سئو تضمینی

با سئو تضمینی در ویکی دمی؛ اگر به صفحه اول گوگل نیامدید تمام وجه شما بی قید و شرط بازگردانده می شود!

ویکی دمی تمام خدمات سئو سایت شما را به بهترین نحو انجام می دهد و از آنجایی که به سابقه و تجربه خود ایمان دارد؛ تعهد می نماید اگر خلاف وعده عمل کرد مبلغ پرداختی شما را عودت نماید. برای اطلاع بیشتر از جزئیات نسبت به نحوه عملکرد و نوع قرارداد خدمات سئو تضمینی، میتوانید ویدئو رو برو را مشاهده کنید و یا ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

در قرارداد سئو تضمینی ویکی دمی چه چیزی ضمانت می شود؟

1- رسیدن به صفحه اول گوگل

در این بخش، شرکت ضمانت کننده سئو، متعهد می شود که بر اساس کلمات کلیدی که از قبل طی کرده اید و در قرار داد نیز ذکر شده است، صفحه شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند؛ یعنی در بین ده لینک صفحه اول قرار بگیرد. آیا این ادعا درست است؟ بله کاملا. البته ممکن است برخی از شرکت ها بدون آنکه تخصص و علم کافی داشته باشند این ادعا را انجام دهند.

برای اینکه در دام این گونه افراد نیفتید، باید در متن قرار داد که در ادامه کامل توضیح داده ایم، نهایت دقت را به کار ببرید. این نوع از ضمانت، شامل خدمات ویکی دمی نیز می شود. ویکی دمی با سابقه کار مفید و نمونه کارهای موفق، تضمین رسیدن به صفحه اول گوگل را می دهد به طوری که صفحه شما را در هر کلمه ای که در قرارداد می باشد، به صفحه اول نتایج گوگل می آورد. اگر این اتفاق نیوفتاد تمام وجه شما را باز می گرداند.

رسیدن به صفحه اول گوگل
حفظ اطلاعات شما

2- حفظ اطلاعات شما

اطلاعات مهمی اعم از اطلاعات سرچ کنسول، ساختار و استراتژی شما چیزی که اگر هر رقیبی از آن مطلع شود می تواند با حمله از طریق نقاط ضعفتان شما را از دور رقابت حذف کند و یا از خلا های شما استفاده کند و جلو بزند.

به همین جهت مهم است که شرکت تضمین کننده سئو، حتما گارانتی کند که اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد. ویکی دمی این مورد را نیز به صورت کامل متعهد میشود. پس با خیالی آسوده سئو خود را به ما بسپارید بدون آنکه نگران افشا اطلاعات باشید.

3- عدم انجام پروژه های مشابه بیزینس شما

این ضمانت از اهمیت بالایی برخوردار است و هر مجموعه حاضر به انجام چنین تعهدی نمی باشد. به این معنی است که در طول قرار داد با هیچ یک از سایت های رقیب در زمینه سئو همکاری نداشته باشند.

این تضمین باعث می شود تمام اقدامات سئویی که میتواند شامل تکنیک های خاص سئویی باشد صرفا برای سایت شما انجام می شود که قدم مهمی در پیشی گرفتن از سایر رقبا است. ویکی دمی این مورد را هم تضمین می کند. پس قبل از رقبایتان اقدام کنید!

عدم انجام پروژه های مشابه بیزینس شما

نمونه کارهای ویکی دمی

زر ماکارون
تیمچه
گشتا صنعت اصفهان
کاروپک
دانشگاه علوم پزشکی البرز
دانشگاه علوم پزشکی اهواز
فروشگاه اینترنتی داروکده
مو تن رو
فروشگاه اینترنتی بیلو
سامسونگ

