دوره گوگل آنالیتیکس که ما برای شما آماده کرده ایم و آن را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دادیم، بدون شک بهترین دوره ای است که شما در زمینه گوگل آنالیتیکس می‌توانید به دست بیاوردید. این دوره از نظر بار علمی از بسیاری از دوره های پولی با ارزش تر است و به شما توصیه میکنیم که حتما قسمتی از این دوره را مشاهده کنید تا به کاربردی بودن مطالب ارائه شده پی ببرید. شما می توانید به صورت رایگان کامل ترین و تکنیکی ترین دوره آموزش گوگل آنالیتیکس را مشاهده کنید.

 1. بر روی شرکت در دوره (رایگان) کلیک کنید.
 2. در دوره ثبت نام کنید.
 3. پس از مشاهده توضیحات اولیه درباره گوگل آنالیتیکس به بخش فیلم های دوره می رسید.
 4. با کلیک بر روی آیکون سبز در مقابل هر بخش مانند تصویر زیر می توانید ویدئوی آن بخش را مشاهده کنید.

دقت داشته باشید تا زمانی که در دوره ثبت نام نکنید نمی توانید ویدئو ها را تماشا کنید.

دوره گوگل آنالیتیکس که ما برای شما آماده کرده ایم و آن را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دادیم، بدون شک بهترین دوره ای است که شما در زمینه گوگل آنالیتیکس می‌توانید به دست بیاوردید. این دوره از نظر بار علمی از بسیاری از دوره های پولی با ارزش تر است و به شما توصیه میکنیم که حتما قسمتی از این دوره را مشاهده کنید تا به کاربردی بودن مطالب ارائه شده پی ببرید. شما می توانید به صورت رایگان کامل ترین و تکنیکی ترین دوره آموزش گوگل آنالیتیکس را مشاهده کنید.

برای دوره تخصصی گوگل آنالیتیکس در ویکی دمی ماه ها زمان گذاشته ایم تا بتوانیم آموزش ارزشمندی در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم این دوره برای شما عزیزان کاربردی باشد.

گوگل آنالیتیکس چیست؟

Google Analytics یکی از ابزارهای شرکت گوگل است که از آن می توان جهت تجزیه، تحلیل و آنالیز وبسایت و یا اپلیکیشن های موبایل بهره برد.

این ابزار در 2 نسخه ی رایگان و غیر رایگان ارائه شده است. ابزار غیر رایگان گوگل آنالیتیکس با نام Google Analytics 360 عرضه شده که در شرایطی خاص باید از آن استفاده کرد ولی اکثر کسب و کارهای اینترنتی در جهان هنوز هم از نسخه ی رایگان آن استفاده کرده و جواب بیشتر سؤالاتشان را به راحتی از آن می گیرند.

نمی توان گفت هیچ ابزاری در جهان به اندازه گوگل آنالیتیکس کامل نیست بلکه برعکس، ابزارهای حرفه ای و کامل تری نیز در جهان وجود دارد و جایگزین ابزار گوگل آنالیتیکس نیز هستند مثل leadfeeder , kissmetricshq , woopra و matomo اما بی شک بهترین و کامل ترین ابزار تجزیه و تحلیل رایگان در جهان، Google Analytics است و همچنین ویژگی منحصر به فرد آن متصل شدن به سایر محصولات گوگل مثل Google search console است که می تواند مکمل اطلاعات باشد.

دوره google analytics چه کمکی به من می کند؟

همانطور که در بالا اشاره شد گوگل آنالیتیکس ابزار تجزیه تحلیل و آنالیز وبسایت و یا اپلیکیشن های موبایل است. فرقی نمی کند در چه جایگاه شغلی و اجتماعی هستید. دانش آموز یا دانشجو، مدیر یک شرکت کوچک و یا بزرگ، کارشناس بازاریابی یا کارشناس بازرگانی، کارشناس سئو و یا برنامه نویس. هیچ فرقی نمی کند … اگر دارای سایت هستید و کسب و کارتان در اینترنت فعال است باید کار با این ابزار را به خوبی بلد باشید و ما در دوره google analytics این نیاز های شما را برطرف کرده ایم. شما با این ابزار می توانید ترافیک ورودی وبسایت خود را بررسی کرده و با تحلیل و بررسی درست و صحیح می توانید به رشد و بهبود آن کمک کنید.

گوگل آنالیتیکس به راحتی می تواند به سؤالات شما در زمینه های زیر پاسخ دهد تا شما یک دید وسیع نسبت به کسب و کار اینترنتی تان داشته باشید. این سؤالات عبارتند از:

 • کاربران من چه کسانی هستند؟
 • جنسیت آنها چیست؟
 • سنشان چقدر است؟
 • به چه چیزی علاقه دارند؟
 • از کاربران قدیمی هستند یا جدید؟
 • از چه تکنولوژی یا موبایلی استفاده می کنند؟
 • کاربرانمان از کجا می آیند؟
 • چقدر در سایت ما هستند؟
 • کدام محتوا برایشان جذاب تر است؟
 • سرعت سایتمان چقدر است؟
 • چه عبارت هایی را در سایتمان جستجو می کنند و به دنبال چه چیزی هستند؟
 • کدام بخش های سایت برایشان جذابیت بیشتری دارد؟
 • چه تعداد از آنها به مشتریان ما تبدیل می شوند؟
 • چند نفر از وبسایت من دیدن می کنند؟
 • کاربرانم از چه شهر یا کشوری هستند؟
 • و …

با اینکه این دوره را یه صورت رایگان در اختیار شما قرار داده ایم، اما مطالب ما این نیاز های شما را به صورت کامل برطرف میکند. مطالب ارائه شده در دوره گوگل آنالیتیکس بسیار کاربردی هستند.

