خدمات مشاوره سئو سایت ویکی دمی

من ایمان قادری هستم و بیش از 12 سال است که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت به شکل تخصصی فعالیت می کنم. نزدیک به 6 سال فقط در حال کسب تجربه بودم و پس از آن موفق شدم تیم ویکی دمی را به وجود بیاورم. من و تیم ویکی دمی چالش های بسیاری را با هم از سر گذراندیم و موفق شدیم که از تمام این چالش ها سربلند بیرون بیاییم. حال این جا هستیم تا تجربیات خود را با شما به اشتراک گذاشته و به شما کمک کنیم تا سایت خود را به بهترین شکل سئو کرده و چالش های خود را حل کنید.

یکی از اصلی ترین خدمات ویکی دمی در سال های گذشته، ارائه خدمات مشاوره سئو سایت به کسب و کارهای مختلف و همراهی آنها در مسیر رشد و پیشرفت  بوده است. در جلسات مشاوره ویکی دمی، بر حسب نیاز و مشکلات خود می توانید راجع به موضوعاتی مانند سئو سایت، مارکتینگ سایت، رفع ایرادها و مشکلات، استراتژی های پیشرفت سئو و تقویم محتوایی، آموزش تکنیک های سئو، مسائل فنی وب سایت، بیزینس پلن و آینده کسب و کار خود و هر موضوع دیگه ای صحبت کرده و یک مشاوره سئو حرفه ای دریافت نمایید.

مشاوره سئو به کسب و کارها کمک می کند تا با شناسایی نقاط ضعف سایت خود و برطرف کردن آن ها، ترافیک سایت خود را افزایش داده و باعث رشد وبسایت خود شوند.

مزایای مشاوره سئو حرفه ای در ویکی دمی

تضمین کیفیت جلسه مشاوره
تضمین کیفیت جلسه مشاوره
مشاوره به برندهای مطرح
مشاوره به برندهای مطرح ایران
عودت هزینه در صورت نارضایتی
عودت هزینه در صورت نارضایتی
آنالیز سایت شما و رقبا قبل از جلسه
آنالیز سایت شما و رقبا قبل از جلسه
تضمین حل مشکلات سئوی سایت
تضمین حل مشکلات سئو سایت
پیشنهاد بهترین راهکارها برای بهبود سئو
پیشنهاد بهترین راهکارها برای بهبود سئو

نمونه کارهای مشاوره حرفه ای سئو ویکی دمی

در این بخش شما بخشی از نمونه کارهای تیم ویکی دمی را مشاهده می کنید. شما می توانید در جهت استعلام کیفیت مشاوره حرفه ای سئو سایت ما با تمامی این مجموعه ها تماس بگیرید. ویکی دمی در طی سال های گذشته افتخار همراهی با بسیاری از برندهای مطرح ایران را داشته است.

هزینه خدمات مشاوره سئو در تهران و سایر شهرها

تعرفه و هزینه مشاور سئو چقدر است؟

تعرفه خدمات مشاوره سئو چگونه محاسبه می شود؟

یکی از سوالاتی که بارها از ما پرسیده می شود این است که هزینه مشاوره سئو سایت چگونه محاسبه می شود؟

اگر بخواهیم صادقانه به این سوال جواب دهیم، باید به شما بگوییم که میزان این هزینه کاملا بستگی به میزان حرفه ای بودن مشاور و سابقه او دارد. در واقع نمی توان نرخ مشخصی را برای خدمات مشاوره SEO تعریف کرده و هر مشاور حرفه ای سئو بسته به میزان تسلط و تخصص خود هزینه هزینه خدمات را تعیین می کند. ما در ویکی دمی تلاش کرده ایم تا هزینه ای معقول را برای خدمات مشاوره سئو در نظر گرفته و در کنار آن، خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه دهیم.

انواع روش های ارائه خدمات مشاوره سئو در ویکی دمی

خدمات مشاوره سئو به روش های مختلف در ویکی دمی ارائه می شوند تا بتوانید در هر جای ایران و بر حسب نیاز خود از آن استفاده کنید. از جمله این روش های مشاوره می توان به مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین اشاره کرد. همچنین، امکان حضور مشاور سئو در شرکت شما نیز وجود دارد.

مشاوره حضوری: این روش از مشاوره سئو مناسب افرادیاست که نیاز دارند مشکل خود را به صورت حضوری و بصری مطرح کرده و حل کرده و امکان ایجاد دسترسی های مختلف از جمله دسترسی به سرچ کنسول و یا سایت برای آن ها فراهم نیست.

