مشاوره سئو ویکی دمی به صورت حرفه ای

به مشاوره سئو ویکی دمی خوش اومدین. ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم که تمام چالش های سئو سایت خود را برطرف کنید و بهترین راهکار ها را به شما ارائه دهیم.

ما قبل از برگذاری جلسات مشاوره سئو سایت، مشکلات و دغدغه های سایت شما را به صورت کامل بررسی میکنیم تا زمان جلسه فقط صرف توضیحات اصلی شود و هزینه های مشاوره شما و تعداد جلسات مورد نیاز کاهش پیدا کند.

برای عزیزانی که ساکن تهران و کرج هستند علاوه بر سایر روش های برگذاری جلسات، می توانید به صورت حضوری در مجموعه ما حاضر شوید و یا در خواست دهید که ما در شرکت شما حاضر شویم. برای کسانی که در سایر شهر ها هستند مشاوره های به صورت آنلاین و تلفنی برگزار می شود که از نظر کیفیتی هیچ تفاوتی با جلسات حضوری نخواهد داشت.

همچنین ویکی دمی به شما تضمین یک جلسه مشاوره سئو حرفه ای می دهد و در صورت عدم رضایت شما و یا عدم برطرف شدن مشلات سئو سایت شما، هزینه جلسه مشاوره به شما برگردانده می شود.

یکی از اصلی ترین خدمات ویکی دمی در سال های گذشته ارائه خدمات مشاوره سئو سایت به کسب و کارهای مختلف و همراهی با آنها در مسیر رشد و پیشرفت  بوده است. در جلسات مشاوره ویکی دمی شما بر حسب نیاز و مشکلات خود می توانید راجب موضوعاتی مثل سئو سایت، مارکتینگ سایت، رفع ایرادات و مشکلات، استراتژی های پیشرفت سئو و تقویم محتوایی، آموزش تکنیک های سئو، مسائل فنی وب سایت، بیزینس پلن و آینده کسب و کارتان و هر موضوع دیگه ای صحبت کنید و یک مشاوره سئو حرفه ای دریافت نمایید.

این خدمات به کسب و کارها کمک می کند تا با شناسایی نقاط ضعف وب سایت و برطرف کردن ایرادات موجود آن، ورودی ترافیک سایت خود را بهبود دهند  تا بتوانند سریع تر به قله های سود دهی و موفقیت در کسب و کار خود برسند.

مزایای مشاوره سئو در ویکی دمی

تضمین کیفیت جلسه مشاوره
تضمین کیفیت جلسه مشاوره
مشاوره به برندهای مطرح
مشاوره به برندهای مطرح ایران
عودت هزینه در صورت نارضایتی
عودت هزینه در صورت نارضایتی
آنالیز سایت شما و رقبا قبل از جلسه
آنالیز سایت شما و رقبا قبل از جلسه
تضمین حل مشکلات سئوی سایت
تضمین حل مشکلات سئوی سایت
پیشنهاد بهترین راهکارها برای بهبود سئو
پیشنهاد بهترین راهکارها برای بهبود سئو

نمونه کارهای مشاوره حرفه ای سئو ویکی دمی

در این بخش شما بخشی از نمونه کار های مار را مشاهده می کنید. شما می توانید در جهت استعلام کیفیت مشاوره حرفه ای سئو سایت ما با تمامی این مجموعه تماس بگیرید. ویکی دمی طی ۵ سال گذشته افتخار همراهی با بسیاری از برند های مطرح ایران را داشته است.برای استعلام قیمت مشاوره سئو و مطرح کردن مشکلات خود می توانید از اطلاعات پایین همین صفحه استفاده نمایید.