چرا باید در این دوره گوگل آنالیتیکس شرکت کنم؟

 • چون باید بدانید کاربران سایت شما چه کسانی هستند و به چه چیزهایی علاقه مندند
 • چون باید بدانید کاربرانتان به طور میانگین چه مقدار زمانی را در وب‌سایت تان وقت می‌گذرانند.
 • چون باید بدانید کاربرانتان از چه طریقی با شما آشنا شده اند و به شما رسیده اند.
 • چون باید بدانید کدام یک از کمپین های بازاریابی تان بیشترین تأثیر و کدام یک کمترین تأثیر را داشته است.
 • چون باید بدانید چند درصد از کاربران وبسایتتان به مشتریان شما تبدیل شده اند.

حقیقتا اگر به تمامی سؤالات فوق پاسخ دهید و بتوانید بر اساس آنها تصمیم گیری درست و عمل صحیح انجام دهید خیلی زود کسب و کارتان رشد کرده و نتیجه زحمت های خود را خواهید دید.

ویژگی های دوره گوگل آنالیتیکس آکادمی ویکی دمی

1- آپدیت و بروز رسانی همیشگی (UPDATE)

یکی از ویژگی های دوره ی گوگل آنالیتیکس آکادمی مهارت آموزی آنلاین ویکی دمی، بروز رسانی همیشگی این دوره است. یعنی اگر ویژگی جدیدی به این ابزار اضافه شود و آن ویژگی در محدوده ی دوره باشد خیلی سریع، آموزش آن ویژگی جدید در دستور کار ما قرار گرفته و ویدئو جدید تولید و سپس در صفحه ی دوره بارگذاری می شود و به شما عزیزان اطلاع رسانی انجام می شود. همچنین همه ی تلاش خود را خواهیم کرد هر 18 ماه و یا 24 ماه یکبار دیگر دوره را ضبط کرده و نکات و تجربیات جدید خود را در آن قرار دهیم.

2- پشتیبانی و ارتباط با استاد بوسیله تیکت (Support)

یکی دیگر از ویژگی های دوره ی گوگل آنالیتیکس آکادمی مهارت آموزی آنلاین ویکی دمی، پشتیبانی از دانشجویان دوره است. شما عزیزان به راحتی می توانید سؤالات خود را بوسیله تیکت با مدرس مطرح کنید و خیلی سریع جواب خود را دریافت کنید.

پیش نیاز دوره

تنها پیش نیاز دوره گوگل آنالیتیکس، آشنایی با اینترنت است. شما در این دوره مفاهیم اصلی و پایه ای را تا سطح متوسط بطور کامل فرا خواهید گرفت و به راحتی می توانید گزارشاتی که گوگل آنالیتیکس در اختیارتان قرار می دهد را تجزیه و تحلیل کنید

این دوره مناسب چه کسانی است؟

 • مدیران و صاحبان کسب و کارهای آنلاین
 • افرادی که میخواهند از طریق سایت یا اپلیکیشن کسب درآمد کنند
 • افرادی که به بازاریابی و مخصوصا بازاریابی داده محور علاقه دارند
دوره گوگل آنالیتیکس ، توسط تیم ویکی دمی تولید شده است. برای این دوره زمان خیلی زیادی گذاشته شده است تا محتوای کاربردی و عملی در قالب فیلم در اختیار شما قرار بگیرد، تا بتوانید آن را به صورت رایگان دانلود نمایید. امیدواریم تلاش های ما در ویکی دمی برای تولید این فیلم دوره گوگل آنالیتیکس ، باعث جلب رضایت شما واقع شده باشد و توانسته باشیم کمکی در جهت یادگیری این ابزار فوق العاده به شما عزیزان کرده باشیم.

دوره‌ی مقدماتی و ضروری گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس یک ابزار رایگان و استاندارد برای تجزیه و تحلیل دقیق وبسایت است. با استفاده از این ابزار قدرتمند می‌توانیم بازدیدکنندگان سایت خود را ردیابی کنیم، آنها را آنالیز کنیم و نسبت به آنها گزارش گیری و تصمیم گیری کنیم. همچنین می‌توانیم با استفاده از ابزار گوگل آنالیتیکس اهداف بازاریابی (Marketing Goals) خود را ارزیابی کنیم و یا حتی جریان درآمد وبسایتمان را اندازه گیری کنیم.

