بدون دیدگاه
2021/02/27
886 بازدید

خرید بک لینک EDU و GOV|لینک سازی در سایت های آموزشی و دولتی

لینک سازی خارجی، یکی از فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت بوده که در واقعیت، جز مهمترین کارهایی است که باید برای هر سایتی انجام شود. اما برای ساخت بک لینک، روش های متعددی وجود دارد مانند بک لینک فرومی، بک لینک کامنتی، بک لینک web2  و غیره. خیلی از کارشناسان سئو معتقدند که لینک سازی به روش های گفته شده بسیار عالی و البته الزامی است اما ساخت بک لینک EDU و GOV، از ساخت بک لینک های ذکر شده نیز بهتر و دارای ارزش بیشتری است. خیلی ها معتقدند که ساخت لینک در سایت های دانشگاهی و سایت های دولتی، باعث افزایش رتبه و آمدن سایت به لینک یک گوگل می شود و حتی آن را تضمین هم می کنند. 

آیا لینک سازی در edu وgov دارای ارزش است؟

کارشناسان سئو از سراسر جهان به اتفاق آرا معتقدند که دامنه های .gov و .edu از معتبرترین لینک های خارجی به حساب می آیند.

اگرچه درست است که وب سایت شما می تواند بدون داشتن چنین لینک هایی، همچنان رتبه خود را بهبود ببخشد؛ اما توافق با یک وب سایت رسمی دولتی یا آموزشی، می تواند اقتدار وب سایت شما را تا حد زیادی بالا ببرد. به دست آوردن بک لینک .gov و آموزشی، آسان نیست و این همان چیزی است که آن را خاص می کند.

همه مشاغل نمی توانند از چنین وب سایت هایی بک لینک بگیرند. اگر در انجام این کار موفق شوید، در سالهای آینده می توانید از مزایای گسترده SEO آن بهره مند شوید.

برخلاف دامنه های .com و .net ، لینک هایی که در .edu و .gov  ساخته می شود، عمر بیشتر و طولانی تری دارد. وب سایت های دولتی و آموزشی، به طور مداوم در حال آپدیت شدن هستند و خدماتی را به کاربران خود ارائه می دهند و با آپدیت های گوگل و مشکلات اینترنتی هم، همیشه جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده اند.

  منظور از doorway page چیست و چرا گوگل به آن حساس است؟

در اینجا چهار دلیل وجود دارد که چرا بک لینک .edu و .gov  بسیار ارزشمند است و باید بخشی از لینک سازی سایت شما باشد.

1- فاکتور اعتماد

اگر وب سایت شما از سایت های دانشگاهی و دولتی، دارای لینک خارجی باشد. یعنی اون سایت ها به برند شما، اعتماد داشته اند و همین امر هم باعث می شود که کاربران بسیاری که از آن سایت ها بازدید می کنند، به سایت شما مراجعه نمایند. فرقی نمی کند سایت دولتی و آموزشی که به شما لینک می دهد، محلی باشد یا بین المللی؛ در هر صورت، گرفتن لینک از چنین سایت هایی باعث افزایش رتبه و امتیاز برای شما به حساب می آید. از نظر گوگل، gov و edu دارای سیگنال های بسیار قوی و قابل اعتمادی هستند که برای او دارای ارزش است. 

2- عنصر نادر و کمیاب بودن

خرید دامنه .gov و .edu،  برای هر شخصی امکان پذیر نیست،  و نیاز به تاییدیه از سازمان های مربوطه را می طلبد.

عموما برای ساخت دامنه gov، فقط افرادی که از طرف سازمان های دولتی مربوطه دارای تاییدیه می باشند، می توانند دامنه .gov را ثبت کنند.

با تفاسیر بالا متوجه شده اید که  بدست آوردن لینک از چنین دامنه هایی بسیار سخت و طاقت فرسا بوده و هر کسی توانایی ایجاد چنین بک لینک هایی را ندارد. در این روش، اسپمرها نمی توانند به راحتی به ساخت بک لینک بپردازند و خرید بک لینک های gov edu نیازمند ساخت اکانت های معتبر در این سایت ها بوده که مجددا کار هر آژانس و سازمانی نمی باشد.

https://wikidemy.ir/free-seo-advice/

3-مرجع موتور جستجوی طبیعی

وب سایت های دولتی  و آموزشی، برای قرار گرفتن در بالای صفحات نتایج موتور جستجو، نیازی به اجرای کمپین های ads و بهینه کردن اختصاصی  ندارند؛ چرا که قبلاً توسط کاربران آنلاین شناخته شده اند و مدام در حال به روزرسانی هستند.

