طراحی سایت مشاغل

امروزه یکی از حیاتی ترین کاربردهای طراحی سایت، به کارگیری آن برای طراحی سایت مشاغل است. شما می‌توانید یک پزشک، یک مغازه‌دار یا یک شیرینی فروش باشید؛ برای تمام این مشاغل می‌توانید یک سایت با امکانات ویژه و متنوع طراحی کنید که تمام خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه کند. در ادامه به علل راه‌اندازی سایت انواع حرفه‌ها، ویژگی‌ها و امکانات آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

طراحی سایت مشاغل

چرا به طراحی سایت مشاغل نیاز دارید؟

امروزه اگر بخواهید در مورد یک کالا، یک مطلب آموزشی یا یک ماده‌ی خوراکی اطلاعاتی بدست آورید، گوشی موبایل خود را بیرون می‌آورید و اطلاعات آن را در اینترنت جستجو می‌کنید. حال فرض کنید که شما صاحب یک کسب و کار باشید و سایتی برای خود نداشته باشید، در نتیجه کاربران نمی‌توانند شما را در فضای اینترنت پیدا کنند. در ادامه به مواردی اشاره خواهیم کرد که ضرورت طراحی وب سایت‌های شغل‌های گوناگون را پر رنگتر خواهند کرد.

فرض کنید که شما یک فروشگاه بزرگ فروش پوشاک دارید. وقتی یک سایت فروشگاهی طراحی کنید، تمام کالاها به طور یکجا در دسترس هستند و مشتری نیازی ندارد تا برای پیدا کردن یک لباس، بین قفسه‌های مخلف لباس حرکت کند.

 

وقتی یک سایت برای فروش خدمات یا محصولات مختلف طراحی شده باشد، بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل، می‌توان آن محصول یا خدمات را سفارش داد تا اسرع وقت به مشتری تحویل داده شود.

یکی از مزیت‌های ایجاد سایت حرفه‌های مختلف، کاهش شدید هزینه ها است. زیرا مشتریان برای تهیه‌ی کالاهای خود، نیاز ندارند تا در مغازه حضور فیزیکی داشته باشند. بلکه تنها می‌توانند با کلیک بر روی چند دکمه، کالا یا خدمات مورد نظر را سفارش دهند.

بیایید این طور فرض کنیم که شما یک فروشگاه مواد خوراکی در محله‌ی خود دارید. در این صورت تنها افرادی که نزدیک این فروشگاه زندگی می‌کنند، با مغازه‌ی شما و محصولات آن آشنا هستند. اگر برای مغازه‌ی خود یک سایت طراحی کنید، نه تنها افراد موجود در محل شما بلکه تمام کارکنان اینترنت می‌توانند محصولات شما را ببینند. بنابراین با افزایش بازدید و فروش می‌توانید کسب و کار خود را توسعه دهید.

زمانیکه یک فرد، کسب و کار شخصی خود را راه‌اندازی می‌کند، اولین موضوعی که برای او اهمیت دارد، معرفی نام و هویت کسب و کار به مشتریان است. این فرد می‌تواند با راه‌اندازی یک سایت شخصی و بهینه سازی آن در گوگل، کسب و کار خود را به افراد بیشماری معرفی کند. با این کار، اعتبار آن کسب و کار افزایش خواهد یافت و در نتیجه برند سازی آن انجام خواهد شد.

امکانات مهم طراحی سایت مشاغل

زمانیکه می‌خواهیم یک سایت شخصی ایجاد کنیم، می‌دانیم که با استفاده از یک سری امکانات ساده می‌توان این سایت را راه‌اندازی کرد. اما برای ایجاد وب سایت یک وکیل، پزشک یا یک مجموعه با خدمات خاص، باید امکاناتی متناسب با هویت کاری آن شرکت در نظر گرفت. در ادامه به برخی از امکانات مربوط به راه‌اندازی سایت برخی مشاغل اشاره خواهیم کرد.

امکان سفارش آنلاین

امکان سفارش آنلاین

اگر یک سایت خدماتی یا یک سایت مربوط به فروش یک محصول داشته باشید، باید امکان سفارش آنلاین در آن وجود داشته باشد.

روش‌های مختلف سفارش‌گذاری

روش‌های مختلف سفارش‌گذاری

برای سفارش انواع خدمات و محصولات باید روش‌های مختلفی برای سفارش دادن از قبیل سفارش از طریق سایت، سفارش در اپلیکشن، سفارش پیامکی و تلفنی وجود داشته باشد.

بخش توصیه‌ی مشتریان

بخش توصیه‌ی مشتریان

این بخش یکی از موارد ضروری برای راه‌اندازی سایت انواع حرفه‌ها است. زیرا مشتریان سایت‌ها با دیدن توصیه‌ی خریداران قدیم سایت، در مورد سفارش یا خرید محصولات مختلف ان تصمیم می‌گیرند.

دسته بندی محصولات و خدمات

دسته بندی محصولات و خدمات

یکی از مهمترین موارد برای ایجاد سایت حرفه‌های مختلف، دسته‌بندی خدمات و محصولات شرکت است. زیرا کاربر باید بتواند به راحتی به خدمات و محصولات مورد نظر خود دست یابد.

صفحه تماس با ما

صفحه تماس با ما

کاربران با استفاده از این صفحه می‌توانند به طور مستقیم با مسئولان شرکت در ارتباط باشند و مشکلات خود را مطرح کنند.

صفحه درباره ما

صفحه درباره ما

در این صفحه باید در مورد اطلاعات شرکت از قبیل نوع خدمات، قدمت شرکت و تعداد کارکنان آن صحبت ‌شود. این صفحه می‌تواند اعتبار شرکت را افزایش دهد و اعتماد کارکنان را نسبت به آن بیشتر کند.