سئو سایت محلی

وقتی صحبت از سئو محلی به میان می آید، ناخواسته جرقه رونق کسب و کارهای کوچک در ذهن زده می شود. بیزینس هایی که به دنبال کسب درآمد محلی هستند، می دانند که مشتریان هدفمند آن ها، همان همشهری ها و مردمانی هستند که در همان شهر سکونت دارند. در کل خیالتان را راحت کنیم! وقتی کسب و کار کوچکی بدنبال سود و درآمد بیشتر از طریق فروش آنلاین محصولات خود است، یعنی به دنبال باز کردن شعبه دیگری از کسب و کار خود در فضای مجازی اینترنت می گردد. اگر ساکن استان البرز و شهر کرج هستید و هنوز برای بیزینس خود سایتی ندارید یا آن را برای درآمد بیشتر بهینه نکرده اید. نگران نباشید، مجموعه ویکی دمی با ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت در استان های ایران، قصد دارد بهترین خدمات سئویی را در اختیار همگان قرار دهد. با انتخاب دکمه زیر می توانید با دریافت مشاوره از تیم ویکی دمی، به بهتر کردن سئو سایت کرج خود بپردازید.

ارائه سئو سایت در کرج

کرج جز شهرهای کوهپایه ای بوده که به علت نزدیک بودن این شهر به استان تهران، ترکیه و آدربایجان، به اولین شهر مهاجر پذیر نیز شناخته شده است. این شهر همانند تهران دارای جمعیت فراوانی بوده و لقب چهارمین شهر پر چمعبت ایران را اذعان خود کرده است.

مجموعه ویکی دمی با ارائه خدمات سئویی در کرج قصد دارد سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه نماید تا هم نرخ کلیک سایت شما روند صعودی داشته باشد و  هم به برند شدن شما کمک بسیاری کرده باشد. تکنیکی که این مجموعه برای ارتقا جایگاه سایت در موتورهای جستجو و همچنین افزایش درآمد استفاده می کند، تکنیک کلاه سفید می باشد که برای آشنایی با آن می توانید به مقاله همه چیز در مورد کلاه سیاه و کلاه سفید مراجعه نمایید.

باغ گیاه شناسی در کرج

مهم ترین خدمات سئو سایت در کرج

خدمات سئو کرج شامل موارد زیاد و مهمی بوده که مهم ترین آنها به شرح  زیر می باشد.

 • بهبود و افزایش اعتبار دامنه(DA) و اعتبار صفحات PA نزد موتور جستجو
 • حل مشکلات فنی سئو سایت نظیر ارورهای سرچ کنسول، جی تی متریکس و …
 • نصب و بهینه سازی افزونه های وردپرس
 • لینک سازی داخلی اصولی
 • آپدیت محتواهای قدیمی و افزایش اعتبار آنها با تکنیک های خاص
 • بک لینک سازی و انجام کلیه موارد سئو خارجی
 • و سایر مواردی که جز تکنیک های محرمانه ویکی دمی می باشد
 • ثبت سایت در سرچ کنسول (معرفی وب سایت به موتور جستجو)
 • تحقیق کلمات کلیدی متناسب با کسب وکار شما
 • تحلیل و آنالیز رقبا
 • انتخاب عنوان های بهینه شده برای صفحات
 • بهینه سازی سرعت وب سایت و کاهش زمان لود سایت
 • بهینه سازی و ویرایش قالب وب سایت
 • ویرایش و بهینه سازی کدهای سایت
 • تهیه محتوای باکیفیت

چرا خدمات سئو خود را به ویکی دمی بسپریم؟

تیم حرفه ای ویکی دمی در زمینه خدمات سئو در کرج و سایر شهرها، دارای مشتریان وفاداری بوده که همیشه لطف خود را در حق ما تمام کرده اند و با رضایتمندی از خدمات بهینه سازی، این اطمینان خاطر را به ما داده اند که همیشه با تلاش و قدرت بیشتری در راستای حل و فصل مشکلات و نیازهای مشتریان قدم برداریم، همچنین، با گذشت زمان و ایجاد سابقه کاری با برندهای کوچک و بزرگ، توانسته ایم دین خود را ادا کنیم و بیش از گذشته، شاهد موفقیت های روز افزون خود باشیم.

چرا خدمات سئوی ویکی دمی

مراحل و روند سئو سایت در کرج

در قدم اول، وب سایت شما توسط سئوکاران حرفه ای ما به صورت دقیق بررسی و آنالیز می شود که این فرآیند با توجه به تعداد صفحات سایت، بین یک تا چند روز متغیر است. بعد از بررسی و آنالیز سایت، حالا نوبت به طراحی استراتژی های حرفه ای و دقیق می رسد که ین مرحله هم با توجه به بررسی های قبلی سایت و رصد نقات قوت و ضعف انجام می شود. از مهم ترین استراتژی های تیم ویکی دمی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

فرایند سئو و بهینه سازی سایت

لطفا برای مشاوره تلفنی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

مشاوره و آنالیز سئو سایت کرج

عمده ترین تفاوتی که ویکی دمی به با سایر شرکت های سئو یی در کرج دارد، این است که ما با ارائه استراتژی های متنوع و متناسب هر وب سایت، کار یکنواخت و روتینی ارائه نخواهیم داد و تمامی تلاش خود را جهت رونق کسب و کار و افزایش ترافیک به کار خواهیم بست. از طرفی، با اعلام قیمت های به صرفه و مناسب به فکر مشتریان خود بوده ایم و با داشتن نظم کاری، قادر خواهیم بود که پروژه ها را در زمان مقرر تحویل دهیم. در صورتی که تمایل به بررسی و آنالیز سایت خود دارید، لطفا فرم مشاوره زیر را تکمیل نمایید.

فرم مشاوره آنلاین