قیمت پکیج سئو تضمینی در ویکی دمی

مناسب برای تمامی کسب و کارهای آنلاین
برگزاری جلسات مشاوره رایگان و صحبت درباره اهداف، مسیر پیش رو و هزینه ها
کیورد ریسرچ کامل در حوزه کسب و کارتان و تعیین کلمات کلیدی درآمد زا و پرسرچ حوزه کاری تان
آنالیز سئوی سایت شما و رقبا به صورت کامل و تعیین مشکلات، مزیت های رقباتی و راهکارهارهای پیشرفت
تعیین استراتژی سئو و ایجاد برنامه ریزی و تارگت های ماهانه
ساخت تمامی لندینگ ها و صفحات خدماتی و اصلاح در صورت نیاز
راه اندازی وبلاگ، تعیین تقویم محتوایی و برنامه ریزی برای تولید محتوا و درج آن
مشخص کردن استراتژی بک لینک سازی و رپورتاژ
مشاوره ماهانه برای بررسی پیشرفت کار و گزراش کارها
ورود کلمات به صفحه اول گوگل در بازه زمانی مشخص شده در قرار داد
تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

چرا سئو تضمینی با ویکی دمی

10 سال سابقه کار مفید

10 سال سابقه کار مفید

تیم حرفه ای و مجرب

تیم حرفه ای و مجرب

نمونه کارهای موفق

نمونه کارهای موفق

کار با برندهای مطرح

کار با برندهای مطرح

ارائه گزارش کار ماهانه

ارائه گزارش کار ماهانه

قیمت مناسب

قیمت مناسب

ضمانت برگشت وجه

ضمانت برگشت وجه

سابقه درخشان

سابقه درخشان

نکات مهم در قرارداد Seo تضمینی که باید بدانید!

متاسفانه برخی از افراد تنها به نام Seo تضمینی اکتفا میکنند و بدون داشتن یک قرار داد محکم، سفارش خود را ثبت می کنند. درصورتی که شما باید نکات مهمی را در این نوع قرار داد ذکر کنید که اگر به نتیجه دلخواه نرسیدید بتوانید مبلغ پرداختی خود را بازگردانید. در ادامه برخی از این نکات را بیان میکنیم:

حتما کلمات کلیدی خود را مشخص کنید. اگر این کار را نکنید شاید شرکت مذکور بر روی کلمات کلیدی کم رقابت سایت شما را سئو کند که ارزش مادی برای شما نداشته باشد. حتی ممکن است ترافیک سایت بالا برود اما درآمدی برای شما حاصل نشود. پس بر روی کلمات مطمئن سرمایه گذاری کنید.

اگر شرکت تضمین کننده سئو به درستی و حرفه ای کار کند؛ تا چندین ماه رتبه کلمه کلیدی شما حفظ میشود پس بهتر است در قرار داد، تضمین دهد که رتبه تا چند ماه باقی می ماند. تعهد نماید بلافاصله بعد اتمام قرار داد دچار افت شدید نمی شوید.

اگر بلافاصله بعد از قرار داد دچار افت رتبه شوید، به احتمال زیاد شرکت مذکور از تکنیک کلاه سیاه استفاده کرده است. پس در قرار داد ذکر کنید که نباید از سئو کلاه سیاه استفاده شود. در صورتی که سایت پنالتی شود باید شرکت علاوه بر خسارت قرار داد یک سایت دیگر برای شما طراحی کند.

