بدون دیدگاه
2021/04/28
31 بازدید

طراحی سایت در هرمزگان | طراحی وب سایت در بندر عباس

استان هرمزگان و به خصوص مرکز آن، شهر بندرعباس یکی از جذاب‌ترین مکان‌ها برای زندگی و سفر است. اگر ایرانی‌ها به معبد هندوها یا عمارت کلاه فرنگی گذری نکرده باشند، ساحل فرح بخش خلیج فارس و خونگرمی مردان این منطقه، نام هرمزگان را یادآور می‌شود. خونگرمی، مهمان‌نوازی مردمان این منطقه به قدری بی نظیر است که اگر یکبار به این خطه از ایران سفر کرده باشیم، باز هم ترغیب می‌شویم که تجربه‌ای دوباره داشته باشیم.

همین ویژگی‌ها باعث شده است که ما تمایل داشته باشیم تا در کنار تمام تجربه‌های چند ساله‌ی خود، به طراحی سایت در هرمزگان به طور جدی فکر کنیم. ما به عنوان یک تیم متخصص در زمینه‌ی طراحی انواع وب سایت‌های شرکتی، فروشگاهی و شخصی می‌توانیم کار طراحی سایت را مطابق با میل، نیاز و سلیقه‌ مشتریان خود انجام دهیم.

طراحی سایت هرمزگان

بهترین شرکت طراحی سایت در هرمزگان

ما مطمئن هستیم که یکی از مهمترین دغدغه‌های سرمایه‌گذاران مختلفی که در شهر بندعباس هستند و می‌خواهند کسب و کار خود را توسغه دهند، پیداکردن بهترین شرکت طراحی وب سایت در هرمزگان است. ما می‌دانیم که اعتماد کردن به شرکتی که بتواند از پس طراحی یک سایت شرکتی یا فروشگاهی حرفه‌ای بربیاید کاری بسیار مشکل است.

ما به عنوان یک تیم متخصص در شرکت ویکی دمی سابقه‌ای طولانی در طراحی انواع وب سایت‌ها داریم. همچنین به دلیل این سابقه‌ی طولانی، تجربه‌ای طولانی در ارتباط با چالش‌های مختلف به هنگام طراحی سایت را تجربه کرده‌ایم. علاوه بر این‌ها پشتیبانی سایت را به عنوان یک بخش جداناپذیر از فرایند طراحی سایت در نظر گرفته‌ایم.

در ادامه می‌توانید بخشی از خدمات ما که برای طراحی سایت در هرمزگان تدارک دیده‌ایم را مشاهده کنید.

 • امکان مشاوره اختصاصی
 • طراحی UI و UX به طور سفارشی
 • طراحی اختصاصی صفحات
 • کدنویسی اختصاصی سایت
 • طراحی ریسپانسیو سایت
 • تست کامل سایت قبل از راه‌اندازی
 • و . . .

مراحل طراحی سایت در بندرعباس

یکی از مهمترین بخش‌های سفارش طراحی وب سایت برای کارفرما، اطلاع از مراحل مختلف طراحی سایت در بندعباس است. ما در طی این مراحل، سعی می‌کنیم مشتریان را در جریان تمام امور قرار دهیم تا نهایتا سایتی مطابق با نیاز آن‌ها طراحی شود. در ادامه می‌توانید مراحل مختلف طراحی سایت  در بندرعباس را مطالعه کنید.

 • پر کردن فرم سفارش سایت
 • عقد قرارداد
 • دریافت اطلاعات کامل از مشتری
 • طراحی UX (تجربه کاربری)
 • کدنویسی و اجرای UI
 • تست سایت و تحویل به مشتری
  معیار های سنجش موفقیت در پروژه های سئو
مراحل طراحی سایت در بندر عباس

طراحی سایت شرکتی در هرمزگان

بخش زیادی از صنایع پتروشیمی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان مشغول به فعالیت هستند و می‌دانیم که تغییر سبک کسب و کار آن‌ها امروزه بسیار ضروری است. زیرا امروز بخش عظیمی از مشتریان، تنها از طریق جستجو در فضای اینترنت، صاحبان سرمایه و کسب و کارهای مختلف را پیدا می‌کنند و با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند.

