خدمات سئو تضمینی ویکی دمی

اگر با خدمات سئو تضمینی ویکی دمی به صفحه اول گوگل نیامدید، تمام وجه شما بی قید و شرط بازگردانده می شود!

ویکی دمی تمام خدمات سئو سایت شما را به بهترین نحو انجام داده و با ایمان کامل به سابقه و تجربه خود، ضمانت می دهد که در صورت عدم موفقیت در عمل کردن به تعهدات مقرر شده، تمام مبلغ پرداختی را عودت نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات و نوع قرارداد خدمات سئو سایت تضمینی، می توانید ویدئو رو به رو را مشاهده کرده و یا ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

قیمت پکیج سئو سایت تضمینی در ویکی دمی​

مناسب برای تمام کسب و کارهای آنلاین
برگزاری جلسات مشاوره رایگان و صحبت درباره اهداف، مسیر پیش رو و هزینه ها
تحقیق کامل کلمات کلیدی در حوزه کسب و کار شما، تعیین کلمات کلیدی درآمد زا با سرچ بالا
آنالیز کامل سئو سایت شما و رقبا و تعیین مشکلات، مزیت های رقباتی و راهکارهای پیشرفت
تعیین استراتژی سئو و برنامه ریزی برای تارگت های ماهانه
ساخت تمامی لندینگ ها و صفحات خدماتی و اصلاح در صورت نیاز
راه اندازی وبلاگ، تعیین تقویم محتوایی و برنامه ریزی برای تولید و درج محتوا
تعیین استراتژی بک لینکسازی و رپورتاژ
مشاوره ماهانه برای بررسی پیشرفت و گزارش کارها
آوردن کلمات به صفحه اول گوگل در بازه زمانی مشخص شده در قرارداد
تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

سایت شما با خدمات سئو تضمینی ویکی دمی چه تغییراتی می کند؟

تحقیق کلمات کلیدی
تعیین کلمات کلیدی اصلی ایجاد ابر محتوایی کلمات تعیین کلمات پر سود تعیین جنس صفحات هر گروه از کلمات
سئو داخلی
سئو محتوا تنظیم ساختار هدینگ ها تعیین تایتل و متادیسکریپشن آنالیز سئو متن صفحه
تصاویر بهینه سازی سایز و حجم تصاویر انتخاب نام و ALT مناسب ساخت سایت مپ برای تصاویر
لینک داخلی اصلاح لینک های داخلی اشتباه تعیین انکرتکست مناسب هر صفحه اصلاح صفحات Orphan
تجربه کاربری (UX) ساخت صفحات کاربر پسند افزایش ماندگاری کاربر کاهش بانس ریت
ساختار URL اصلاح URL های تکراری اصلاح URL ها بر اساس کلمات کلیدی اصلاح زنجیره ریدایرکت ها ...
سئو خارجی
بک لینک آنالیز بک لینک های سایت آنالیز بک لینک رقبا ساخت بک لینک های باکیفیت
رپورتاژ نوشتن متن رپورتاژ سئو شده افزایش اثربخشی پورتاژ یافتن سایت های مناسب برای رپورتاژ
گزارش ماهانه
سرچ کنسول تغییرات رتبه صفحات سایت تغییرات میزان کلیک سایت تغییرات نمایش صفحات در نتایج جستجو
گوگل آنالیتیکس تغییرات بانس ریت میزان ورودی تعیین محل ورودی کاربران
میزان پیشرفت بر اساس پروژه تعداد کلمات کلیدی کار شده تعیین تعداد مقالات درج شده تعیین تعداد رپورتاژهای ماه

چه مواردی در قرارداد سئو تضمینی ویکی دمی تعهد داده می شوند؟

رسیدن به صفحه اول گوگل

شرکت سئو وبسایت ویکی دمی متعهد می شود که سایت شما را بر اساس کلمات کلیدی تعیین شده به صفحه اول نتایج گوگل رسانده و در بین ده لینک اول قرار دهد.

