پشتیبانی سئو

بدون شک شما هم نام سئو را شنیده اید و از تاثیر بی نظیر آن بر وب سایت ها و کسب و کارهای آنلاین مطلع هستید. نکته بسیار مهم که شاید برخی به آن بی توجه باشند ادامه دار بودن فرآیند سئو می باشد. حتی اگر به رتبه های نخست موتور های جست و جو و گوگل برسید، حفظ این جایگاه بسیار دشوار تر است.

به همین خاطر هست که مقوله پشتیبانی سئو بسیار حائز اهمیت است. بهترین شرکت ها و آژانس ها در زمینه خدمات سئو سایت آن هایی هستند که خدمات پشتیبانی سئو خوبی ارائه می دهند و شما می توانید با خیال راحت کسب و کار خود را به دست آن ها بسپارید تا رشد کرده و بیش از پیش دیده شوید.

ویکی دمی با تجربه چندین و چند ساله خود در زمینه سئو و به خصوص پشتیبانی سئوی سایت بهترین خدمات ممکن را برای شما عزیزان آماده کرده است تا سریع تر به اهداف خود برسید.

پشتیبانی سئو

پشتیبانی سئو، گامی فراتر از سئوی اولیه است که به شما اطمینان می‌دهد وب‌سایتتان در مسیر درست حرکت می‌کند و به طور مداوم در حال پیشرفت است.

نحوه تماس برای دریافت خدمات پشتیبانی سئو

پشتیبانی سئو سایت چیست؟

هنگامی که شما موفق شدید در موتورهای جست و جو و گوکل رتبه و جایگاه خوبی کسب کنید، باید چه کرد؟ آیا باید همه فعالیت ها و فرآیند های سئویی را متوقف کرد و انتظار داشت که تا ابد جایگاه بدست آمده را حفظ کنیم؟ قطعا این طور نیست.

این جاست که پشتیبانی سئو معنا پیدا می کند. به زبان ساده می توان گفت که کلیه اقداماتی که سبب می گردد وب سایت شما در جایگاه های مناسبی که در گوگل کسب نموده است افت نداشته باشد، خدمات پشتیبانی سئو گفته می شود. در پشتیبانی و نگهداری سئو فعالیت ها تا حدود زیادی مشابه فعالیت ها و اقداماتی است که قبلا انجام میدادید؛ با این تفاوت که باید مدام در حال آنالیز رقبا باشید تا مبادا از شما جلو بزنند.  

علاوه بر این، یک پشتیبان سئو باید با استفاده از روش ها و تکنیک های جدید، ترافیک سایت تان را روز به روز ارتقا دهد تا نه تنها در رتبه های بالا قرار بگیرید، بلکه ورودی ها و کلیک های سایت تان افزایش یابد. 

تیم پشتیبانی سئو در ویکی دمی

تیم تخصصی و حرفه ای پشتیبانی سئو در ویکی دمی با بیش از 15 سال تجربه در این زمینه توانسته تمام نیازهای سایت شما برای بالا آمدن در رتبه های برتر و ثابت ماندن در همانجا را برآورده کند. به این ترتیب با خیال راحت می توانید با ما تماس بگیرید و تمام نگرانی های خود را مطرح کنید.

ویکی دمی به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین از طریق واتساپ، تلگرام و ایمیل آماده پاسخگویی به شما می باشد. ما سعی می کنیم با استفاده از ابزارهای آنالیز سایت، تمام بخش های مختلف آن(و یا فقط بخش هایی که نیاز به آنالیز و پشتیبانی دارند) را بررسی کنیم. در نهایت می توانیم به شما بهترین خدمات را ارائه دهیم.

پشتیبانی سئو سایت در عین سهولت می تواند روند طولانی و گمراه کننده ای داشته باشد. برخی تصور می کنند زمانی که سایت را بالا آورده اند، دیگر نیازی به سئو ندارند و یا در برخی مواقع باور بر این است که بعد از مدت زمانی که سایت سئو شده، دیگر نیازی به آن ندارد و می تواند رتبه های قبلی را نگه دارد.

اما این تصور کاملا غلط است! اصلا نمی توان انتظار داشت که رتبه صفحات مختلف سایت شما زمانی که دیگر روی آن کار نمی شود، همانطور باقی بماند. اینجاست که پشتیبانی سئو پررنگ می شود و می تواند روند سایت را به طور باورنکردنی ای رو به رشد ببرد.

