پشتیبانی سئو

بدون شک شما هم نام سئو را شنیده اید و از تاثیر بی نظیر آن بر وب سایت ها و کسب و کارهای آنلاین مطلع هستید. نکته بسیار مهم که شاید برخی به آن بی توجه باشند ادامه دار بودن فرآیند سئو می باشد. حتی اگر به رتبه های نخست موتور های جست و جو و گوگل برسید، حفظ این جایگاه بسیار دشوار تر است.

به همین خاطر هست که مقوله پشتیبانی سئو بسیار حائز اهمیت است. بهترین شرکت ها و آژانس ها در زمینه خدمات سئو سایت آن هایی هستند که خدمات پشتیبانی سئو خوبی ارائه می دهند و شما می توانید با خیال راحت کسب و کار خود را به دست آن ها بسپارید تا رشد کرده و بیش از پیش دیده شوید.

ویکی دمی با تجربه چندین و چند ساله خود در زمینه سئو و به خصوص پشتیبانی سئوی سایت بهترین خدمات ممکن را برای شما عزیزان آماده کرده است تا سریع تر به اهداف خود برسید.

پشتیبانی سئو

نمونه کارهای ویکی دمی

زر ماکارون
تیمچه
گشتا صنعت اصفهان
کاروپک
دانشگاه علوم پزشکی البرز
دانشگاه علوم پزشکی اهواز
فروشگاه اینترنتی داروکده
مو تن رو
فروشگاه اینترنتی بیلو
سامسونگ
پشتیبانی سئو چیست

پشتیبانی سئو چیست؟

هنگامی که شما موفق شدید در موتورهای جست و جو و گوکل رتبه و جایگاه خوبی کسب کنید، باید چه کرد؟ آیا باید همه فعالیت ها و فرآیند های سئویی را متوقف کرد و انتظار داشت که تا ابد جایگاه بدست آمده را حفظ کنیم؟ قطعا این طور نیست.

این جاست که پشتیبانی سئو معنا پیدا می کند. به زبان ساده می توان گفت که کلیه اقداماتی که سبب می گردد وب سایت شما در جایگاه های مناسبی که در گوگل کسب نموده است افت نداشته باشد، خدمات پشتیبانی سئو گفته می شود. در پشتیبانی و نگهداری سئو فعالیت ها تا حدود زیادی مشابه فعالیت ها و اقداماتی است که قبلا انجام میدادید؛ با این تفاوت که باید مدام در حال آنالیز رقبا باشید تا مبادا از شما جلو بزنند.  

علاوه بر این، یک پشتیبان سئو باید با استفاده از روش ها و تکنیک های جدید، ترافیک سایت تان را روز به روز ارتقا دهد تا نه تنها در رتبه های بالا قرار بگیرید، بلکه ورودی ها و کلیک های سایت تان افزایش یابد. 

چرا پشتیبانی سئو سایت مهم است؟

اگر شما در کلمات کلیدی مد نظر خود در صفحه اول گوگل قرار گرفته اید تصور نکنید که کار به اتمام رسیده است و می توان جشن گرفت، زیرا که رقبای شما به طور مداوم فعالیت می کنند و اگر شما فعالیتی در سایت خود انجام ندهید در واقع صحنه رقابت را به نفع رقیب خود ترک کرده اید. پس پشتیبانی سئو سایت پروسه ای همیشگی است و هر چه سختی کلمه کلیدی بیشتر باشد به پشتیبانی بیشتر و صرف مدت زمان بیشتر نیز نیاز دارید.

بنابراین، به هیچ وجه نمی توان اهمیت پشتیبانی سئو را دست کم گرفت. اگر می خواهید همیشه در اوج باشید و پس از به پرواز درآمدن با فاصله کوتاهی سقوط را تجربه نکنید باید همواره از این خدمات بهره بگیرید.

اما فکر نکنید که این کار راحتی است. شما باید در انتخاب شرکت یا فرد و تیم سئو بسیار دقت کنید تا خدمات و سرویس های پشتیبانی سئوی خوبی را به شما ارائه دهند و بعد از رسیدن به نقطه های تعیین شده به یک باره شما را رها نکنند.