برای این که در دام قراردادهای سئو دروغین نیوفتید، ویکی دمی با سابقه کار قوی و نمونه کارهای موفق، تضمین می دهد که در صورت عدم موفقیت در آوردن صفحات شما با کلمات کلیدی مقرر شده در قرارداد به صفحه اول نتایج گوگل ، تمام وجه شما را بی قید و شرط بازگرداند.

رسیدن به صفحه اول گوگل
حفظ اطلاعات شما

حفظ امنیت اطلاعات سایت

هر سایت حاوی اطلاعات مهم و حیاتی، مانند اطلاعات سرچ کنسول گوگل، ساختار وبسایت، و استراتژی آن است که در صورت افشا می تواند امنیت سایت را به خطر انداخته و به سایت و سئو آن آسیب بزند. از این رو، حفظ امنیت این اطلاعات از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

به همین جهت مهم است که شرکت ارائه کننده خدمات سئو و بهینه سازی سایت ضمانت دهد که اطلاعات شما را ایمن نگه داشته و در دسترس کسی قرار نمی دهد. ویکی دمی با تعهد به حفظ امنیت اطلاعات سایت شما، از افشا شدن آن برای سایت های رقبا جلوکیری می کند.

عدم انجام پروژه سئو برای کسب و کارهای مشابه

ویکی دمی متعهد می شود که هیچ خدمات سئویی را به کسب و کارهای مشابه و رقبای شما ارائه ندهد و در طول قرارداد با هیچ سایت مشابهی همکاری نخواهد کرد.

براساس این ضمانت، تمام تکنیک های خاص و استراتژی های سئو ویکی دمی تنها برای سایت شما انجام شده و متمرکز بر رشد سایت و پیشی گرفتن از رقبا خواهد بود.

عدم انجام پروژه های مشابه بیزینس شما

نکات حیاتی سئو تضمینی سایت

ویکی دمی با 10 سال سابقه درخشان، توانسته است که رضایت کاربران خود را در تمام پروژه خدمات سئو ارائه شده به دست آورد، چرا که پایبندی به تمام تعهدات داده شده در قرارداد، از مهم ترین آرمان های شرکت خدمات سئو ویکی دمی می باشد.

از این رو، تیم ما از دادن هر گونه تعهد و تضمین غیرقابل اجرا که به سایت مشتریان آسیب وارد نماید، مانند استفاده از تکنیک های کلاه سیاه در جهت افزایش رتبه لحظه ای که در بلند مدت باعث جریمه شدید سایت از سمت گوگل می شود و یا دادن وعده های دروغین مانند لینک اول گوگل، اجتناب کرده و با استفاده از تکنیک های صحیح سئو و حفاظت از سایت کاربران، تمام کلمات کلیدی شما را به صفحه اول گوگل می آورد.

ویکی دمی شما را دعوت می کند که در صورت تمایل، با شرکت هایی که از خدمات سئو ما استفاده کرده اند تماس گرفته و خواهان نظر حقیقی آن ها در مورد خدمات سئو سایت ویکی دمی شوید.

نمونه کارهای ویکی دمی

7
نمونه کارهای ویکی دمی

نمودار رشد 6 ماهه سایت های سئو شده توسط ویکی دمی

2
1
4
3
6
5
8
7

چرا سئو تضمینی با ویکی دمی

10 سال سابقه کار مفید

10 سال سابقه کار

تیم حرفه ای و مجرب

تیم حرفه ای و مجرب

نمونه کارهای موفق

نمونه کارهای موفق

کار با برندهای مطرح

همکاری با برندهای مطرح

ارائه گزارش کار ماهانه

ارائه گزارش کار ماهانه

قیمت مناسب

قیمت مناسب

ضمانت برگشت وجه

ضمانت برگشت وجه

سابقه درخشان

سابقه درخشان

مهم ترین نکات در قرارداد سئو تضمینی سایت

پیش از بستن هرگونه قرارداد سئو سایت تضمینی، کلمات کلیدی اصلی و پر رقابت خود را تعیین کنید، چرا که این احتمال وجود دارد که شرکتی تمرکز خود را روی کلمات کلیدی آسان گذاشته و بر روی رشد آن ها تمرکز کند. برخی از این کلمات ممکن است در رشد سایت شما تاثیر بگذارند و ترافیک آن را افزایش دهند، اما منجر به بالا رفتن درآمد شما نشوند. تعدادی نیز ممکن است هیچ منفعتی به همراه نداشته باشند