نمونه کار ها

هزینه مشاوره سئو سایت

در این بخش لیست هزینه های خدمات مشاوره سئو ویکی دمی را مشاهده می فرمایید. باکس ها به رنگ سبز هزینه های مشاوره ساعتی می باشد و باکس های زرد رنگ هزینه مشاوره روزانه. به عنوان مثال بخش اول باکس های زرد به معنی ۴ جلسه( ۴ روز کامل) مشاوره می باشد. مشاوره های بیشتر از یک روز به صورت حضوری می باشند و بیشتر مناسب شرکت هایی هستند که نیاز به یک مشاور حرفه ای به صورت کوتاه مدت در کنار خود دارند تا وضعیت تیم سئو مجموعه خود را بهبود ببخشند.

مشاوره های ساعتی بیتر مناسب رفع مشکلات و استراتژی و عیب یابی می باشد و می تواند به صورت تلفنی، آنلاین و یا حضوری باشد.

انواع روش های مشاوره سئو در ویکی دمی

در ویکی دمی انواع روش های مشاوره قرار داده شده است تا شما بر حسب نیاز خود بتوانید از آن استفاده کنید. از جمله این مشاوره های می توان به مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین اشاره کرد و همچنین امکان حضور مشاور در شرکت شما نیز وجود دارد.

مشاوره حضوری مناسب افرادی هستند که مشکلاتشان به گونه ای است که حتما باید به صورت حضوری راجب آن صحبت کنند و یا امکان ایجاد دسترسی های مختلف از جمله سرچ کنسول و یا دسترسی به سایت برای آنها فراهم نیست و فقط با لپ تاپ خود این کاربران می توان سرچ کنسول را رصد کرد.

مشاوره تلفنی بیشتر مناسب کسانی است که می خواهند در خضوض یک موضوع خاص مشورت گرفته و دنبال راه کار هستند و بیشتر این افراد یک مشکل و دغدغه خاص دارند و فقط می خواهند له آن مشکل به صورت تلفنی رسیدگی شود.

مشاوره های آنلاین که بیشتری ن مخاطب را دارد معمولا به صورت تصویری برگذار می شود و با به استراک گذاری اسکرین، به آموزش و تحلیل موارد پرداخته می شود. مشاوره سئو آنلاین محمولا از طریق واتساپ و یا اسکایپ انجام می شود.

مشاوره حضوری سئو

مشاوره SEO حضوری

شما در زمان و تاریخ مقرر به دفتر شرکت ویکی دمی مراجعه می کنید و پروسه کار روی وب سایت تان آغاز می گردد. در این مشاوره نیاز است که شخص، تمامی اطلاعات لازم را به همراه داشته باشد و سر ساعت دقیق در محیط شرکت تشریف فرما شود.

مشاوره تلفنی سئو

مشاوره سئو تلفنی

در مشاوره تلفنی سئو در زمان معین شده با شما تماس گرفته می شود و بعد از یک احوال پرسی گرم با شما، جلسه مشاوره شروع می شود.

قبل از صحبت های تلفنی ما به صورت کامل مشکلات شما را بررسی می کنیم .

مشاوره تصویری​ سئو

مشاوره آنلاین سئو

در مشاوره آنلاین سئو، در زمان معین شده با شما تماس تصویری گرفته می شود و  تمامی صحبت ها به صورت آنلاین برگزار می شود. در این مشاوره به راحتی صفحه نمایش ما برای شما به اشتراک گذاشته می شود و موارد به صورت دقیق به شما توضیح داده می شود.

حضور در شرکت شما​

حضور در شرکت شما

در تاریخ و زمان مقرر کارشناس ما به شرکت شما می آید. پس از توضیح  و بررسی سئوی وب سایت تان آغاز می شود. 