برای مشاهده تمامی مطالب گوگل آنالیتیکس وارد صفحه آموزش گوگل آنالیتیکس ما شوید و در آنجا آموزش هایی از سطح مقدماتی تا پیشرفته را مشاهده کنید.

در این دوره‌ گوگل آنالیتیکس قصد داریم به شما بگوییم چطور از قدرت گوگل آنالیتیکس استفاده کنید برای اینکه بدانید:

 • کاربرانتان چه کسانی هستند؟
 • کاربرانتان از چه راهی شما را پیدا کرده‌اند؟
 • چقدر با سایت و محتوایتان درگیر هستند؟
 • کاربرانتان چگونه به مشتری شما تبدیل شده‌اند و …

این دوره گوگل آنالیتیکس رایگان است و شما بلافاصله بعد از ثبت نام، می‌توانید به محتوای آن دسترسی داشته باشید. موارد گفته شده در این دوره طوری است که شما برای استفاده از ابزارهای معرفی شده، نیازمند هیچ گونه پرداخت وجه نخواهید بود و همه موارد بطور رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

مدرس در این دوره به شما خواهد گفت که چطور از داده‌های موجود و فراوان در آنالیتیکس، بینش به دست آورید تا بتوانید تصمیم گیری های واضح و دقیقی اتخاذ کنید.

فهرست عنوان‌ دوره‌ گوگل آنالیتیکس:

مقدمه
آشنایی با گوگل آنالیتیکس
مفاهیم اصلی گوگل آنالیتیکس
آشنایی با رابط کاربری و گزارش‌ها
آشنایی با فیلترها و گروه بندی کاربران
آشنایی با گزارشات Audience
آشنایی با گزارشات Acquiestion
آشنایی با گزارشات Behavior
آشنایی با گزارشات Convertion
تنظیمات پایه ای گوگل آنالیتیکس و جمع بندی

سوالات متداول

این دوره مناسب برای تمام افرادی است که می خواهند گوگل آنالیتیکس را از صفر بیاموزند. پس اگر در کار با ابزار گوگل آنالیتیکس، مبتدی هستید، اصلا جای نگرانی وجود ندارد چراکه این دوره مخصوص شماست.

بعد از شرکت در دوره تخصصی گوگل آنالیتیکس، شما یاد می گیرید که چطور از این ابزار برای بهبود سایت و رسیدن به اهداف بازاریابی خود استفاده کنید، چطور سایتتان را آنالیز و تجزیه و تحلیل کنید، هدف یا goal تعریف کنید، نحوه گزارش گیری از سایتتان را می آموزید.

آشنایی با تجزیه و تحلیل دیجیتال، آشنایی با گوگل آنالیتیکس، مفاهیم اصلی در گوگل آنالیتیکس، آشنایی با رابط کاربری و گزارش‌ها، فیلترها و گروه بندی کاربران، آشنایی با گزارشات Audience ،Acquiestion، Behavior و Conversion، تنظیمات پایه ای گوگل آنالیتیکس و جمع بندی

این دوره با صرف زمان زیاد توسط تیم ویکی دمی به صورت رایگان برای شما عزیزان آماده شده است. با اینکه این دوره به صورت رایگان ارائه شده است اما از نظر کیفیت و بار دانش از بسیاری از پکیج های میلیونی بازار کارامد تر و کاربردی تر است.

نظرات

متوسط امتیازات

4.3
4.34 47 رای
2300000ریال رایگان!
47 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
24
4 ستاره
16
3 ستاره
6
2 ستاره
1
1 ستاره
0

45 دیدگاه برای کامل ترین دوره گوگل آنالیتیکس | کاملا تخصصی و رایگان

 1. s.pronet(خریدار محصول)

  فقط یه سوال
  دوره ادامه داره؟

  پاسخ
 2. s.pronet(خریدار محصول)

  فقط یه سوال
  در زمان دوره نوشته شده 20 ساعت در حالی که کل دوره 5 ساعت هست

  پاسخ
  • mehri mardani

   بله دوره ۵ ساعته و این ۲۰ ساعت احتمالا به اشتباه درج شده

   پاسخ
 3. s.pronet(خریدار محصول)

  با سلام
  با اینکه دوره فعال کردم هنوز نمیتونم دانلود کنم و میگه باید در دوره ثبت نام کنید

  پاسخ
  • mehri mardani

   سلام دوست عزیز
   الان مجدد چک شد و مشکلی نبود.
   برای دوره گوگل انالیتیکس می خواین یک بار با یه مرور گر دیگخ تست کنید

   پاسخ
 4. zeinabjafari1377(خریدار محصول)

  سلام خسته نباشید من این دوره رو شرکت کردم ولی امکان دانلود نمیده همش میگه باید پول پرداخت کنید در صورتی که دوره رایگان شده و پولی موقع ثبت سفارش نگرفت باید چی کار کنم؟

  پاسخ
  • mehri mardani

   سلام دوست عزیز
   این دوره آنالیتیکس رایگانه و نیاز به پرداخت پول نداره برای ثبت نام
   الان بررسی شد و مشکل برطرف شد

   پاسخ
 5. zeinabjafari1377(خریدار محصول)