نکات مهم در قرارداد Seo تضمینی

نحوه ثبت سفارش سئو تضمینی وب سایت در ویکی دمی

تماس شما با ویکی دمی و ثبت در خواست خدمات

تماس شما با ویکی دمی و ثبت در خواست خدمات

مشخص کردن کلمه کلیدی هدف برای سایت شما

مشخص کردن کلمه کلیدی هدف برای سایت شما

تعیین هزینه و زمان بر اساس کلمه کلیدی و رقبا

تعیین هزینه و زمان بر اساس کلمه کلیدی و رقبا

تنظیم یک جلسه مشاوره رایگان

تنظیم یک جلسه مشاوره رایگان

تنظیم قرارداد سئوی تضمینی سایت

تنظیم قرارداد سئوی تضمینی سایت

شروع کار توسط تیم ویکی دمی

شروع کار توسط تیم ویکی دمی

مراحل انجام سئوی تضمینی در ویکی دمی

جلسه و مشاوره

جلسه و مشاوره

در یک جلسه به صورت حضوری یا تلفنی با شما صحبت می کنیم و به شما مسیر و راهکارهایی که باید انجام شود تا به صفحه اول گوگل بیایید را توضیح می دهیم. در این جلسه به شما می گوییم؛ از کجا باید شروع کنید و چقدر هزینه کنید تا به هدف تان برسید. در صورت توافق، قرار دادی بین شما و شرکت ویکی دمی امضاء می شود و مراحل کار از این جا شروع می شود.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

در این مرحله تمامی کلمات کلیدی پرسرچ و درآمدزا متناسب با حوزه کاریتان تعیین می شود و در قالب یک فایل اکسل برای شما ارسال می شود. علاوه بر این، کلماتی را که می توانید هم سریع تر به صفحه اول گوگل بیایید و هم ورودی های سایت تان افزایش یابد را مشخص میکنیم. با مشورتی که داده می شود، مجموعه ای کامل از کلمات کلیدی مناسب برای سایتتان تعیین می شود.

آنالیز سئوی سایت

آنالیز سئوی سایت

در این مرحله، سایت شما به طور کامل از نظر سئوی داخلی، خارجی و تکنیکال آنالیز میشود. بعد از آنالیز، ایرادات و مشکلات سایت و همچنین کارهایی که باید در آینده انجام دهید مشخص می شوند. با استفاده از این موارد شما می توانید به راحتی برنامه ریزی کنید، در کوتاه ترین زمان ممکن به حالت ایده آل برسید و در یک چشم به هم زدن از رقبای خود پیشی بگیرید. خیلی راحت و سریع!

آنالیز رقبای حوزه کاری

آنالیز رقبای حوزه کاری

در این مرحله، رقبای قدر در حوزه کسب و کار شما را به صورت کامل آنالیز می کنیم و تمامی راهکارهایی را که برای رسیدن به این جایگاه انجام داده اند را استخراج می کنیم. این مرحله کمک می کند تا نقاط مثبت رقیبان تان و مزیت های رقابتی که به شما کمک می کند تا از رقیبان تان جلو بزنید را پیدا کنیم.

تعیین استراتژی سئو

تعیین استراتژی سئو

براساس مرحله دوم، سوم و چهارم یک استراتژی کامل را برای سئو داخلی، خارجی و تکنیکال وب سایت تان تعیین می کنیم و گام به گام این برنامه را اجرا می کنیم. این برنامه قطعا با دقت خاصی اجرا می شود و به شما کمک می کند تا صد در صد در مدت زمان مشخص به صفحه اول گوگل و رتبه های بالا می ایید.

انجام سئو تکنیکال

انجام سئو تکنیکال

در این مرحله تمامی مشکلات فنی سایت تان مانند مسائل کروال، مسائل ایندکس، سرعت سایت، موبایل فرندلی بودن، سایت مپ، فایل روبوتس، استراکچر دیتاها، کدهای سایت تان و ... را بررسی می کنیم. در صورتی که هر گونه مشکلی برای تکنیکال سایت تان وجود داشته باشد خیلی سریع حل می شود.

انجام سئو داخلی

انجام سئو داخلی

در این مرحله، کلیه مشکلات سایت تان از نظر سئو داخلی را برطرف می کنیم. سپس برای کلمات کلیدی مشخص شده جنس صفحات و ساختارشان را مشخص کرده و شروع به ساختن می کنیم. مواردی مانند اصلاح تایتل، دیسکریپشن، انتخاب هدینگ ها، سئو تصاویر و ... در این مرحله انجام می شود.

