سئو سایت تبریز

جستجوی محلی  برای کسب و کارهای کوچک به عنوان یک قدرت به حساب می آید و عموما از۵ کاربری که در اینترنت در حال جستجو هستند، تقریبا ۴ نفر از آن ها به دنبال رسیدن به اطلاعات محلی مانند نزدیکترین رستوران یا نزدیکترین فروشگاه به محل سکونت خود می باشند. حال فرض کنید شما در شهر یا منطقه ای که سکونت دارید مانند شهر زیبای تبریز، سایت بیزینسی خود را برای  مردم غیور تبریز، آماده نکرده باشید؛ این کار باعث می شود که بیش از ۸۰ درصد کاربرانی که در این شهر به دنبال کسب و کار شما می گردند، نتوانند شما را پیدا نمایند، قطعا در این صورت از خدماتی که رقبای شما در اختیار آن ها قرار می دهند، استفاده می کنند. به صورت خلاصه، سئوی محلی برای تمامی سازمان ها و کسب و کارها یک امر حیاتی بوده که بیزینس شما هم جدا از آن نیست. برای کمک به بهینه سازی بیزینس محلی خود مانند خدمات سئو تبریز، می توانید با گرفتن مشاوره از ویکی دمی، درآمد و ترافیک سایت خود را بیش از گذشته افزایش دهید.

ارائه سئو سایت در تبریز

با استفاده از موتورهای جستجو مانند گوگل، سئوی محلی می تواند کارآمد بیشتری نسبت به سئوی عمومی داشته باشد. از آنجایی که استراتژی های گوگل مدام در حال تغییر است، می تواند وقت و هزینه زیادی از شما بگیرد. به دلایل ذکر شده، بسیاری از شرکت های خدمات سئویی و مشاوران، به دنبال یادگیری و به کارگیری از روش های محلی برای ارتقا سایت ها و افزایش درآمد می باشند. اگر شما ساکن شهر دیدنی تبریز هستید و هنوز استراتژی سئویی برای سایت خود ایجاد نکرده اید، می توانید با تیم مشاوره و حرفه ای ویکی دمی تماس بگیرید یا با پر کردن فرمی که در انتهای سایت است، از ما خدمات حرفه ای و محلی دریافت نمایید.

از مهمترین خدمات ویکی دمی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • محلی سازی وب سایت بر اساس موقعیت شهر، کشور یا ناحیه
  • مدیریت دیدگاه ها و نظردهی به پست ها
  • انجام سئو داخلی (هر آنچه که باید در داخل سایت بهینه شود)
  • انجام سئوی خارجی (هر آنچه که به ماندگاری سایت و افزایش رتبه در گوگل کمک می کند، مانند بک لینک ها )
  • سئو تکنیکال (بهینه کردن کدها )
  • و…
خدمات seo تبریز
seo سایت تبریز

چطور افزایش رتبه و جایگاه در موتورهای جستجوی محلی داشته باشیم؟

 حالا که به اهمیت پیاده سازی سئوی محلی پی بردید، احتمالا نگران این هستید که  چطور می توانید به این موفقیت دست یابید و جایگاه سایت خود را افزایش دهید. برای رسیدن به موفقیت باید سه مورد را برای بهینه سازی محلی سایت ها رعایت نمایید.

  • Proximity یا مجاورت: بیزینس شما چه مقدار به سرچ هایی که کاربران تبریزی انجام می دهند، نزدیک است؟
  • Relevance یا مرتبط بودن: محصولات و خدمات شما چه مقدار به سرچ هایی که توسط کاربران مقیم تبریز انجام می شود، مرتبط است؟
  • Prominence یا برجسته بودن: آیا محصولات و خدماتی که در تبریز ارائه می دهید، به قدری دارای شهرت هستند که ساکنان آن شهر درباره آن ها صحبت نمایند؟

شاید به ظاهر این سه مورد برای شما آسان و ساده به نظر برسد، اما اگر با یک استراتژی درست و دقیق انجام شود، قطعا بدون هیچ نگرانی از تغییرات احتمالی گوگل، می توانید همیشه در صدر جستجوهای محلی قرار بگیرید.

برای آشنایی با تمامی خدماتی که در مجموعه ویکی دمی قابل اجرا است می توانید به صفحه خدمات سئو و بهینه سازی سایت مراجعه نمایید و از ما مشاوره دریافت نمایید.

مراحل فرایند سئو سایت در تبریز

فرایند سئو و بهینه سازی سایت

لطفا برای مشاوره تلفنی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

مشاوره و آنالیز سئو سایت تبریز

اگر هنوز برای بهینه سازی سایت خود کاری نکرده اید و یا اینکه هنوز نمی دانید می توانید با کسب و کار کوچک خود به درآمد بیشتری برسید، می توانید فرم زیر را پر نمایید تا با گرفتن مشاوره از ویکی دمی، شما را در رسیدن به هدفتان یاری نماییم.

سئو سایت در تبریز

فرم مشاوره آنلاین