مشاوره تلفنی: بیشتر مناسب کسانی است که می خواهند در خصوص یک موضوع خاص مشورت گرفته و دنبال راه کار آن می گردند. بیشتر این افراد، یک مشکل و دغدغه خاص داشته که می توان آن را با تماس تلفنی رفع کرد. در واقع هدف نهایی این افراد، رفع مشکلات سئو و یا کشف راه هایی برای زودتر رسیدن به مقصدی است که برای خود در نظر گرفته اند.

مشاوره های آنلاین: این نوع از خدمات مشاوره سئو حرفه ای بیشترین مخاطبان را به خود اختصاص می دهد و معمولا به صورت تصویری برگزار شده و با به اشتراک گذاشتن اسکرین، به آموزش و تحلیل موارد پرداخته می شود. مشاوره سئو آنلاین معمولا از طریق واتساپ، اسکایپ، یا Google Meet انجام می شود.

مشاوره حضوری سئو

مشاوره SEO حضوری

زمان و تاریخ مقرر به دفتر شرکت ویکی دمی مراجعه کرده و پروسه کار روی وبسایت شما آغاز می شود. در این مشاوره نیاز است که شخص، تمامی اطلاعات لازم را به همراه داشته و سر ساعت دقیق در محیط شرکت حضور پیدا کند.

مشاوره تلفنی سئو

مشاوره سئو تلفنی

در مشاوره سئو تلفنی در زمان معین شده با شما تماس گرفته شده جلسه مشاوره شروع می شود. سایت شما پیش از جلسه مشاوره سئو تلفنی بررسی می شود.

مشاوره تصویری​ سئو

مشاوره آنلاین سئو

در مشاوره سئو آنلاین، در زمان معین شده با شما تماس تصویری گرفته شده و  تمام جلسه مشاوره به صورت آنلاین برگزار می شود. در این جلسه مشاوره سئو سایت، صفحه نمایش ما برای شما به اشتراک گذاشته شده و تمام موارد به صورت دقیق و با ذکر مثال و تصویر برای شما توضیح داده می شوند.

حضور در شرکت شما​

حضور مشاور سئو در شرکت شما

در این شرایط کارشناس و مشاور حرفه ای سئو ویکی دمی، در تاریخ و زمان مقرر در شرکت شما حضور پیدا می کند. این مشاور سئو پس از بررسی سایت و مشکلات آن، مشاوره خود را آغاز می کند.

مراحل مشاوره سئو در ویکی دمی

تماس شما با ویکی دمی و ثبت در خواست مشاوره شما
تماس با ویکی دمی و ثبت درخواست مشاوره
مشخص نمودن تاریخ دقیق جلسه مشاوره و پرداخت هزینه
مشخص کردن تاریخ جلسه مشاوره و پرداخت هزینه
مطرح کردن دغدغه ها و مشکلات از سمت شما و ارسال اطلاعات لازم
مطرح کردن مشکلات و ارسال اطلاعات لازم
بررسی دقیق مشکلات شما در ویکی دمی به صورت تیمی
آنالیز دقیق تیمی مشکلات شما در ویکی دمی
برگزاری جلسه مشاوره راس ساعت مشخص شده
برگزاری جلسه مشاوره راس ساعت مشخص شده
ارائه خلاصه ای از جلسه مشاوره و ارسال برای شما
ارائه خلاصه ای از جلسه مشاوره به شما

مشاوره سئو حرفه ای

در مشاوره سئو حرفه ای، تیم ویکی دمی سایت شما را به صورت کامل، دقیق، و حرفه ای آنالیز کرده و تمامی مشکلات را به همراه راه حل های آن ها در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید سئو سایت خود را به طور چشمگیری بهبود ببخشید.

روند انجام مشاوره حرفه ای سئو به شکل زیر است:

ابتدا با شماره موجود در سایت تماس گرفته و با مشاورین ما ارتباط برقرار می کنید. سپس، پس از تعیین روز و ساعت جلسه مشاوره، از شما درخواست می شود تا هزینه مشاوره سئو سایت را واریز کرده و پس از آن ساعت نهایی برای مشاوره تعیین می شود.

پیش از جلسه مشاوره، مشکلات و دغدغه های خود را مطرح کرده و در صورت امکان، دسترسی های لازم را برای تیم ما ایجاد می کنید.

در مرحله بعد، تیم ویکی دمی به صورت کامل مشکلات شما را بررسی کرده و اطلاعات لازم برای جلسه مشاوره سئو را جمع آوری می کند.

مشاوره حرفه ای به صورت جلسات حضوری، تماس تلفنی، آنلاین، و تصویری قابل برگزاری است و هیچ تفاوتی میان کیفیت آن ها وجود ندارد.