مراحل مشاوره بهینه سازی سایت و سئو در ویکی دمی

تماس شما با ویکی دمی و ثبت در خواست مشاوره شما
تماس شما با ویکی دمی و ثبت در خواست مشاوره شما
مشخص نمودن تاریخ دقیق جلسه مشاوره و پرداخت هزینه
مشخص نمودن تاریخ دقیق جلسه مشاوره و پرداخت هزینه
مطرح کردن دغدغه ها و مشکلات از سمت شما و ارسال اطلاعات لازم
مطرح کردن دغدغه ها و مشکلات از سمت شما و ارسال اطلاعات لازم
بررسی دقیق مشکلات شما در ویکی دمی به صورت تیمی
بررسی دقیق مشکلات شما در ویکی دمی به صورت تیمی
برگزاری جلسه مشاوره راس ساعت مشخص شده
برگزاری جلسه مشاوره راس ساعت مشخص شده
ارائه خلاصه ای از جلسه مشاوره و ارسال برای شما
ارائه خلاصه ای از جلسه مشاوره و ارسال برای شما

مشاوره حرفه ای سئو

در مشاوره حرفه ای سئو، تیم ویکی دمی به صورت کامل، دقیق و حرفه ای وب سایت تان را آنالیز می کنند و تمامی مشکلات را به همراه راه حل های آن ها در اختیارتان قرار می دهند. با این راهنما شما می توانید به طور چشمگیری سئوی سایت تان را بهبود دهید.

روند انجام مشاوره تخصصی و حرفه ای به شکل زیر می باشد:

ابتدا از طریق شماره تماس موجود در سایت ارتباط برقرار کرده و یک روز و ساعت برای جلسه مشاوره مشخص می شود و سپس هزینه جلسه مشاوره واریز شده و ساعت مشاوره برای شما قطعی می شود.

سپس به صورت دقیق قبل از جلسه مشکلات و دغدغه های خود را مطرح می نمایید و دسترسی های لازم را برای ما ایجاد می کنید.‌( البته در شرایطی که نیاز به ایجاد دسترسی باشد)

در مرحله بعدی تیم ویکی دمی به صورت کامل مشکلات شما را بررسی می نمایید تا اطلاعات کافی برای جلسه داشته باشند و در نهایت در روز جلسه، تمامی مشکلات و مسائل شما به صورت کامل برطرف می شود.

مشاوره حرفه ای به صورت جلسات حضوری، تماس تلفنی، به صورت آنلاین و تصویری قابل برگذاری است و از نظر کیفیت هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد.

مشاوره رایگان سئو

علاوه بر خدمات مشاور حرفه ای سئو، شما می توانید از مشاوره رایگان سئو سایت نیز بهره ببرید. برای این کار کافی است مشکلات خود را به صورت دقیق. با توضیحات کامل در بخش نظرات ویکی دمی ارسال نمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی مشکلات شما باشند. حداکثر زمان پاسخگویی در روز های کاری ۲۴ ساعت است.

در مشاوره رایگان سئو باید به چند نکته توجه داشته باشید:

مشاوره سئو رایگان فقط به شکل مطرح کردن سوالات در بخش نظرات سایت می باشد و نیازی به ارتباط تلفنی نیست.

سوالات و مشکلات خود را به صورت کامل مطرح کنید و جزئیات مشکل خود را باز گو نمایید.

بعد از ۲۴ ساعت مجدد به همان صفحه مراجعه نمایید تا پاسخ کارشناسان ما را زیر پرسش خود مشاهده فرمایید.

در صورت نیاز از شما در خواست می شود تا اطلاعات دسترسی به سایت خود را ارسال نمایید. اطلاعات شما در سایت منتشر نمی شود.

حتما ایمیل و یا شماره تماس خود را وارد نمایید تا در صورت پاسخ به سوال شما، اطلاع رسانی انجام شود.

مشاوره seo چیست؟

با توجه به رشد فناوری و گسترش هر روزه فضای اینترنت، برای معرفی محصولات و خدمات خود تنها راه اندازی یک وب سایت کافی نیست. شیوه نمایش محصولات و خدمات در سایت، نحوه قرارگیری آنها در سایت، ساختار سایت، نحوه دیده شدن سایت از منظر کاربران نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

شما در هر کسب و کاری که باشید، با استفاده از خدمات مشاوره سئو می توانید به هدف جذب بیشترین مخاطب از طریق سایت، دست پیدا کنید و به این ترتیب سهم بزرگی از بازار را از آن خود می کنید. مشاوره سئو سایت راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا به بهترین نحو ممکن سایت تان را بهینه سازی کنید به طوری که همیشه در صدر نتایج جست و جو قرار بگیرید.