  سلام خسته نباشید من این دوره رو شرکت کردم ولی امکان دانلود نمیده همش میگه باید پول پرداخت کنید در صورتی که دوره رایگان شده و پولی موقع ثبت سفارش نگرفت

  پاسخ
 6. محمد نصرابادی(خریدار محصول)

  سلام وارد دوره رایگانی که قرار دادید شدم ولی همچنان برام زده خصوصیه و باید دوره رو خریداری کنید و کار های ثبت نام رو به صورت کامل انجام دادم

  پاسخ
  • محمد نصرابادی(خریدار محصول)

   مشکل بر طرف شد

   پاسخ
  • mehri mardani

   سلام دوست عزیز
   مشکل برطرف شد

   پاسخ
 7. میلاد –(خریدار محصول)

  سلام وقت بخیر من خیلی وقت پیش گفتم که این فایل‌ها دانلود نمی‌شه منظور از خیلی وقت پیش یک ماه قبل عید بود که گفتین داریم جا به جایی و انتقال صورت می‌دیم و تا چند روز آینده حل می‌شه الان رفتیم تو 6 ماه چی شد.

  پاسخ
  • mehri mardani

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   الان دوره های در دسترس هستند و میتوندی ازشن استفاده کنید

   پاسخ
 8. محمدجواد اساسی(خریدار محصول)

  سلام وقت بخیر
  امکان مشاهده فایل های آموزشی کماکان وجود ندارد.
  آیا راه حلی برای این مشکل پیدا کردید؟
  سپاس

  پاسخ
  • mehri mardani

   سلام دوست عزیز
   مشکل دانلود بر طرف شده

   پاسخ
 9. امیر رضوانی فر(خریدار محصول)

  سلام
  متاسفانه هیچ کدوم از ویدئوها پخش نمیشن

  پاسخ
  • mehri mardani

   دوست عزیز موارد بررسی شدن و مشکلی وجود نداره برای دانلود یا پخش

   پاسخ
 10. سمیه

  سلام لینک دانلود فعال نیست

  پاسخ
 11. سید علی شاه حسینی

  واقعا ممنون از شما که همچین دوره ی مهمی و رایگان کردین
  باور نمی کردم که رایگان باشه
  هم دسته بندی عالی و خوب هم توضیح خوب
  ممنون از تیم خوب تون

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام و ممنون از شما
   واقعا برای این دوره زحمت زیادی کشیده شده تا با کیفیت و اطلاعات کاربردی بالا در اختیار شما قرار بگیره

   پاسخ
 12. siavashrashvandaveh.10

  سلام خدا قوت، ممنون از سایت و محتوای آموزشی خوبتون.
  لینک فایل ها مثل اینکه مشکل دارن ، دانلود نمیشن

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز،
   ممنون از کامنت خوبتون.
   بله، چون در حال تغییر سرور هستیم. تا 24 ساعت آینده این مشکل بر طرف می شه و شما می تونید فایل دوره آموزش گوگل آنالیتیکس رو دانلود کنید.
   اگر مجدد مشکلی داشتید مطرح بفرمایید.
   با تشکر

   پاسخ
   • siavashrashvandaveh.10

    سلام
    ممنون که درست کردید
    آموزشتون خیلی عالیه

    پاسخ
    • مهری مردانی

     سلام
     زنده باشید وظیفه بوده
     خوشحالیم که از مطالب و کیفیت دوره راضی هستین
     در آینده یک دوره خیلی حرفه ای گوگل آنالیتیکس تولید میشه و میتونید از اون دوره هم استفاده کنید

     پاسخ
 13. elhamra

  خیلی خوب بود مرسی

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام و ممنون از شما،
   خوشحالیم که از دوره آموزش گوگل آنالیتیکس در ویکی دمی راضی بودین.

   پاسخ
 14. المیرا

  واقعا باورم نمیشه کسی همچین دوره ای را به صورت رایگان تولید کنه و در اختیار همه قرار بده
  ممنون از این دوره آموزش گوگل آنالیتیکس خیلی خوتون و ممنون از اینکه به صورت رایگان در اختیار ما قرار دادین.
  من در ابتدای راه یادگیری گوگل آنالیتیکس هستم. الان در دوره شما ثبت نام کردم. فقط یه سوال دارم:
  میگن میشه سرچ کنسول و آنالیتیکس را به هم متصل کرد
  میشه در این زمینه من را راهنمایی کنید؟
  چجوری باید این کار را انجام بدم؟