انجام سئو خارجی

انجام سئو خارجی

در این مرحله، براساس استراتژی سئو خارجی که مشخص کردیم بک لینک سازی برای سایت تان شروع می شود. با توجه به استراتژی، بک لینک های با کیفیت، طبیعی، دائمی و با قابلیت بالا در ایندکس شدن، ساخته می شوند. این برنامه به صورت روزانه، پیوسته و در تعداد مشخص انجام می شود.

گزارش و تحلیل ماهانه

گزارش و تحلیل ماهانه

در پایان هر ماه گزارشی از بهبود عملکرد سایت و اقدامات انجام شده در آن برای شما ارسال می شود. همچنین اطلاعاتی در خصوص پیشرفت رتبه و ورودی های سایت در کلمات کلیدی تعیین شده ارائه می گردد. سپس یک جلسه به صورت تلفنی یا آنلاین برگزار می کنیم و به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم.

سایت شما با seo تضمینی چه تغییراتی می کند؟

تحقیق کلمات کلیدی
تعیین کلمات کلیدی اصلی ایجاد ابر محتوایی کلمات تعیین کلمات پر سود تعیین جنس صفحات هر گروه کلمه
سئو داخلی
سئو محتوا تنظیم ساختارهدینگ ها تعیین متاعنوان و دیسکریپشن آنالیز سئو متن صفحه
تصاویر بهینه سازی سایز و حجم تصاویر انتخاب نام و متن جایگزین مناسب ساخت سایت مپ برای تصاویر
لینک داخلی اصلاح لینک های داخلی اشتباه تعیین انکرتکست مناسب هر صفحه اصلاح صفحات orphan
تجربه کاربری (ux) ساخت صفحات کاربر پسند افزایش ماندگاری کاربر کاهش بانس ریت
ساختار url اصلاح url های تکراری اصلاح url ها بر اساس کلمات کلیدی اصلاح زنجیره ریدایرکت ها ...
سئو خارجی (off page seo)
بک لینک آنالیز بک لینک های سایت آنالیز بک لینک رقبا ساخت بک لینک های باکیفیت
رپورتاژ نوشتن متن رپورتاژ سئو شده افزایش اثربخشی پورتاژ یافتن سایت های مناسب برای رپورتاژ
گزارش ماهانه
سرچ کنسول تغییرات رتبه صفحات سایت تغییرات میزان کلیک سایت تغییرات نمایش صفحات در نتایج جستجو
گوگل آنالیتیکس تغییرات بانس ریت میزان ورودی تعیین محل ورودی کاربران
میزان پیشرفت بر اساس پروژه تعداد کلمات کلیدی کار شده تعیین تعداد مقالات درج شده تعیین تعداد رپورتاژهای ماه

هزینه خدمات تضمین شده سئو چگونه تعیین میشود؟​

میزان رقابت در کلمه کلیدی​

میزان رقابت در کلمه کلیدی​

بدیهی است که هر چه یک کلمه کلیدی رقبای قوی تر و قدرتری داشته باشد میزان کار بر روی آن سخت تر و پر هزینه تر است. برای مثال خرید موبایل هزینه بیشتری نسبت به خرید موبایل سامسونگ مدل X دارد.

تعداد سیلاب کلمات کلیدی​

تعداد سیلاب کلمات کلیدی​

عامل دیگر در تعیین قیمت سئو تضمینی تعداد سیلاب های کلمه کلیدی می باشد. هر چه تعداد کلمات آن کمتر باشد، رتبه گرفتن در آن سخت تر می شود. برای مثال کلمه "آموزش سئو" از کلمه "آموزش سئو مقدماتی"  هزینه بیشتری دارد.

میزان سرچ کلمات کلیدی

میزان سرچ کلمات کلیدی

گاهی برخی از کلمات طولانی هستند اما میزان سرچ آنها به قدری بالاست که رقابت را در آن سخت می کند. پس فاکتور دیگری که باید در نظر گرفت میزان جستجو کاربران در آن کلمه کلیدی می باشد.

در سئو تضمینی چه چیزی ضمانت نمی شود؟

رسیدن به رتبه یک گوگل!!!

