بدون دیدگاه
1400/09/26
126 بازدید

طراحی سایت آرایشگاه – طراحی وب سایت سالن زیبایی

یکی از مشاغل پرچالش و پردغدغه در دنیای امروز، داشتن یک آرایشگاه یا سالن زیبایی و اداره کردن آن است. رزرو وقت مشتریان، مدیریت کردن خدمات مختلف مورد نیاز آن‌ها، بازاریابی بیشتر و گسترش کسب و کار موجب شد که بخش زیادی از آرایشگرها طراحی سایت آرایشگاه یا سالن زیبایی را به طور جدی‌تر بررسی کنند.

ما در شرکت ویکی دمی، بخشی از خدمات خود را برای طراحی و راه‌اندازی سایت‌های آرایشگاه‌ها اختصاص دادیم. با توجه به سابقه‌ای که در زمینه‌ی طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی و وردپرس داریم، می‌تواینم خدماتی مناسب با نیاز شما ارائه کنیم.

طراحی و راه‌اندازی سایت‌های آرایشگاه‌ها

چرا به طراحی سایت آرایشگاه نیاز دارید؟

یک آرایشگر که یک سالن بزرگ با خدمات مختلف آرایشی را اداره می‌کند، روزانه ده‌ها خدمت مختلف را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. وقتی این خدمات متنوع باشد و تعداد  مشتریان هم زیاد شود، مدیریت کردن این چالش‌ها میتواند سخت و پردردسر شود.

به عنوان مثال رزرو وقت مشتریان یک کار روزانه و همیشگی است که باید متناسب با نوع خدماتی که می‌خواهند تایمی به آن‌ها اختصاص داده شود. علاوه بر آن معرفی خدمات سالن آرایشگاه در صورت عدم وجود یک سایت بسیار مشکل است. زیرا تعداد محدودی از افراد از آن مطلع خواهند شد.

در کنار همه‌ی این خدمات ارائه کردن نمونه کارهای متعدد به مشتریان جدید یا مشتریان قدیمی که خدمات جدید میخواهد، باید به صورت حضوری انجام شود که البته این کار می‌تواند بسیار وقت‌گیر باشد. در ادامه به برخی دلایل مهم برای طراحی وب سایت آرایشگاه اشاره خواهیم کرد.

  • صرفه‌جویی در زمان رزرو
  • بازاریابی سریع
  • معرفی خدمات جدبد
  • معرفی آسان‌تر خدمات
  • ارائه‌ی نمونه کار به تعداد بی‌شمار مشتری به طور هم‌زمان
  • تخصیص راحتتر خدمات جداگانه به هر مشتری
  • امکان ارائه‌ی راحت‌تر مشاوره به طور آنلاین
  • گسترش راحت‌تر کسب و کار
  • افزایش اعتبار نزد مشتریان
  • افزایش بازدید از طریق جستجوی محلی

طراحی سایت وردپرسی برای سالن زیبایی

یکی از پیشنهادات همیشگی ما به مشتریان، استفاده از طراحی وب سایت وردپرسی است. وردپرس ابزاری رایگان است که کار کردن با آن بسیار آسان است. این ابزار ایمنی سایت شما را بسیار افزایش می‌دهد. همچنین سایت‌های وردپرسی سئوپسند هستند و رتبه‌ی خوبی در فضای گوکل می‌توانند بدست بیاورند.  علاوه بر مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم، برای تمام سایت‌های وردپرسی، پشتیبانی خوبی وجود دارد. زیرا شرکت‌های زیادی هستند که تجربه‌ی کافی برای کار با این سایت‌ها را دارند.

وقتی یک سایت با وردپرس طراحی می‌شود، سرعت لود آن بسیار بالا است بنابراین کاربران رضایت بیشتری نسبت به بازدید از این سایت‌ها خواهد داشت.

طراحی سایت وردپرسی برای سالن زیبایی

امکانات طراحی وب سایت سالن زیبایی کدام است؟

شما به عنوان یک آرایشگر یک سالن زیبایی دارید که تمام امکاناتی که برای کار خود نیاز دارید را در آن جای داده‌اید. از طرفی خدماتی دارید که وقتی یک مشتری به صورت حضوری یا تلفنی وقت می‌گیرد به او معرفی می‌کنید. وقتیکه ما طراحی وب سایت سالن زیبایی را به عهده می‌گیریم، تمام خدمات اعم از رزرو وقت گرفته تا معرفی کامل و ارائه‌ی نمونه کار را در آن قرار می‌دهیم.

در ادامه به تمام امکاناتی که ما برای طراحی سایت شما در نظر خواهیم گرفت، اشاره خواهیم کرد.