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام، خواهش میکنم، خوشحالیم که دوره مورد پسند شما واقع شده است. حقیقتا تولید محصولات آموزشی با کیفیت بالا وظیفه خودمون میدونیم.
   در مورد سؤالتون هم باید بگم: بله این امکان وجود داره که شما بیشتر محصولات گوگل باهم لینک کنید و به اصطلاح Data Sharing بین اونها اتفاق بیفته. برای متصل کردن سرچ کنسول و آنالیتیکس اول باید مطمئن باشید که هر دو اکانت با یک جیمیل ساخته شده باشه. یعنی اگر در سرچ کنسول با جیمیل test@gmail.com ثبت نام کرده اید، در آنالیتیکس هم با test@gmail.com ثبت نام کرده باشید. بعد از این کار مراحل زیر انجام بدید:
   1- وارد بخش Admin در گوگلآنالیتیکس شوید.
   2- در ستون Property روی گزینه All Product کلیک کنید.
   3- در صفحه ای که باز شد، به دنبال بخش Linked Products بگردید
   4- در این بخش به دنبال Search Console بگردید و هنگامی که آن را پیدا کردید روی گزینه Adjust link کلیک کنید.
   صفحه ای برای شما باز میشود که باید اکانت سرچ کنسول خود را از آن انتخاب کنید. وقتی انتخاب کردید روی گزینه Ok یا Save کلیک کنید.
   حالا دیگه به راحتی داده ای که در سرچ کنسول دارید در بخش Search Console بخش Acquisition گوگل آنالیتیکس هم در دسترس دارید. البته فکر کنم بعد از 24 ساعت. سؤالی هست بفرمایید که راهنماییتون کنم.

   پاسخ
 15. hojat.b_1992

  آقا دمتون گرم مرسی و خسته نباشید واقعا

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   سر زنده باشید

   پاسخ
 16. medisa

  سلام
  خداقوت بهتون
  عالی بود
  میشه بگین این دوره، تقریبا چند درصد از سطح advance و power از آکادمی گوگل رو پوشش می ده؟؟
  و اینکه میشه توی دوره ی تکمیلی و پیشرفتتون، مابقی قسمت های آکادمی گوگل رو که اینجا نگفتید، اونجا آموزش بدید؟؟؟
  مرسی از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوسا عزیز
   ممنون از انرژی که به ما میدین
   خوشحالیم که این دوره گوگل آنالیتیکس توانسته به شما کمک کند
   این دوره سطح متوسط آکادمی گوگل را پوشش داده است. یعنی شما فقط نیاز به مباحث پیشرفته دارید که در گوگل آنالیتیکس به تسلط برسید.
   در دوره آینده تمامی مباحث پیشرفته که در آکادمی گوگل هم معرفی شده اند را برای شما قرار خواهیم داد.

   پاسخ
   • مدیسا

    مچکرم ازتون
    فقط اینکه دوره ی پیشرفته رو کی میذارین داخل سایت؟

    پاسخ
    • مهری مردانی

     مقداری زمان بر است.
     چون دوره ها باید از نظر بار علمی و گویا بودن مفاهیم از کیفیت بالایی برخوردار باشند به همین دلیل با وسواس بالایی تولید می‌شوند
     به محض اینکه دوره آماده بشه از طریق ایمیل بهتون اطلاع رسانی مبکنیم
     اما زمان دقیقش احتمالا چند ماهی زمان میبره

     پاسخ
 17. میلاد

  سلام. وقت بخیر. در حال حاضر اصلا امکان دانلود وجود نداره
  با اینکه سفارشش رو ثبت کردم
  اما همچنان جلوی عناوین زده: باید خریداری کنید.

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   شما ابتدا باید در صفحه آنالیتیکس عضو شوید (دانشجوی دوره شوید) سپس می توانید فیلم ها را به صورت رایگان مشاهده نمایید.
   در صورت مشکل مجدد، لطفا از تمامی مراحل کار اسکرین شات بگیرید و در تیکت برای ما ارسال نمایید.
   با تشکر

   پاسخ
 18. نیلوفر

  سلام.
  من ثبت نام کردم ولی اصلا نمیتونم وارد سایتتون بشم.
  یه بار خودتون تو سایتتون ثبت نام کنید، همش بر میگرده تو صفحه ی ثبت نام و اصلا کاربر نمیتونه وارد بشه.
  ممنون میشم پیگیری کنید.

  پاسخ
  • مهری مردانی

   با سلام ممنون از اطلاع رسانی که داشتید.
   این مورد برطرف شد. الان میتوانید در سایت ثبت نام کنید.
   موفق باشید

   پاسخ
   • نیلوفر قدیری

    سلام.
    بله درست شد.
    مرسی.

    پاسخ
    • مهری مردانی

     زنده باشید
     اگر موردی بود مجدد مطرح بفرمایید

     پاسخ
 19. nimasedaghatkish

  سلام و عرض ادب ممنون از آموزشهای خوبتون و بسیار آموزنده بود برام با تشکر

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که دوره گوگل آنالیتیکس توانسته به شما کمک کند
   در آینده دوره های بیشتری به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم

   پاسخ
 20. علی محمدزاده

  سلام
  لازمه بی مقدمه تشکر کنم چرا که من چندتا سایت برای بررسی دوره های نگاه انداختم ولی به هیچ کدوم نمی تونستم اعتماد کنم وقتمو براش بذارم ولی بخاطر اینکه دوره های شما رایگان بود و چند نمونه اولش دیدم تونستم سریعتر ارتباط برقرار کنم. فقط دو تا پیشنهاد دارم:
  بک گراندی برای صوت داشته باشید تا ذهن بهتر درگیر مطالب کنه
  و اینکه اگه دوره پیشرفته دارید اونو در همینجا لینک بدید چون قطعاً کسی که تا آخرش این دوره رو مطالعه میکنه قطعاً دنبال دوره پیشرفته هم هستش
  با تشکر از تیم خوبتون