این ادعا یک ادعای دروغین است! رسیدن به رتبه یک گوگل جز محالات نیست. ما تعداد زیادی پروژه داریم که حتی با گذشت مدت زمان طولانی همچنان در رتبه یک گوگل هستند. اما تضمین این ادعا تنها کار افراد بی تجربه می باشد. چون بهینه سازی یک اقدام رقابتی می باشد.

زمانی این ادعا صحت دارد که تمام رقبای شما دست به سینه ایستاده باشند که شما با خیال راحت در رتبه یک قرار بگیرید! در صورتی که در دنیای واقعی، روزانه هزینه های گزافی برای سئو پرداخت می شود تا فقط به اندازه یک لینک جا به جا شوند چه برسد به رتبه یک! پس لطفا گول این نوع تبلیغات را نخورید و از بستن چنین قرار دادهایی بپرهیزید.

چون ممکن است سئوکار تضمینی به خاطر اینکه مجبور به بازگشت وجه شما نشود از تکنیک های کلاه سیاه در این راستا استفاده کند و به صورت موقت شما را به رتبه یک بیاورد و بعد از اتمام قرارداد شاهد افت شدید رتبه خود شوید!

رسیدن به رتبه یک گوگل
تضمین جایگاه شما برای مدت طولانی

تضمین جایگاه شما برای مدت طولانی

برخی از شرکت های تضمینی سئو، ادعا می کنند که تا سالها بعد از قرار داد هم، کلمه کلیدی شما با همان رتبه باقی می ماند. این ادعا اگر سئو کار یک فرد حرفه ای بوده و به درستی کار کرده باشد؛ آن هم در یک کلمه کلیدی کم رقابت، می تواند تا چند ماه نه چند سال درست باشد. بله رقابت کلمه کلیدی در این ادعا مهم است.

چنین ضمانتی در کلمات کلیدی پر رقابت شک برانگیز است. زیرا رقابت بالا نیاز به عملکرد مستمر و هزینه های متناسب با آن دارد. اگر این ادعا به همراه پشتیبانی سئو باشد، قطعا بعد از اتمام قرارداد می توان به آن اعتماد کرد، در غیر اینصورت یک تضمین بی پایه و اساس است!

مدت زمان سئو تضمینی چگونه تعیین می شود؟

برای اینکه کلمات کلیدی تضمین شده در قرارداد به صفحه اول گوگل برسند نیاز به زمان دارد. این مدت زمان هم با توجه به بررسی های شرکت مذکور بر اساس فاکتورهای زیر تعیین و در قرارداد ذکر می شود.

  • بر اساس رقبا
  • میزان سختی کلمات کلیدی
  • تعداد رپورتاژ

معمولا میزان زمان قرار دادها زیر یکسال نخواهد بود که بسته به نظر متخصص می تواند کمتر یا بیشتر شود. البته در تمام مدت شما روند رشد سایت را خواهید دید و از این جهت مطمئن میشوید که اقدامات طبق قرارداد در حال انجام می باشد. اگر سئوکار تضمین کند که زیر 6 ماه کلمات شما را به صفحه اول گوگل می اورد؛ خیلی مراقب باشید که از تکنیک کلاه سیاه استفاده نکند. بابت همین مسئله حتما در قرارداد از وی تعهد بگیرید که از سئو کلاه سیاه استفاده نمی کند. در ادامه بیشتر درباره ی آن صحبت می کنیم.

مدت زمان سئو تضمینی چگونه تعیین می شود؟
آیا در سئو تضمینی از سئو کلاه سیاه استفاده می شود؟

آیا در سئو تضمینی از سئو کلاه سیاه استفاده می شود؟

بستگی دارد با چه شرکت یا سئوکاری همکاری کنید! متاسفانه برخی از همکاران به خاطر تعهدی که میدهند گاها اگر توانایی به سرانجام رساندن تعهدات را نداشته باشند؛ ممکن است از این تکنیک استفاده کنند تا مجبور به استرداد وجه نشوند. سئو کلاه سیاه مجموعه اقداماتی که کاملا در جهت خلاف خواسته های گوگل می باشد.

