بدون دیدگاه
2021/03/16
227 بازدید

طراحی سایت تهران

وقتی صحبت از شرایط و موقعیت جغرافیایی مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌شود، شهر تهران یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب است. ما می‌دانیم که بخش زیادی از صنایع در این شهر در حال فعالیت هستند، بنابراین طراحی سایت تهران یکی از گزینه‌هایی که بسیاری از تولیدکنندگان، سرمایه‌گذاران، صاحبان کسب وکار، شرکت‌ها و فروشگاه‌ها به آن نیاز دارند. شرکت ویکی دمی به همراه تیم متخصص خود، سابقه‌ای طولانی در زمینه‌ی طراحی انواع وب سایت‌ها دارد و می‌تواند این امکان را برای تمام مشتریان خود با توجه به نیاز آن‌ها فراهم کند. در ادامه‌ی می‌توانید تمام امکاناتی را که ویکی دمی در طراحی سایت‌های شرکتی و فروشگاهی در نظر می‌گیرد را مطالعه کنید. همچنین می‌توانید خدمات و مراحلی خاصی که برای طراحی سایت حرفه‌ای در طی می‌شود را مطالعه کنید. علاوه بر این‌ها به مواردی اشاره خواهیم کرد که برای انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت در تهران بسیار ضروری هستند.  
طراحی سایت تهران

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران کدام است؟

ما می‌دانیم که شما برای راه‌اندازی یک کسب و کار آنلاین نیاز دارید تا از میان شرکت‌های مختلف، بهترین شرکت طراحی سایت در تهران را انتخاب کنید. بنابراین باید ملاک‌ها و معیارهایی دقیق برای انتخاب این شرکت‌ها داشته باشید.

تخصص و سابقه:

سابقه‌ی طولانی و متنوع در زمینه‌ی طراحی وب سایت مهمترین معیار برای انتخاب است. همچنین تخصص ومهارت کافی در طراحی انواع کسب و کارهای آنلاین ملاک دیگری است که باید در راه‌اندازی یک وب سایت نیز در نظر بگیرید.

در حال حاضر ویکی دمی نه تنها سابقه‌ای کافی در این زمینه دارد بلکه تخصص کافی آن در این زمینه می‌تواند برای بسیاری از سرمایه‌گذاران راه‌گشا باشد.

روند اجرای طراحی سایت:

یکی از دغدغه‌های همیشگی برای طراحی سایت این است که مشتری یا کارفرما اطلاعات دقیقی از مراحل راه‌اندازی سایت ندارد. بنابراین سرعت طراحی وب سایت کاهش می‌یابد. ما همیشه در نظر داریم تا مشتریان ما از تمام مراحل کار، مطلع باشند تا روند اجرای پروژه به خوبی انجام شود.

  سی پنل چیست؟ راهنمای Cpanel برای مبتدیان

خدمات و پشتیبانی شرکت طراحی وب سایت در تهران

پشتیبانی سایت یکی از مهمترین خدماتی است که باید در انتخاب یک شرکت طراحی سایت در تهران باید انتخاب شود. برخی از افراد فکر می‌کنند، طراحی سایت به منزله‌ی پایان کار است. در صورتیکه یک شرکت در شرایطی می‌تواند حرفه‌ای بودن کار خود را اثبات کند که خدمات پشتیبانی سایت به خوبی انجام شود.

ویکی  دمی برای تمام مشتریان خود پشتیبانی رایگان فراهم می‌کند که می‌تواند تا مدت زمان محدودی پس از پروژه در کنار آن‌ها باشد. البته پس از بررسی کیفیت کار ما، می‌توانید خدمات پشتیبانی سایت  را که نیاز دارید، تمدید کنید.

خدمات طراحی سایت تهران

قیمت طراحی سایت تهران

موارد مختلفی بر قیمت طراحی سایت تهران موثر است. یکی از مهمترین آن‌ها، کیفیت طراحی و بعد از آن سبک کاری یک طراحی است. هر چه کیفیت بهتر و سبک کار خاص‌تر باشد، نرخ طراحی وب سایت در تهران افزایش خواهد یافت.

البته ناگفته نماند که استفاده از تکنیک‌های به روز برنامه‌نویسی و رعایت استانداردهای بالا بر نرخ طراحی وب سایت در تهران بسیار تاثیرگذار است.