  پاسخ
  • مهری مردانی

   با سلام
   ممنون از اینکه ویکی دمی رو برای آموزش انتخاب کردید.
   حتماً مواردی که گفتید رو مورد بررسی قرار خواهیم داد و سعی میکنیم تا جایی که ممکن هستش پیاده سازی کنیم.
   در مورد دوره پیشرفته بزودی دوره ی پیشرفته گوگل آنالیتیکس آماده و برروی سایت قرار میگیره.
   موفق باشید

   پاسخ
 21. علی اسدبیگی

  سلام ببخشید تاریخ ضبط دوره برای چه تاریخی بوده؟

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   تاریخ استارت خوردن دوره در همین سال ۹۸ بوده که به صورت دقیق میتوانید در صفحه دورع مشاهده کنید

   پاسخ
 22. علی آهار

  بقول فارست گامپ : ویکیدمی مثل یه جعبه شکلاته ، هیچ وقت نمیدونی ازش چی نسیبت میشه !

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   جمله جالبی بود
   ممنون از شما
   امیدواریم که هرچی که از ویکی دمی به دست شما میرسه بتونه به شما کمک کنه

   پاسخ
 23. نیلوفر کارگر

  عرض سلام و تشکر
  مطالب دوره واقعا مفید هست ممنون ازینکه این آموزش رو بصورت رایگان در اختیار کاربران سایت قرار دادید.
  بی صبرانه منتظر دوره تکمیلی گوگل آنالیتیکس ویکی دمی هستم و واقعا ارزش داره در اون دوره ثبت نام کنم و خیالم راحته بابت آموزش ممنون میشم هر زمان دوره تکمیل شد اطلاع رسانی کنید.
  سپاس فراوان

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالیم که این دوره توانسته رضایت شما را جلب کند و به شما کمک کند
   در صورت انتشار دوره پیشرفته گوگل آنالیتیکس حتما از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد
   تمامی سعی ویکی دمی در تولید دوره ها ارائه مطالب باکیفیت برای شماست.
   توصیه میکنم از سایر دوره های دیگه که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده استفاده کنید

   پاسخ
 24. t.feiz.2010

  سلام خسته نباشید
  من چند تا دوره ثبت نام کردم ولی لینک هیچ کدوم کار نمیکنه.
  باتشکر

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   لنک دوره ها مشکل ندارند
   شما بفرمایید دقیقا کدوم دوره تا بتونیم مشکل شما را بررف کنیم
   اما همن دوره گوگل‌آنالیتیکس بدون مشکل می‌باشد

   پاسخ
 25. زهرا غفاری

  سلام خسته نباشید
  ایمیل های دوره برای من نمیاد که بتونم از تمام امکانات سایت استفاده کنم.لطفا پیگیری کنید.

  پاسخ
  • مهری مردانی

   بله مشکلی در ایمیل ها به وجود آمده است اما شما میتوانید به صورت کامل از امکانات دوره های سایت استفاده کنید

   پاسخ
   • زهرا غفاری

    امکان مشاهده و دانلود ویدیوی دوم وجود ندارد.

    پاسخ
    • مهری مردانی

     بررسی شد مشکلی وجود نداشت
     لطفا مجدد بررسی بفرمایید

     پاسخ
 26. پری ناز سلطانی

  از وقتی که گذاشتید و این دوره را آماده کردید خیلی ممنونم. توضیحات واقعا کاربردی و ساده بود.

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   زنده باشید امیدوارم دوره های آینده هم بتونه بهتون کمک کنه

   پاسخ
 27. 118asnaf

  سلام و تشکر
  هر کس این دوره رو استفاده کنه و تشکر نکنه بی معرفتی کرده
  واقعا ممنونم از این دوره عالی و رایگان شما

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالیم که دوره گوگل آنالیتیکس توانسته رضایت شما را جلب کند
   برای این دوره ها واقعا هم زمان و هم انرژی خیلی زیادی گداشته میشه تا آماده و در سایت منتشر بشه که بتونه به شما دوستان کمک کنه

   پاسخ
 28. علی رضایی

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم دوره حرفه ای که هی تو فیلمها تکرار میکنید جدا ازین 40 قسمته؟ یا منظورتون ادامه همون قسمت هاست.

