بدون دیدگاه
2021/02/07
78 بازدید

طراحی سایت اصفهان

امروز راه‌اندازی یک وب سایت برای تمامی کسب و کارها به یک ضرورت جدانشدنی تبدیل شده است. البته طراحی یک سایت حرفه‌ای در شهری به نام اصفهان موضوع مهمی است که باید به آن توجهی ویژه داشت. اصفهان شهری است که مملو از مشاغل و محصولات متنوع است. بنابراین باید درگاهی آنلاین برای معرفی و فروش آن‌ها وجود داشته باشد. شرکت ویکی دمی با سابقه‌ای طولانی در این زمینه می‌تواند در راه‌اندازی و پشتیبانی وب سایت همراهی همیشگی برای مشتریان خود باشد. در ادامه به انواع وب سایت‌های مورد نیاز و امکانات آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

طراحی سایت در اصفهان

مراحل طراحی سایت اصفهان

قبل از طراحی سایت اصفهان باید بدانید که چه مراحلی برای آن در نظر گرفته شده است. روند راه‌اندازی وب سایت مراحلی دارد که باید در طی هر مرحله به آن توجهی ویژه داشته باشید. در ادامه به شرح مراحل اصلی طراحی وب سایت در اصفهان می‌پردازیم.

 • پر کردن فرم سفارش سایت
 • عقد قرارداد
 • دریافت اطلاعات کامل از مشتری
 • طراحی UX  (تجربه کاربری)
 • کدنویسی و اجرای UI
 • تست سایت و تحویل به مشتری

چرا برای طراحی وبسایت در اصفهان به ویکی دمی اعتماد کنید؟

ویکی دمی یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌ها برای راه‌اندازی  سایت و ارائه‌ی انواع خدمات مربوط به بهینه سازی و بازاریابی اینترنتی است. بنابراین اعتماد به تیمی متخصص که بتواند از پس این چالش بربیاید موضوع مهمی است. در ادامه به برخی از خدمات ویژه‌ی ویکی دمی برای راه‌اندازی سایت در اصفهان اشاره خواهیم کرد.

 • امکان مشاوره اختصاصی
 • طراحی UI و UX به طور سفارشی
 • طراحی اختصاصی صفحات
 • کدنویسی اختصاصی سایت
 • تست کامل سایت قبل از راه‌اندازی
 • و . . .

طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان

یک سایت فروشگاهی به دلیل اینکه محصولات متنوعی را می‌فروشد، بنابراین به امکانات و ویژگی‌های مختلفی متناسب با محصولات آن نیاز دارد. طراحی یک فروشگاهی اینترنتی در اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه به امکاناتی اشاره خواهیم کرد که برای راه‌اندازی یک وب سایت ارزان فروشگاهی یا حرفه‌ای کاملا ضروری است.

طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان

پنل مشتریان حرفه‌ای

اگر هر ویژگی دیگری به هنگام ایجاد یک سایت فروشگاهی مهم  نباشد، طراحی یک پنل حرفه‌ای برای مشتریان از مواردی است که غیر قابل اجتناب است. مشتریان در پنل سایت باید بتوانند به راحتی کالاهای مورد نظر را در سبد خرید قرار دهند و فرایند پرداخت را به آسانی طی کنند.

طراحی اختصاصی صفحات

صفحات وب سایت باید طوری طراحی وارد شوند که منعکس کننده‌ی سبک محصولات و نوع برند یک کسب و کار باشد. این موضوع، به آشنایی مشتری با مفهوم و نوع  کار یک فروشگاه اینترنتی بسیار کمک می‌کند.

ریسپانسیو بودن

طراحی یک سایت حرفه‌ای در شهری مثل اصفهان باید ریسپانسیو باشد تا المان‌های آن در تمام دستگاه‌ها از جمله موبایل و تبلت به خوبی نمایش داده شوند.