اگر شرکت تضمین کننده سئو سایت شما را به درستی سئو کرده باشد، رتبه صفحات شما تا چند ماه پس از پایان قرارداد حفظ می شود. به همین جهت. شرکت ارائه دهنده خدمات سئو تضمینی باید در قرارداد تعهد نماید که رتبه صفحات مهم سایت بلافاصله بعد اتمام قرار داد دچار افت شدید نمی شوند.

شرکت ارائه دهنده خدمات سئو موظف است که تمام وجه پرداختی شما را در صورت شکست در عمل به تعهدات خود، بدون هیچ قید و شرطی بازگرداند. این مورد باید به شکل واضح در قرارداد ذکر شود

نکات مهم در قرارداد Seo تضمینی

نحوه ثبت سفارش سئو سایت تضمینی در ویکی دمی

تماس شما با ویکی دمی و ثبت در خواست خدمات

تماس با ویکی دمی و ثبت درخواست خدمات

مشخص کردن کلمه کلیدی هدف برای سایت شما

مشخص کردن کلمات کلیدی هدف سایت

تعیین هزینه و زمان بر اساس کلمه کلیدی و رقبا

تخمین هزینه و زمان بر اساس کلمات کلیدی و رقبا

تنظیم یک جلسه مشاوره رایگان

تنظیم یک جلسه مشاوره رایگان

تنظیم قرارداد سئوی تضمینی سایت

تنظیم قرارداد سئو تضمینی سایت

شروع کار توسط تیم ویکی دمی

شروع پروژه توسط تیم ویکی دمی

مراحل انجام خدمات سئو تضمینی در ویکی دمی

جلسه و مشاوره

جلسه و مشاوره

در یک جلسه به صورت حضوری یا تلفنی با شما صحبت می کنیم و به شما مسیر و راهکارهایی که باید انجام شود تا به صفحه اول گوگل بیایید را توضیح می دهیم. در این جلسه به شما می گوییم؛ از کجا باید شروع کنید و چقدر هزینه کنید تا به هدف تان برسید. در صورت توافق، قرار دادی بین شما و شرکت ویکی دمی امضاء می شود و مراحل کار از این جا شروع می شود.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

در این مرحله تمامی کلمات کلیدی پرسرچ و درآمدزا متناسب با حوزه کاریتان تعیین می شود و در قالب یک فایل اکسل برای شما ارسال می شود. علاوه بر این، کلماتی را که می توانید هم سریع تر به صفحه اول گوگل بیایید و هم ورودی های سایت تان افزایش یابد را مشخص میکنیم. با مشورتی که داده می شود، مجموعه ای کامل از کلمات کلیدی مناسب برای سایتتان تعیین می شود.

آنالیز سئوی سایت

آنالیز سئوی سایت

در این مرحله، سایت شما به طور کامل از نظر سئوی داخلی، خارجی و تکنیکال آنالیز میشود. بعد از آنالیز، ایرادات و مشکلات سایت و همچنین کارهایی که باید در آینده انجام دهید مشخص می شوند. با استفاده از این موارد شما می توانید به راحتی برنامه ریزی کنید، در کوتاه ترین زمان ممکن به حالت ایده آل برسید و در یک چشم به هم زدن از رقبای خود پیشی بگیرید. خیلی راحت و سریع!