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   دوره حرفه ای آنالیتیکس یه دوره کاملا جداست و تولیدش شروع شده و به احتمال خیلی زیاد تا آخر اردیبهشت روی سایت قرار میگیره و تقدیمتون میشه

   پاسخ
 29. امتیاز 5 از 5 یلدا اکبری

  سلام وقت بخیر ممنون از دوره خوبو مفیدتون من دارم این آموزش رو روی سایت پیش میرم
  سوال داشتم از خدمتتون در قسمت هد سایت که باید کد گوگل آنالیز رو ست کنیم من سایتم رو چک کردم یکسری تگها مربوط به افزونه یاوست سئو وجود داره که شامل متا تگ ها میشه و یک افزونه توی قالب سایتم دارم که اسمش آنالیزیست هست اگر این کدی که گوگل میده رو در همون قسمتی که فرمودین پست کنم مشکلی برای سایتم پیش نمیاد؟

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   خیر مشکلی برای شما پی نخواهدد آمد

   پاسخ
 30. salehiamir265

  سلام
  بسیار عالی و باکیفیت
  دوره ی پیشرفته گوگل آنالیتیکس قرار بود آخر اردیبهشت روی سایت قرار گیرد ما منتظریم لطفا زودتر قرار دهید..
  متشکرم از لطف شما

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   زنده باشید
   دوره حرفه ای بیشتر از ۶۰ درصد تولید شده و به امید خدا در آینده خیلی نزدیک بازبینی میشه و برای شما دوست عزیز در سایت منتشر میشه

   پاسخ
 31. رضا عبدالهی

  آیا امکان دانلود یکجای کل دروس هست..؟

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   خیر متاسفانه باید بخش به یخش دانلود بشه

   پاسخ
 32. مهدی صفوی نژاد

  عرض سلام و وقت بخیر،
  دوره کامل هست؟ پشتیبانی داره؟ دوره تکمیل شده هست؟
  متشکرم.

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   بله دوره آنالیتیکس مقدماتی به صورت کامل منتشر شده
   خیر دوره پشتیبانی خاصی نداره اما شما میتوانید هر سوالی که داشتید در بخش نظرات مطرح بفرمایید که به صورت کامل پاسخ داده بشه
   اما دوره گوگل آنالیتیکس حرفه ای که به زودی در سایت قرار داده میشه پشتیبانی حرفه ای داره و خیلی کامله

   پاسخ
 33. الهام شاه محمدی

  با سلام و تشکر از دوره آموزشی خوبی که درباره گوگل آنالیتیکس دارید.
  یه سوالی دارم درباره آنالیتیکس، اینکه آیا میشه توی گزارشات گزارشی ساخت که رفتار کاربر رو از جهت اینکه مثلا موس رو کجا روی صفحه جابجا میکنه داشته باشیم و یا باید از ابزارهای دیگه ای برای این کار استفاده کرد؟

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   برای اینکه شما بتونید رفتار کاربرانتان را به خوبی بررسی کنید باید از ابزار های تخصصی تری مثل hotjar استفاده کنید
   این ابزار به شما این قابلیت رو میده که به صورت دقیق ببینید که بیترین کلیک روی صفحه های شما در کدام بخش ها بوده، میتوانید کامل چک کنید که کاربران تا کجای صفحه اسکرول کرده اند و همه این موارد را آنالیز کنید.
   همچنین میتوانید از لحظه ورود کاربران به سایت فیلم ضبظ شود تا به صورت کامل ببینید که یه کاربری که وارد سایت شما میشه دقیقا چه کارهایی انجام میده.
   گوگل آنالیتیکس ابزار مناسبی برای این جنس از تحلیل ها نیست
   اگر موردی بود بفرمایید.

   پاسخ
 34. محمد طالشی

  سلام
  تشکر میکنم بابت دوره ی خوب و مفیدی که ارائه دادید
  میخواستم ببینم میتونیم یه پیج اینستا که برای بازاریابی و فروش فراهم شده رو از طریق گوگل آنالیتیکس ردیابی کرد ؟!
  یا اصلا الزامی هست اینستاگرام رو از این طریق بررسی کرد ؟!

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   خود گوگل آنالیتیکس به صورت خودکار ورودی های اینستاگرام شمارا به سایتتان را رصد میکند
   یعنی به شما میگه که در روز چه تعداد کاربر از اینستاگرام وارد سایت شما ده اند.
   اما اینکه بخواهید به صورت مستقیم این ابزار ها را به همدیگر وصل کنید امکان پذیر نیست و آنالینیکس فقط به سایت و اپلیکیشن شما وصل میشه نه به سایر اپلیکیشن ها
   همچند با بیزینسی کردن پیچ اینستاگرام خودتون به راحتی میتوانید اطلاعات خیلی خوبی از وضعیت پست های منتشر شده خود به دست آورید
   اگر کوردی بود حتما بفرمایید

   پاسخ
   • محمد تالشی

    ممنون بابت پاسخ گوییتون

    پاسخ
 35. علی صادقی

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من وقتی روی تماشای فیلما می زنم صدا هست اما تصویر نمایش داده نمیشه و صفحه سیاه می شه

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام خدمت شما
   دوست عزیز لطفا از یک مرورگر دیگه استفاده کنید چون الان تست کردیم و ویدیو ها آنالیتیکس سالم بودن

   پاسخ
 36. محمدرضا راهبی

  با عرض سلام و خسته نباشید. واقعا تشکر میکنم ازتون استاد. دوره عالی هست. فقط ای کاش ی لینک دانلود برای تمام دوره بزارید. تک تک دانلود کردنش خیلی طول میکشه. ی چیزی که همه فیلما توی یک فایل زیپ باشن. ممنونم ازتون. موفق باشید انشاالله