خدمات پشتیبانی سئو

نمونه کارهای ویکی دمی با 100% رضایت

زر ماکارون
تیمچه
گشتا صنعت اصفهان
کاروپک
دانشگاه علوم پزشکی البرز
دانشگاه علوم پزشکی اهواز
فروشگاه اینترنتی داروکده
مو تن رو
فروشگاه اینترنتی بیلو
سامسونگ

اقدامات پشتیبانی سئو در ویکی دمی

سئو، فرآیندی مداوم و پویا است که نیازمند مراقبت و توجه همیشگی می باشد. همانطور که یک باغ زیبا به مراقبت و آبیاری مداوم نیاز دارد، وب‌سایت شما نیز برای حفظ رتبه و ترافیک خود در موتورهای جستجو به پشتیبانی سئو نیاز دارد. اما سوال اصلی این است که اصلا می دانید پشتیبانی سئو شامل چه مواردی است و چطور می توان از طریق آن به نتیجه رسید؟

پشتیبانی سئو سایت به موارد و عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که هر کدام از آن ها با توجه به اهمیتی که دارند می توانند تغییرات بزرگ یا کوچکی ایجاد کنند. با انجام این مراحل به طور منظم، می‌توانید از وب‌سایت خود در دنیای رقابتی سئو محافظت کنید و به طور مداوم رتبه و ترافیک خود را ارتقا دهید. برای بررسی تخصصی تر این موضوع باید ادامه مطلب را مطالعه کنید.

رصد و پایش سایت

 • بررسی رتبه وب‌سایت در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی هدف
 • تجزیه و تحلیل ترافیک وب‌سایت و رفتار کاربران
 • شناسایی و رفع خطاهای فنی و سئویی وب‌سایت

گزارش‌دهی و آنالیز

 • به‌روزرسانی و تولید محتوای جدید و باکیفیت
 • بهینه‌سازی محتوای موجود برای موتورهای جستجو
 • لینک‌سازی و تبادل لینک با وب‌سایت‌های مرتبط

بهینه‌سازی مداوم

 • ارائه گزارش‌های دوره‌ای از وضعیت سئو وب‌سایت
 • تجزیه و تحلیل داده‌ها و شناسایی نقاط قوت و ضعف
 • ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود سئو وب‌سایت

عیب‌یابی و رفع مشکلات

 • شناسایی و رفع مشکلات فنی و سئویی وب‌سایت
 • بررسی و رفع خطاهای 404 و ریدایرکت‌ها
 • بهینه‌سازی سرعت بارگذاری وب‌سایت

چرا پشتیبانی سئو سایت مهم است؟

اگر شما در کلمات کلیدی مد نظر خود در صفحه اول گوگل قرار گرفته اید تصور نکنید که کار به اتمام رسیده است و می توان جشن گرفت، زیرا که رقبای شما به طور مداوم فعالیت می کنند و اگر شما فعالیتی در سایت خود انجام ندهید در واقع صحنه رقابت را به نفع رقیب خود ترک کرده اید. پس پشتیبانی سئو سایت پروسه ای همیشگی است و هر چه سختی کلمه کلیدی بیشتر باشد به پشتیبانی بیشتر و صرف مدت زمان بیشتر نیز نیاز دارید.

بنابراین، به هیچ وجه نمی توان اهمیت پشتیبانی سئو را دست کم گرفت. اگر می خواهید همیشه در اوج باشید و پس از به پرواز درآمدن با فاصله کوتاهی سقوط را تجربه نکنید باید همواره از این خدمات بهره بگیرید.

اما فکر نکنید که این کار راحتی است. شما باید در انتخاب شرکت یا فرد و تیم سئو بسیار دقت کنید تا خدمات و سرویس های پشتیبانی سئوی خوبی را به شما ارائه دهند و بعد از رسیدن به نقطه های تعیین شده به یک باره شما را رها نکنند.

چرا پشتیبانی سئو سایت مهم است

مواردی که برای درخواست خدمات پشتیبانی سئو باید به آنها توجه کرد!

می توان تمام سایت ها و کسب و کارهایی که می خواهند همواره در رتبه های برتر موتورهای جست و جو قرار داشته باشند را نام برد.

این مورد بستگی به شرکت ارائه دهنده ی خدمات دارد اما به طور کلی اندکی کم تر از خدمات اصلی سئو می باشد.

اگر حفظ جایگاه و رتبه ی سایت و کسب و کارتان به شکل دائمی برایتان اهمیت دارد، پاسخ بله می باشد.

اقدامات پشتیبانی سئو در ویکی دمی

می توان گفت که تقریبا همه موارد خدمات پشتیبانی سئو با خدمات عادی سئو یکسان می باشد. دلیل این موضوع هم همانطور که اشاره شد این است که هدف اصلی در این بخش حفظ رتبه و جایگاه های بدست آمده می باشد و این مهم فقط از طریق تکرار و استمرار فعالیت های قبلی تحقق می یابد. ویکی دمی با ارائه ی متنوع ترین خدمات پشتیبانی سئو همواره به دنبال این است که بهترین تجربه ی ممکن را برای شما عزیزان رقم بزند و رتبه های برتر موتورهای جست و جو و گوگل را در اختیار شما نگه دارد. مهم ترین اقداماتی که انجام می شود شامل موارد زیر می باشد.