مشاوره seo چیست؟
چه زمانی به مشاوره سئو نیاز داریم؟

چرا به مشاوره سئو نیاز داریم؟

اگر ایده راه اندازی یک کسب و کار را در ذهن دارید، اگر می خواهید یک سایت برا کسب و کار خود راه اندازی کنید و نیاز دارید تا بهترین مسیر را برای ایجاد وب سایت انتخاب کنید، اگر می خواهید یک متخصص سئو، دیجیتال مارکتینگ و یا تولید محتوا استخدام کنید و نیاز به یک مصاحبه حرفه ای دارید تا در انتخاب نیرو دچار اشتباه نشید، اگر می خواهید یک استراتژی سئو حرفه ای داشته باشید و یا تمامی فاکتور های سئو را روی سایت خود پیاده سازی کنید، اگر دچار یک مشکل تکنیکی سئو شده اید و یا سایت شما دچار مشکل شده است کافی است برای حل آن از خدمات مشاوره سئو بهره ببرید.

ویکی دمی با سابقه ای طولانی در این زمینه جزو بهترین انتخاب هاست. این مجموعه با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه خدمات مشاوره seo، دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار و با تجربه صد ها ساعت مشاوره به برند های مطرح و مشارکت در انجام بیش از صد پروژه سئو و راه اندازی کسب و کار های مختلف در خدمت شما است تا در مسیر رشد و پیشرفت شما، همراهتان باشد و تمامی توان و تجربه خود را در اختیار شما قرار دهد.

کدام تیم مشاوره سئو را انتخاب کنیم؟

اما کدام تیم مشاور سئو را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم؟ این روز ها، افراد بسیار زیادی ادعای سئو کار بودن دارند و همچنین باید در نظر داشت که سئو یک فرآیند طولانی است و نتایج آن را نمی‌ توان در همان روز‌ ها و هفته‌ های ابتدای کار مشاهده کرد. به همین دلیل در زمان انتخاب یک مجموعه برای مشاوره سئو سایت و یا حتی در ماه‌ های ابتدایی کار، نمی‌ توان به‌ راحتی از عملکرد صحیح گروه مشاوره seo مطلع شد.

پیش از هر اقدامی لازم است سوابق فعالیت مشاور سئو را با دقت زیاد بررسی کنید. لازم است نمونه کارهای موفق او را مشاهده کرده و با راحت ترین روش یعنی جستجوی کلمات کلیدی مهم، عملکرد او را تحلیل کنید. به همین جهت پیش از آغاز همکاری با آژانس مشاوره سئو سایت، باید یک تماس تلفنی برقرار کنید و هدف شما از این تماس تلفنی این است که میزان تخصص فرد پاسخ‌ گو را در زمینه سئو و فرآیند آن، ارزیابی نمایید.

یک مشاور حرفه ای سئو با انواع ابزار و نرم افزارهای مناسب و سایت های آنالیز آشنایی داشته و با تسلط کافی می تواند به تحلیل و بررسی سایت شما بپردازد. البته باید به این نکته ی خاص توجه داشته باشید که فرآیند سئو یک عمل کاملا دو طرفه است؛ به این معنی که شما به‌ عنوان مدیر سایت باید دقیقا بدانید که مشاور سئو از شما چه می‌خواهد و تلاش کنید تا همان موارد را اجرا کنید.

توجه کنید که امروزه سایت ها به یک ابزار قدرتمند برای ارائه خدمات و محصولات تبدیل‌ شده‌ اند. در نتیجه، بهینه سازی سایت سبب می شود که شما بیش از پیش ترافیک ورودی داشته باشید و در جهت رونق کسب و کار خود قدمی بزرگ را برداشته باشید. انتخاب درست تیم مشاوره seo میتواند تاثیر شگرفی در چشم انداز کسب و کار شما داشته باشد.