در شهر تهران ممکن است شرکت‌های طراحی سایت مختلفی وجود داشته باشند که یک سایت شخصی را برای شما با قیمت‌های بسیار بالایی طراحی کنند و از طرفی یک شرکت دیگر یک سایت فروشگاهی با امکانات مناسب را با قیمتی پایین‌تر به شما تحویل دهد. با تمام این توصیفات بسیار مهم است که بدانید چه وب سایتی برای شما مناسب است، چه امکاناتی نیاز دارید و کدام شرکت می‌تواند طراحی یک سایت ارزان در تهران را برای شما انجام دهد، ولی امکاناتی مناسب برای آن در نظر بگیرد. برای بدست آوردن اطلاعات کاملی در ارتباط با این موضوع، می‌توانید در صفحه‌ی قیمت طراحی سایت در تهران بیابید.

مراحل طراحی وب سایت در تهران

همان‌طور که می‌دانید طراحی یک وب سایت حرفه‌ای در تهران همانند هر کار دیگری پیچیدگی‌ها و مراحل مخصوص  به خود را دارد. ما در شرکت ویکی دمی مراحلی مشخص را برای این کار در نظر گرفته‌ایم. البته همیشه به یاد خواهیم داشت که مشتریان باید از تمام مراحل طراحی و راه‌اندازی سایت مطلع باید تا نتیجه‌ای مطابق با نیاز خود را تحویل بگیرند.

 • پر کردن فرم سفارش سایت
 • عقد قرارداد
 • دریافت اطلاعات کامل از مشتری
 • طراحی تجربه کاربری UX))
 • کدنویسی و اجرای  UI
 • تست سایت و تحویل به مشتری
  چگونه یک بَک لینک موفق بسازیم؟

طراحی سایت شرکتی در تهران

در شهری به نام تهران طیف وسیعی از مشاغل و حرفه‌های مختلف وجود دارند که می‌خواهند سبک فعالیت‌های خود را به صورت آنلاین تبدیل کنند. طراحی یک سایت شرکتی در تهران کار را برای تمام این شرکت‌ها که هنوز به صورت سنتی بازاریابی می‌کنند، بسیار آسان می‌سازد.

البته ناگفته نماند که طراحی یک وب سایت شرکتی که بتواند پاسخگوی نیاز کارفرمایان باشد، باید امکانات و ویژگی‌هایی داشته باشد که در ادامه به بخش زیادی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

پنل مدیریتی سایت

پنل مدیریتی یک سایت باید دو ویژگی مهم را در بر گیرد. اول اینکه این پنل باید طوری طراحی شود که خدمات شرکت را در اسرع وقت در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین پنل باید به شیوه‌ای طراحی شود که مشتریان به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

فرم مالی

فرم مالی از این جهت ضروری است که باید بخشی از سایت به پرداخت مبالغ حق عضویت، فروش خدمات و مشارکت مالی تخصیص پیدا کند.

طراحی اختصاصی صفحات

این بخش از این جهت اهمیت دارد که با طراحی سفارشی و خاص یک صفحه به راحتی می‌توانید سبک خدمات و محصولات و نوع برند را به مخاطبان معرفی کنیم.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران

می‌دانیم که بخش زیادی از کسب و کارهای موجود در تهران به فروش محصولات و کالاهای متنوع اختصاص یافته است. البته همین موضوع سبب شده که صاحبان این مشاغل به فکر طراحی یک سایت برای محصولات خود باشند. طراحی سایت فروش آنلاین در تهران نه تنها موجب می‌شود که مشتریان شما از راه دور و تنها با چند کلیک کالاهای ضروی خود را بخرند، بلکه موجب می‌شود درآمد آن کسب و کار به شدت افزایش یابد. در ادمه می‌توانید تمام امکاناتی را که ما برای طراحی وب سایت در تهران، آن هم از نوع فروشگاهی در نظر گرفته‌ایم را مطالعه کنید.

 • طراحی تخصصی پنل مشتریان
 • امکان جستجوی پیشرفته‌ی محصولات
 • طراحی گرافیکی متناسب با برند و سلایق مشتری
 • طراحی UX حرفه‌ای
 • طراحی سایت به صورت mobile friendly
 • نسخه موبایل سفارشی و responsive
 • سیستم انبارگردانی حرفه‌ای
  بررسی سال عجیبی که گذشت!

اگر به دنبال طراحی یک وب سایت در تهران با امکانات تخصصی و حرفه‌ای یا امکاناتی ساده و مناسب هستید، باید بدانید که این سایت باید طبق مراحلی مشخص انجام شود. البته امکانات در نظر گرفته شده برای این گونه سایت‌ها و نوع سایت بر میزان هزینه‌ی آن بسیار موثر است. تیم متخصص ما می‌تواند هرآنچه که شما برای طراحی یک سایت نیاز دارید را در نظر بگیرد و به شما تحویل دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

5 × چهار =