در مدت زمان کوتاهی شما را به نتایج صفحه اول گوگل می رساند اما مانند یک سراب است که فقط آن را مشاهده می کنید. قبل از آنکه به شما سود خاصی برساند؛ برای همیشه سایتتان را از دست خواهید داد! این اقدامات بر عکس هر چیزی که گوگل میخواهد. برعکس هر چیزی است که در یک سئو مطمئن انجام می شود. پس همیشه از کسانی که این اقدام را می کنند پرهیز کنید.

راهکار آن این است که با یک شرکت مطمئن و معتبر قرار داد ببندید. کسانی که دارای نمونه کارهای واقعی و قابل استعلام باشند. ویکی دمی از جمله شرکت های معتبری است که با داشتن سابقه ی و نمونه کارهای درخشان؛ تضمین میکند سایت شما را با بهترین روش ها به نتایج اول بیاورد، طوری که تا مدت ها تاثیر آن را ببینید.

بالاخره seo تضمینی واقعیت دارد یا خیر؟

پیش می آید که یک سئو کار با تجربه، بنا به تجربه ی بالای خود، وقتی وارد حوزه ای می شود، چون شناخت کافی در مورد موضوع سایت ها و رقیب هایی که در این حوزه فعالیت می کنند دارد، می تواند با اطمینان بالایی در مورد نتیجه ی پروژه صحبت کند. اما باز هم نه با تضمین اینکه من شما را به لینک یک گوگل می رسانم.

این عده از سئو کار ها می دانند که سئو تضمینی درست نیست و واقعیت ندارد، اما بنا به تجربه ای که دارند، با قاطعیت صحبت می کنند. اشخاصی که چنین تضمینی می دهند، معمولا توافق خود را به این شکل انجام می دهند که در صورت عدم نتیجه، مبلغی دریافت نمی شود و اگر دریافت شود، تمامی مبلغ به کارفرما بازگردانده می شود. در این شرایط، می توان گفت سئو تضمینی واقعیت دارد و کلاهبرداری نیست. زیرا این تضمین، از تجربه شخص می آید و در صورت عدم نتیجه، متخصص سئو هیچ مبلغی را دریافت نمی کند. پس شما می توانید به این اشخاص اعتماد کنید.

البته ذکر این مورد لازم است که هر کسی که این پیشنهاد را به شما می دهد لزوماً سئو کار قویی نیست. شما باید حتما تجربه و رزومه آن متخصص را برسی کنید و بعد، این تضمین را برای بهینه سازی سایت خود قبول کنید. زیرا همین موضوع نیز مورد استفاده نادرست بسیاری از عزیزان قرار گرفته است.

seo تضمینی واقعیت دارد یا خیر؟

سوالات متداول

به تاکتیک و روش هایی که باعث بهبود و افزایش گرفتن رتبه در گوگل می شود، سئو سایت تضمینی می گویند.  سئو تضمینی، بر اساس یک قرارداد بین کارفرما و شرکت سئو بنا به اهداف و استراتژی خاص نیز، بسته می شود.

عموما براورد هزینه براساس خدماتی است که ان شرکت به مشتریان خود میدهد. همانظور که در صفحه سئو تضمینی آمده است، از مهمترین خدماتی که ویکی دمی ارائه می کند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برگزاری جلسات مشاوره رایگان
  • کیورد ریسرچ در حوزه های کاری مرتبط براساس اهداف شرکت و..
  • آنالیز سئو ی سایت 
  • اماده سازی استراتپزی سایت
  • ساخت لندینگ
  • و غیره

برای ارتباط و تماس با ویکی دمی، می توانید با شماره های 09125497235 یا 09128909248 تماس بگیرید یا در بخش مشاوره سئو، فرم مشاوره را پر نمایید.