پنل رزرو وقت آنلاین

این بخش یکی از کاربردی‌ترین بخش‌ها برای مشتریان سایت شما است. ما این پنل به گونه‌ای طراحی می‌کنیم که مشتریان پس از ثبت نام در سایت، بتوانند هر خدمتی که نیاز دارند را انتخاب کنند و پس از پرداخت هزینه نزدیکترین وقت آزاد در آرایشگاه را بتوانند رزرو کنند.

بخش معرفی کارکنان

با معرفی کارکنان یک آرایشگاه نه تنها مشتریان با سابقه‌ی کار و تخصص هر کدام از افراد آشنا می‌شوند بلکه اعتبار آرایشگاه نیز افزایش خواهد یافت.

بخش معرفی خدمات

یکی از حیاتی‌ترین بخش‌ها در طراحی وب سایت آرایشگاه، بخش معرفی خدمات آن است. وقتی خدمات آرایشگاه شما در سایت قرار گیرد، مشتریان می‌توانند با خدمات آرایشگاه آشنا شوند و خدمت مورد نیازشان را به راحتی انتخاب کنند.

گالری نمونه کار

وجود نمونه کارهای مختلف در سایت باعث می‌شود تا مشتریان با سبک کار آرایشگاه آشنا شوند و راحتتر بتوانند برای دریافت خدمات مراجعه کنند.

بخش معرفی تعرفه خدمات

یکی از مهمترین بخش‌ها در طراحی سایت سالن زیبایی، بخش تعرفه‌ی خدمات آن است. آرایشگاه‌های مختلف خدمات خود را با قیمت‌های متعددی ارائه می‌کنند. وقتی مشتریان بدانند که آرایشگاه‌ها این خدمات را به چه قیمتی آماده می‌کنند، می‌توانند مقایسه‌ای سریع انجام دهند و برای مراجعه تصمیم بگیرند.

بازاریابی سایت در شبکه‌های اجتماعی

معرفی آرایشگاه و خدمات آن در شبکه‌های اجتماعی موجب می‌شود تا افراد بیشتری با این برند آشنا شوند و در نتیجه موجب سوددهی بیشتر خواهد شد.

بلاگ آموزشی

یک بخش حیاتی که از دید ما باید به اکثر سایت‌های مشاغل اضافه شود، بلاگ آموزشی است. بلاگ آموزشی موجب می‌شود تا بسیاری از کاربران اینترنت برای خواندن مطالب آموزشی به سایت شما مراجعه کنند. در نتیجه همین موضوع موجب می‌شود تا تعداد بازدیدکنندگان سایت افزایش یابد و رتبه‌ی سایت در گوگل بهبود پیدا کند.

فعال‌سازی سیستم ارسال پیامک به مشتریان

ارسال پیامک به مشتریان مهمترین بخش راه‌اندازی سایت است. وقتی مشتری در سایت ثبت نام می‌کند، اطلاعات ثبت نامی به او ارسال می‌شود. علاوه بر آن مشتریان می‌توانند پس از تعیین وقت از طریق سایت، اطلاعات مربوط به زمان رزرو شده، رسید پرداختی و آدرس آرایشگاه را از طریق پیامک دریافت کنند.

فعال‌سازی سیستم ارسال پیامک به مشتریان

قیمت طراحی سایت برای آرایشگاه چه مقدار است؟

تعرفه‌ی طراحی سایت یک آرایشگاه، با توجه به امکانات و نیازهای مورد نیاز تعیین می‌شود. به عنوان مقال اگر سایت شما صفحات زیادی داشته باشد در مقایسه با زمانی که تعداد صفحات آن کم است، هزینه‌ی زیادی را شامل خواهد شد.

علاوه بر این موارد، اگر بخواهید طراحی اختصاصی برای سایت خود در نظر بگیرید، به طوریکه صفر تا صد سایت کدنویسی شود، هزینه‌ی آن افزایش خواهد یافت. از دیگر مواردی که بر هزینه‌ی طراحی سایت اثر می‌گذارد، طراحی رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری پیشرفته است.

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه‌ی تعیین قیمت برای طراحی سایت مراجعه کنید.

طراحی سایت برای یک آرایشگاه می‌تواند از جنبه‌های مختلفی مناسب باشد. افزایش تعداد مشتریان، کسب اعتماد آن‌ها، سیستم رزرو آنلاین و کاهش اتلاف وقت و معرفی کامل خدمات از مزایای این سایت‌ها به شمار می‌آیند. البته قیمت طراحی سایت با توجه به امکانات و ویژگی‌های مورد انتظار شما تعیین خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سیزده − چهار =