بدون دیدگاه
1400/11/18
485 بازدید

گزینه جدید گوگل : لیست رایگان هتل در GOOGLE

گوگل اعلام کرده است که اکنون نسخه رایگان لیست هتل های خود را پیشنهاد می دهد، این ویژگی، به صورت پولی هم وجود دارد. این ویژگی ، بسیار شبیه به این است که  گوگل در سال گذشته خرید از گوگل  را رایگان کرده بود. گوگل نوشت: “ما این تجربه را بهبود می بخشیم و این امکان را برای هتل ها و شرکت های مسافرتی در سراسر جهان فراهم می کنیم که از ابتدای این هفته، لینک های رزرو هتل در google.com/travel  ظاهر می شوند.”

چه تفاوتی بین لیست رایگان و غیر رایگان Google Hotel وجود دارد؟ گوگل گفته است که “لینک های رزرو رایگان، ممکن است شبیه تبلیغات هتل باشند، اما تبلیغات نیستند و با استفاده از سیگنال های مختلف برای تعیین اینکه کدام پیوندها برای نمایش بهتر به کاربران مناسب تر هستند، رتبه بندی می شوند.” گوگل بار دیگر به صراحت گفت که “هیچ کس نمی تواند جایگاه بهتری را برای لینک های رزرو رایگان خریداری کند” ، اما توضیح داد: “تبلیغ کنندگان می توانند در بخش تبلیغات، هتل رتبه بالاتری داشته باشند.” گوگل همچنین گفت که آنها “تبلیغات را به وضوح با نشان” Ads “در نتایج جستجوی رزرو هتل علامت گذاری می کنند.

در این قسمت نمونه ای از رزرو هتل را به صورت GIF آورده شده است:

لیست هتل ها در گوگلگوگل این لیست های رایگان را با توجه به “انواع سیگنال ها”  رتبه بندی می کند تا “تعیین کند که کدام پیوندها برای نمایش به کاربران بهتر هستند.” این سیگنال ها عبارتند از: “اولویت مصرف کننده، ارزش پیشنهادی به کاربر، تجربه صفحه فرود و صحت تاریخی قیمت های ارائه شده به گوگل، که توسط Price Accuracy Policy اندازه گیری شده است.” سپس گوگل به وضوح گفته است  که هرگونه رابطه پولی و پرداختی،  تاثیری در لیست های رایگان ندارد. گوگل نوشت: “رابطه تجاری گوگل با ارائه دهنده پیوند رزرو رایگان هیچ تاثیری در رتبه بندی ندارد و همچنین کسی نمی تواند هزینه بالاتری را بپردازد. مشارکت یا عدم شرکت در تبلیغات هتل بر رتبه بندی لینک های رزرو رایگان نیز تاثیری ندارد.”

امتیاز دقت قیمت، همان نحوه محاسبه نمره Google برای هر یک از شرکا بر اساس تعداد مطابقت قیمت ها با خط مشی است. منظور از این امتیاز دقت قیمت، هم به منظور  آگاهی دادن به شرکا درباره اینکه آیا قیمت آنها دقیق تلقی می شود  یا خیر و هم، مبنای مجازات های احتمالی  است که Google ممکن است به شرکای خود بدهد. به طور کلی، امتیاز دقت قیمت شما می تواند از ناموفق تا عالی پیش بینی شود.

برای مشاوره سئو و بهینه سازی سایت می توانید با شماره 09128909248 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

8 + 18 =