طراحی وب سایت شرکتی در اصفهان

اصفهان یکی از بهترین شهرها برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های مختلف به حساب می‌آید. بنابراین طراحی یک وب سایت شرکتی در اصفهان ضروری است. اما باید بدانید که طراحی یک وب سایت حرفه‌ای برای یک شرکت، امکانات و ویژگی‌هایی را نیاز دارد که باید به تمام آن‌ها توجهی ویژه داشت. در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

پنل مدیریتی سایت

پنل مدیریتی باید دو ویژگی اساسی را در بر گیرد. در ابتدا باید بگوییم که این پنل باید خدمات شرکت را در اسرع وقت به مشتریان ارائه دهد. همچنین این پنل باید به گونه‌ای آماده شود که مشتریان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

فرم مالی

در طی مراحل طراحی یک سایت شرکتی در اصفهان، باید بخشی از سایت به پرداخت مبالغ مربوط به حق عضویت، فروش خدمات یا مشارکت مالی اختصاص داده شود.

طراحی ویژه‌ی صفحات

بهترین شرکت‌های طراحی وب سایت در اصفهان از این ویژگی بهره‌ای کامل برده‌اند. وقتی طراحی صفحات به طور اختصاصی برای یک سایت انجام شود، ان سایت می‌تواند منعکس‌کننده‌ی نوع خدمات آن شرکت باشد. همچنین طراحی این صفحات به گونه‌ای می‌‌تواند باشد که سلایق مشتریان نیز لحاظ شود.

طراحی وب سایت با وردپرس در اصفهان

امروزه استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای ارزان و کاربردی به نام وردپرس بسیار فراگیر شده است. بنابراین طراحی وب سایت با وردپرس در اصفهان نیز همانند بسیاری از شهرها بسیار اهمیت دارد. یکی از ویژگی‌های مناسب وردپرس، داشتن قالب‌های آماده و اختصاصی آن است طراحی یک سایت ارزان در اصفهان می‌تواند توسط این قالب‌های آماده انجام شود . علاوه بر این‌ها، وردپرس این امکان را دارد که می‌توان قالب‌های آن را کدنویسی کرد. طراحی یک وب سایت‌ حرفه‌ای در اصفهان نیز می‌تواند توسط همین ویژگی منحصر به فرد وردپرس توسط شرکت ویکی دمی انجام شود. در ادامه به دلایلی مهم برای استفاده از وردپرس در راه‌اندازی سایت اشاره خواهیم کرد.

طراحی سایت وردپرس در اصفهان

طراحی وب سایت فروشگاهی حرفه‌ای

وقتیکه می‌خواهید طراحی یک وب سایت فروشگاهی حرفه‌ای را برای کسب و کار خود در نظر بگیرید باید به یاد داشته باشید که امکانات آن نیز باید به طور ویژه طراحی شوند. طراحی پوسته اختصاصی، ریسپانسیو بودن، قابلیت اتصال به اپلیکیشن یا نرم‌افزار، پنل مدیریت اختصاصی تنها بخشی از طراحی حرفه‌ای این گونه وب سایت‌ها است.

طراحی وب سایت شرکتی حرفه‌ای

راه‌اندازی یک وب سایت شرکتی حرفه‌ای که بتواند نیازهای مشتریان را پاسخگو باشد، امکانات و ویژگی‌هایی را نیاز دارد که باید به آن‌ها توجهی ویژه داشت. قابلیت گسترش سایت در زمان کوتاه، طراحی گرافیکی اختصاصی، پنل مدیریتی سفارشی، طراحی UI و UX پیشرفته و سرعت بالای سایت از موارد اختصاصی برای ایجاد یک وب سایت شرکتی حرفه‌ای در اصفهان است.

طراحی یک وب سایت در شهری به نام اصفهان بسیار اهمیت دارد. زیرا این شهر یکی از مهمترین شهرهای تجاری ایران است که شرکت‌ها و کسب و کارهای بسیاری در آن توسعه پیدا کرده‌اند. بنابراین اکثر آن‌ها به درگاهی آنلاین برای فروش محصولات و خدمات خود نیاز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سه × 5 =