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که دوره آنالیتیکس توانسته به شما کمک کند
   راستش فعلا همچین قابلیتی نداریم اما سعی میکنیم این مورد را هم در سایت فراهم کنیم تا شما دوست عزیز برای سایر دوره ها بتوانید راحت تر این کار را انجام دهید
   ممنون از پیشنهادتون

   پاسخ
 37. مریم نجفی

  سلام
  ممنون از آموزش کامل و مفیدتون.
  آموزش کامل و پیشرفته این بخش که گفته شده بود در حال تهیه است، آماده انتشار نشده است؟

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   دوره حرفه ای و پیشرفته گوگل آنالیتیکس به زودی و طی روز های آینده در سایت منتشر خواهد شد

   پاسخ
 38. خدیجه حسینی

  ممنون از شما با این دوره خوب و عالی، باورم نمیشد همچین دوره ای رو با این کیفیت و رایگان پیدا کنم
  باز هم سپاسگذارم

  پاسخ
  • مهری مردانی

   خوشحالیم که دوره تونسته به شما کمک کنه
   به زودی دوره های بیشتر در اختیار شما قرار خواهد گرفت

   پاسخ
 39. مهرداد صادقی نیا

  ممنونم از دوره خوب و بی نظیر
  فقط ویدئو اول باز نمیشه و میگه که مشکل داره با ادرس ای پی

  خطای ۴۰۳
  Access Denied
  متاسفیم! دسترسی از IP یا منطقه‌ی جغرافیایی شما، به دلیل برخی تنظیمات امنیتی وب‌سایت، محدود شده است.

  با پشتیبانی wikidemy.arvanvod.com تماس بگیرید.
  Time: 2022-05-02 09:23:35 UTC
  Error Code: 403
  Server Code: 2042
  Domain: wikidemy.arvanvod.com
  Your IP: 5.112..*******

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز.
   این مشکل به زودی برطرف میشه

   پاسخ
 40. پارسا دانشی

  سلام و خیلی سپاسگزارم از شما بابت این هدیه‌ی ارزشمندتون.
  دو مطلب دارم:
  اول این‌که چرا ویدیوی مقدمه شبیه تحریمی‌هاست؟ 🙂
  و اون هم فقط همین یکی!؟
  دوم: تعداد ویدیوها ۴۰ تا عنوان شده ولی با فیلم مقدمه جمعن میشه ۳۹ ویدیو؟
  حذف ویدیو داشتید؟ یا رندش کردید و گفتید ۴۰ تا؟

  باز هم سپاس بسیار دارم.
  پاینده باشید.

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سام دوست عزیز
   ممنون از شما
   به اشتباه درج شده که باید اصلاحش کنیم
   ممنون که اطلاع دادین

   پاسخ
 41. میلاد شرفی

  میلاد شرفی
  فایل ها دانلود نمیشود و خطای 404 دارند، لطفا چک کنید

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   بله در جریان هستیم و کاربران زیادی این موضوع را مطرح کرده اند که به زودی دوره راه اندازی میشه

   پاسخ
 42. محمد رضازاده

  درود ، لینک های دانلود غیرفعال شده و کار نمیکنه ؟

  پاسخ
  • مهری مردانی

   بله دوست عزیز غیر فعال شده اند
   به خاطر سایت جدید ویکی دمی
   طی روز های آینده مجدد دوره گوگل آنالیتیکس در اختیار شما قرار خواهد گرفت

   پاسخ
 43. متین رمضانپور

  سلام خسته نباشید
  لینک اول کار نمیکنه خطای 403 میده

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   بله این مشکل به علت جا به جایی سایت ویکی دمی بوده که دوره گوگل آنالیتیکس به مشکل خورده
   به زودی برطرف میشه چون سایت جدید کاملا آماده شده

   پاسخ
 44. مجتبی ایزدی

  سلام ممنون از دوره خوبتون . فقط اینکه فیلم بخش مقدمه رو نمینونم ببینم و نمیتونم دانلود کنم . با وجود اینکه همه فیلمای دیگه رو میتونم ببینم یا دانلود کنم . ارر 4.3 میده چه کنم

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   به علت راه اندازی سایت جدید ویکی دمی این مشکل پیش اومده که طی چند روز آینده کاملا برطرف میشه

   پاسخ
  • saba.goody(خریدار محصول)

   سلام. هنوز دسترسی به ویدئوها امکان نداره؟

   پاسخ
   • mehri mardani

    سلام دوست عزیز
    دسترسی به دوره ها مشکلی نداره

    پاسخ
 45. HIRAD arab

  سلام
  فیلم مقدمه میخوام ببینم یا دانلود کنم خطای 403 میده با چندتا مرورگر مختلف هم تست کردم همین خطا باز نشون میداد.
  تشکر

  پاسخ
  • مهری مردانی

   سلام دوست عزیز
   این مشکل به زودی برطرف میشه به خاطر انتقال سایت و آپدیت کردن ویکی دمی هست

   پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *