل با سئو

برای اینکه شما از گوگل ورودی داشته باشید و به اصطلاح ورودی گوگل تضمینی داشته باشید، اصلی ترین راه، سئو است.

گوگل و سایر موتور های جستجو برای اینکه تشخیص بدن چه سایتی رو در صفحه اول یا رتبه ی اول، نمایش بدن برای ربات هایشان پارامتر های مختلفی تعریف کرده اند.

مثلاً من بعنوان یک کاربر زمانی که وارد سایتی میشم چند مورد رو چک میکنم. اینکه ظاهر سایت چه شکلیه؟ آیا کار کردن با این سایت راحته؟ مطالب موجود در این سایت خوبه؟ سرعت سایت زیاده؟ و …

گوگل هم برای اینکه تشخیص بده کدوم سایت خوبه و کدوم سایت خوب نیست، تقریباً ۲۰۰ فاکتور سئو رو در سایت ها بررسی میکنه و از الگوریتم های خودش کمک میگیره. اگر نمی دانید این الگوریتم ها چه هستند، پیشنهاد می کنم به صفحه‌ی الگوریتم های گوگل در ویکی دمی مراجعه کنید.

شما به عنوان کسی که سایت داره و سعی داره و در صفحه اول گوگل قرار بگیره، باید این موارد را در سایت به بهترین شکل پیاده سازی کنید. مثلاً سرعت سایت را بالا ببرید. ظاهر سایت را قشنگ کنید. کاری کنید که کاربران، راحت بتونن با سایت شما کار کنن و …

افرادی که این فاکتور ها را می شناسند و سایت شما را برای این موارد بهینه میکنند سئوکار نامیده می شوند و در حقیقت تمام این موارد را در سایت شما پیاده سازی میکنند.

اگر می خواهید خودتان این موارد را در سایت خود پیاده سازی کنید، به مقالات آموزش سئو در سایت ویکی دمی مراجعه کنید که سئو رو بطور کامل یاد بگیرید.

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تضمینی است؟

همیشه یک چیز را بخاطر داشته باشید، رتبه اول گوگل تنها برای شما نیست! بسیاری از سایت های خدمات سئو و یا گوگل ادورز به شما قول رتبه اول گوگل تضمینی و ورودی های خیلی بالا از گوگل به صورت تضمینی را می دهند، اما این جایگاه برای تمام سایت هاست و گوگل این جایگاه را نه به کسی میفروشه و نه واگذار میکنه! شما می‌توانید افزایش وروردی گوگل تضمینی داشته باشید اما نمی توانید رتبه اول را به صورت قطعی و تضمین شده داشته باشید و بدانید که کسی نباید این وعده را به شما بدهد.

اگر شما فاکتور ها و آموزش هایی که ما در ویکی دمی در اختیارتان قرار می‌دهیم را به صورت دقیق مطالعه و پیاده سازی کنید، حتما ورودی گوگل تضمینی خواهید داشت و به مرور باید این ورودی از گوگل را بیشتر کنید.

ممکنه شما در یک نتیجه جستجو، رتبه ۱ را داشته باشید، اما بعد از مدتی، ممکنه رقیب شما در همان سرچ از شما جلو بزنه و رتبه ۱ گوگل را برای خودش کنه. اما نگران نباشید، اگر شما هم درست فرآیند ها را انجام بدید باز به جایگاه شماره ۱ باز خواهید گشت. ولی باز هم این جایگاه را ممکنه از دست بدید! این طبیعت موتور های جستجوست. حدود ۷۰ درصد کلیلک ها، روی لینک ۱ تا ۵ گوگل انجام میشه، پس اگر شما رتبه دوم گوگل هم بودید، بدونید که دارای یک رتبه عالی هستید و ورودی قابل قبولی به نسبت سرچ هایی که روی آن کلمه انجام میشه، دارید.

شما با استفاده از سرویس گوگل ادورز هم نمیتونید مطمئن باشید که همیشه جایگاه یک گوگل را در اختیار دارید. چون گوگل در سرویس تبلیغات هم بعضی مواقع سایت ها را در رتبه ۱ نمایش میده، بعضی مواقع رتبه ۱۰ بعضی مواقع ۱۱ و …

پس چیزی به عنوان رتبه یک گوگل تضمینی وجود ندارد و هر کسی این حرف را به شما زد، فرار کنید! ولی ورودی گوگل تضمینی، با کمی تلاش قابل دستیابی است و مطمئن باشید اگر برای سایتتان وقت بزارید حتما به ورودی های خیلی خوبی میرسین.

خب پس یکی از بهترین پاسخ ها به سوال چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاوریم، بحث داغ سئو است که برای حرفه ای شدن در زمینه سئو حتما مقالات سئو سایت را مطالعه کنید.

برای بالا آوردن سایت در گوگل، سئو بهتر است یا تبلیغات؟

خب تا اینجا ما به شما گفتیم که برای قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل ۲ روش تبلیغاتی و بهینه سازی وجود داره. اما کدوم مورد برای شما بهتره؟

گوگل ادورز یا سئو

مزیت های سرویس گوگل ادورز

به صورت موردی اگر بخواهیم مزیت سرویس تبلیغاتی گوگل رو به شما بگوییم، میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱- بالا آمدن سریع در نتایج دلخواه: شما با استفاده از این سرویس، بعد از پرداخت مبلغ مورد نظر، البته بعد از چند ساعت (نهایتاً ۲۴ ساعت) در تمام نتایج مورد نظرتون بالا خواهید بود.

