سئو فوری سایت

شاید شما هم تا به حال واژه ی سئو فوری به گوشتان خورده باشد. اما واقعا معنی این عبارت چیست؟ آیا واقعا سئو فوری وجود دارد یا بیش تر شبیه دامی است که بسیاری از سئوکاران و شرکت ها و آژانس های دیجیتال مارکتینگ برای کاربران و صاحبان کسب و کارها پهن کرده اند.

ویکی دمی دارای یک سابقه طولانی مدت و موفق در زمینه خدمات سئو و مشاوره حرفه ای سئو می باشد و براساس تجربه ای که دارد در ادامه برای شما توضیح می دهد که تا چه حد می توان به سئو فوری اعتماد کرد. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان دارید می توانید با شماره زیر تماس بگیرید و سوالات تان را بپرسید. 

سئو فوری سایت
سئو فوری چیست؟

سئو فوری چیست؟

سئو فوری در اصل به مجموعه ای از تکنیک ها و رویکرد های سئو محور گفته می شود که هدف آن این است که در سریع ترین زمان ممکن در کلمات کلیدی هدف مشخص شده به رتبه و جایگاه های بالا در موتور های جست و جو و به خصوص گوگل برسیم.

نکته ی قابل توجه و مهم این است که در بسیاری از موارد خیلی از روش ها و فرآیند های استفاده شده برای رسیدن به این رتبه و جایگاه ها کلاه سیاه بوده و در نهایت و در مدت کمی موجب سقوط آزاد سایت و کسب و کار شما می باشد.

سئو فوری می تواند شامل مواردی مانند بک لینک سازی های افراطی و بدون اصول باشد که شاید در کوتاه مدت نتایجی در بر داشته باشد اما در میان مدت و دراز مدت اثرات بسیار مخرب و ویران کننده ای خواهد داشت و می تواند کاملا تمام پتانسیل و ظرفیت یک سایت و کسب و کار را برای رشد از بین برده و نابود کند، پس باید بسیار مراقب باشید و محتاط عمل کنید.

آیا سئو فوری واقعا حقیقت دارد؟

حقیقت محض این است که در سئو اصلا نتایج فوری و لحظه ای و زود وجود ندارند. سئو فرآیندی مدام و به هم پیوسته می باشد. برای کسب نتایج خوب و درخشان شما باید همواره و سخت کار کنید و نمی توان انتظار موفقیت های یک شبه را داشت.

بهترین مثال ممکن را می توان از طریق تشبیه سئو به دو ماراتن زد از این جهت استقامت در سئو یک عامل فوق العاده کلیدی می باشد و نباید زود خسته شد و به تلاش کردن ادامه داد تا بالاخره نتایج مطلوب و مد نظر حاصل شود.

متاسفانه بسیاری از شرکت ها و آژانس های سئو و همچنین سئوکار هایی که به صورت مستقل و فریلسنر فعالیت می کنند، وعده های دروغینی از جمله سئو فوری و کسب نتایج سریع و آنی را می دهند و بدین طریق بسیاری از وب سایت ها و صاحبان کسب و کار ها را به نابودی می کشانند.

شاید بتوان با استفاده از برخی تکنیک ها و استراتژی ها فرآیند های سئو را کمی سریع تر به نتیجه رساند اما هرگز و هرگز مقوله ای به نام سئو فوری وجود نداشته و نمی توان انتظار داشت در مدت زمان کم و کوتاه مدت نتایج واقعی و درخشانی حاصل شود.

آیا سئو فوری واقعا حقیقت دارد
جایگزین سئو فوری چیست

جایگزین سئو فوری چیست؟

حال که در مورد این موضوع که سئو فوری حقیقتی کذب هست صحبت کردیم، زمان آن رسیده که درباره ی جایگزین های احتمالی و رویکرد ها و روش هایی که می توانیم استفاده کنیم تا فرآیند سئو سریع تر پیش برود و نتایج و دستاورد های قابل لمسی مشاهده شود، صحبت کنیم.

اول از همه می توان به این نکته اشاره کرد که بعضی از کلمات کلیدی زود بازده هستند. به این معنا که یا در آن ها رقابت کمی وجود دارد و می شود با میزان کار کم تری در آن ها رتبه گرفت و یا رقبای قوی و سرسختی در آن حوزه ها فعالیت نمی کنند که نتوان با آن ها مواجه شد.

سئو داخلی نیز در این میان از اهمیت بالایی برخوردار است. به گونه ای که در خیلی از مواقع فقط با کار درست و اصولی بر روی سئو داخلی و انجام بهینه سازی های لازم می توان رشد و پیش رفت قابل دفاعی در یک وب سایت مشاهده کرد.

دیگر مورد که باید به آن پرداخت سئو تکنیکال است مواردی از قبیل سرعت سایت و بهینه سازی تصاویر و ویدئو ها، عیب یابی صفحات از کار افتاده و خارج از دسترس و مورد های دیگری از این دست را می توان اشاره کرد. سئو تکنیکال نیز قدرت تاثیر گذاری زیادی دارد و می توان از آن به عنوان یکی از مهم ترین موارد یاد کرد.

در انتها نیز باید توجه ویژه ای به سئو خارجی داشت که به شدت موثر است. البته تاثیرات سئو خارجی عموما دیر تر خود را نشان می دهند، مانند ساختن بک لینک ها و به وجود آوردن و فعالیت کردن در سوشال مدیا اما همواره نیاز بوده و می تواند تغییرات چشم گیری برای شما و کسب و کارتان ایجاد کند.

نکته ی بسیار مهم دیگر که می تواند به شدت به شما کمک کند تا خیلی سریع تر پیشرفت کنید و به رتبه و جایگاه های مد نظر خود برسید آنالیز و بررسی رقبا می باشد که تحلیل کنید آن ها در حال استفاده از چه استراتژی ها، تکنیک ها و روش های به خصوصی داند و به شکل اصولی با الگو گرفتن از آن ها شما هم بتوانید ریتم رشد و پیشرفت خود را ارتقا دهید.

در نهایت شما همواره باید توجه ویژه به این موضوع داشته باشید که سئو امری است که برای دستیابی به موفقیت در این زمینه نیاز به مراقبت همیشگی و توجه به فاکتورهای بسیاری است که در صورت همگام نبودن با دانش روز ، موجب بروز برخی از خسارات جبران ناپذیر به وبسایت مانند پنالتی شدن سایت خواهد شد. پنالتی شدن یک وبسایت به معنی حذف سایت در لیست نتایج گوگل برای مدت زمانی نامشخص و در شدید ترین مورد های آن به شکل همیشگی و دائمی می باشد.

سوالات متداول

در پاسخ کوتاه و ساده باید گفت این امر بیش تر شبیه یک دروغ و تحریف واقعیت است.

این مورد بستگی به کلمات کلیدی مد نظر شما و همچنین شرایط فعلی وب سایت شما دارد.

بستگی به شدت این مجازات از سوی گوگل دارد، گاهی بله و در پاره ای از موارد دیگر کاری برای انجام وجود ندارد.