مشاوره رایگان سئو

می توانید از مشاوره رایگان سئو سایت نیز بهره ببرید. برای این کار کافی است مشکلات خود را به صورت دقیق و با توضیحات کامل در بخش نظرات ویکی دمی ارسال نمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. حداکثر زمان پاسخگویی در روزهای کاری ۲۴ ساعت است.

در خدمات مشاوره رایگان سئو باید به نکات زیر توجه کنید:

مشاوره سئو رایگان تنها به شکل مطرح کردن سوالات در بخش نظرات سایت امکان پذیر بوده و نیازی به ارتباط تلفنی نمی باشد.

سوالات و مشکلات خود را به طور کامل مطرح کرده و جزئیات مشکل خود را بازگو نمایید.

پس از ۲۴ ساعت مجدد به همان صفحه مراجعه کرده و پاسخ کارشناسان ما به پرسش خود را مشاهده فرمایید.

در صورت نیاز از شما درخواست می شود تا اطلاعات سایت خود را ارسال نمایید. این اطلاعات در سایت منتشر نخواهند شد.

حتما ایمیل و یا شماره تماس خود را وارد نمایید تا پس پاسخ به سوال شما، اطلاع رسانی انجام شود.

مشاوره SEO چیست؟

با توجه به رشد فناوری و گسترش فضای اینترنت و کاربرات آن، دیگر تنها راه اندازی یک وبسایت برای معرفی محصولات و ارائه خدمات کافی نیست. شیوه نمایش محصولات و خدمات در سایت، نحوه قرارگیری آن ها، ساختار سایت، نحوه دیده شدن سایت از نظر کاربران، سرعت سایت، و موارد بسیار زیاد دیگر نیز اهمیت بالایی به دست آورده اند.

فرقی نمی کند که سایت شما چه ماهیتی داشته و در چه زمینه ای فعالیت می کند؛ با استفاده از خدمات مشاوره سئو می توانید به هدف جذب بیشترین مخاطب دست پیدا کرده و به این ترتیب، سهم بزرگی از بازار آنلاین را از آن خود کنید.

با استفاده از مشاوره سئو سایت، تمام راهنمایی های لازم در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید سایت خود را به بهترین نحو ممکن بهینه سازی کرده و در صدر نتایج جستجو قرار بگیرید.

مشاور سئو کیست؟

یک مشاور حرفه ای سئو می تواند کمک شایانی به کسب و کارها در کسب رتبه های بالا و افزایش ترافیک سایت نماید. هدف یک مشاور SEO سایت، کمک به بهبود سئو سایت و افزایش کاربران سایت است و موظف است تا تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار ببرد.

همانطور که می دانید، سئو به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است و خدمات مشاور حرفه ای سئو باید به گونه ای باشد که چالش های شما را برطرف کرده و به شما در بهینه سازی سایت کمک کند.

با سئو می توانید به موارد زیر دست یابید:

 • افزایش ترافیک سایت بدون پرداخت هزینه تبلیغات
 • افزایش Lead و سرنخ
 • افزایش اعتماد کاربران به سایت
 • افزایش فروش
 • تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان وفادار

وظایف اصلی یک مشاور حرفه ای سئو

از مهم ترین و یک مشاور سئو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برنامه ریزی و ارائه یک استراتژی قوی 
 • افزایش ROI مناسب هر کسب و کار
 • شناسایی KPI های هر کسب وکار
 • ارائه و ایجاد تقویم محتوایی متناسب هر کسب وکار
 • شناسایی بودجه مورد نیاز هر کمپین
 • شناسایی مشکلات و کمبودهای سایت
 • داشتن لازم کافی برای ارائه راه حل های لازم

مهم ترین مهارت های مشاور سئو

از مهم ترین مهارت هایی که یک مشاور SEO باید داشته باشد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • توانایی کافی برای ارزیابی عملکرد
 • مهارت های لازم برای آنالیز و جستجو
 • مهارت های گفتاری و مشاوره
 • توانایی برقراری ارتباط با دیگران
 • آشنایی کافی با CSS، JavaScript، و HTML
 • تسلط بر ابزارهای سئو
 • تجربه A/B تست
 • تجربه کافی بالا در سئو و گرفتن رتبه

ویژگی های یک مشاور حرفه ای سئو

 • تجربه بالا در زمینه سئو
 • درک اهداف مدیر سایت
 • داشتن دانش فراگیر و به روز در زمینه های مختلف سئو
 • مسئولیت پذیر و مصمم به نتیجه رساندن اهداف تعریف شده
 • قابلیت تحلیل و بررسی دقیق رقبا و دیگر سایت های مرتبط
 • تدوین استراتژی درست و ترسیم کردن چشم انداز آینده
 • داشتن دانش مناسب و کافی در استفاده از ابزارهای سئو