چرا پشتیبانی سئو سایت مهم است

اقدامات پشتیبانی سئو در ویکی دمی

می توان گفت که تقریبا همه موارد خدمات پشتیبانی سئو با خدمات عادی سئو یکسان می باشد. دلیل این موضوع هم همانطور که اشاره شد این است که هدف اصلی در این بخش حفظ رتبه و جایگاه های بدست آمده می باشد و این مهم فقط از طریق تکرار و استمرار فعالیت های قبلی تحقق می یابد. ویکی دمی با ارائه ی متنوع ترین خدمات پشتیبانی سئو همواره به دنبال این است که بهترین تجربه ی ممکن را برای شما عزیزان رقم بزند و رتبه های برتر موتورهای جست و جو و گوگل را در اختیار شما نگه دارد. مهم ترین اقداماتی که انجام می شود شامل موارد زیر می باشد.

بهبود سئوی تکنیکال

بهبود سئوی تکنیکال

در این بخش، وظیفه seo support، می تواند مواردی چون بهینه کردن کدهای سایت، بهبود سایت مپ، بررسی محتواهای تکراری و ... باشد.

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

بررسی مرتب و مداوم سرعت سایت و کار و بهینه سازی های مستمر تا همیشه سریع ترین شرایط ممکن را در سایت خودتان داشته باشید.

بهبود نمایش وب سایت در موبایل

بهبود نمایش وب سایت در موبایل

ریسپانسیو کردن تمام صفحات سایت تا هم تجربه ی کاربری بهبود یابد و هم با مهر تایید گوگل بتوانید رتبه های مناسب تری کسب کنید.

بهینه سازی محتوا

بهینه سازی محتوا

آنالیز منظم محتواهای قبلی سایت شما و آپدیت کردن آن ها به شکل دوره ای تا همیشه محتواهای به روز و جذاب داشته باشید. با این کار گوکل مرتب به سایت تان سر میزند.

بک لینک سازی

بک لینک سازی

ادامه ی فعالیت های بک لینک سازی و چک کردن مدام بک لینک های ساخته شده و جایگزین کردن احتمالی برخی از آن ها پس از حذف شدن.

سئو محلی

سئو محلی

اگر در ادامه ی فعالیت های کسب و کار خود بخواهید تمرکز خود را روی سئو محلی بگذارید، کارشناسان ویکی دمی همواره آماده ی تحقق این هدف هستند.

درج مقالات وبلاگ

درج مقالات وبلاگ

به صورت ماهانه موضوعات جدید برای وبلاگ سایت تان مشخص می شود و وارد فرایند تولید محتوا می شود. سپس در زمان مقرر در سایت تان درج می شوند.

انجام سئو داخلی

انجام سئو داخلی

به صورت مرتب و با هر آپدیت از سمت گوکل تمامی فاکتورهای سئو داخلی چک می شود و راهکارهایی جهت بهبود آن ها تعیین می شود.

هزینه پشتیبانی سئو سایت

به طور کلی هزینه ی دقیق و مشخصی نمی توان برای این کار در نظر گرفت و بسته به شرکت و آژانس خدمات سئویی که از آن اقدام به خرید می کنید، شرایط می تواند متفاوت باشد. خدمات پشتیبانی سئو و ارتقای سایت شما می تواند توافقی و براساس بودجه مد نظر شما نیز باشد که در اینصورت بایستی نسبت به مبلغ پرداختی شما ظرح وظایف و فعالیت ها مشخص گردد و به نسبت همان اقداماتی را انجام داد.

در ویکی دمی این هزینه از دو میلیون شروع می شود و بسته به کسب و کارتان، میزان رقابت و جایگاه کلمات کلیدی تان می تواند بیش تر باشد. ما تلاش می کنیم تمامی اقدامات لازم را انجام دهیم تا رتبه کلمات کلیدی تان بهبود داده شود و ورودی های تان را افزایش دهیم.

با این هزینه کم، به طور کامل سئو سایت شما بررسی و آنالیز می شود و برای بهبود آن یک استراتژی جامع تدوین می شود. طبق همین برنامه کارها شروع می شود و شما می توانید ماه به ماه بهبود سئوی وب سایت تان را ببینید.

هزینه پشتیبانی سئو سایت

سوالات متداول

می توان تمام سایت ها و کسب و کارهایی که می خواهند همواره در رتبه های برتر موتورهای جست و جو قرار داشته باشند را نام برد.

این مورد بستگی به شرکت ارائه دهنده ی خدمات دارد اما به طور کلی اندکی کم تر از خدمات اصلی سئو می باشد.

اگر حفظ جایگاه و رتبه ی سایت و کسب و کارتان به شکل دائمی برایتان اهمیت دارد، پاسخ بله می باشد.