خدمات سئوی سایت در شیراز

اگر شما دارای یک بیزینس محلی هستید، مانند یک فروشگاه، یا در شرکت و بیزینس شما، مردم  رفت و آمد زیادی دارند، با بهینه سازی و سئو سایت خود می توانید تعداد بیشتری از این افراد، که به حوزه کاری شما علاقه مند هستند را بیابید.

یکی از اهداف مجموعه ویکی دمی، ارائه خدمات به تمامی شهرهای ایران از جمله استان فارس و شهر شیراز بوده که تمامی تلاش خود را برای بهبود و شکوفا کردن کسب و کارها به کار گرفته است. اگر شما ساکن شهر شعر و ادب و دارالعلم شیراز هستید، می توانید  برای انجام خدمات سئو سایت شیراز خود با ما تماس بگیرید، تا در کسب و کار خود موفق تر از گذشته به پیش بروید.

 
خدمات سئوی سایت در شیراز
ارائه سئوی سایت در شیراز​

ارائه سئوی سایت در شیراز

شهر شیراز، سومین شهر بعد از تهران و تبریز است که دارای برنامه شهری مدون بوده و حتی قدمت آن هم  به اوایل اسلام بر میگردد. در این شهر تاریخی که فرهنگ و شعر بیش از سایر شهر ها رواج دارد، کسب و کارهای سنتی بسیاری به چشم میخورد. بسیاری از بیزینس های سنتی که مختص استان فارس بوده، برای مردمان خیلی از شهرها و علی الخصوص کشورهای خارجی، غیر قابل شناخت می باشد.

 یکی از بهترین روش ها برای معرفی چنین کسب و کارهایی استفاده از SEO بوده است؛ اما متاسفانه بسیاری از این بیزینس ها، از فضایی که بتوانند خود را به جهان معرفی نمایند، غافل مانده اند. اگر شما از جمله افرادی هستید که برای رونق کسب و کار خود به صورت اینترنتی فعالیتی نداشته اید، باید هرچه سریعتر دست به کار شوید تا از رقبای خود عقب نمانید و به فکر راه اندازی و طراحی سایت خود باشید. 

مجموعه ویکی دمی با ارائه مشاوره و استراتژی مناسب جهت راه اندازی سایت و بهینه کردن آن، همواره در خدمت شما شیرازی های عزیز می باشد. شما عزیزان، برای مشاوره گرفتن می توانید فرمی که در انتهای سایت است را پر نمایید یا با شماره ۰۹۱۲۸۹۰۹۲۴۸ تماس حاصل نمایید.

هدف از سئو سایت شیراز چیست؟

سئو به معنی بهینه کردن و بهبود سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل است که هر کاربری با نوشتن سوال یا خدمت خود در باکس جستجوی گوگل، قادر به پیدا کردن آن در سطح اینترنت باشد. عموم کسب و کارهایی که دارای فروش بیشتر از طریق سایت می باشند، همگی در صفحه اول گوگل قرار دارند. این نکته را یادآور شویم که هرچه  آدرس اینترنتی سایت شما در جایگاه های یک تا پنجم از صفحه اول گوگل باشد، قطعا ترافیک و فروش بیشتری خواهید داشت. به صورت کلی، هدف از سئو، میتواند به موارد زیر خلاصه شود:

 • معرفی برند و کسب و کار
 • افزایش بازدید و ترافیک سایت
 • افزایش رتبه و جایگاه در موتورهای جستجو
 • افزایش فروش 
 • بهترین و ارزانترین نوع  تبلیغ برای یک کسب و کار
چرا خدمات سئو سایت در شیراز را به ویکی دمی بسپاریم؟​

چرا خدمات سئو سایت در شیراز را به ویکی دمی بسپاریم؟

عموم سایت ها این ادعا را دارند که باید متخصص و سئو کار همان شهر باشید تا  با شناخت شهر و مردمان آن بتوانید خدمات بهتری را ارائه دهید. البته ما با این موضوع موافق هستیم اما اگر شما در کار خود خبره باشید، نیاز نیست که ساکن همان شهر باشید بلکه می توانید با راه کارها و پلن های درآمد زایی به آن کسب و کار کمک فراوانی نمایید. از مهمترین مراحل بهینه سازی سایت در شیراز میتواند شامل موارد زیر باشد:

 • ارائه مشاوره حرفه ای و تخصصی 
 • آماده سازی پلن و استراتژی
 • بررسی کلمات کلیدی 
 • آنالیز و تجزیه و تحلیل رقبا
 • انتخاب دامین و هاست مناسب
 • بهبود ساختار سایت و در صورت نیاز طراحی مجدد آن

مشاوره و آنالیز سئو سایت در شیراز

بررسی سایت در الکسا

بررسی سایت در الکسا

بررسی وضعیت دامنه و هاست سایت​

بررسی وضعیت دامنه و هاست سایت

بررسی آدرس سایت​

بررسی آدرس سایت

بررسی سرعت​

بررسی سرعت

بررسی محتوا​

بررسی محتوا

بررسی سئو سایت رقبا در شیراز

بررسی سئو سایت رقبا در شیراز