 

ویژگی های یک مشاور سئو خوب
چه زمانی به مشاوره سئو نیاز داریم؟

چرا به مشاور حرفه ای سئو نیاز داریم؟

اگر ایده راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را در ذهن دارید، به یک مشاور سئو برای نشان دادن بهترین مسیر ساخت سایت نیاز دارید؛ اگر بخواهید یک متخصص سئو، دیجیتال مارکتینگ، و یا تولید محتوا استخدام کنید، به یک مشاور حرفه ای برای همراهی خود در مصاحبه دارید تا در انتخاب نیرو دچار اشتباه نشوید؛ اگر بخواهید یک استراتژی سئو حرفه ایبنویسید و تمامی فاکتورهای سئو را روی سایت خود پیاده سازی کنید، اگر دچار یک مشکل در سئو سایت شوید، در تمام این موارد به یک مشاور حرفه ای سئو نیاز دارید.

ویکی دمی با داشتن سابقه ای درخشان و طولانی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت، از بهترین انتخاب ها در زمینه مشاوره و خدمات سئو می باشد. این مجموعه با سال ها تجربه تخصصی در حوزه خدمات سئو به کسب و کارهای مختلف، تجربه صدها ساعت مشاوره به برندهای مطرح، مشارکت در انجام بیش از صد پروژه سئو، و راه اندازی کسب و کار های مختلف در خدمت شما است تا در مسیر رشد و پیشرفت همراه شما بوده و تمام توان و تجربه خود را در اختیار شما قرار دهد.

برای ارتباط بیشتر با ما می توانید با شماره 09128909248 تماس برقرار نمایید.

کدام تیم مشاوره سئو سایت را انتخاب کنیم؟

با توجه به این که این روزها افراد زیادی ادعای سئوکار بودن دارند، انتخاب یک مجموعه برای مشاوره سئو سایت کار آسانی نمی باشد. همچنین، باید در نظر بگیرید که سئو فرآیندی زمان بر است و نتیجه گرفتن از مشاوره نیز به این زمان نیاز دارد. به همین دلیل نمی توان به سرعت از نتیجه کار یک تیم مشاوره سئو اطمینان پیدا کرد.

پیش از هر اقدامی لازم است که سوابق فعالیت مشاور سئو را با دقت بررسی کنید، نمونه کارهای موفق او را مشاهده کرده، و جستجوی کلمات کلیدی مهم، عملکرد او را تحلیل کنید. به همین جهت پیش از آغاز همکاری با آژانس مشاوره سئو سایت و یا فرد مشاور سئو، باید یک تماس تلفنی برقرار نمایید. هدف شما از این تماس تلفنی ارزیابی میزان تخصص فرد پاسخگو در زمینه سئو و فرآیندهای آن است.

یک مشاور حرفه ای سئو باید با انواع ابزار و سایت های آنالیز سئو آشنایی کافی داشته و با تسلط بر آن ها بتواند به تحلیل و بررسی سایت شما بپردازد. توجه داشته باشید که برای بالا بردن کیفیت مشاوره سئو سایت، نیاز به تقابل دو طرف بوده و به‌ عنوان مدیر سایت باید دقیقا بدانید که چه دغدغه هایی داشته و مشاور سئو از شما چه می‌خواهد تا بتوانید همان موارد را اجرا کنید.

امروزه سایت ها به یک ابزار قدرتمند برای ارائه خدمات و محصولات تبدیل‌ شده‌ اند. در نتیجه، بهینه سازی سایت سبب می شود تا ترافیک سایت خود را افزایش داده و قدم بزرگی را در جهت رونق کسب و کار خود بردارید. انتخاب درست تیم مشاوره SEO می تواند تاثیر شگرفی در کسب و کار شما داشته باشد.

از این رو، با حساسیت بالایی به انتخاب مشاور سئو خود بپردازید. تیم ویکی دمی با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه سئو، آماده خدمت رسانی به شما است.

کدام تیم مشاوره سئو را انتخاب کنیم؟

سوالات متداول

برای انتخاب مشاور سئو باید به موارد مختلفی توجه داشت از جمله تجربه و رزومه ی فرد یا تیم مشاوره، دانش به روز و گسترده، مسئولیت پذیری بالا و مصمم بودن، داشتن نمونه کارهای موفق و واقعی و صبور و دارای برنامه ی مدون برای هر پروژه.