بهبود سئوی تکنیکال

بهبود سئوی تکنیکال

در این بخش، وظیفه seo support، می تواند مواردی چون بهینه کردن کدهای سایت، بهبود سایت مپ، بررسی محتواهای تکراری و ... باشد.

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

بررسی مرتب و مداوم سرعت سایت و کار و بهینه سازی های مستمر تا همیشه سریع ترین شرایط ممکن را در سایت خودتان داشته باشید.

بهبود نمایش وب سایت در موبایل

بهبود نمایش وب سایت در موبایل

ریسپانسیو کردن تمام صفحات سایت تا هم تجربه ی کاربری بهبود یابد و هم با مهر تایید گوگل بتوانید رتبه های مناسب تری کسب کنید.

بهینه سازی محتوا

بهینه سازی محتوا

آنالیز منظم محتواهای قبلی سایت شما و آپدیت کردن آن ها به شکل دوره ای تا همیشه محتواهای به روز و جذاب داشته باشید. با این کار گوکل مرتب به سایت تان سر میزند.

بک لینک سازی

بک لینک سازی

ادامه ی فعالیت های بک لینک سازی و چک کردن مدام بک لینک های ساخته شده و جایگزین کردن احتمالی برخی از آن ها پس از حذف شدن.

سئو محلی

سئو محلی

اگر در ادامه ی فعالیت های کسب و کار خود بخواهید تمرکز خود را روی سئو محلی بگذارید، کارشناسان ویکی دمی همواره آماده ی تحقق این هدف هستند.

درج مقالات وبلاگ

درج مقالات وبلاگ

به صورت ماهانه موضوعات جدید برای وبلاگ سایت تان مشخص می شود و وارد فرایند تولید محتوا می شود. سپس در زمان مقرر در سایت تان درج می شوند.

انجام سئو داخلی

انجام سئو داخلی

به صورت مرتب و با هر آپدیت از سمت گوکل تمامی فاکتورهای سئو داخلی چک می شود و راهکارهایی جهت بهبود آن ها تعیین می شود.

هزینه پشتیبانی سئو سایت

به طور کلی هزینه ی دقیق و مشخصی نمی توان برای این کار در نظر گرفت و بسته به شرکت و آژانس خدمات سئویی که از آن اقدام به خرید می کنید، شرایط می تواند متفاوت باشد. خدمات پشتیبانی سئو و ارتقای سایت شما می تواند توافقی و براساس بودجه مد نظر شما نیز باشد که در اینصورت بایستی نسبت به مبلغ پرداختی شما ظرح وظایف و فعالیت ها مشخص گردد و به نسبت همان اقداماتی را انجام داد.

در ویکی دمی این هزینه از دو میلیون شروع می شود و بسته به کسب و کارتان، میزان رقابت و جایگاه کلمات کلیدی تان می تواند بیش تر باشد. ما تلاش می کنیم تمامی اقدامات لازم را انجام دهیم تا رتبه کلمات کلیدی تان بهبود داده شود و ورودی های تان را افزایش دهیم.

با این هزینه کم، به طور کامل سئو سایت شما بررسی و آنالیز می شود و برای بهبود آن یک استراتژی جامع تدوین می شود. طبق همین برنامه کارها شروع می شود و شما می توانید ماه به ماه بهبود سئوی وب سایت تان را ببینید.

هزینه پشتیبانی سئو سایت
مزایای پشیبانی سئو در ویکی دمی

چرا خدمات پشتیبانی سئو را از ویکی دمی بگیریم؟

یکی از مهمترین مواردی که می تواند برای انتخاب ویکی دمی به عنوان مرکز پشتیبانی سئو سایت شما کمک کند، این است که تیم ما کاملا انعطاف پذیر است؛ به این معنی که می توانید تمام خدماتی که ما برای پشتیبانی سئو سایتتان به شما ارائه می دهیم، شخصی سازی کرده و هر چیزی که نیاز دارید به آن اضافه یا از آن کم کنید.

در هر یک از راه های ارتباطی که با ما در تماس باشید، ابتدا می توانید یک جلسه مشاوره با متخصص مربوطه داشته باشید تا در نهایت با دانش و تخصص او، بهترین تصمیم را بگیرید. برخی از سایت ها فقط چندین لندینگ مهم دارند(مانند وب سایت های خدماتی) و برای رسیدن به هدف فقط کافیست روی آن صفحات کار کرد و در مقابل برخی سایت ها آنقدر بزرگ بوده و اکثر صفحات آن مهم است(مانند سایت های فروشگاهی) که پشتیبانی آن کار هر کسی نیست!

با تضمین تمام خدمات، ارائه مشاوره های تخصصی، ارائه گزارش های هفتگی، ماهانه  یا 3 ماهه و همچنین پاسخگویی و پیگیری تمام درخواست ها و سوالات شما در طول پروژه، ویکی دمی گزینه مناسبی برای انتخاب خواهد بود.