۲- پیدا کردن کلمات کلیدی مختلف: با استفاده از سرویس گوگل ادورز شما میتوانید بفهمید که بیشتر کاربران چه مواردی را در گوگل جستجو میکنند. گوگل در زمان ثبت سفارش تبلیغات، این موارد را در اختیار شما قرار میده.

معایب سرویس گوگل ادورز

۱- هزینه ی بالا: اولین و مهم ترین مشکل استفاده از سرویس تبلیغات گوگل ادز قیمت بالای این سرویس هست. البته یکی از دلایل این بالا بودن قیمت در ایران بخاطر قیمت بالای دلار هست.

۲- داشتن حساب خارج از کشور: دومین مشکلی که در استفاده از سرویس گوگل ادز وجود داره، این هست که برای پرداخت پول، نیاز به داشتن یک حساب خارج از کشور هست.

۳- ماندگار نبودن: با توجه به اینکه سرویس گوگل ادز با پول برای شما فعال میشود، در صورتی که شارژ حساب شما تمام شود سایت شما از تمام نتایج جستجو حذف خواهد شد.

مزایای استفاده از سئو

۱- هزینه کم: هزینه ی انجام بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، نسبت با تبلیغات گوگل اصلاً قابل مقایسه نیست و بسیار به صرفه تر است.

۲- ماندگار بودن: اگر سایت شما بطور طبیعی به صفحه اول نتایج راه پیدا کند، خیالتان راحت است که به این راحتی ممکن نیست که از این نتایج پایین بیایید یا حذف شوید.

۳- بالا آمدن در سایر نتایج: ممکن است شما سایتتان را برای یک کلمه سئو کنید، اما در سایر کلمات هم در نتایج بالا بیایید و از آن ها هم ورودی دریافت کنید.

معایب استفاده از سئو

۱- دیر بازده بودن: مهم ترین مشکل استفاده از سئو این است که انجام بهینه سازی سایت زمان بر است و شما باید یک برنامه ی حداقل ۳ ماهه برای سایتتان داشته باشید.

۲- آپدیت مداوم: برای اینکه در نتایج جستجو بخواهید بالا بمانید، باید سایتتان را آپدیت و بروز نگه دارید، اگر سایت را بروز نکنید ممکنه جایگاهتان را از دست بدید.

افزایش ورودی گوگل

برای اینکه ورودی گوگل را افزایش دهیم چه کار هایی باید انجام شود؟

این سوالی است که بسیاری از کسانی سایت دارند مطرح میکنند. شما با استفاده از دو روش سئو و گوگل ادوردز می توانید به صورت تضمینی، ورودی گوگل را افزایش دهید اما باید به چند نکته توجه داشته باشید:

  1. ورودی خود را بر روی کلمات مرتبط افزایش دهید
  2. همیشه کلمات کوتاه ورودی زیادی به شما نمیدهند
  3. هرچه ورودی شما از گوگل در تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) افزایش پیدا کند هزینه ی شما بالاتر می رود
خب حال می پردازیم به مواردی که در بالا گفتیم.

مورد اول: اگر بخواهیم مورد اول را بررسی کنیم، باید به این نکته اشاره داشته باشیم که گوگل توسط الگوریتم رنک برین رفتار مخاطبان را بررسی می کند. یعنی اگر شما سایتی در زمینه ی ورزشی دارید و قصد دارید بر روی کلمات غیر مرتبط هم بالا بیایید و ورودی بگیرید،گوگل این مورد را بررسی میکند و اگر کاربران شما از سایت شما خارج شوند یا به اصطلاح bounce rate زیادی داشته باشند، اعتبار خودتان را نزد گوگل از دست خواهید داد! بنابراین سعی کنید کلمات پر سرچ را در حوزه ی کاری خودتان پیدا کنید و سئو سایتتان را هم بر روی همین کلمات انجام دهید نه اینکه کلمات پر سرچ کلی را مورد هدف قرار دهید.

مورد دوم: همیشه کلمات کوتاه ورودی زیادی به شما نمی دهند. بعد از سال ها تجربه کاری، ما متوجه شدیم که همیشه کلمات کوتاه ورودی زیادی ندارند و اتفاقاً مردم این روزها دقیق تر جستجو می کنند.

شاید تا چند سال پیش، بسیاری از مردم نحوه ی جستجو در گوگل را بلد نبوند و اتفاقاً گوگل اصلا جستجو های طولانی را جواب نمیداد و با پیام جستجو نتیجه ای نداشت مواجه می شدید.

اما امروزه مردم دقیقاً همان کلمه ای که دنبالش هستند را جستجو می کنند.

به عنوان مثال، شخصی که قصد دارد ماشین مدل خاصی بخرد، شاید چند سال پیش جستجو می کرد خرید ماشین و به به دنبال ماشین مورد نظرش می گشت.

اما الان همان شخص به این شکل جستجو را انجام میدهد: خرید ماشین BMW X6 مدل 2019. نتایجی که برایاو نمایش داده می شود دقیقاً همان چیزی است که به دنبالش بود.

بنابراین، کلمات طولانی تر ممکن است ورودی بسیار بیشتری نسبت به کلمات کوتاه تر برای شما داشته باشد.

مورد سوم: ورودی گرفتن از گوگل ادوردز اصلاً استراتژی درستی نیست و اتفاقاً بسیاری از افراد این کار را انجام می دهند. شما در تبلیغات گوگل، به ازای هر کلیکی که مخاطبان روی لینکتان می کنند، پول پرداخت می کنید و اگر بخواهید ورودی زیادی به سایتتان بیاورید، پول زیادی از جیب شما خواهد رفت!

بنابراین تبلیغات گوگل را بر روی کلماتی انجام دهید که برای شما پول ساز هستند. نه کلماتی که صرفاً ورودی می آورند.