از جمله مهمترین خدمات می توان به مشاوره سئو داخلی، طراحی سایت، ترسیم استراتژی، مشاوره تخصصی محتوا، مشاوره تخصصی UX، مشاوره سئو خارجی، راهکارهای افزایش سرعت سایت و … اشاره کرد.

به طور کلی نمی توان پاسخ قطعی به این سوال داد اما سئو مانند دو ماراتون می باشد و تاثیرات اصلی و واقعی خود را عموما در بلند مدت نشان می دهد. پس زود دلسرد نشوید و به بهینه سازی سایت و محتوای خود ادامه دهید.

سئو، یک فرآیند کاملاً رقابتی است و می شود گفت که هرگز تمامی ندارد و شما همواره باید به روز باشید و از جدید ترین تکنیک ها و رویکردهای رایج بهره ببرید. بنابراین تا زمانی که سایتی دارید که می خواهید آن را در صفحه اول گوگل نگه دارید، باید به سئوی آن نیز رسیدگی کنید. در غیر این صورت رقبایتان خیلی زود جای شما را خواهند گرفت.

رسیدن به صفحه اول گوگل و به خصوص رنک اول آن، به عوامل گوناگونی مرتبط است و همه ی این شرایط و عوامل دلیلی است برای اینکه هیچ سئوکار با تجربه ای در هیچ زمانی قادر نیست که رسیدن به رتبه های برتر گوگل را از همان اول تضمین نکند. اما با به کار گیری شیوه ها و تکنیک های کلاه سفید و اصولی سئو می توان انتظار داشت که در میان مدت و بلند مدت شاهد نتایج خوب و یا حتی درخشانی بود و در مقایسه با روز اول پیشرفت چشمگیری را انتظار داشت.

14 Comments

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام وقت بخیر. من تازه یه سایت فروشگاهی ساختم که هنوز از لحاظ محتوایی اصلا آماده نیست و در حال حاضر امکان دریافت خدمات سئو هم ندارم. به نظرتون سایت رو ایندکس کنم و در همین حین محتوا بذارم تا بعد که خدمات سئو بگیرم یا نه؟

  • سلام وقت شما هم بخیر. خیر به هیچ عنوان سایت رو ایندکس نکنین. بهتره تا زمانی که بتونین محتوا کافی در سایت بذارین و آماده خدمات رسانی باشین و همچنین بتونین سئو انجام بدین سایت رو ایندکس نکنین

  • سلام وقت شما هم بخیر. باه در صورت تمایل آموزش خصوصی هم انجام میشه.

 • سلام وقت بخیر. یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین. عکس های سایتم سرعتم رو پایین میارن. بهینه هم می کنمشون ولی باز هم کافی نیست. فرمت عکس ها png هست. دیگه چی کار می تونم برای عکس هام بکنم؟

  • سلام وقتتون بخیر. می تونین عکس ها رو به فرمت webp تبدیل کنین و توی سایت بذارین. سرعتتون بالاتر میره.

 • سلام وقت بخیر. سوالی که دارم در مورد سئوکارها هست. من واقعا نمیدونم به چه کسایی میشه اعتماد کرد. خیلی ها تضمین میدم که رتبه یک رو واستون کسب می کنیم. خیلی ها هم میان میگن نه نمیشه. به کدوم باید اعتماد کرد؟

  • سلام وقتتون بخیر. ببینید اول بستگی به خدمات سئوتون داره. گاهی سایت ها فقط می حوان رتبه هاشوت بیاد بالاتر و گاهی میخوان که بیان صفحه یک. این دو با هم تفاوت دارن. اگر به شما قول آوردن سایت به صفحه اول در بازه زمانی حداقل 3 ماه داده شده منطقی هست. اگا اگر بهتون قول داده شده که در زمانی مثل مثلا 2 هفته به صفحه اول میاین و یا صد در صد رتبه 1 رو واستون کسب می کنن که حیر این ها کذب هست. سئو زمان بره و رتبه یک گوگل قابل تضمین نیست.

 • سلام وقت بخیر. من دارم سرعت سایتک رو آنالیز می کنم تا بالاتر برشم و به چالش خوردم. می تونم برای سئو سرعت سایت هم یک ساعت مشاوره تلفنی بگیرم؟

  • سلام. بله برای تمام حوزه های سئو می تونید مشاوره بگیرید.

 • سلام وقت بخیر. میخواستم بدونم مشاوره سئو برای سایت های فروشگاهی هم انجام میدین؟

  • سلام وقت شما هم بخیر. بله مشاوره برای تمام سایت ها انجام میشه.

دیدگاهتان را بنویسید