ما با تجربه و سابقه‌ای که در طراحی انواع سایت‌های حرفه‌ای و گسترده داریم، اطمینان داریم که می‌توانیم طراحی سایت شرکتی در هرمزگان را مشابه با تجربه‌های موفق خود در استان‌های دیگر انجام دهیم.

در ادامه به برخی از امکاناتی که ما برای طراحی یک سایت شرکتی حرفه‌ای در هرمزگان و بندرعباس در نظر می‌گیریم اشاره خواهیم کرد.

پنل مدیریتی سایت

با استفاده از پنل مدیریتی می‌توان، امکانات و المان‌های مختلف سایت را مدیریت کرد. همچنین سطح دسترسی مدیران سایت نیز از این طریق تعیین می‌شود. هرچه پنل مدیریتی قوی‌تر باشد، مدیریت سایت راحت‌تر خواهد بود.

فرم مالی

مبالغ مربوط به حق عضویت، فروش خدمات یا مشارکت مالی می‌تواند از طریق فرم مالی پرداخت شود. این گزینه برای طراحی یک سایت شرکتی حرفه‌ای در هرمزگان بسیار ضروری است.

طراحی ویژه‌ی صفحات

اگر می‌خواهید سبک برند و نوع خدمات شما در سایتی که برای شما طراحی شده است، نیز نمایش داده شود، طراحی اختصاصی صفحات یک موضوع غیر قابل اجتناب است.

اگر می‌خواهید از طراحی یک سایت حرفه‌ای در بندرعباس بهره‌ای کامل ببرید این ویژگی را هرگز فراموش نکنید.

وردپرس؛ گزینه‌ای آسان برای طراحی سایت در بندعباس

این روزها استفاده از سیستم مدیریت محتوایی به نام وردپرس، بسیار مرسوم است. کار کردن با این ابزار بسیار آسان است. این ابزار این امکان را به ما می‌دهد که سایت شما را در مدت زمانی کوتاه طراحی کنیم. از طرفی اگر به طراحی یک سایت اختصاصی در بندرعباس نیاز داشته باشید، می‌توان قالب‌های وردپرس را به گونه‌ای کدنویسی کنیم که سبک برند و نوع خدمات شما را کاملا منعکس کند.

  امتیاز اسپم اسکور (Spam Score)  چیست و برای چه استفاده می شود؟

اگر می‌خواهید اطلاعات کاملی در مورد خدمات و قیمت‌ طراحی سایت با وردپرس، توسط ویکی دمی کسب کنید، به صفحه‌ی طراحی سایت وردپرسی مراجعه کنید.

در ادامه به طور مختصر، به دلایل مهم برای استفاده از وردپرس در راه‌اندازی سایت اشاره خواهیم کرد.

ابزاری رایگان

نصب، راه‌اندازی و ارتقا وردپرس رایگان است. بنابراین این گزینه می‌تواند برای صرفه جویی در هزینه‌ها بسیار جذاب باشد.

آماده‌سازی سازی سریع

کار کردن با وردپرس برای تمام طراحان سایت از جمله تیم ما آسان است پس به سرعت می‌توانیم تمام امکانات و المان‌هایی را که شما در طراحی وب سایت در هرمزگان، انتظار دارید را برآورده کند.

سئوپسند بودن

یکی از دلایل استفاده‌ی ما از وردپرس در طراحی انواع سایت‌ها، سئوپسند بودن آن است. سایت‌هایی که با وردپرس طراحی می‌شوند، رتبه‌ی آنها سریع‌تر در گوگل رشد خواهد کرد.

مطمئن و ایمن

اگر به یک سایت ایمن و مطمئن نیاز دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از وردپرس در طراحی آن است. نفوذ به سایت‌هایی که با وردپرس طراحی می‌شوند در مقایسه با دیگر سایت‌ها بسیار کمتر است.

استان هرمزگان و به خصوص شهر بندرعباس مرکز پیشرفت صنایع مختلف و بخش جذابی از ایران برای گردشگری است. طراحی انواع سایت‌های شرکتی و فروشگاهی در استان هرمزگان می‌تواند فرم مشاغل را از شکلی سنتی به مدرن تبدیل کند. از طرفی این گزینه می‌تواند قدم مهمی در راستای توسعه‌ی کسب و کارها و افزایش درآمد به حساب بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

یک × دو =