پس، اصلا انتخاب مشاور را دست کم نگیرید و با حساسیت خاصی به آن بپردازید. ما در ویکی دمی همواره آماده ی ارائه ی مشاوره حرفه ای سئو به شما عزیزان هستیم.

کدام تیم مشاوره سئو را انتخاب کنیم؟
ویژگی های یک مشاور سئو خوب

ویژگی های یک مشاور سئو خوب

  • درک اهداف مدیر سایت و پیاده سازی کمپین های مرتبط
  • داشتن دانش فراگیر و همواره به روز در زمینه های مختلف سئو
  • مسئولیت پذیر و مصمم در به نتیجه رساندن اهداف تعریف شده
  • مهارت بی نظیر در نوشتن و مدیریت محتوا در زمینه های مختلف
  • قابلیت تحلیل و بررسی عمیق رقبا و دیگر سایت های مرتبط
  • تبیین استراتژی درست و ترسیم کردن چشم انداز آینده
  • داشتن دانش مناسب و کافی برای استفاده از ابزار های فعلی سئو
تعرفه و هزینه مشاور سئو چقدر است؟

تعرفه و هزینه مشاور سئو چقدر است؟

این سوالی است که اکثر افراد در مشاوره گرفتن برای شان پیش می آید. اگر بخواهیم صادقانه جواب بدهیم، این هزینه بستگی به حرفه ای بودن مشاورتان و همچنین انصاف او دارد. در واقع نمی توانیم نرخ مشخصی را تعریف کنیم و هر مشاور سئویی هزینه خودش را دارد. در ویکی دمی سعی بر این شده که هزینه خدمات مشاوره سئو را هم معقول در نظر بگیریم و هم سعی کنیم کیفیت بالایی را در نظر بگیریم تا مشتری کاملا راضی باشد. در بالا لیست پکیج ها را قرار دادیم و می توانید که می توانید متناسب با بودجه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. 

سوالات متداول

برای انتخاب مشاور سئو باید به موارد مختلفی توجه داشت از جمله تجربه و رزومه ی فرد یا تیم مشاوره، دانش به روز و گسترده، مسئولیت پذیری بالا و مصمم بودن، داشتن نمونه کارهای موفق و واقعی و صبور و دارای برنامه ی مدون برای هر پروژه.

از جمله مهمترین خدمات می توان به مشاوره سئو داخلی، طراحی سایت، ترسیم استراتژی، مشاوره تخصصی محتوا، مشاوره تخصصی UX، مشاوره سئو خارجی، راهکارهای افزایش سرعت سایت و … اشاره کرد.

به طور کلی نمی توان پاسخ قطعی به این سوال داد اما سئو مانند دو ماراتن می باشد و تاثیرات اصلی و واقعی خود را عموما در بلند مدت نشان می دهد. پس زود دلسرد نشوید و به بهینه سازی سایت و محتوای خود ادامه دهید.

سئو، یک فرآیند کاملاً رقابتی است و می شود گفت که هرگز تمامی ندارد و شما همواره باید به روز باشید و از جدید ترین تکنیک ها و رویکردهای رایج بهره ببرید. بنابراین تا زمانی که سایتی دارید که می خواهید آن را در صفحه اول گوگل نگه دارید، باید به سئوی آن نیز رسیدگی کنید. در غیر این صورت رقبایتان خیلی زود جای شما را خواهند گرفت.

رسیدن به صفحه اول گوگل و به خصوص رنک اول آن، به عوامل گوناگونی مرتبط است و همه ی این شرایط و عوامل دلیلی است برای اینکه هیچ سئوکار با تجربه ای در هیچ زمانی قادر نیست که رسیدن به رتبه های برتر گوگل را از همان اول تضمین نکند. اما با به کار گیری شیوه ها و تکنیک های کلاه سفید و اصولی سئو می توان انتظار داشت که در میان مدت و بلند مدت شاهد نتایج خوب و یا حتی درخشانی بود و در مقایسه با روز اول پیشرفت چشمگیری را انتظار داشت.