این مطلب برای ساکنان استان سنندج و کردستان آماده و تولید شده است، اگر ساکن چنین شهرهای زیبایی هستید، قطعا می دانید که با استفاده از  سئو و بهینه کردن سایت چه مقدار می توانید به درآمد روزانه خود کمک نمایید. یکی از مزیت های بزرگ SEO، سئوی محلی است که برای هر منطقه و شهر و روستایی می تواند متفاوت، پیاده و اجرا شود. فرض کنید که ساکن شهر زیبای کردستان هستید و قصد خرید مایحتاج اولیه از نزدیک ترین فروشگاه به خود را دارید، مطمئنا در باکس جستجوی گوگل، نام آن را در صورت دانستن جستجو می کنید یا به صورت عادی می نویسید” نزدیکترین فروشگاه به من”، “نزدیک ترین فروشگاه محله….” یا غیره، حال اگر فروشگاه محل شما دارای یک  سایت زیبا باشد اما سایت خود را بهینه نکرده باشد یا سایت را برای مشتریان محلی خود سئو نکرده باشد، مطمئنا از رقبای خود عقب خواهد ماند و در نتایجی که شما سرچ کرده اید ممکن است نمایش داده نشود یا در لینک یا صفحات دوم به بعد، نمایش داده شود. در صورتی که تمایل به مشاوره درباره سئو سایت کردستان (سنندج) و تعرفه سئو سایت هستید، می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر با تیم ویکی دمی در تماس باشید یا فرم مشاوره که در انتهای این صفحه است را پر نمایید. 

ارائه سئو سایت در کردستان

کردستان به معنای مکان و سرزمین کردها بوده و در غرب کشور ایران و نزدیک کشور عراق قرار گرفته است. از نظر وسعت، رتبه ۱۶ را در کل کشور داراست و از جهت های مختلف به کرمانشاه، همدان، زنجان و آذربایجان غربی نزدیک می باشد. از نظر آب و هوایی به علت قرار گرفتن در منطقه کوهستانی دارای آب و هوایی سرد و هم معتدل می باشد. از مهمترین کوههای استان کردستان می توان به شاهو، چهل چشمه و آبیدر و از رودهای مهم آن به دهگلان،اوزون دره، تلوار و چم اشاره کرد. استان سنندج که مرکز این شهر زیبا می باشد، دارای جاذبه های گردشگری و آب و هوایی معتدل و کوهستانی دارد و از مهمترین جاذبه های گردشگری آن می توان به موزه سنندج، خانه کرد، بازارو چهارباغ خسروآباد، حمام خان و غیره اشاره کرد.

با تمام این زیبایی هایی که این شهر دارد، مسافران و توریست هایی زیادی را به سمت خود روانه می کند. پس در صورتی که در این استان و شهر زیبا سکونت دارید یا درآمد شما از این استان می باشد، بهتر است که از حالت سنتی خارج شوید و با تکنولوژی روز دنیا آشتی کنید. مطمئنا افراد بسیاری هستند که برای کسب و کار خود یک سایت طراحی کرده و با بهینه کردن آن مشغول کسب درآمد هستند. حال اگر شما به فکر یک کسب و کار جدید در کردستان و سنندج هستید و یا اطلاعات کافی در این زمینه ندارید، می توانید با گرفتن مشورت از ویکی دمی و راه اندازی یک بیزینس به درآمد بالایی برسید. برای داشتن یک سایت، نیاز است که حتما هدف خود را از راه اندازی و طراحی سایت بدانید و از رقبای خود در آن حوزه اطلاع داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است که هزینه های گزافی را به خاطر بعضی از سودجویان در این حوزه، پرداخت نمایید.

از عمده ترین مزایای خدمات سئو سایت در کردستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • باعث افزایش دیده شدن  سایت برای مشتریان محلی می شود.
  • باعث افزایش ترافیک وب سایت، گرفتن لید و فروش بیشتر توسط کاربران محلی می شود.
  • مناطق جغرافیایی خاصی را شامل می شود.
  • باعث پیشی گرفتن از رقبای خود می شوید.
kordestan-circle

«هاوار بو نیشتمان»

کوردستانی جوان ئه ی نیشتمانم    

                                 روناکی چاوم،ئارامی گیانم

له ده ست بیگانه ده رت ده هینم

                                         پیشمه رگه ی توم و توله ت ده ستینم

ساوابوم چاوم به تو هه لینا

                                         له پیش بابه دا ناوی توم هینا

هه تا ده شمرم هه رتوی ریگه ی من

                                       رزگارت ده که م له ده ستی دوژمن

مراحل و روند خدمات سئو سایت در سنندج

با دریافت خدمات سئو سایت کردستان، در هر صنعت و کسب و کاری که هستید، می توانید نرخ بازگشت سرمایه (ROI) خود را افزایش دهید و کاربران هدفمند را روانه سایت خود نمایید. در صورتی که در صفحه اول گوگل و در لینکهای اولی گوگل قرار دارید، اما خریدی برای شما اتفاق نمی افتد، مطمئنا سایت شما نیاز به یک بازبینی مجدد دارد و باید علت عدم خرید و یا حتی کلیک نکردن روی آن را پیدا نمایید. در ادامه، مراحل روند سئو سایت در سنندج (کردستان) برای شما آورده شده است.

فرایند سئو و بهینه سازی سایت

لطفا برای مشاوره تلفنی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

مشاوره و آنالیز سئو سایت کردستان

کار اصلی یک مشاور سئو و بهینه سازی سایت، آنالیز و بررسی سایت، بهبود وب سایت از هر نظر، بررسی عملکرد موتورهای جستجو و لینک های ورودی به سایت به منظور ارائه مشاوره و راهنمایی تخصصی به کارفرما ها می باشد. در صورتی که مشاوره درست برای سایت خود داشته باشید و از استراتژی خدمات سئو به درستی استفاده نمایید، می توانید با دریافت رتبه و جایگاه بالا، هم ترافیک زیادی را برای سایت خود به ارمغان آورید و هم با چیدمان درست و مشخص نمودن هدف برای سایت، به درآمد عالی برسید. لطفا جهت پر کردن فرم مشاوره تخصصی زیر، سوالات خود را با مطرح نمایید. در زیر نمونه ای از پروپوزالی که به کارفرماها ارائه می شود، برای شما عزیزان گرداوری شده است.

پروپوزال خدمات سئو سایت سنندج

فرم مشاوره آنلاین