  فراخوان عمل (CTA) چیست و چه کاربردی دارد؟

بعلاوه ، آنها دارای محتوای اختصاصی با کیفیت برای تامین نیازهای بازدید کنندگان نیز می باشند.

دامنه های GOV و educational، عمدتا از امتیازات دامنه بالا و امتیاز صفحه برخوردار بوده و به آسانی قابل دسترسی نیز نمی باشند اما دارای اعتبار بسیار زیادی نیز هستند.

4-بدست آوردن لینک ها سخت است.

شاید فکر کنید که ساخت لینک در چنین وب سایت هایی، فقط با ایمیل زدن به صاحبان آن امکان پذیر است و سپس می توانید در آنجا لینک سازی نمایید؛ اما باید به شما بگویم که این طرز فکر کاملا اشتباه بوده و باید با افراد قابل اعتماد و دارای سمت و رتبه ارتباط برقرار کنید تا بتوانید در سایت های gov و بعضی از سایت های آموزشی، به ساخت بک لینک بپردازید.

همانطور که در بالا گفته شد، به علت 4 فاکتور ذکر شده، لینک سازی در چنین وب سایت هایی دارای ارزش و اعتبار فراوانی بوده و سیگنال مهمی برای گوگل نیز به حساب می آید.

نحوه جستجو .EDU و .GOV بک لینک

خیلی از کارشناسان سئو برای لینک سازی در سایت های gov و edu به یک مدل جستجو نیاز دارند تا براین اساس بتوانند لینک های خود را ایجاد نمایند. ساخت لینک در سایت های انجمنی، بلاگ ها ، سایت های آموزشی، سایت های دولتی ، سایت های ثبت نامی و بسیاری از سایت هایی که دارای دامنه .gov .edu هستند، با روشی که در ادامه آموزش می دهیم، امکان پذیر بوده و کار را برای جستجو چنین سایت هایی آسان تر می کند

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که کلمه کلیدی خود را جایگزین موارد زیر نمایید، و آن را در باکس جستجوی گوگل، سرچ نمایید.

site:.edu

site:.gov

site:.edu “blog”

site:.gov “blog”

site:.edu “forums”

site:.gov “forums”

site:.edu “comments”

site:.gov “comments”

site:.edu “log in / create account”

site:.gov “log in / create account”

  متا تگ های مهم در سئو کدام اند؟

site:.edu inurl:blog “seo”

site:.gov inurl:blog “seo”

site:.edu “staff discounts”

site:.edu “student discounts”

site:.edu “employee discount program”

site:.school.edu “local restaurants”

site:school.edu inurl:visiting

site:yourschool.com inurl:visiting your school

site:.edu keyword+ inurl:resources

site:.edu keyword + inurl:links

site:.edu inurl:blog

site:.edu “keyword” “blog posts”

site:.edu “keyword” “post comment”

site:.edu “keyword” “faculty blogs”

site:.edu “keyword” “staff blogs”

site:.edu “keyword” “student blogs”

لینک سایت خود را در این انجمن های .edu و .gov ایجاد کنید و بک لینک های بالای DA را دریافت کنید. این روش SEO off page برای گرفتن بک لینک از سایت های .gov و .edu به بازدید بیشتر سایت یا وبلاگ شما کمک می کند. ایجاد لینک از سایت های معتبری مانند این سایت ها می تواند بر قدرت دامنه سایت یا وبلاگ شما تاثیر بگذارد و بازدید آن را چند برابر نماید.

نمونه ای از سایت های خارجی edu و gov

Military Families Learning Network

National Institutes of Health

The EPA Blog

The HUDdle

National Network of Libraries of Medicine

Nasa Blogs

U.S. NRC Blog

Arizona Department of Health Services

BERKELEY LAB

Inside CDCR

Dept. of Archaeology & Historic Preservation

The Right Track

The University of Texas at Austin

Duke University Libraries

UC San Diego Libraries

University of Hawaiʻi

Ohio State University

Bates College

Houghton Library Blog

ISCOTUS

http://citpt.lcsc.edu/madelinechapman/CITPT292/Wordpress/index.php

http://depts.washington.edu/ehntwrk/wordpress/members/ibnhoor/profile/

خرید بک لینک های EDU و GOV

اگر شما از جمله کارشناسان و صاحبان کسب وکاری هستید که دارای استراتژی قوی برای لینک سازی خارجی خود دارید، توصیه می کنیم که به مقاله خرید بک لینک قوی مراجعه نمایید اما اگر به دنبال خرید بک لینک های آموزشی و دولتی هستید می توانید تنها با 700 هزار تومان، تمامی سختی هایی که برای شما در این مقاله گفته شد را کنار بزارید و خرید خود را ثبت نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دوازده − نه =