آنالیز رقبای حوزه کاری

آنالیز رقبای حوزه کاری

در این مرحله، رقبای قدر در حوزه کسب و کار شما را به صورت کامل آنالیز می کنیم و تمامی راهکارهایی را که برای رسیدن به این جایگاه انجام داده اند را استخراج می کنیم. این مرحله کمک می کند تا نقاط مثبت رقیبان تان و مزیت های رقابتی که به شما کمک می کند تا از رقیبان تان جلو بزنید را پیدا کنیم.

تعیین استراتژی سئو

تعیین استراتژی سئو

براساس مرحله دوم، سوم و چهارم یک استراتژی کامل را برای سئو داخلی، خارجی و تکنیکال وب سایت تان تعیین می کنیم و گام به گام این برنامه را اجرا می کنیم. این برنامه قطعا با دقت خاصی اجرا می شود و به شما کمک می کند تا صد در صد در مدت زمان مشخص به صفحه اول گوگل و رتبه های بالا می ایید.

انجام سئو تکنیکال

انجام سئو تکنیکال

در این مرحله تمامی مشکلات فنی سایت تان مانند مسائل کروال، مسائل ایندکس، سرعت سایت، موبایل فرندلی بودن، سایت مپ، فایل روبوتس، استراکچر دیتاها، کدهای سایت تان و ... را بررسی می کنیم. در صورتی که هر گونه مشکلی برای تکنیکال سایت تان وجود داشته باشد خیلی سریع حل می شود.

انجام سئو داخلی

انجام سئو داخلی

در این مرحله، کلیه مشکلات سایت تان از نظر سئو داخلی را برطرف می کنیم. سپس برای کلمات کلیدی مشخص شده جنس صفحات و ساختارشان را مشخص کرده و شروع به ساختن می کنیم. مواردی مانند اصلاح تایتل، دیسکریپشن، انتخاب هدینگ ها، سئو تصاویر و ... در این مرحله انجام می شود.

انجام سئو خارجی

انجام سئو خارجی

در این مرحله، براساس استراتژی سئو خارجی که مشخص کردیم بک لینک سازی برای سایت تان شروع می شود. با توجه به استراتژی، بک لینک های با کیفیت، طبیعی، دائمی و با قابلیت بالا در ایندکس شدن، ساخته می شوند. این برنامه به صورت روزانه، پیوسته و در تعداد مشخص انجام می شود.

گزارش و تحلیل ماهانه

گزارش و تحلیل ماهانه

در پایان هر ماه گزارشی از بهبود عملکرد سایت و اقدامات انجام شده در آن برای شما ارسال می شود. همچنین اطلاعاتی در خصوص پیشرفت رتبه و ورودی های سایت در کلمات کلیدی تعیین شده ارائه می گردد. سپس یک جلسه به صورت تلفنی یا آنلاین برگزار می کنیم و به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم.

هزینه خدمات سئو تضمینی سایت چگونه تعیین می شود؟

میزان رقابت در کلمه کلیدی​

میزان رقابت در کلمه کلیدی​

هر چه یک کلمه کلیدی رقبای قوی تر داشته و میزان سختی رقابت در آن بالاتر باشد، سئو آن سخت تر و هزینه برتر خواهد بود. برای مثال خرید موبایل هزینه بیشتری نسبت به خرید موبایل سامسونگ مدل X دارد.

تعداد سیلاب کلمات کلیدی​

طول کلمات کلیدی​

عامل دیگر در تعیین قیمت سئو تضمینی سایت، طول کلمه کلیدی می باشد. هر چه طول این کلمه کم تر باشد، رتبه گرفتن در آن سخت تر می شود. به عنوان مثال، سئو کلمه کلیدی "آموزش سئو" از کلمه "آموزش سئو مقدماتی" سخت تر بوده و هزینه بیشتری دارد.

میزان سرچ کلمات کلیدی

میزان سرچ کلمات کلیدی

گاهی برخی از کلمات کلیدی طولانی هستند اما سرچ آن ها به قدری بالاست که رقابت را در این کلمات را سخت می کند. از این رو، فاکتور دیگری که باید در نظر گرفت میزان جستجو کاربران برای آن کلمه کلیدی می باشد.

چه چیزی در سئو سایت تضمینی ضمانت نمی شود؟

رسیدن به رتبه یک گوگل!

این ادعا یک دروغ محض است! رسیدن به رتبه یک گوگل غیرممکن نیست و ما تعداد زیادی پروژه داریم که حتی با گذشت زمان طولانی همچنان در رتبه یک گوگل هستند، اما تضمین این ادعا تنها کار افراد بی تجربه می باشد. سئو و بهینه سازی سایت یک اقدام رقابتی و زمان بر می باشد که نمی توان به طور صد در صد رسیدن به رتبه یک گوگل را در آن تضمین کرد.
زمانی این ادعا می تواند صحت داشته باشد که تمام رقبیب های شما شما دست از سئو سایت خود و رقابت برداشته و شما با خیال راحت در رتبه یک قرار بگیرید! در دنیای واقعی، روزانه هزینه های گزافی برای سئو پرداخت می شود تا فقط به اندازه یک لینک جا به جا شده و رشد کنند.
تا جای ممکن از این ادعاها قراردادها بپرهیزید، چرا که ممکن است برای آوردن سایت شما به رتبه یک از تکنیک های کلاه سیاه استفاده شده و به صورت موقت شما را به رتبه یک انتقال دهند، اما بعد از اتمام قرارداد شاهد افت شدید رتبه خود و آسیب به سایت خود خواهید بود.

رسیدن به رتبه یک گوگل
تضمین جایگاه شما برای مدت طولانی

تضمین رتبه سایت برای مدت طولانی

برخی از سئوکاران ادعا می کنند که تا سال ها پس از قرارداد نیز رتبه سایت شما حفظ می شود. در صورتی که سئو سایت و کلمات کلیدی شما به درستی و توسط یک سئوکار متخصص انجام می شود، می توانند رتبه خود را در بهترین حالت تا چند ماه حفظ کنند. میزان رقابت در کلمات کلیدی در این بازه زمانی نقش مهمی را ایفا می کند.
چنین ضمانتی در کلمات کلیدی با رقابت بالا شک برانگیز است، چرا که حفظ رتبه در رقابت های بالا نیاز به سئو مستمر سایت و هزینه های متناسب با آن دارد. اگر این ادعا به همراه پشتیبانی سئو باشد، قطعا بعد از اتمام قرارداد می توان به آن اعتماد کرد، در غیر اینصورت یک تضمین بی پایه و اساس است.

مدت زمان سئو تضمینی سایت چگونه تعیین می شود؟

رساندن کلمات کلیدی تضمین شده در قرارداد به صفحه اول گوگل پروسه ای زمان بر است. این بازه زمانی بر اساس فاکتورهای زیر تعیین و در قرارداد ذکر می شود:
• وضعیت سایت های رقبا
• میزان رقابت
• میزان سختی کلمات کلیدی
• تعداد رپورتاژ
• وضعیت فعلی سئو سایت
• وضعیت بک لینک ها
به طور معمول، قراردادهای خدمات سئو تضمینی به شکل یک ساله بسته شده و این بازه می تواند بر اساس تشخیص سئوکار و نیاز سایت بیشتر و یا کمتر شود. روند رشد سایت در تمام این بازه های زمانی قابل مشاهده خواهد بود. اگر سئوکاری تضمین کند که سایت شما را در کم تر از 6 ماه به صفحه اول گوگل می اورد، به احتمال زیاد قصد استفاده از تکنیک های سئو کلاه سیاه را دارد. در زمان بستن قرارداد سئو تضمینی سایت، از این مسئله اطمینان حاصل فرمایید.

مدت زمان سئو تضمینی چگونه تعیین می شود؟
آیا در سئو تضمینی از سئو کلاه سیاه استفاده می شود؟

آیا در سئو تضمینی سایت از تکنیک های سئو کلاه سیاه استفاده می شود؟

پاسخ این سوال کاملا بستگی به شرکت خدمات سئویی دارد که با آن کار می کنید! گاهی سئوکار موفق نمی شود که تا زمان پایان قرارداد به تمام تعهدات خود عمل کند و متاسفانه برخی از آن ها ممکن است از این تکنیک استفاده کنند تا مجبور به استرداد وجه نشوند.
در این حالت، سئوکار شما را در مدت زمان کوتاهی به صفحه اول نتایج گل می رساند، اما از آن جایی که سئو کلاه سیاه تمام قوانین گوگل را دور می زند، این رتبه مانند یک سراب است که قبل از آن که به شما سود خاصی برساند، آسیب جبران ناپذیری به آن وارد می کند. این تکنیک ها بر عکس همه چارچوب های گوگل و برخلاف هر کاری است که در یک سئو امن، ضحیح، و مطمئن انجام می شود.
راهکار اجتناب از این سئوکاران این است که با یک شرکت مطمئن و معتبر قرارداد ببندید. کسانی که دارای نمونه کارهای واقعی و قابل استعلام باشند. ویکی دمی از جمله شرکت های معتبری است که با داشتن سابقه و نمونه کارهای درخشان، تضمین می کند که سایت شما را با بهترین روش ها به نتایج اول بیاورد، طوری که تا مدت ها تاثیر آن را مشاهده کنید.

بالاخره سئو تضمینی واقعیت دارد یا خیر؟

سئوکاری که تجربه بالایی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت داشته باشد، می تواند به علت داشتن دانش، تخصص، و تجربه بالا در این زمینه، با اطمینان زیادی در مورد نتیجه نهایی پروژه صحبت کند، اما باز هم نه با تضمین این که شما را به لینک یک گوگل می رساند.
این عده از سئو کارها می دانند که سئو تضمینی رتبه یک گوگل حقیقت ندارد، و این قاطعیت در صحبت در مورد نتیجه کار حاصل سال ها تجربه آن ها است. سئوکارانی که تعهد سئو تضمینی سایت می دهند، معمولا قرارداد سئو را با دادن ضمانت کیفیت کار به مشتری و تعهد به بازگشت وجه در صورت عدم موفقیت می بندند. در این شرایط، می توان گفت که سئو سایت تضمینی واقعیت دارد و کلاهبرداری نیست. زیرا این تضمین، از تجربه شخص می آید و در صورت عدم نتیجه، متخصص سئو هیچ مبلغی را دریافت نمی کند. پس شما می توانید به این اشخاص اعتماد کنید.
ویکی دمی تمام خدمات سئو سایت شما را به بهترین نحو انجام داده و با ایمان کامل به سابقه و تجربه خود، ضمانت می دهد که در صورت عدم موفقیت در عمل کردن به تعهدات مقرر شده، تمام مبلغ پرداختی را عودت نماید.

seo تضمینی واقعیت دارد یا خیر؟

سوالات متداول

به تاکتیک و روش هایی که باعث بهبود و افزایش گرفتن رتبه در گوگل می شود، سئو سایت تضمینی می گویند.  سئو تضمینی، بر اساس یک قرارداد بین کارفرما و شرکت سئو بنا به اهداف و استراتژی خاص نیز، بسته می شود.

عموما براورد هزینه براساس خدماتی است که ان شرکت به مشتریان خود میدهد. همانظور که در صفحه سئو تضمینی آمده است، از مهمترین خدماتی که ویکی دمی ارائه می کند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برگزاری جلسات مشاوره رایگان
  • کیورد ریسرچ در حوزه های کاری مرتبط براساس اهداف شرکت و..
  • آنالیز سئو ی سایت 
  • اماده سازی استراتپزی سایت
  • ساخت لندینگ
  • و غیره

برای ارتباط و تماس با ویکی دمی، می توانید با شماره های 09125497235 یا 09128909248 تماس بگیرید یا در بخش مشاوره سئو، فرم مشاوره را پر نمایید.